Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrLisensnrBåtSkipperForeningMiddag lørdag
Klasse: H-båt
NOR 133

Bjørn Tore Gundersen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Masalama
Seilnummer: NOR 133

Kjell Gundersen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Masalama
Seilnummer: NOR 133
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
NSFL-04544 Masalama

Bjørn Tore Gundersen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Masalama
Seilnummer: NOR 133

Kjell Gundersen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Masalama
Seilnummer: NOR 133
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bjørn Tore Gundersen Sandefjord Seilforening 0
NOR 98

Vidar Larsen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Bajella
Seilnummer: NOR 98

Jørn Larsen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Bajella
Seilnummer: NOR 98
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
NSFL-08741 Bajella

Vidar Larsen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Bajella
Seilnummer: NOR 98

Jørn Larsen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Bajella
Seilnummer: NOR 98
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Vidar Larsen Sandefjord Seilforening 0
NOR 139

Espen Berg

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Fonungen
Seilnummer: NOR 139

Christen Agerup

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Fonungen
Seilnummer: NOR 139
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
08154 Fonungen

Espen Berg

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Fonungen
Seilnummer: NOR 139

Christen Agerup

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Fonungen
Seilnummer: NOR 139
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Espen Berg Sandefjord Seilforening 6
NOR 105

Jørgen Abrahamsen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Rå-båt
Seilnummer: NOR 105

Joakim Rønning

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Rå-båt
Seilnummer: NOR 105
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
NSFL-08152 Rå-båt

Jørgen Abrahamsen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Rå-båt
Seilnummer: NOR 105

Joakim Rønning

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Rå-båt
Seilnummer: NOR 105
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jørgen Abrahamsen Sandefjord Seilforening 3
NOR 142

Johnny Hjerpseth

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: HVAL
Seilnummer: NOR 142

Rune Forsberg

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: HVAL
Seilnummer: NOR 142
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
08786 HVAL

Johnny Hjerpseth

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: HVAL
Seilnummer: NOR 142

Rune Forsberg

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: HVAL
Seilnummer: NOR 142
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Johnny Hjerpseth Røyken Seilforening 0
NOR 131

Carl C. Lie

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: NORDOCKS
Seilnummer: NOR 131

Kåre Kvestad

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: NORDOCKS
Seilnummer: NOR 131
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
NSFL-06891 NORDOCKS

Carl C. Lie

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: NORDOCKS
Seilnummer: NOR 131

Kåre Kvestad

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: NORDOCKS
Seilnummer: NOR 131
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Carl C. Lie Sandefjord Seilforening 1
NOR 143

Lars Nilssen

Seilforening: Larvik Seilforening
Båtnavn: A.Sjølyst Elektro
Seilnummer: NOR 143

Atle Dreng

Seilforening: Larvik Seilforening
Båtnavn: A.Sjølyst Elektro
Seilnummer: NOR 143
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
NSFL-08444 A.Sjølyst Elektro

Lars Nilssen

Seilforening: Larvik Seilforening
Båtnavn: A.Sjølyst Elektro
Seilnummer: NOR 143

Atle Dreng

Seilforening: Larvik Seilforening
Båtnavn: A.Sjølyst Elektro
Seilnummer: NOR 143
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Lars Nilssen Larvik Seilforening 3
NOR 123

Joachim Nærø

Seilforening: Flosta Seilforening
Båtnavn: Hipp Hurra
Seilnummer: NOR 123

Christian Løken

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Hipp Hurra
Seilnummer: NOR 123
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
8736 Hipp Hurra

Joachim Nærø

Seilforening: Flosta Seilforening
Båtnavn: Hipp Hurra
Seilnummer: NOR 123

Christian Løken

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Hipp Hurra
Seilnummer: NOR 123
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Joachim Nærø Flosta Seilforening 1
NOR 100

Kristian Ottesen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Helt 100
Seilnummer: NOR 100

Pål Herman Sund

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Helt 100
Seilnummer: NOR 100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
NSFL-08958 Helt 100

Kristian Ottesen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Helt 100
Seilnummer: NOR 100

Pål Herman Sund

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Helt 100
Seilnummer: NOR 100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Kristian Ottesen Sandefjord Seilforening 0
NOR 32

Ketil Rivå

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Deadline
Seilnummer: NOR 32

Truls Rognerud

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Deadline
Seilnummer: NOR 32
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
NSFL-08879 Deadline

Ketil Rivå

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Deadline
Seilnummer: NOR 32

Truls Rognerud

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Deadline
Seilnummer: NOR 32
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Ketil Rivå Tønsberg Seilforening 0
NOR 49

Anders Westrum Økstad

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: RED
Seilnummer: NOR 49

Sondre Dahle

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: RED
Seilnummer: NOR 49
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
0000 RED

Anders Westrum Økstad

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: RED
Seilnummer: NOR 49

Sondre Dahle

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: RED
Seilnummer: NOR 49
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Anders Westrum Økstad Åsgårdstrand Seilforening 0
NOR 65

Nils Gunnar Bøe

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: DNVGL
Seilnummer: NOR 65

Arne Kristian Febakke

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: DNVGL
Seilnummer: NOR 65
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
11 DNVGL

Nils Gunnar Bøe

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: DNVGL
Seilnummer: NOR 65

Arne Kristian Febakke

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: DNVGL
Seilnummer: NOR 65
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Nils Gunnar Bøe Sandefjord Seilforening 1
NOR 110

Leif Skorge

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Skorgesaga
Seilnummer: NOR 110

Morten Jensen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Skorgesaga
Seilnummer: NOR 110
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
08924 Skorgesaga

Leif Skorge

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Skorgesaga
Seilnummer: NOR 110

Morten Jensen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Skorgesaga
Seilnummer: NOR 110
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Leif Skorge Sandefjord Seilforening 0
NOR 141

Jon Anders Quamme

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Team Opticrew
Seilnummer: NOR 141

Ulrik Quamme

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Team Opticrew
Seilnummer: NOR 141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
NSFL-07733 Team Opticrew

Jon Anders Quamme

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Team Opticrew
Seilnummer: NOR 141

Ulrik Quamme

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Team Opticrew
Seilnummer: NOR 141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jon Anders Quamme Sandefjord Seilforening 0
NOR 75

Margit Gyllenhammar-Wiig

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Brygga 11
Seilnummer: NOR 75

Christine Gyllenhammar-Wiig

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Brygga 11
Seilnummer: NOR 75
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Brygga 11

Margit Gyllenhammar-Wiig

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Brygga 11
Seilnummer: NOR 75

Christine Gyllenhammar-Wiig

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Brygga 11
Seilnummer: NOR 75
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Margit Gyllenhammar-Wiig Sandefjord Seilforening 0
NOR 138

Jacob Lepperød

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Buersund
Seilnummer: NOR 138

Marie Lepperød

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Buersund
Seilnummer: NOR 138
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
07550 Buersund

Jacob Lepperød

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Buersund
Seilnummer: NOR 138

Marie Lepperød

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Buersund
Seilnummer: NOR 138
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jacob Lepperød Tønsberg Seilforening 0
NOR 95

Atle Bie Johansen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 95
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Atle Bie Johansen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 95
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Atle Bie Johansen Sandefjord Seilforening 0
NOR 20

John Vatne

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 20
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

John Vatne

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 20
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
John Vatne Sandefjord Seilforening 0
NOR 22

Ole Morten Hystad Larsen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 22
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Ole Morten Hystad Larsen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 22
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Ole Morten Hystad Larsen Sandefjord Seilforening 0
NOR 140

Jean B. Linaae

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 140
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Jean B. Linaae

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 140
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jean B. Linaae Sandefjord Seilforening 0
Deltagere i klassen: 20
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-02-02 18:14:30Cache read