Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

NOR Rating høy

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-11405

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:02:39 3:27:39 3:23:29 1
Total 10.09.2016 15:02:39 3:27:39 3:23:29 1
TEMPO

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:02:39 3:27:39 3:23:29 1
Total 10.09.2016 15:02:39 3:27:39 3:23:29 1

Rune Pedersen (Vågsbygd Seilforening)
First 36,7 3:27:39 3:23:29 1 1
2 NOR-357

Bjørn Stien

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: T20%C
Båtnavn: T20%C
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 357
NOR Rating: NOR 0,9900

Ben Nygaard

Seilforening:
Teamnavn: T20%C
Båtnavn: T20%C
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 357
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:07:02 3:32:02 3:29:54 2
Total 10.09.2016 15:07:02 3:32:02 3:29:54 2
T20%C

Bjørn Stien

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: T20%C
Båtnavn: T20%C
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 357
NOR Rating: NOR 0,9900

Ben Nygaard

Seilforening:
Teamnavn: T20%C
Båtnavn: T20%C
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 357
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:07:02 3:32:02 3:29:54 2
Total 10.09.2016 15:07:02 3:32:02 3:29:54 2

Bjørn Stien (Vågsbygd Seilforening)
Melges 24 3:32:02 3:29:54 2 2
3 NOR-14918

Egil Tjomsås

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Almazi
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,9400

Frode Christian Hansen

Seilforening:
Teamnavn: Almazi
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:27:16 3:52:16 3:38:19 3
Total 10.09.2016 15:27:16 3:52:16 3:38:19 3
ALMAZI

Egil Tjomsås

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Almazi
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,9400

Frode Christian Hansen

Seilforening:
Teamnavn: Almazi
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:27:16 3:52:16 3:38:19 3
Total 10.09.2016 15:27:16 3:52:16 3:38:19 3

Egil Tjomsås (Vågsbygd Seilforening)
Elan 340 3:52:16 3:38:19 3 3
4 NOR-12043

Jesper E Magnussen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Glory Days
Båtnavn: Glory Days
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12043
NOR Rating: NOR 1,0380
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:08:22 3:33:22 3:41:28 4
Total 10.09.2016 15:08:22 3:33:22 3:41:28 4
GLORY DAYS

Jesper E Magnussen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Glory Days
Båtnavn: Glory Days
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12043
NOR Rating: NOR 1,0380
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:08:22 3:33:22 3:41:28 4
Total 10.09.2016 15:08:22 3:33:22 3:41:28 4

Jesper E Magnussen (Vågsbygd Seilforening)
X-43 3:33:22 3:41:28 4 4

NOR Rating lav

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-66

Morten Hetlevik

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn: Team 4eX
Båtnavn: 4eX
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 66
NOR Rating: NOR 0,847

Leif Jørgen Andersen

Seilforening:
Teamnavn: Team 4eX
Båtnavn: 4eX
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 66
NOR Rating: NOR 0,847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:18:53 3:58:53 3:22:20 1
Total 10.09.2016 15:18:53 3:58:53 3:22:20 1
4EX

Morten Hetlevik

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn: Team 4eX
Båtnavn: 4eX
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 66
NOR Rating: NOR 0,847

Leif Jørgen Andersen

Seilforening:
Teamnavn: Team 4eX
Båtnavn: 4eX
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 66
NOR Rating: NOR 0,847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:18:53 3:58:53 3:22:20 1
Total 10.09.2016 15:18:53 3:58:53 3:22:20 1

Morten Hetlevik (Mandal Seilforening)
Albin Express 3:58:53 3:22:20 1 1
2 NOR-111

Øystein Spetland

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Facit
Båttype: Soling
Seilnummer: NOR 111
NOR Rating: NOR 0,8630

Gøran Spetland

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Facit
Båttype: Soling
Seilnummer: NOR 111
NOR Rating: NOR 0,8630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:15:19 3:55:19 3:23:04 2
Total 10.09.2016 15:15:19 3:55:19 3:23:04 2
FACIT

Øystein Spetland

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Facit
Båttype: Soling
Seilnummer: NOR 111
NOR Rating: NOR 0,8630

Gøran Spetland

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Facit
Båttype: Soling
Seilnummer: NOR 111
NOR Rating: NOR 0,8630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:15:19 3:55:19 3:23:04 2
Total 10.09.2016 15:15:19 3:55:19 3:23:04 2

Øystein Spetland (Mandal Seilforening)
Soling 3:55:19 3:23:04 2 2
3 NOR-297

Ola Brunvoll

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Kaizen
Båtnavn: Kaizen
Båttype: Drake
Seilnummer: NOR 297
NOR Rating: NOR 0,8120

Steinar Olsen

Seilforening:
Teamnavn: Kaizen
Båtnavn: Kaizen
Båttype: Drake
Seilnummer: NOR 297
NOR Rating: NOR 0,8120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:30:22 4:10:22 3:23:17 3
Total 10.09.2016 15:30:22 4:10:22 3:23:17 3
KAIZEN

Ola Brunvoll

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Kaizen
Båtnavn: Kaizen
Båttype: Drake
Seilnummer: NOR 297
NOR Rating: NOR 0,8120

Steinar Olsen

Seilforening:
Teamnavn: Kaizen
Båtnavn: Kaizen
Båttype: Drake
Seilnummer: NOR 297
NOR Rating: NOR 0,8120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:30:22 4:10:22 3:23:17 3
Total 10.09.2016 15:30:22 4:10:22 3:23:17 3

Ola Brunvoll (Vågsbygd Seilforening)
Drake 4:10:22 3:23:17 3 3
4 NOR-163

Kjell Sverre Langenes

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn: Team Rabalder
Båtnavn: Team Rabalder
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 163
NOR Rating: NOR 0,8470

Roald Langenes

Seilforening:
Teamnavn: Team Rabalder
Båtnavn: Team Rabalder
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 163
NOR Rating: NOR 0,8470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:22:11 4:02:11 3:25:07 4
Total 10.09.2016 15:22:11 4:02:11 3:25:07 4
TEAM RABALDER

Kjell Sverre Langenes

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn: Team Rabalder
Båtnavn: Team Rabalder
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 163
NOR Rating: NOR 0,8470

Roald Langenes

Seilforening:
Teamnavn: Team Rabalder
Båtnavn: Team Rabalder
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 163
NOR Rating: NOR 0,8470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:22:11 4:02:11 3:25:07 4
Total 10.09.2016 15:22:11 4:02:11 3:25:07 4

Kjell Sverre Langenes (Søgne Seilforening)
Express 4:02:11 3:25:07 4 4
5 NOR-413

Fredrik Bakkevold

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn: Team Baklangs
Båtnavn: Baklangs
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 413
NOR Rating: NOR 0,847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:28:15 4:08:15 3:30:16 5
Total 10.09.2016 15:28:15 4:08:15 3:30:16 5
BAKLANGS

Fredrik Bakkevold

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn: Team Baklangs
Båtnavn: Baklangs
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 413
NOR Rating: NOR 0,847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:28:15 4:08:15 3:30:16 5
Total 10.09.2016 15:28:15 4:08:15 3:30:16 5

Fredrik Bakkevold (Søgne Seilforening)
Express 4:08:15 3:30:16 5 5
6 NOR-3333

Trond Ausdal

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn: GoneSailing
Båtnavn: GoneSailing
Båttype: C&C 30E
Seilnummer: NOR 3333
NOR Rating: NOR 0,8130

Thorleif Ausdal

Seilforening:
Teamnavn: GoneSailing
Båtnavn: GoneSailing
Båttype: C&C 30E
Seilnummer: NOR 3333
NOR Rating: NOR 0,8130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:42:45 4:22:45 3:33:36 6
Total 10.09.2016 15:42:45 4:22:45 3:33:36 6
GONESAILING

Trond Ausdal

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn: GoneSailing
Båtnavn: GoneSailing
Båttype: C&C 30E
Seilnummer: NOR 3333
NOR Rating: NOR 0,8130

Thorleif Ausdal

Seilforening:
Teamnavn: GoneSailing
Båtnavn: GoneSailing
Båttype: C&C 30E
Seilnummer: NOR 3333
NOR Rating: NOR 0,8130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:42:45 4:22:45 3:33:36 6
Total 10.09.2016 15:42:45 4:22:45 3:33:36 6

Trond Ausdal (Mandal Seilforening)
C&C 30E 4:22:45 3:33:36 6 6
7 NOR-9737

Rolf Romøren

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ariela
Båttype: Linjett 32 7/8
Seilnummer: NOR 9737
NOR Rating: NOR 0,865

May-Brith Ohman Nielsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Ariela
Båttype: Linjett 32 7/8
Seilnummer: NOR 9737
NOR Rating: NOR 0,865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:27:49 4:07:49 3:34:21 7
Total 10.09.2016 15:27:49 4:07:49 3:34:21 7
ARIELA

Rolf Romøren

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ariela
Båttype: Linjett 32 7/8
Seilnummer: NOR 9737
NOR Rating: NOR 0,865

May-Brith Ohman Nielsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Ariela
Båttype: Linjett 32 7/8
Seilnummer: NOR 9737
NOR Rating: NOR 0,865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:27:49 4:07:49 3:34:21 7
Total 10.09.2016 15:27:49 4:07:49 3:34:21 7

Rolf Romøren (Søgne Seilforening)
Linjett 32 7/8 4:07:49 3:34:21 7 7
8 NOR-130

Erling Lynne

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Team Dragen
Båtnavn: Dragen II
Båttype: Soling
Seilnummer: NOR 130
NOR Rating: NOR 0,8668

Svein Samulesen

Seilforening:
Teamnavn: Team Dragen
Båtnavn: Dragen II
Båttype: Soling
Seilnummer: NOR 130
NOR Rating: NOR 0,8668
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:54:19 4:34:19 3:57:46 8
Total 10.09.2016 15:54:19 4:34:19 3:57:46 8
DRAGEN II

Erling Lynne

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Team Dragen
Båtnavn: Dragen II
Båttype: Soling
Seilnummer: NOR 130
NOR Rating: NOR 0,8668

Svein Samulesen

Seilforening:
Teamnavn: Team Dragen
Båtnavn: Dragen II
Båttype: Soling
Seilnummer: NOR 130
NOR Rating: NOR 0,8668
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:54:19 4:34:19 3:57:46 8
Total 10.09.2016 15:54:19 4:34:19 3:57:46 8

Erling Lynne (Christianssands Seilforening)
Soling 4:34:19 3:57:46 8 8

Tur Familie

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-15026

Frank Sørensen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Sørensen
Båtnavn: Bolette
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 15026
NOR Rating: NOR 0,904
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 14:56:23 3:51:23 3:29:10 1
Total 10.09.2016 14:56:23 3:51:23 3:29:10 1
BOLETTE

Frank Sørensen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Sørensen
Båtnavn: Bolette
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 15026
NOR Rating: NOR 0,904
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 14:56:23 3:51:23 3:29:10 1
Total 10.09.2016 14:56:23 3:51:23 3:29:10 1

Frank Sørensen (Vågsbygd Seilforening)
Bavaria 38 3:51:23 3:29:10 1 1
2 NOR-38

Arne Thorsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Vard
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 38
NOR Rating: NOR 0,912
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 14:57:01 3:52:01 3:31:35 2
Total 10.09.2016 14:57:01 3:52:01 3:31:35 2
VARD

Arne Thorsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Vard
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 38
NOR Rating: NOR 0,912
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 14:57:01 3:52:01 3:31:35 2
Total 10.09.2016 14:57:01 3:52:01 3:31:35 2

Arne Thorsen (Vågsbygd Seilforening)
Bavaria 38 3:52:01 3:31:35 2 2
3 NOR-13552

Ole Petter Johnsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: SunSet
Båtnavn: SunSet
Båttype: Bavaria 42 Cr
Seilnummer: NOR 13552
NOR Rating: NOR 0,9450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 14:51:02 3:46:02 3:33:36 3
Total 10.09.2016 14:51:02 3:46:02 3:33:36 3
SUNSET

Ole Petter Johnsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: SunSet
Båtnavn: SunSet
Båttype: Bavaria 42 Cr
Seilnummer: NOR 13552
NOR Rating: NOR 0,9450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 14:51:02 3:46:02 3:33:36 3
Total 10.09.2016 14:51:02 3:46:02 3:33:36 3

Ole Petter Johnsen (Vågsbygd Seilforening)
Bavaria 42 Cr 3:46:02 3:33:36 3 3
4 NOR-10129

Bjørn Sødal

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tjangs
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10129
NOR Rating: NOR 0,9200

Bjørn Sødal d.y.

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Tjangs
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10129
NOR Rating: NOR 0,9200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:01:05 3:56:05 3:37:11 4
Total 10.09.2016 15:01:05 3:56:05 3:37:11 4
TJANGS

Bjørn Sødal

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tjangs
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10129
NOR Rating: NOR 0,9200

Bjørn Sødal d.y.

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Tjangs
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10129
NOR Rating: NOR 0,9200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:01:05 3:56:05 3:37:11 4
Total 10.09.2016 15:01:05 3:56:05 3:37:11 4

Bjørn Sødal (Christianssands Seilforening)
X-332 3:56:05 3:37:11 4 4
5 NOR-14877

Nick Willets

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Iboat
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 14877
NOR Rating: NOR 0,875
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:17:19 4:12:19 3:40:46 5
Total 10.09.2016 15:17:19 4:12:19 3:40:46 5
IBOAT

Nick Willets

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Iboat
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 14877
NOR Rating: NOR 0,875
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:17:19 4:12:19 3:40:46 5
Total 10.09.2016 15:17:19 4:12:19 3:40:46 5

Nick Willets (Vågsbygd Seilforening)
Bavaria 33 4:12:19 3:40:46 5 5
6 NOR-0000

bjørnar nilsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Rene'e
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 0000
NOR Rating: NOR 0,9070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:09:57 4:04:57 3:42:10 6
Total 10.09.2016 15:09:57 4:04:57 3:42:10 6
RENE'E

bjørnar nilsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Rene'e
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 0000
NOR Rating: NOR 0,9070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:09:57 4:04:57 3:42:10 6
Total 10.09.2016 15:09:57 4:04:57 3:42:10 6

bjørnar nilsen (Vågsbygd Seilforening)
Hanse 385 4:04:57 3:42:10 6 6
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-05-04 21:54:08Cache read