Klasse: Formula Windsurfing - C: Junior (U17) |
NOR 27
Christoffer Agasøster Gangdal
Seilforening: Stord Seilforening Seilnummer: NOR 27
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Christoffer Agasøster Gangdal |
Stord Seilforening |
NOR 56
Endre Rondeel
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 56
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Endre Rondeel |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 54
Erlend Rondeel
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 54
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erlend Rondeel |
Drøbaksund Seilforening |
Deltagere i klassen: 3 |
Klasse: Formula Windsurfing - D: Youth (U20) |
NOR 41
Martin Møller Hovda
Seilforening: Karmøy Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 41
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Martin Møller Hovda |
Karmøy Brettseilerklubb |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Formula Windsurfing - E: Senior |
NOR 150
Øyvind Birkeland
Seilforening: Bergen brettseilerklubb Seilnummer: NOR 150
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Øyvind Birkeland |
Bergen brettseilerklubb |
NOR 36
Anders Lillemork Nilsen
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 36
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anders Lillemork Nilsen |
Drammens Seilforening |
NOR 20
Kjell Strand Jacobsen
Seilforening: Tønsberg Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 20
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kjell Strand Jacobsen |
Tønsberg Brettseilerklubb |
Deltagere i klassen: 3 |
Klasse: Formula Windsurfing - F: Master (30/35) |
NOR 28
Terje Granli Gangdal
Seilforening: Stord Seilforening Seilnummer: NOR 28
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Terje Granli Gangdal |
Stord Seilforening |
NOR 191
Jørgen Dyblie
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 191
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jørgen Dyblie |
Horten Seilforening |
NOR 32
Eirik Underthun
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 32
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eirik Underthun |
Bundefjorden Seilforening |
Deltagere i klassen: 3 |
Klasse: Formula Windsurfing - G: Grand Master (40/45) |
NOR 52
Erik Rondeel
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 52
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Erik Rondeel |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 4
Magne Frønsdal
Seilforening: Sola Brettseilerforening Seilnummer: NOR 4
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Magne Frønsdal |
Sola Brettseilerforening |
NOR 91
Svein Rudihaugen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 91
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Svein Rudihaugen |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 19
Christian Santander
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 19
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christian Santander |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 88
Petter Sundsbak
Seilforening: Lysakerfjorden Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 88
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Petter Sundsbak |
Lysakerfjorden Brettseilerklubb |
Deltagere i klassen: 5 |