Klasse: NOR Rating |
NOR 15491
STÅLE NERLAND
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Sone 2 Båttype: Bavaria Cruiser 40 Seilnummer: NOR 15491
|
|
Tone Solberg
Seilforening: Båtnavn: Sone 2 Båttype: Bavaria Cruiser 40 Seilnummer: NOR 15491
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sone 2
STÅLE NERLAND
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Sone 2 Båttype: Bavaria Cruiser 40 Seilnummer: NOR 15491
|
|
Tone Solberg
Seilforening: Båtnavn: Sone 2 Båttype: Bavaria Cruiser 40 Seilnummer: NOR 15491
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bavaria Cruiser 40 |
STÅLE NERLAND |
Moss Seilforening |
NOR 12488
Øyvind Knudsen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Lethe Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 12488
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lethe
Øyvind Knudsen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Lethe Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 12488
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First 34.7 |
Øyvind Knudsen |
Moss Seilforening |
NOR 15449
Truls Holm Olsen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Haffsårkesteret Båttype: Arcona 380 Seilnummer: NOR 15449
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Haffsårkesteret
Truls Holm Olsen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Haffsårkesteret Båttype: Arcona 380 Seilnummer: NOR 15449
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arcona 380 |
Truls Holm Olsen |
Moss Seilforening |
NOR 5895
Thomas Sopp
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: First Kiss Båttype: FC8 Seilnummer: NOR 5895
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First Kiss
Thomas Sopp
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: First Kiss Båttype: FC8 Seilnummer: NOR 5895
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
FC8 |
Thomas Sopp |
Moss Seilforening |
NOR 12059
Glenn Dyhr Petersen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: BAMSE Båttype: GRAND SOLEIL Seilnummer: NOR 12059
|
|
Carene Petersen
Seilforening: Båtnavn: BAMSE Båttype: GRAND SOLEIL Seilnummer: NOR 12059
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
BAMSE
Glenn Dyhr Petersen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: BAMSE Båttype: GRAND SOLEIL Seilnummer: NOR 12059
|
|
Carene Petersen
Seilforening: Båtnavn: BAMSE Båttype: GRAND SOLEIL Seilnummer: NOR 12059
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
GRAND SOLEIL |
Glenn Dyhr Petersen |
Moss Seilforening |
NOR 5577
WALTER KRISTENSEN
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Frida Båttype: Fenix Seilnummer: NOR 5577
|
|
Frank Jensen
Seilforening: Båtnavn: Frida Båttype: Fenix Seilnummer: NOR 5577
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Frida
WALTER KRISTENSEN
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Frida Båttype: Fenix Seilnummer: NOR 5577
|
|
Frank Jensen
Seilforening: Båtnavn: Frida Båttype: Fenix Seilnummer: NOR 5577
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fenix |
WALTER KRISTENSEN |
Moss Seilforening |
NOR 15039
Hans-Christian Grande
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Forza Båttype: Grand Soleil 39 Seilnummer: NOR 15039
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Forza
Hans-Christian Grande
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Forza Båttype: Grand Soleil 39 Seilnummer: NOR 15039
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Grand Soleil 39 |
Hans-Christian Grande |
Moss Seilforening |
NOR 14916
Pål Johansen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Ezcape Båttype: Dufour 380 GL Seilnummer: NOR 14916
|
|
Caroline Bruun
Seilforening: Båtnavn: Ezcape Båttype: Dufour 380 GL Seilnummer: NOR 14916
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ezcape
Pål Johansen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Ezcape Båttype: Dufour 380 GL Seilnummer: NOR 14916
|
|
Caroline Bruun
Seilforening: Båtnavn: Ezcape Båttype: Dufour 380 GL Seilnummer: NOR 14916
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dufour 380 GL |
Pål Johansen |
Moss Seilforening |
NOR 4069
Odd Inge Skarbø
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Felix Båttype: Fenix Seilnummer: NOR 4069
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Felix
Odd Inge Skarbø
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Felix Båttype: Fenix Seilnummer: NOR 4069
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fenix |
Odd Inge Skarbø |
Moss Seilforening |
NOR 10770
Oddvar Günther
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Olaf v Båttype: Cb 365 Seilnummer: NOR 10770
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olaf v
Oddvar Günther
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Olaf v Båttype: Cb 365 Seilnummer: NOR 10770
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cb 365 |
Oddvar Günther |
Moss Seilforening |
NOR 7193
Thorstein Tønnesson
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Rabbagast Båttype: CB33 Seilnummer: NOR 7193
|
|
Pål Tønnesson
Seilforening: Båtnavn: Rabbagast Båttype: CB33 Seilnummer: NOR 7193
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Rabbagast
Thorstein Tønnesson
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Rabbagast Båttype: CB33 Seilnummer: NOR 7193
|
|
Pål Tønnesson
Seilforening: Båtnavn: Rabbagast Båttype: CB33 Seilnummer: NOR 7193
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
CB33 |
Thorstein Tønnesson |
Moss Seilforening |
NOR 6246
Einar Larsen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Morhild Båttype: Albin Alpha Seilnummer: NOR 6246
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Morhild
Einar Larsen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Morhild Båttype: Albin Alpha Seilnummer: NOR 6246
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Albin Alpha |
Einar Larsen |
Moss Seilforening |
NOR 972
Kari Handeland
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Overmot Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 972
|
|
Thea Nissen
Seilforening: Båtnavn: Overmot Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 972
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Overmot
Kari Handeland
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Overmot Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 972
|
|
Thea Nissen
Seilforening: Båtnavn: Overmot Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 972
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Albin Express |
Kari Handeland |
Moss Seilforening |
NOR 5440
Joachim Bakke
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Kristina Båttype: Maxi Fenix Seilnummer: NOR 5440
|
|
Gabriel Bakke Hjelde
Seilforening: Båtnavn: Kristina Båttype: Maxi Fenix Seilnummer: NOR 5440
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristina
Joachim Bakke
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Kristina Båttype: Maxi Fenix Seilnummer: NOR 5440
|
|
Gabriel Bakke Hjelde
Seilforening: Båtnavn: Kristina Båttype: Maxi Fenix Seilnummer: NOR 5440
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maxi Fenix |
Joachim Bakke |
Moss Seilforening |
Deltagere i klassen: 14 |
Klasse: Tur & Hav - NOR Rating Tur |
NOR 5760
Jan Øivind Moskaug
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: AdAstra Båttype: Alo 96 MS Seilnummer: NOR 5760
|
|
Ingun Stræde
Seilforening: Båtnavn: AdAstra Båttype: Alo 96 MS Seilnummer: NOR 5760
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
AdAstra
Jan Øivind Moskaug
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: AdAstra Båttype: Alo 96 MS Seilnummer: NOR 5760
|
|
Ingun Stræde
Seilforening: Båtnavn: AdAstra Båttype: Alo 96 MS Seilnummer: NOR 5760
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alo 96 MS |
Jan Øivind Moskaug |
Moss Seilforening |
NOR 11241
Nina C. Leander
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Relax Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 35 Seilnummer: NOR 11241
|
|
Per Arne Karlsen
Seilforening: Båtnavn: Relax Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 35 Seilnummer: NOR 11241
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Relax
Nina C. Leander
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Relax Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 35 Seilnummer: NOR 11241
|
|
Per Arne Karlsen
Seilforening: Båtnavn: Relax Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 35 Seilnummer: NOR 11241
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jeanneau Sun Odyssey 35 |
Nina C. Leander |
Moss Seilforening |
NOR 5478
Arild Andresen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Grouse Båttype: Drabant 38 Seilnummer: NOR 5478
|
|
Hilde Tangen
Seilforening: Båtnavn: Grouse Båttype: Drabant 38 Seilnummer: NOR 5478
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Grouse
Arild Andresen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Grouse Båttype: Drabant 38 Seilnummer: NOR 5478
|
|
Hilde Tangen
Seilforening: Båtnavn: Grouse Båttype: Drabant 38 Seilnummer: NOR 5478
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Drabant 38 |
Arild Andresen |
Moss Seilforening |
NOR 154
Bengt Madsen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Xdream Båttype: X-35 Seilnummer: NOR 154
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Xdream
Bengt Madsen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Xdream Båttype: X-35 Seilnummer: NOR 154
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
X-35 |
Bengt Madsen |
Moss Seilforening |
NOR 11559
ALF HVIDSTEN
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Skarven II Båttype: Beneteau Oceanis 373 Seilnummer: NOR 11559
|
|
Glenn Thomas Hvidsten
Seilforening: Båtnavn: Skarven II Båttype: Beneteau Oceanis 373 Seilnummer: NOR 11559
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Skarven II
ALF HVIDSTEN
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Skarven II Båttype: Beneteau Oceanis 373 Seilnummer: NOR 11559
|
|
Glenn Thomas Hvidsten
Seilforening: Båtnavn: Skarven II Båttype: Beneteau Oceanis 373 Seilnummer: NOR 11559
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Beneteau Oceanis 373 |
ALF HVIDSTEN |
Moss Seilforening |
NOR 13353
Asbjørn Utaker
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Rubina Båttype: Delphia 37 Seilnummer: NOR 13353
|
|
Margareta Olsson
Seilforening: Båtnavn: Rubina Båttype: Delphia 37 Seilnummer: NOR 13353
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Rubina
Asbjørn Utaker
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Rubina Båttype: Delphia 37 Seilnummer: NOR 13353
|
|
Margareta Olsson
Seilforening: Båtnavn: Rubina Båttype: Delphia 37 Seilnummer: NOR 13353
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Delphia 37 |
Asbjørn Utaker |
Moss Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |