Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

Formula Windsurfing

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3
1 NOR-41

Martin Møller Hovda

Seilforening: Karmøy Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 41
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Martin Møller Hovda

Seilforening: Karmøy Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 41
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Martin Møller Hovda (Karmøy Brettseilerklubb)
3 111
2 NOR-4

Magne Frønsdal

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 4
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Magne Frønsdal

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 4
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Magne Frønsdal (Sola Brettseilerforening)
6 222
3 NOR-28

Terje Granli Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Seilnummer: NOR 28
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Terje Granli Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Seilnummer: NOR 28
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Terje Granli Gangdal (Stord Seilforening)
11 443
4 NOR-27

Christoffer Agasøster Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Seilnummer: NOR 27
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Christoffer Agasøster Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Seilnummer: NOR 27
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Christoffer Agasøster Gangdal (Stord Seilforening)
12 336
5 NOR-191

Jørgen Dyblie

Seilforening: Horten Seilforening
Seilnummer: NOR 191
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jørgen Dyblie

Seilforening: Horten Seilforening
Seilnummer: NOR 191
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jørgen Dyblie (Horten Seilforening)
17 764
6 NOR-36

Anders Lillemork Nilsen

Seilforening: Drammens Seilforening
Seilnummer: NOR 36
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anders Lillemork Nilsen

Seilforening: Drammens Seilforening
Seilnummer: NOR 36
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anders Lillemork Nilsen (Drammens Seilforening)
17 557
7 NOR-52

Erik Rondeel

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 52
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erik Rondeel

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 52
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erik Rondeel (Drøbaksund Seilforening)
18 675
8 NOR-56

Endre Rondeel

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 56
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Endre Rondeel

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 56
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Endre Rondeel (Drøbaksund Seilforening)
40 DNF (16)DNS (16)8
9 NOR-150

Øyvind Birkeland

Seilforening: Bergen brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Øyvind Birkeland

Seilforening: Bergen brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Øyvind Birkeland (Bergen brettseilerklubb)
48 DNC (16)DNC (16)DNC (16)
10 NOR-91

Svein Rudihaugen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 91
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Svein Rudihaugen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 91
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Svein Rudihaugen (Drøbaksund Seilforening)
48 DNC (16)DNS (16)DNF (16)
11 NOR-54

Erlend Rondeel

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 54
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Erlend Rondeel

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 54
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Erlend Rondeel (Drøbaksund Seilforening)
48 DNC (16)DNC (16)DNC (16)
12 NOR-19

Christian Santander

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 19
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Christian Santander

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 19
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Christian Santander (Drøbaksund Seilforening)
48 DNC (16)DNC (16)DNC (16)
13 NOR-88

Petter Sundsbak

Seilforening: Lysakerfjorden Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 88
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Petter Sundsbak

Seilforening: Lysakerfjorden Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 88
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Petter Sundsbak (Lysakerfjorden Brettseilerklubb)
48 DNC (16)DNC (16)DNC (16)
14 NOR-20

Kjell Strand Jacobsen

Seilforening: Tønsberg Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 20
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Kjell Strand Jacobsen

Seilforening: Tønsberg Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 20
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Kjell Strand Jacobsen (Tønsberg Brettseilerklubb)
48 DNC (16)DNC (16)DNC (16)
15 NOR-32

Eirik Underthun

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 32
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Eirik Underthun

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 32
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Eirik Underthun (Bundefjorden Seilforening)
48 DNC (16)DNC (16)DNC (16)
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-02-01 12:37:35Cache read