Deltagerliste
Utvidet liste
Last ned CSV fil
Skipper | Forening | Middag med vin - full pakke | Middag uten vin - liten pakke | ||
---|---|---|---|---|---|
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest | |||||
esben keim | Oslo Seilforening | 1 | |||
Terje Wang | Oslo Seilforening | 1 | |||
Svein Eriksen | Oslo Seilforening | 1 | |||
Ivar Engen | Oslo Seilforening | 1 | |||
Grete Valstad | Oslo Seilforening | 1 | 0 | ||
Even Kristoffersen | Oslo Seilforening | 1 | 3 | ||
Anne-Kari Sandsbråten | Oslo Seilforening | 1 | 1 | ||
Karina Eriksen | Oslo Seilforening | 1 | 0 | ||
Erlend Kjelstad | Oslo Seilforening | 1 | 0 | ||
Nina Rismark | Oslo Seilforening | 1 | 0 | ||
Erik Berg | Oslo Seilforening | 1 | 0 | ||
Truls Rognerud | Oslo Seilforening | 1 | 0 | ||
Nora Vilde Aagaard | Oslo Seilforening | 1 | |||
John Fullman | Oslo Seilforening | 1 | 0 | ||
Trygve Isaksen | Oslo Seilforening | 1 | |||
Bård Hernes | Oslo Seilforening | 1 | |||
Kjersti Karlsen | Oslo Seilforening | 1 | 1 | ||
Ane Berg Tomter | Oslo Seilforening | 1 | |||
Catharina Frostad | Kongelig Norsk Seilforening | 1 | |||
Arne Engen | Oslo Seilforening | 1 | |||
Elisabeth Kolstad | Oslo Seilforening | 2 | |||
Cathrine Teilman | Oslo Seilforening | 1 | |||
Julie Borge-Andersen | Oslo Seilforening | 1 | 0 | ||
Ingunn Veimo | Oslo Seilforening | 0 | 1 | ||
Dagfin Simonsen | Oslo Seilforening | 1 | 0 | ||
Anne Karin Gjørtz | Oslo Seilforening | 0 | 1 | ||
Ali Akay | Oslo Seilforening | 2 | |||
Helge Solfjeld | Oslo Seilforening | 1 | 1 | ||
anne Rygg | Frognerkilen Seilforening Av 1860 | 1 | |||
Camilla Foss Hanssen | Oslo Seilforening | 1 | |||
Wibeke Muus | Oslo Seilforening | 1 | 0 | ||
Svein Erik Ekstra Muus | Oslo Seilforening | 0 | 1 | ||
Svein Erik Muus | Oslo Seilforening | 1 | 0 | ||
Fredrik Gude | Oslo Seilforening | 0 | 1 | ||
Jan Petter Gamborg | Oslo Seilforening | 1 | 0 | ||
TORBJØRN VÆRØ | Oslo Seilforening | 0 | 1 | ||
Truls H. Holm | Oslo Seilforening | 0 | 1 | ||
hege bjørkeng | Oslo Seilforening | 1 | |||
Kjetil Ruud | Oslo Seilforening | 2 | |||
Hans Erik Lindbom | Oslo Seilforening | 2 | |||
BIRGITTE RODUM | Frognerkilen Seilforening Av 1860 | 1 | |||
Alexander Quirk | Oslo Seilforening | 2 | |||
Nicolay Kaas | Oslo Seilforening | 2 | 0 | ||
Guro Berge | Oslo Seilforening | 1 | |||
Nina Braaten | Kongelig Norsk Seilforening | 1 | |||
LARS MARIUS VALSTAD | Oslo Seilforening | 1 | |||
Hege Blom | Oslo Seilforening | 0 | 1 | ||
Randi Wøien | Oslo Seilforening | 0 | 1 | ||
Mia Kolsrud | Oslo Seilforening | 0 | 1 | ||
Mari Sveen - OAS representant | 0 | 1 | |||
Fronth Nyhus | Oslo Seilforening | 0 | 1 | ||
Dagfinn Rosnes | Oslo Seilforening | 1 | 0 | ||
Freddy Berglund | Oslo Seilforening | 1 | 1 | ||
Deltagere i klassen: 53 |