Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrSkipperForening
Klasse: Bic-brett
NOR 148

Nils-Henrik Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Nils-Henrik Lind Bergens Seilforening
NOR 144

Mathilde Elise Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mathilde Elise Lind Bergens Seilforening
NOR 90

Martin Hope

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 90
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Martin Hope Bergens Seilforening
NOR 61

Kathinka Mørner

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 61
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Kathinka Mørner Åsane Seilforening
NOR 00

Even Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 00
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Even Fuhr Midtgaard Åsane Seilforening
NOR 00

Arvid Elias Guddal Einan

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 00
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Arvid Elias Guddal Einan Bergens Seilforening
NOR 0

Marthe Hordvik

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Marthe Hordvik Åsane Seilforening
NOR 215

Ole Standal Barstad

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 215
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ole Standal Barstad Åsane Seilforening
Deltagere i klassen: 8
 
Klasse: Brett
NOR 111

Vida Terserus

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 111
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Vida Terserus Åsane Seilforening
NOR 164

VILJE Wold

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 164
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
VILJE Wold Bergens Seilforening
NOR 360

Eir Wold

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Eir Wold Bergens Seilforening
NOR 29

Tuva Oppedal

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 29
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tuva Oppedal Bergens Seilforening
NOR 000

Tuva Skjold-Rosenvinge

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tuva Skjold-Rosenvinge Åsane Seilforening
NOR 0000

Lovise Løtveit

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Lovise Løtveit Åsane Seilforening
Deltagere i klassen: 6
 
Klasse: Laser 4.7
NOR 198741

Kristine Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 198741
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Kristine Hjellestad Hjellestad Seilforening
NOR 209762

Mats Offerdal

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 209762
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mats Offerdal Ran Seilforening
NOR 209763

Simen Guldberg

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 209763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Simen Guldberg Ran Seilforening
Deltagere i klassen: 3
 
Klasse: Laser Radial
NOR 206866

Victor Dahl Høgheim

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206866
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Victor Dahl Høgheim Ran Seilforening
NOR 204352

Andreas Hjellestad Hella

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 204352
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Andreas Hjellestad Hella Hjellestad Seilforening
Deltagere i klassen: 2
 
Klasse: Laser Standard
NOR 208685

Einar Nystad

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 208685
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Einar Nystad Ran Seilforening
Deltagere i klassen: 1
 
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3778

Mikal Christian Brun Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3778
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mikal Christian Brun Tveita Åsane Seilforening
NOR 3911

Sunniva Knudsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3911
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sunniva Knudsen Ran Seilforening
NOR 3750

Albertine Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Albertine Lind Bergens Seilforening
NOR 3190

Oscar Nøttingnes Skovly

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Oscar Nøttingnes Skovly Ran Seilforening
NOR 3776

Aslak Iveland

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3776
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Aslak Iveland Haugesund Seilforening
NOR 3699

Audun Iveland

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3699
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Audun Iveland Haugesund Seilforening
NOR 3722

Peter Guldberg

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3722
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Peter Guldberg Ran Seilforening
NOR 3461

Ingrid Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ingrid Wiik Ran Seilforening
NOR 3880

John-Øivind Tollevik Garvik

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
John-Øivind Tollevik Garvik Stavanger Seilforening
NOR 3661

ina Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3661
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ina Valeur Børresen Ran Seilforening
NOR 3856

Alexander Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3856
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Alexander Valeur Børresen Ran Seilforening
Deltagere i klassen: 11
 
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3512

Iben Offerdal

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3512
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Iben Offerdal Ran Seilforening
NOR 3829

Tuva Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3829
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tuva Handegard Askøy Seilforening
NOR 3522

Erland Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3522
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erland Handegard Askøy Seilforening
NOR 3539

Tom Gilbertson

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3539
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tom Gilbertson Askøy Seilforening
NOR 3742

Tilla Skjold Hansen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 3742
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tilla Skjold Hansen Hjellestad Seilforening
NOR 3663

Marta Guddal Einan

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 3663
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Marta Guddal Einan Hjellestad Seilforening
NOR 3254

Jon Henrik De Boer

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jon Henrik De Boer Åsane Seilforening
NOR 3828

Agnes Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3828
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Agnes Soltvedt Askøy Seilforening
NOR 3852

Daniel Hjorth

Seilforening: Aspa Båtklubb
Seilnummer: NOR 3852
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Daniel Hjorth Aspa Båtklubb
NOR 2437

Marte Wenneck Rasmussen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 2437
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Marte Wenneck Rasmussen Hjellestad Seilforening
Deltagere i klassen: 10
 
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3577

Pia Henriette Brun Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3577
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Pia Henriette Brun Tveita Åsane Seilforening
NOR 000

Oliver Mellingen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Oliver Mellingen Åsane Seilforening
NOR 000

Lars Sjursen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Lars Sjursen Åsane Seilforening
NOR 1

Even Begall

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Even Begall Åsane Seilforening
NOR 2

Jakob Begall

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 2
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jakob Begall Åsane Seilforening
NOR 25

Magnus Sletten Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 25
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Magnus Sletten Hansen Bergens Seilforening
NOR 0000

Gannau Michele

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Gannau Michele Åsane Seilforening
NOR 7802

Nora Valland Sokki

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 7802
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Nora Valland Sokki Åsane Seilforening
NOR 3615

Marthine Edvardsen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3615
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Marthine Edvardsen Åsane Seilforening
NOR 999

Casper Gullaksen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 999
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Casper Gullaksen Åsane Seilforening
NOR 0000

Tuva Wold Brønlund

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tuva Wold Brønlund Åsane Seilforening
Deltagere i klassen: 11
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-05-05 09:53:25Cache read