9. september - 11. september 2016
NM Drake
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
For deltagerne
Invitasjon til Drake NM 2016
Seilingsbestemmelser Drake NM og Vikingsnipa
Egenerklæringsskjema
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Båt
Skipper
Forening
Klasse: Drake
NOR 291
BJØRN O SISSENER
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Ar Gwellan
Seilnummer:
NOR 291
Carolle Reitzer
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Ar Gwellan
Seilnummer:
NOR 291
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ar Gwellan
BJØRN O SISSENER
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Ar Gwellan
Seilnummer:
NOR 291
Carolle Reitzer
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Ar Gwellan
Seilnummer:
NOR 291
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BJØRN O SISSENER
Kongelig Norsk Seilforening
NOR 284
Pål Berg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Deja vu
Seilnummer:
NOR 284
Per Berg
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Deja vu
Seilnummer:
NOR 284
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Deja vu
Pål Berg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Deja vu
Seilnummer:
NOR 284
Per Berg
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Deja vu
Seilnummer:
NOR 284
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Pål Berg
Kongelig Norsk Seilforening
NOR 293
Jørgen Paulsen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Daddy's
Seilnummer:
NOR 293
Knut J. Lund
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Daddy's
Seilnummer:
NOR 293
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Daddy's
Jørgen Paulsen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Daddy's
Seilnummer:
NOR 293
Knut J. Lund
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Daddy's
Seilnummer:
NOR 293
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jørgen Paulsen
Bundefjorden Seilforening
NOR 281
Steinar Basberg
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Båtnavn:
Icecube
Seilnummer:
NOR 281
Alexander Ferner
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Båtnavn:
Icecube
Seilnummer:
NOR 281
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Icecube
Steinar Basberg
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Båtnavn:
Icecube
Seilnummer:
NOR 281
Alexander Ferner
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Båtnavn:
Icecube
Seilnummer:
NOR 281
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Steinar Basberg
Fredrikstad Seilforening
NOR 289
Leif W Erichsen
Seilforening:
Christiania Seilforening
Båtnavn:
Miss W.
Seilnummer:
NOR 289
Ludvig Daae
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Miss W.
Seilnummer:
NOR 289
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Miss W.
Leif W Erichsen
Seilforening:
Christiania Seilforening
Båtnavn:
Miss W.
Seilnummer:
NOR 289
Ludvig Daae
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Miss W.
Seilnummer:
NOR 289
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Leif W Erichsen
Christiania Seilforening
NOR 295
Christian Nygaard
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Friendship
Seilnummer:
NOR 295
Odd-Erik Aks
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Friendship
Seilnummer:
NOR 295
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Friendship
Christian Nygaard
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Friendship
Seilnummer:
NOR 295
Odd-Erik Aks
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Friendship
Seilnummer:
NOR 295
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Christian Nygaard
Kongelig Norsk Seilforening
NOR 294
Pål Gabrielsen
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Båtnavn:
9-9 Roll
Seilnummer:
NOR 294
Morten Gabrielsen
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Båtnavn:
9-9 Roll
Seilnummer:
NOR 294
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
9-9 Roll
Pål Gabrielsen
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Båtnavn:
9-9 Roll
Seilnummer:
NOR 294
Morten Gabrielsen
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Båtnavn:
9-9 Roll
Seilnummer:
NOR 294
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Pål Gabrielsen
Fredrikstad Seilforening
NOR 280
Terje/Iver Sorteberg/Waalen
Seilforening:
KNS/Asker
Båtnavn:
Footloose
Seilnummer:
NOR 280
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Footloose
Terje/Iver Sorteberg/Waalen
Seilforening:
KNS/Asker
Båtnavn:
Footloose
Seilnummer:
NOR 280
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Terje/Iver Sorteberg/Waalen
KNS/Asker
NOR 278
Jørgen Stang Heffermehl
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Terrier VI
Seilnummer:
NOR 278
Bjørn Hildan
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Terrier VI
Seilnummer:
NOR 278
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Terrier VI
Jørgen Stang Heffermehl
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Terrier VI
Seilnummer:
NOR 278
Bjørn Hildan
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Terrier VI
Seilnummer:
NOR 278
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jørgen Stang Heffermehl
Kongelig Norsk Seilforening
NOR 287
Thomas Elvik
Seilforening:
Skøyen Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 287
Magnus Brun
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 287
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Thomas Elvik
Seilforening:
Skøyen Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 287
Magnus Brun
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 287
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Thomas Elvik
Skøyen Seilforening
Deltagere i klassen: 10
Last ned CSV fil