Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtBåttypeTeamnavnSkipperForeningHCP
Klasse: NOR Rating - NOR Rating ca < 0,950
NOR 111

Øystein Spetland

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Facit
Båttype: Soling
Seilnummer: NOR 111
NOR Rating: NOR 0,8630

Gøran Spetland

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Facit
Båttype: Soling
Seilnummer: NOR 111
NOR Rating: NOR 0,8630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:15:19 3:55:19 3:23:04 2
Total 10.09.2016 15:15:19 3:55:19 3:23:04 2
Facit

Øystein Spetland

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Facit
Båttype: Soling
Seilnummer: NOR 111
NOR Rating: NOR 0,8630

Gøran Spetland

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Facit
Båttype: Soling
Seilnummer: NOR 111
NOR Rating: NOR 0,8630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:15:19 3:55:19 3:23:04 2
Total 10.09.2016 15:15:19 3:55:19 3:23:04 2
Soling Øystein Spetland Mandal Seilforening 0,863
NOR 163

Kjell Sverre Langenes

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn: Team Rabalder
Båtnavn: Team Rabalder
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 163
NOR Rating: NOR 0,8470

Roald Langenes

Seilforening:
Teamnavn: Team Rabalder
Båtnavn: Team Rabalder
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 163
NOR Rating: NOR 0,8470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:22:11 4:02:11 3:25:07 4
Total 10.09.2016 15:22:11 4:02:11 3:25:07 4
Team Rabalder

Kjell Sverre Langenes

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn: Team Rabalder
Båtnavn: Team Rabalder
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 163
NOR Rating: NOR 0,8470

Roald Langenes

Seilforening:
Teamnavn: Team Rabalder
Båtnavn: Team Rabalder
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 163
NOR Rating: NOR 0,8470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:22:11 4:02:11 3:25:07 4
Total 10.09.2016 15:22:11 4:02:11 3:25:07 4
Express Team Rabalder Kjell Sverre Langenes Søgne Seilforening 0,847
NOR 66

Morten Hetlevik

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn: Team 4eX
Båtnavn: 4eX
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 66
NOR Rating: NOR 0,847

Leif Jørgen Andersen

Seilforening:
Teamnavn: Team 4eX
Båtnavn: 4eX
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 66
NOR Rating: NOR 0,847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:18:53 3:58:53 3:22:20 1
Total 10.09.2016 15:18:53 3:58:53 3:22:20 1
4eX

Morten Hetlevik

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn: Team 4eX
Båtnavn: 4eX
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 66
NOR Rating: NOR 0,847

Leif Jørgen Andersen

Seilforening:
Teamnavn: Team 4eX
Båtnavn: 4eX
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 66
NOR Rating: NOR 0,847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:18:53 3:58:53 3:22:20 1
Total 10.09.2016 15:18:53 3:58:53 3:22:20 1
Albin Express Team 4eX Morten Hetlevik Mandal Seilforening 0,847
NOR 413

Fredrik Bakkevold

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn: Team Baklangs
Båtnavn: Baklangs
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 413
NOR Rating: NOR 0,847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:28:15 4:08:15 3:30:16 5
Total 10.09.2016 15:28:15 4:08:15 3:30:16 5
Baklangs

Fredrik Bakkevold

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn: Team Baklangs
Båtnavn: Baklangs
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 413
NOR Rating: NOR 0,847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:28:15 4:08:15 3:30:16 5
Total 10.09.2016 15:28:15 4:08:15 3:30:16 5
Express Team Baklangs Fredrik Bakkevold Søgne Seilforening 0,847
NOR 9737

Rolf Romøren

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ariela
Båttype: Linjett 32 7/8
Seilnummer: NOR 9737
NOR Rating: NOR 0,865

May-Brith Ohman Nielsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Ariela
Båttype: Linjett 32 7/8
Seilnummer: NOR 9737
NOR Rating: NOR 0,865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:27:49 4:07:49 3:34:21 7
Total 10.09.2016 15:27:49 4:07:49 3:34:21 7
Ariela

Rolf Romøren

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ariela
Båttype: Linjett 32 7/8
Seilnummer: NOR 9737
NOR Rating: NOR 0,865

May-Brith Ohman Nielsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Ariela
Båttype: Linjett 32 7/8
Seilnummer: NOR 9737
NOR Rating: NOR 0,865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:27:49 4:07:49 3:34:21 7
Total 10.09.2016 15:27:49 4:07:49 3:34:21 7
Linjett 32 7/8 Rolf Romøren Søgne Seilforening 0,865
NOR 130

Erling Lynne

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Team Dragen
Båtnavn: Dragen II
Båttype: Soling
Seilnummer: NOR 130
NOR Rating: NOR 0,8668

Svein Samulesen

Seilforening:
Teamnavn: Team Dragen
Båtnavn: Dragen II
Båttype: Soling
Seilnummer: NOR 130
NOR Rating: NOR 0,8668
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:54:19 4:34:19 3:57:46 8
Total 10.09.2016 15:54:19 4:34:19 3:57:46 8
Dragen II

Erling Lynne

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Team Dragen
Båtnavn: Dragen II
Båttype: Soling
Seilnummer: NOR 130
NOR Rating: NOR 0,8668

Svein Samulesen

Seilforening:
Teamnavn: Team Dragen
Båtnavn: Dragen II
Båttype: Soling
Seilnummer: NOR 130
NOR Rating: NOR 0,8668
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:54:19 4:34:19 3:57:46 8
Total 10.09.2016 15:54:19 4:34:19 3:57:46 8
Soling Team Dragen Erling Lynne Christianssands Seilforening 0,867
NOR 3333

Trond Ausdal

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn: GoneSailing
Båtnavn: GoneSailing
Båttype: C&C 30E
Seilnummer: NOR 3333
NOR Rating: NOR 0,8130

Thorleif Ausdal

Seilforening:
Teamnavn: GoneSailing
Båtnavn: GoneSailing
Båttype: C&C 30E
Seilnummer: NOR 3333
NOR Rating: NOR 0,8130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:42:45 4:22:45 3:33:36 6
Total 10.09.2016 15:42:45 4:22:45 3:33:36 6
GoneSailing

Trond Ausdal

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn: GoneSailing
Båtnavn: GoneSailing
Båttype: C&C 30E
Seilnummer: NOR 3333
NOR Rating: NOR 0,8130

Thorleif Ausdal

Seilforening:
Teamnavn: GoneSailing
Båtnavn: GoneSailing
Båttype: C&C 30E
Seilnummer: NOR 3333
NOR Rating: NOR 0,8130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:42:45 4:22:45 3:33:36 6
Total 10.09.2016 15:42:45 4:22:45 3:33:36 6
C&C 30E GoneSailing Trond Ausdal Mandal Seilforening 0,813
NOR 297

Ola Brunvoll

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Kaizen
Båtnavn: Kaizen
Båttype: Drake
Seilnummer: NOR 297
NOR Rating: NOR 0,8120

Steinar Olsen

Seilforening:
Teamnavn: Kaizen
Båtnavn: Kaizen
Båttype: Drake
Seilnummer: NOR 297
NOR Rating: NOR 0,8120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:30:22 4:10:22 3:23:17 3
Total 10.09.2016 15:30:22 4:10:22 3:23:17 3
Kaizen

Ola Brunvoll

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Kaizen
Båtnavn: Kaizen
Båttype: Drake
Seilnummer: NOR 297
NOR Rating: NOR 0,8120

Steinar Olsen

Seilforening:
Teamnavn: Kaizen
Båtnavn: Kaizen
Båttype: Drake
Seilnummer: NOR 297
NOR Rating: NOR 0,8120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:30:22 4:10:22 3:23:17 3
Total 10.09.2016 15:30:22 4:10:22 3:23:17 3
Drake Kaizen Ola Brunvoll Vågsbygd Seilforening 0,812
Deltagere i klassen: 8
 
Klasse: NOR Rating - NOR Rating ca >0,950
NOR 357

Bjørn Stien

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: T20%C
Båtnavn: T20%C
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 357
NOR Rating: NOR 0,9900

Ben Nygaard

Seilforening:
Teamnavn: T20%C
Båtnavn: T20%C
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 357
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:07:02 3:32:02 3:29:54 2
Total 10.09.2016 15:07:02 3:32:02 3:29:54 2
T20%C

Bjørn Stien

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: T20%C
Båtnavn: T20%C
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 357
NOR Rating: NOR 0,9900

Ben Nygaard

Seilforening:
Teamnavn: T20%C
Båtnavn: T20%C
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 357
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:07:02 3:32:02 3:29:54 2
Total 10.09.2016 15:07:02 3:32:02 3:29:54 2
Melges 24 T20%C Bjørn Stien Vågsbygd Seilforening 0,990
NOR 12043

Jesper E Magnussen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Glory Days
Båtnavn: Glory Days
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12043
NOR Rating: NOR 1,0380
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:08:22 3:33:22 3:41:28 4
Total 10.09.2016 15:08:22 3:33:22 3:41:28 4
Glory Days

Jesper E Magnussen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Glory Days
Båtnavn: Glory Days
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12043
NOR Rating: NOR 1,0380
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:08:22 3:33:22 3:41:28 4
Total 10.09.2016 15:08:22 3:33:22 3:41:28 4
X-43 Glory Days Jesper E Magnussen Vågsbygd Seilforening 1,038
NOR 11405

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:02:39 3:27:39 3:23:29 1
Total 10.09.2016 15:02:39 3:27:39 3:23:29 1
Tempo

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:02:39 3:27:39 3:23:29 1
Total 10.09.2016 15:02:39 3:27:39 3:23:29 1
First 36,7 Rune Pedersen Vågsbygd Seilforening 0,980
NOR 14918

Egil Tjomsås

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Almazi
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,9400

Frode Christian Hansen

Seilforening:
Teamnavn: Almazi
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:27:16 3:52:16 3:38:19 3
Total 10.09.2016 15:27:16 3:52:16 3:38:19 3
Almazi

Egil Tjomsås

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Almazi
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,9400

Frode Christian Hansen

Seilforening:
Teamnavn: Almazi
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:27:16 3:52:16 3:38:19 3
Total 10.09.2016 15:27:16 3:52:16 3:38:19 3
Elan 340 Almazi Egil Tjomsås Vågsbygd Seilforening 0,940
Deltagere i klassen: 4
 
Klasse: Tur & Hav - u spinnaker
NOR 15026

Frank Sørensen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Sørensen
Båtnavn: Bolette
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 15026
NOR Rating: NOR 0,904
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 14:56:23 3:51:23 3:29:10 1
Total 10.09.2016 14:56:23 3:51:23 3:29:10 1
Bolette

Frank Sørensen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Sørensen
Båtnavn: Bolette
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 15026
NOR Rating: NOR 0,904
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 14:56:23 3:51:23 3:29:10 1
Total 10.09.2016 14:56:23 3:51:23 3:29:10 1
Bavaria 38 Sørensen Frank Sørensen Vågsbygd Seilforening 0,904
NOR 13552

Ole Petter Johnsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: SunSet
Båtnavn: SunSet
Båttype: Bavaria 42 Cr
Seilnummer: NOR 13552
NOR Rating: NOR 0,9450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 14:51:02 3:46:02 3:33:36 3
Total 10.09.2016 14:51:02 3:46:02 3:33:36 3
SunSet

Ole Petter Johnsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: SunSet
Båtnavn: SunSet
Båttype: Bavaria 42 Cr
Seilnummer: NOR 13552
NOR Rating: NOR 0,9450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 14:51:02 3:46:02 3:33:36 3
Total 10.09.2016 14:51:02 3:46:02 3:33:36 3
Bavaria 42 Cr SunSet Ole Petter Johnsen Vågsbygd Seilforening 0,945
NOR 0000

bjørnar nilsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Rene'e
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 0000
NOR Rating: NOR 0,9070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:09:57 4:04:57 3:42:10 6
Total 10.09.2016 15:09:57 4:04:57 3:42:10 6
Rene'e

bjørnar nilsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Rene'e
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 0000
NOR Rating: NOR 0,9070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:09:57 4:04:57 3:42:10 6
Total 10.09.2016 15:09:57 4:04:57 3:42:10 6
Hanse 385 bjørnar nilsen Vågsbygd Seilforening 0,907
NOR 10129

Bjørn Sødal

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tjangs
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10129
NOR Rating: NOR 0,9200

Bjørn Sødal d.y.

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Tjangs
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10129
NOR Rating: NOR 0,9200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:01:05 3:56:05 3:37:11 4
Total 10.09.2016 15:01:05 3:56:05 3:37:11 4
Tjangs

Bjørn Sødal

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tjangs
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10129
NOR Rating: NOR 0,9200

Bjørn Sødal d.y.

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Tjangs
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10129
NOR Rating: NOR 0,9200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:01:05 3:56:05 3:37:11 4
Total 10.09.2016 15:01:05 3:56:05 3:37:11 4
X-332 Bjørn Sødal Christianssands Seilforening 0,920
NOR 14877

Nick Willets

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Iboat
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 14877
NOR Rating: NOR 0,875
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:17:19 4:12:19 3:40:46 5
Total 10.09.2016 15:17:19 4:12:19 3:40:46 5
Iboat

Nick Willets

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Iboat
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 14877
NOR Rating: NOR 0,875
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:17:19 4:12:19 3:40:46 5
Total 10.09.2016 15:17:19 4:12:19 3:40:46 5
Bavaria 33 Nick Willets Vågsbygd Seilforening 0,875
NOR 38

Arne Thorsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Vard
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 38
NOR Rating: NOR 0,912
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 14:57:01 3:52:01 3:31:35 2
Total 10.09.2016 14:57:01 3:52:01 3:31:35 2
Vard

Arne Thorsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Vard
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 38
NOR Rating: NOR 0,912
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 14:57:01 3:52:01 3:31:35 2
Total 10.09.2016 14:57:01 3:52:01 3:31:35 2
Bavaria 38 Arne Thorsen Vågsbygd Seilforening 0,912
Deltagere i klassen: 6
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-05-07 00:04:21Cache read