17. september - 18. september 2016
Kretsmesterskap
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Foreløpige resultater
For deltagerne
Kunngjøring
Seilingsbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
008
NOR 164
Bård Fjeldaas
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
ShadowfaX
Båttype:
X-35 One Design
Seilnummer:
NOR 164
NOR Rating:
NOR 1.015
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.09.2016 01:06:22
0:53:22
0:54:10
1
Total
17.09.2016 01:06:22
0:53:22
0:54:10
1
SHADOWFAX
Bård Fjeldaas
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
ShadowfaX
Båttype:
X-35 One Design
Seilnummer:
NOR 164
NOR Rating:
NOR 1.015
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.09.2016 01:06:22
0:53:22
0:54:10
1
Total
17.09.2016 01:06:22
0:53:22
0:54:10
1
Bård Fjeldaas
, Trondhjems Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: X-35 One Design
Måltall: 1.015
NOR 418
Henrik Larsen
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Parody
Båttype:
M24
Seilnummer:
NOR 418
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
PARODY
Henrik Larsen
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Parody
Båttype:
M24
Seilnummer:
NOR 418
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Larsen
, Trondhjems Seilforening
Klasse: Melges 24
Båttype: M24
Måltall:
NOR 632
Mauritz Talseth
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Team Stormfokk
Båttype:
M24
Seilnummer:
NOR 632
NOR Rating:
NOR
Ole Alexander Ottesen
Seilforening:
Båtnavn:
Team Stormfokk
Båttype:
M24
Seilnummer:
NOR 632
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TEAM STORMFOKK
Mauritz Talseth
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Team Stormfokk
Båttype:
M24
Seilnummer:
NOR 632
NOR Rating:
NOR
Ole Alexander Ottesen
Seilforening:
Båtnavn:
Team Stormfokk
Båttype:
M24
Seilnummer:
NOR 632
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mauritz Talseth
, Trondhjems Seilforening
Ole Alexander Ottesen,
Vegard Kristensen,
Trond Wiger,
Kristin Ytreland,
Klasse: Melges 24
Båttype: M24
Måltall:
NOR 402
Terje Brasethvik
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Lunacy
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 402
NOR Rating:
NOR
Carl Erik Kullman
Seilforening:
Båtnavn:
Lunacy
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 402
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LUNACY
Terje Brasethvik
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Lunacy
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 402
NOR Rating:
NOR
Carl Erik Kullman
Seilforening:
Båtnavn:
Lunacy
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 402
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Terje Brasethvik
, Trondhjems Seilforening
Carl Erik Kullman,
Eline Snerlebakken,
Christian Øye,
Hvem Vet,
Klasse: Melges 24
Båttype: Melges 24
Måltall:
NOR 2
Ole Birger Giæver
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Foxy Siss
Båttype:
X-35
Seilnummer:
NOR 2
NOR Rating:
NOR 1.015
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.09.2016 01:07:17
0:54:17
0:55:05
2
Total
17.09.2016 01:07:17
0:54:17
0:55:05
2
FOXY SISS
Ole Birger Giæver
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Foxy Siss
Båttype:
X-35
Seilnummer:
NOR 2
NOR Rating:
NOR 1.015
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.09.2016 01:07:17
0:54:17
0:55:05
2
Total
17.09.2016 01:07:17
0:54:17
0:55:05
2
Ole Birger Giæver
, Trondhjems Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: X-35
Måltall: 1.015
NOR 14981
søren mikkelsen
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
bandit
Båttype:
bb10meter
Seilnummer:
NOR 14981
NOR Rating:
NOR 0,9220
maja mikkelsen
Seilforening:
Båtnavn:
bandit
Båttype:
bb10meter
Seilnummer:
NOR 14981
NOR Rating:
NOR 0,9220
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.09.2016 01:14:20
1:01:20
0:56:32
3
Total
17.09.2016 01:14:20
1:01:20
0:56:32
3
BANDIT
søren mikkelsen
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
bandit
Båttype:
bb10meter
Seilnummer:
NOR 14981
NOR Rating:
NOR 0,9220
maja mikkelsen
Seilforening:
Båtnavn:
bandit
Båttype:
bb10meter
Seilnummer:
NOR 14981
NOR Rating:
NOR 0,9220
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.09.2016 01:14:20
1:01:20
0:56:32
3
Total
17.09.2016 01:14:20
1:01:20
0:56:32
3
søren mikkelsen
, Trondhjems Seilforening
maja mikkelsen,
helge moe,
Klasse: NOR Rating
Båttype: bb10meter
Måltall: 0,9220
NOR 527
Lars Kåre Valla
Seilforening:
Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn:
Ungen
Båttype:
Melges
Seilnummer:
NOR 527
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
UNGEN
Lars Kåre Valla
Seilforening:
Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn:
Ungen
Båttype:
Melges
Seilnummer:
NOR 527
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Kåre Valla
, Malvik og Stjørdal Seilforening
Klasse: Melges 24
Båttype: Melges
Måltall:
NOR 18088
Frode Wisth
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
MiPia
Båttype:
Sun fast 37
Seilnummer:
NOR 18088
NOR Rating:
NOR 0,9110
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.09.2016 01:35:07
1:22:07
1:14:48
4
Total
17.09.2016 01:35:07
1:22:07
1:14:48
4
MIPIA
Frode Wisth
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
MiPia
Båttype:
Sun fast 37
Seilnummer:
NOR 18088
NOR Rating:
NOR 0,9110
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.09.2016 01:35:07
1:22:07
1:14:48
4
Total
17.09.2016 01:35:07
1:22:07
1:14:48
4
Frode Wisth
, Trondhjems Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Sun fast 37
Måltall: 0,9110
Last ned CSV fil