Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrSkipperForening
Klasse: Bic-brett - BIC 293
NOR 65

Even Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 65
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Even Fuhr Midtgaard Åsane Seilforening
NOR 148

Nils-Henrik Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Nils-Henrik Lind Bergens Seilforening
NOR 144

Mathilde Elise Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mathilde Elise Lind Bergens Seilforening
NOR 61

Kathinka Mørner

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 61
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Kathinka Mørner Åsane Seilforening
NOR 00

Arvid Elias Guddal Einan

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 00
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Arvid Elias Guddal Einan Bergens Seilforening
NOR 39

Helle Oppedal

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 39
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Helle Oppedal Bergens Seilforening
Deltagere i klassen: 6
 
Klasse: Bic-brett - Rekrutt
NOR 29

Tuva Oppedal

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 29
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tuva Oppedal Bergens Seilforening
Deltagere i klassen: 1
 
Klasse: Laser 4.7
NOR 198741

Kristine Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 198741
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Kristine Hjellestad Hjellestad Seilforening
NOR 1

Didrik Jelstad

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Didrik Jelstad Åsane Seilforening
NOR 209763

Simen Guldberg

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 209763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Simen Guldberg Ran Seilforening
NOR 209762

Mats Offerdal

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 209762
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mats Offerdal Ran Seilforening
NOR 207105

Karoline Eirin Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 207105
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Karoline Eirin Vabø Ran Seilforening
NOR 211309

Marius Bjelkarøy Westervik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 211309
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Marius Bjelkarøy Westervik Ran Seilforening
NOR 206861

Celia Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206861
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Celia Valeur Børresen Ran Seilforening
NOR 206862

Peder Smith

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206862
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Peder Smith Ran Seilforening
NOR 307

Tobias Sandmo Birkeland

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 307
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tobias Sandmo Birkeland Ran Seilforening
NOR 206864

Erik Karlsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206864
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erik Karlsen Ran Seilforening
Deltagere i klassen: 10
 
Klasse: Laser Radial
NOR 206863

Inger Margrethe Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206863
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Inger Margrethe Vabø Ran Seilforening
NOR 205716

Victor Dahl Høgheim

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 205716
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Victor Dahl Høgheim Ran Seilforening
NOR 206866

Alexander Dahl Høgheim

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206866
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Alexander Dahl Høgheim Ran Seilforening
NOR 206358

Andreas Hjellestad Hella

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 206358
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Andreas Hjellestad Hella Hjellestad Seilforening
NOR 205714

Malin Elvingdal

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 205714
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Malin Elvingdal Ran Seilforening
Deltagere i klassen: 5
 
Klasse: Laser Standard
NOR 206868

Erling Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206868
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erling Wiik Ran Seilforening
Deltagere i klassen: 1
 
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3911

Sunniva Knudsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3911
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sunniva Knudsen Ran Seilforening
NOR 3190

Oscar Nøttingnes Skovly

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Oscar Nøttingnes Skovly Ran Seilforening
NOR 3778

Mikal Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3778
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mikal Tveita Åsane Seilforening
NOR 3750

Albertine Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Albertine Lind Bergens Seilforening
NOR 3461

Ingrid Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ingrid Wiik Ran Seilforening
NOR 3722

Peter Guldberg

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3722
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Peter Guldberg Ran Seilforening
NOR 3851

Lars Andre Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3851
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Lars Andre Vabø Ran Seilforening
NOR 3661

Ina Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3661
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ina Valeur Børresen Ran Seilforening
NOR 3856

Alexander Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3856
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Alexander Valeur Børresen Ran Seilforening
Deltagere i klassen: 9
 
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3539

Tom Gilbertson

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3539
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tom Gilbertson Askøy Seilforening
NOR 3742

Tilla skjold Hansen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 3742
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tilla skjold Hansen Hjellestad Seilforening
NOR 0

Lars Sjursen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Lars Sjursen Åsane Seilforening
NOR 3663

Marta Guddal Einan

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 3663
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Marta Guddal Einan Hjellestad Seilforening
NOR 3512

Iben Offerdal

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3512
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Iben Offerdal Ran Seilforening
NOR3829

Tuva Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR3829
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tuva Handegard Askøy Seilforening
NOR 3522

Erland Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3522
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erland Handegard Askøy Seilforening
NOR 3852

Daniel Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3852
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Daniel Hjorth Askøy Seilforening
NOR 3828

Agnes Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3828
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Agnes Soltvedt Askøy Seilforening
NOR 3254

Jon Henrik De Boer

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jon Henrik De Boer Åsane Seilforening
NOR 0

kristoffer Stusdal

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
kristoffer Stusdal Ran Seilforening
Deltagere i klassen: 11
 
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 25

Magnus Sletten Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 25
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Magnus Sletten Hansen Bergens Seilforening
NOR 3577

Pia Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3577
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Pia Tveita Åsane Seilforening
NOR 3601

Oliver Mellingen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3601
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Oliver Mellingen Åsane Seilforening
NOR 000

Jakob Begall

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jakob Begall Åsane Seilforening
NOR 000

Even Begall

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Even Begall Åsane Seilforening
NOR 0000

Michele Gannau

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Michele Gannau Åsane Seilforening
NOR 7802

Nora Valland Sokki

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 7802
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Nora Valland Sokki Åsane Seilforening
NOR 3675

Milla Sandmo Birkeland

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3675
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Milla Sandmo Birkeland Ran Seilforening
NOR 003

Angelina Ørn

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 003
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Angelina Ørn Ran Seilforening
Deltagere i klassen: 9
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-05-05 10:14:48Cache read