Deltagerliste

Sorter listen etter Påmeldingsnummer - Klasse - Seilnummer - Skipper - Båtnavn - Båttype - Seilforening (Skipper) - Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte 047
NOR 9807

Andre Farstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Havglytt
Båttype: Beneteau Oceanis 411
Seilnummer: NOR 9807

Anja L. Farstad

Seilforening:
Båtnavn: Havglytt
Båttype: Beneteau Oceanis 411
Seilnummer: NOR 9807
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 08:53:45 46:53:45 41:38:36 2
Total 23.06.2017 08:53:45 46:53:45 41:38:36 2
    HAVGLYTT

Andre Farstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Havglytt
Båttype: Beneteau Oceanis 411
Seilnummer: NOR 9807

Anja L. Farstad

Seilforening:
Båtnavn: Havglytt
Båttype: Beneteau Oceanis 411
Seilnummer: NOR 9807
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 08:53:45 46:53:45 41:38:36 2
Total 23.06.2017 08:53:45 46:53:45 41:38:36 2
Andre Farstad, Askøy Seilforening
Anja L. Farstad,
Haakon Ellingsen,
Elena Bremer,
John Nye,
Andreas Hellebø,
Yngve Thuen,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Beneteau Oceanis 411
Måltall: 0,8880

NOR 11410

Marius Filtvedt

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: New Excuse
Båttype: First 44,7
Seilnummer: NOR 11410

Magne Gerhardsen

Seilforening:
Båtnavn: New Excuse
Båttype: First 44,7
Seilnummer: NOR 11410
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 03:13:09 41:13:09 43:53:54 11
Total 23.06.2017 03:13:09 41:13:09 43:53:54 11
    NEW EXCUSE

Marius Filtvedt

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: New Excuse
Båttype: First 44,7
Seilnummer: NOR 11410

Magne Gerhardsen

Seilforening:
Båtnavn: New Excuse
Båttype: First 44,7
Seilnummer: NOR 11410
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 03:13:09 41:13:09 43:53:54 11
Total 23.06.2017 03:13:09 41:13:09 43:53:54 11
Marius Filtvedt, Bergens Seilforening
Magne Gerhardsen,
Kjell Øvrebø,
Øystein Fongen,
Jørn Mathisen,
Christopher Orhagen,
Øivind Askvik,
Helge Asperheim,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: First 44,7
Måltall: 1,065

NOR 13584

Frode Tveranger Haugland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13584

Arild Haugland

Seilforening:
Båtnavn: Calluna
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13584
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 05:54:00 43:54:00 43:19:45 6
Total 23.06.2017 05:54:00 43:54:00 43:19:45 6
    CALLUNA

Frode Tveranger Haugland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13584

Arild Haugland

Seilforening:
Båtnavn: Calluna
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13584
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 05:54:00 43:54:00 43:19:45 6
Total 23.06.2017 05:54:00 43:54:00 43:19:45 6
Frode Tveranger Haugland, Askøy Seilforening
Arild Haugland,
Tor Lohne,
Hans Ole Benonisen,
Knut Ove Gjersvik,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Måltall: 0,9870

NOR 14865

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 05:24:07 43:24:07 42:05:59 8
Total 23.06.2017 05:24:07 43:24:07 42:05:59 8
    VITO 4

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 05:24:07 43:24:07 42:05:59 8
Total 23.06.2017 05:24:07 43:24:07 42:05:59 8
Nina Rosenlund, Ran Seilforening
Petter Ankjær-Jensen,
Klasse: NOR Rating - D/H
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,9700

NOR 6874

Jon Hardie

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874

Monika Christensen

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 03:41:26 41:41:26 40:46:24 2
Total 23.06.2017 03:41:26 41:41:26 40:46:24 2
    KELSO

Jon Hardie

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874

Monika Christensen

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 03:41:26 41:41:26 40:46:24 2
Total 23.06.2017 03:41:26 41:41:26 40:46:24 2
Jon Hardie, Os Seilforening
Monika Christensen,
Sigrid Hardie,
Sverre Urheim Lie,
Endre Lie,
Kaspar Skjulhaug,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Crown 39
Måltall: 0,9780

NOR 9341

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341

Eivind Tysse

Seilforening:
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 04:21:32 42:21:32 40:27:09 1
Total 23.06.2017 04:21:32 42:21:32 40:27:09 1
    X-FAKTOR

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341

Eivind Tysse

Seilforening:
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 04:21:32 42:21:32 40:27:09 1
Total 23.06.2017 04:21:32 42:21:32 40:27:09 1
Harald Matland, Nordhordland Seilforening
Eivind Tysse,
Torkjell Tolo,
Magne Iversen,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: X-332
Måltall: 0,9550

NOR 12141

Fridtjov Bergmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141

Ole Bergmann

Seilforening:
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 02:00:39 40:00:39 42:07:53 7
Total 23.06.2017 02:00:39 40:00:39 42:07:53 7
    SERENITY

Fridtjov Bergmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141

Ole Bergmann

Seilforening:
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 02:00:39 40:00:39 42:07:53 7
Total 23.06.2017 02:00:39 40:00:39 42:07:53 7
Fridtjov Bergmann, Bergens Seilforening
Ole Bergmann,
Erling Iversen,
Petter Strømme,
Magne Aalen,
Sebastian Lie-Strømme,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: First 44.7
Måltall: 1,0530

NOR 14941

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941

Kjell Overholdt

Seilforening:
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 02:46:23 40:46:23 40:53:43 4
Total 23.06.2017 02:46:23 40:46:23 40:53:43 4
    SHEEP DIP

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941

Kjell Overholdt

Seilforening:
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 02:46:23 40:46:23 40:53:43 4
Total 23.06.2017 02:46:23 40:46:23 40:53:43 4
Kjetil Knudsen, Bergens Seilforening
Kjell Overholdt,
Knut Kismul,
Rune Lavik,
Oskar Leirgulen,
Terje Skevik,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: DEHLER 38
Måltall: 1,0030

NOR 52

Christian Haaland

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: s/y desperada
Båttype: Luffe 40.04
Seilnummer: NOR 52

Tone Kathrin Dehli

Seilforening:
Båtnavn: s/y desperada
Båttype: Luffe 40.04
Seilnummer: NOR 52
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 14
Total DNF 14
    S/Y DESPERADA

Christian Haaland

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: s/y desperada
Båttype: Luffe 40.04
Seilnummer: NOR 52

Tone Kathrin Dehli

Seilforening:
Båtnavn: s/y desperada
Båttype: Luffe 40.04
Seilnummer: NOR 52
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 14
Total DNF 14
Christian Haaland, Stavanger Seilforening
Tone Kathrin Dehli,
Snorre Strandrud,
Jørgen Husvik,
Erik Toftenes,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Luffe 40.04
Måltall: 1,0310

NOR 14773

Rune Holen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Explorer
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: NOR 14773

Lillian Holen

Seilforening:
Båtnavn: Explorer
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: NOR 14773
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 04:40:06 42:40:06 43:36:25 10
Total 23.06.2017 04:40:06 42:40:06 43:36:25 10
    EXPLORER

Rune Holen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Explorer
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: NOR 14773

Lillian Holen

Seilforening:
Båtnavn: Explorer
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: NOR 14773
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 04:40:06 42:40:06 43:36:25 10
Total 23.06.2017 04:40:06 42:40:06 43:36:25 10
Rune Holen, Frognerkilen Seilforening Av 1860
Lillian Holen,
Klasse: NOR Rating - D/H
Båttype: Dehler 41 JV
Måltall: 1,0220

NOR 15285

Leiv Henning Haugland

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Moin
Båttype: Bavaria 38 ac
Seilnummer: NOR 15285

Halvard Haugland

Seilforening:
Båtnavn: Moin
Båttype: Bavaria 38 ac
Seilnummer: NOR 15285
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 08:57:59 46:57:59 44:42:43 8
Total 23.06.2017 08:57:59 46:57:59 44:42:43 8
    MOIN

Leiv Henning Haugland

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Moin
Båttype: Bavaria 38 ac
Seilnummer: NOR 15285

Halvard Haugland

Seilforening:
Båtnavn: Moin
Båttype: Bavaria 38 ac
Seilnummer: NOR 15285
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 08:57:59 46:57:59 44:42:43 8
Total 23.06.2017 08:57:59 46:57:59 44:42:43 8
Leiv Henning Haugland, Stord Seilforening
Halvard Haugland,
Kenneth Dahlberg,
Ivar Selland,
Olav Ekrheim,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Bavaria 38 ac
Måltall: 0,9520

NOR 5763

Rolf Hermansen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Hanna Marie
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5763

Claus Gladyszak

Seilforening:
Båtnavn: Hanna Marie
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 05:07:31 43:07:31 39:09:27 1
Total 23.06.2017 05:07:31 43:07:31 39:09:27 1
    HANNA MARIE

Rolf Hermansen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Hanna Marie
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5763

Claus Gladyszak

Seilforening:
Båtnavn: Hanna Marie
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 05:07:31 43:07:31 39:09:27 1
Total 23.06.2017 05:07:31 43:07:31 39:09:27 1
Rolf Hermansen, Ran Seilforening
Claus Gladyszak,
Petter Hermansen,
Pål Haugetun,
Stig Pedersen,
Sindre Eid Hermansen,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Omega 34
Måltall: 0,9080

NOR 4473

Norvald Vikne

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: LISE
Båttype: GECCO39
Seilnummer: NOR 4473

Jørgen Vikne

Seilforening:
Båtnavn: LISE
Båttype: GECCO39
Seilnummer: NOR 4473
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
    LISE

Norvald Vikne

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: LISE
Båttype: GECCO39
Seilnummer: NOR 4473

Jørgen Vikne

Seilforening:
Båtnavn: LISE
Båttype: GECCO39
Seilnummer: NOR 4473
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
Norvald Vikne, Bergens Seilforening
Jørgen Vikne,
Mats N. Vikne,
Espen Sandøy,
Arild Hovland,
Paal Christian Midttun,
Trygve Nystad,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: GECCO39
Måltall: 0,9490

NOR 14873

Rune Fanebust

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: ANCHRISSI
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 14873

Bjørn Tore Vaktskjold

Seilforening:
Båtnavn: ANCHRISSI
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 14873
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 09:43:31 47:43:31 45:34:39 9
Total 23.06.2017 09:43:31 47:43:31 45:34:39 9
    ANCHRISSI

Rune Fanebust

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: ANCHRISSI
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 14873

Bjørn Tore Vaktskjold

Seilforening:
Båtnavn: ANCHRISSI
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 14873
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 09:43:31 47:43:31 45:34:39 9
Total 23.06.2017 09:43:31 47:43:31 45:34:39 9
Rune Fanebust, Nordhordland Seilforening
Bjørn Tore Vaktskjold,
Susanne Vaktskjold,
Bjørn Inge Fadnes,
Bjørn Rune Blomvågnes,
Vidar Hundvin,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Hanse 385
Måltall: 0,9550

SWE 237

Dennis Olsson

Seilforening: Segelsällskapet Fram
Båtnavn: Catleya
Båttype: Dehler 39
Seilnummer: SWE 237

Dan Pettersson

Seilforening:
Båtnavn: Catleya
Båttype: Dehler 39
Seilnummer: SWE 237
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 02:44:26 40:44:26 41:25:59 5
Total 23.06.2017 02:44:26 40:44:26 41:25:59 5
    CATLEYA

Dennis Olsson

Seilforening: Segelsällskapet Fram
Båtnavn: Catleya
Båttype: Dehler 39
Seilnummer: SWE 237

Dan Pettersson

Seilforening:
Båtnavn: Catleya
Båttype: Dehler 39
Seilnummer: SWE 237
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 02:44:26 40:44:26 41:25:59 5
Total 23.06.2017 02:44:26 40:44:26 41:25:59 5
Dennis Olsson, Segelsällskapet Fram
Dan Pettersson,
Tomas bryngel,
Jonas kjellberg,
Peter Lundgren,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Dehler 39
Måltall: 1,017
NOR 12144

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144

Karen Drange

Seilforening:
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 05:19:02 43:19:02 42:21:51 4
Total 23.06.2017 05:19:02 43:19:02 42:21:51 4
    FS 2

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144

Karen Drange

Seilforening:
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 05:19:02 43:19:02 42:21:51 4
Total 23.06.2017 05:19:02 43:19:02 42:21:51 4
Jan Vidar Nordstrand, Nordhordland Seilforening
Karen Drange,
Mariann Nornes,
Johan Skylstad,
Ida Skylstad,
Thea Skylstad,
Janet McKinnon Lepsøy,
Victor Emanuel Andreu,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: First 34.7
Måltall: 0,9780

NOR 15631

Charles Bøgild

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Shuffle
Båttype: Bavaria Vision
Seilnummer: NOR 15631

Terje Borsheim

Seilforening:
Båtnavn: Shuffle
Båttype: Bavaria Vision
Seilnummer: NOR 15631
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    SHUFFLE

Charles Bøgild

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Shuffle
Båttype: Bavaria Vision
Seilnummer: NOR 15631

Terje Borsheim

Seilforening:
Båtnavn: Shuffle
Båttype: Bavaria Vision
Seilnummer: NOR 15631
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Charles Bøgild, Gandsfjord Seilforening
Terje Borsheim,
Einar Johannesen,
Alf Magne Nøkling,
Kurt Løklingholm,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Bavaria Vision
Måltall: 0,8920

NOR 15496

Dan Rosenberg

Seilforening: Hvaler Seilforening
Båtnavn: Timeout II
Båttype: Delphia 47
Seilnummer: NOR 15496

Daniel Rosenberg

Seilforening:
Båtnavn: Timeout II
Båttype: Delphia 47
Seilnummer: NOR 15496
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 07:56:19 45:56:19 43:19:12 5
Total 23.06.2017 07:56:19 45:56:19 43:19:12 5
    TIMEOUT II

Dan Rosenberg

Seilforening: Hvaler Seilforening
Båtnavn: Timeout II
Båttype: Delphia 47
Seilnummer: NOR 15496

Daniel Rosenberg

Seilforening:
Båtnavn: Timeout II
Båttype: Delphia 47
Seilnummer: NOR 15496
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 07:56:19 45:56:19 43:19:12 5
Total 23.06.2017 07:56:19 45:56:19 43:19:12 5
Dan Rosenberg, Hvaler Seilforening
Daniel Rosenberg,
Didrick Ugland Rosenberg,
Thor Einar Fremstad,
Roar Smedsrød,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Delphia 47
Måltall: 0,9430
NOR 11843

Paul Høiskar

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843

Leiv Igor Devold

Seilforening:
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 10
Total DNC 10
    RABBAGAST

Paul Høiskar

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843

Leiv Igor Devold

Seilforening:
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 10
Total DNC 10
Paul Høiskar, Trondhjems Seilforening
Leiv Igor Devold,
Rodrigo Vicente Miguel de Juan,
Paul Kristian Høiskar,
Hans Kristian Høiskar,
Vegar Neshaug,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: First 34.7
Måltall: 0,9710

NOR 11341

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: LEVENS
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341

Torvald Fossestøl

Seilforening:
Båtnavn: LEVENS
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 04:04:37 42:04:37 41:57:02 6
Total 23.06.2017 04:04:37 42:04:37 41:57:02 6
    LEVENS

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: LEVENS
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341

Torvald Fossestøl

Seilforening:
Båtnavn: LEVENS
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 04:04:37 42:04:37 41:57:02 6
Total 23.06.2017 04:04:37 42:04:37 41:57:02 6
Willy Forland, Ran Seilforening
Torvald Fossestøl,
Kenneth O. Aase,
Håkon Ones,
Johan Riisøen,
Algirdas Zabitis,
Kåre Forland,
Eilif Magnus Haugsdal Riisøen,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,9970

NOR 8292

Helge Ivarsøy

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Embla3
Båttype: Van der Stadt
Seilnummer: NOR 8292

Jon Amtrup

Seilforening:
Båtnavn: Embla3
Båttype: Van der Stadt
Seilnummer: NOR 8292
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
    EMBLA3

Helge Ivarsøy

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Embla3
Båttype: Van der Stadt
Seilnummer: NOR 8292

Jon Amtrup

Seilforening:
Båtnavn: Embla3
Båttype: Van der Stadt
Seilnummer: NOR 8292
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
Helge Ivarsøy, Askøy Seilforening
Jon Amtrup,
Eirik Ivarsøy,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Van der Stadt
Måltall: 0,9620

NOR 14445

Kenneth Midttun

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Argo
Båttype: First 45
Seilnummer: NOR 14445

Ole-Jan Midttun

Seilforening:
Båtnavn: Argo
Båttype: First 45
Seilnummer: NOR 14445
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 02:15:46 40:15:46 44:31:50 12
Total 23.06.2017 02:15:46 40:15:46 44:31:50 12
    ARGO

Kenneth Midttun

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Argo
Båttype: First 45
Seilnummer: NOR 14445

Ole-Jan Midttun

Seilforening:
Båtnavn: Argo
Båttype: First 45
Seilnummer: NOR 14445
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 02:15:46 40:15:46 44:31:50 12
Total 23.06.2017 02:15:46 40:15:46 44:31:50 12
Kenneth Midttun, Askøy Seilforening
Ole-Jan Midttun,
Jens Åge Ellingsrud,
Svein Egil AArbu,
Benjamin Venø,
Terje Løvstakken,
Ivar Olaf Jacobsen,
Jan-Henrik F. Davø,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: First 45
Måltall: 1,1060

NOR 11791

Karl Erik Rønstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Aria
Båttype: Bavaria42
Seilnummer: NOR 11791

Maria Benedicte Færevaag

Seilforening:
Båtnavn: Aria
Båttype: Bavaria42
Seilnummer: NOR 11791
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 07:01:57 45:01:57 44:02:30 7
Total 23.06.2017 07:01:57 45:01:57 44:02:30 7
    ARIA

Karl Erik Rønstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Aria
Båttype: Bavaria42
Seilnummer: NOR 11791

Maria Benedicte Færevaag

Seilforening:
Båtnavn: Aria
Båttype: Bavaria42
Seilnummer: NOR 11791
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 07:01:57 45:01:57 44:02:30 7
Total 23.06.2017 07:01:57 45:01:57 44:02:30 7
Karl Erik Rønstad, Kongelig Norsk Seilforening
Maria Benedicte Færevaag,
Mathias Færevaag,
Marcus Færevaag,
Marcus Kreutzer,
Peter Skarbøvig,
Vince Taksdal,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Bavaria42
Måltall: 0,9780

NOR 12700

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700

Carl Johan Wickmann

Seilforening:
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 00:15:44 38:15:44 39:33:47 1
Total 23.06.2017 00:15:44 38:15:44 39:33:47 1
    WINOCEAN

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700

Carl Johan Wickmann

Seilforening:
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 00:15:44 38:15:44 39:33:47 1
Total 23.06.2017 00:15:44 38:15:44 39:33:47 1
Carl Olav Wickmann, Bergens Seilforening
Carl Johan Wickmann,
Erik Andreas Wickmann,
Ole Petter Wickmann,
Stig Henrik Wickmann,
Gunnar W Horne,
Anders Skjævestad,
Øyvind Magnussen,
Kristian Foss,
Håkon Møyner Lund,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: First 40.7
Måltall: 1,0340

NOR 5690

sigurd utbjoe

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Amelia
Båttype: Luffe 44
Seilnummer: NOR 5690

Atle Ottesen

Seilforening:
Båtnavn: Amelia
Båttype: Luffe 44
Seilnummer: NOR 5690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 14
Total DNF 14
    AMELIA

sigurd utbjoe

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Amelia
Båttype: Luffe 44
Seilnummer: NOR 5690

Atle Ottesen

Seilforening:
Båtnavn: Amelia
Båttype: Luffe 44
Seilnummer: NOR 5690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 14
Total DNF 14
sigurd utbjoe, Stord Seilforening
Atle Ottesen,
Rune Lodden,
Michaela Weissova,
Odd Olsen,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Luffe 44
Måltall: 1,0210

NOR 12149

Jonny Blomvik

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Lise
Båttype: Najad 440 AC
Seilnummer: NOR 12149

Even Øinæs

Seilforening:
Båtnavn: Lise
Båttype: Najad 440 AC
Seilnummer: NOR 12149
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 05:00:13 43:00:13 43:02:47 8
Total 23.06.2017 05:00:13 43:00:13 43:02:47 8
    LISE

Jonny Blomvik

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Lise
Båttype: Najad 440 AC
Seilnummer: NOR 12149

Even Øinæs

Seilforening:
Båtnavn: Lise
Båttype: Najad 440 AC
Seilnummer: NOR 12149
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 05:00:13 43:00:13 43:02:47 8
Total 23.06.2017 05:00:13 43:00:13 43:02:47 8
Jonny Blomvik, Soon Seilforening
Even Øinæs,
Jørn Terje Grefsrud,
Arve Brodahl,
Tom Krogsveen,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Najad 440 AC
Måltall: 1,0010

NOR 10839

Ari Hauksson

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: SIMETRA
Båttype: J Sun Odyssey 35
Seilnummer: NOR 10839

Daniel Hauksson

Seilforening:
Båtnavn: SIMETRA
Båttype: J Sun Odyssey 35
Seilnummer: NOR 10839
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 08:59:30 46:59:30 41:52:10 4
Total 23.06.2017 08:59:30 46:59:30 41:52:10 4
    SIMETRA

Ari Hauksson

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: SIMETRA
Båttype: J Sun Odyssey 35
Seilnummer: NOR 10839

Daniel Hauksson

Seilforening:
Båtnavn: SIMETRA
Båttype: J Sun Odyssey 35
Seilnummer: NOR 10839
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 08:59:30 46:59:30 41:52:10 4
Total 23.06.2017 08:59:30 46:59:30 41:52:10 4
Ari Hauksson, Kongelig Norsk Seilforening
Daniel Hauksson,
Jan Arne Hansen,
Annar Kristian Bohlin-Hansen,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: J Sun Odyssey 35
Måltall: 0,8910

NOR 15120

Otto Hægland

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Pole Pole
Båttype: Jeanneau Sun OD 439
Seilnummer: NOR 15120

Joar Størksen

Seilforening:
Båtnavn: Pole Pole
Båttype: Jeanneau Sun OD 439
Seilnummer: NOR 15120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 07:44:17 45:44:17 46:17:12 13
Total 23.06.2017 07:44:17 45:44:17 46:17:12 13
    POLE POLE

Otto Hægland

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Pole Pole
Båttype: Jeanneau Sun OD 439
Seilnummer: NOR 15120

Joar Størksen

Seilforening:
Båtnavn: Pole Pole
Båttype: Jeanneau Sun OD 439
Seilnummer: NOR 15120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 07:44:17 45:44:17 46:17:12 13
Total 23.06.2017 07:44:17 45:44:17 46:17:12 13
Otto Hægland, Os Seilforening
Joar Størksen,
John Gunnar Vedøy,
Morten bergan,
Jørgen Lieng,
Knut Herlof Gram Lodden,
Ernst Olav Helgesen,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Jeanneau Sun OD 439
Måltall: 1,0120

NOR 15627

Øystein Horneland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: MINMIN
Båttype: HR34
Seilnummer: NOR 15627

Jarle Mikkelsen

Seilforening:
Båtnavn: MINMIN
Båttype: HR34
Seilnummer: NOR 15627
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
    MINMIN

Øystein Horneland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: MINMIN
Båttype: HR34
Seilnummer: NOR 15627

Jarle Mikkelsen

Seilforening:
Båtnavn: MINMIN
Båttype: HR34
Seilnummer: NOR 15627
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
Øystein Horneland, Bergens Seilforening
Jarle Mikkelsen,
Asle Aasen,
Terje Samuelsen,
Roald Skjoldal,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: HR34
Måltall: 0,8460

GBR 4263

THOMAS ALLAN

Seilforening:
Båtnavn: ROUNDABOUT
Båttype: SIGMA 33
Seilnummer: GBR 4263

ROBERT TAIT

Seilforening:
Båtnavn: ROUNDABOUT
Båttype: SIGMA 33
Seilnummer: GBR 4263
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 09:57:22 47:57:22 41:51:56 3
Total 23.06.2017 09:57:22 47:57:22 41:51:56 3
    ROUNDABOUT

THOMAS ALLAN

Seilforening:
Båtnavn: ROUNDABOUT
Båttype: SIGMA 33
Seilnummer: GBR 4263

ROBERT TAIT

Seilforening:
Båtnavn: ROUNDABOUT
Båttype: SIGMA 33
Seilnummer: GBR 4263
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 09:57:22 47:57:22 41:51:56 3
Total 23.06.2017 09:57:22 47:57:22 41:51:56 3
THOMAS ALLAN,
ROBERT TAIT,
JIM IRVINE,
JOHN SMITH,
GRAHAM FORREST,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: SIGMA 33
Måltall: 0,8760
NOR 11500

Hans Martin Veding

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Promineo Racing
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11500

Leif Arild Åsheim

Seilforening:
Båtnavn: Promineo Racing
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 02:01:35 40:01:35 39:18:21 2
Total 23.06.2017 02:01:35 40:01:35 39:18:21 2
    PROMINEO RACING

Hans Martin Veding

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Promineo Racing
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11500

Leif Arild Åsheim

Seilforening:
Båtnavn: Promineo Racing
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 02:01:35 40:01:35 39:18:21 2
Total 23.06.2017 02:01:35 40:01:35 39:18:21 2
Hans Martin Veding, Stavanger Seilforening
Leif Arild Åsheim,
Klasse: NOR Rating - D/H
Båttype: J/109
Måltall: 0,9820

NOR 9701

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701

Frode Rønning

Seilforening:
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 00:35:55 38:35:55 39:54:39 2
Total 23.06.2017 00:35:55 38:35:55 39:54:39 2
    AMARYLLIS

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701

Frode Rønning

Seilforening:
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 00:35:55 38:35:55 39:54:39 2
Total 23.06.2017 00:35:55 38:35:55 39:54:39 2
Inge André Utåker, Bergens Seilforening
Frode Rønning,
Eivind Rønning,
Eskil Karstein Holme,
Arne Østvedt,
Petter Sørhaug,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: First 40.7
Måltall: 1,0340

NOR 826

Bjarne Møster

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Cognaquelone
Båttype: Møster 36
Seilnummer: NOR 826

Martin Fosse

Seilforening:
Båtnavn: Cognaquelone
Båttype: Møster 36
Seilnummer: NOR 826
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
    COGNAQUELONE

Bjarne Møster

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Cognaquelone
Båttype: Møster 36
Seilnummer: NOR 826

Martin Fosse

Seilforening:
Båtnavn: Cognaquelone
Båttype: Møster 36
Seilnummer: NOR 826
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
Bjarne Møster, Åsane Seilforening
Martin Fosse,
Dag Kenneth Marholm,
Celine Cevy Dahl,
Hanna Mjelde,
Målfrid Bernes,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Møster 36
Måltall: 0,9020

NOR 11312

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312

Kjell Hansen

Seilforening:
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 04:42:31 42:42:31 41:56:23 3
Total 23.06.2017 04:42:31 42:42:31 41:56:23 3
    KILROY

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312

Kjell Hansen

Seilforening:
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 04:42:31 42:42:31 41:56:23 3
Total 23.06.2017 04:42:31 42:42:31 41:56:23 3
Steinar Hansen, Nordhordland Seilforening
Kjell Hansen,
Stig Dahle,
Giovanni Scoorano,
Reidar Nesse,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: First 36.7
Måltall: 0,9820

NOR 7871

Terje Sætre

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871

Lene Albek

Seilforening:
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
    AMANTE

Terje Sætre

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871

Lene Albek

Seilforening:
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
Terje Sætre, Nordhordland Seilforening
Lene Albek,
Klasse: NOR Rating - D/H
Båttype: Mørebas 33
Måltall: 0,8260

NOR 12666

Magne Dybvik

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Uredd II
Båttype: Archambault A40 rc
Seilnummer: NOR 12666

Geir Mjeltevik

Seilforening:
Båtnavn: Uredd II
Båttype: Archambault A40 rc
Seilnummer: NOR 12666
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 02:32:22 40:32:22 43:42:05 10
Total 23.06.2017 02:32:22 40:32:22 43:42:05 10
    UREDD II

Magne Dybvik

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Uredd II
Båttype: Archambault A40 rc
Seilnummer: NOR 12666

Geir Mjeltevik

Seilforening:
Båtnavn: Uredd II
Båttype: Archambault A40 rc
Seilnummer: NOR 12666
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 02:32:22 40:32:22 43:42:05 10
Total 23.06.2017 02:32:22 40:32:22 43:42:05 10
Magne Dybvik, Ålesunds Seilforening
Geir Mjeltevik,
Roger Welle,
Kjetil Vassbakk,
Kristian Haahjem,
Alexander Severinsen,
Frode Lauvstad,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Archambault A40 rc
Måltall: 1,0780

NOR 10240

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240

Tom Haugen

Seilforening:
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 14
Total DNC 14
    FRITT FRAM!

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240

Tom Haugen

Seilforening:
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 14
Total DNC 14
Audun Gjøstein, Asker Seilforening
Tom Haugen,
Sergey Zaikov,
Olga Zaikova,
Nils Natvig,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: First 40.7
Måltall: 1,0280

NOR 11102

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102

Stein Arne Kvåle

Seilforening:
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 04:03:34 42:03:34 43:19:16 9
Total 23.06.2017 04:03:34 42:03:34 43:19:16 9
    FRØKEN SMILLA

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102

Stein Arne Kvåle

Seilforening:
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 04:03:34 42:03:34 43:19:16 9
Total 23.06.2017 04:03:34 42:03:34 43:19:16 9
Morten Fotland, Bergens Seilforening
Stein Arne Kvåle,
Aksel Mjøs,
James Wood,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: First 40.7
Måltall: 1,0300

NOR 14436

Thorvald Haarberg

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Andwaka
Båttype: Contest 46
Seilnummer: NOR 14436

Åse Skjelbred

Seilforening:
Båtnavn: Andwaka
Båttype: Contest 46
Seilnummer: NOR 14436
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
    ANDWAKA

Thorvald Haarberg

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Andwaka
Båttype: Contest 46
Seilnummer: NOR 14436

Åse Skjelbred

Seilforening:
Båtnavn: Andwaka
Båttype: Contest 46
Seilnummer: NOR 14436
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
Thorvald Haarberg, Askøy Seilforening
Åse Skjelbred,
Gjert Klausen,
Bernt Grøndal,
Niels Mathisen,
Michael Møller Christensen,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Contest 46
Måltall: 0,9270

NOR 12514

Jørund Fjøsne

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Storm
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12514

Arvid Ottesen

Seilforening:
Båtnavn: Storm
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12514
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 02:33:49 40:33:49 40:09:28 3
Total 23.06.2017 02:33:49 40:33:49 40:09:28 3
    STORM

Jørund Fjøsne

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Storm
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12514

Arvid Ottesen

Seilforening:
Båtnavn: Storm
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12514
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 02:33:49 40:33:49 40:09:28 3
Total 23.06.2017 02:33:49 40:33:49 40:09:28 3
Jørund Fjøsne, Stord Seilforening
Arvid Ottesen,
Ingrid Fjøsne,
Morten Nissen-Lie,
Roar Fjøsne,
Rune Strandli,
Magnus Mølsæter,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,9900

NOR 12541

Terje Gilje-Sørnes

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Eureka
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12541

Lars Enok Wang

Seilforening:
Båtnavn: Eureka
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12541
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 01:53:09 39:53:09 41:50:24 6
Total 23.06.2017 01:53:09 39:53:09 41:50:24 6
    EUREKA

Terje Gilje-Sørnes

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Eureka
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12541

Lars Enok Wang

Seilforening:
Båtnavn: Eureka
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12541
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 01:53:09 39:53:09 41:50:24 6
Total 23.06.2017 01:53:09 39:53:09 41:50:24 6
Terje Gilje-Sørnes, Gandsfjord Seilforening
Lars Enok Wang,
Klasse: NOR Rating - D/H
Båttype: Elan 410
Måltall: 1,0490

NOR 15553

Bård Singstad

Seilforening:
Båtnavn: Vandal
Båttype:
Seilnummer: NOR 15553

Jonas Grefsrud

Seilforening:
Båtnavn: Vandal
Båttype:
Seilnummer: NOR 15553
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 05:55:23 43:55:23 41:51:31 7
Total 23.06.2017 05:55:23 43:55:23 41:51:31 7
    VANDAL

Bård Singstad

Seilforening:
Båtnavn: Vandal
Båttype:
Seilnummer: NOR 15553

Jonas Grefsrud

Seilforening:
Båtnavn: Vandal
Båttype:
Seilnummer: NOR 15553
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 05:55:23 43:55:23 41:51:31 7
Total 23.06.2017 05:55:23 43:55:23 41:51:31 7
Bård Singstad,
Jonas Grefsrud,
Klasse: NOR Rating - D/H
Båttype:
Måltall: 0,953
SUI 1804

Fredi Zahn

Seilforening:
Båtnavn: Insomnix
Båttype:
Seilnummer: SUI 1804

Rasmus Tørnqvist

Seilforening:
Båtnavn: Insomnix
Båttype:
Seilnummer: SUI 1804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 03:57:54 41:57:54 40:37:19 5
Total 23.06.2017 03:57:54 41:57:54 40:37:19 5
    INSOMNIX

Fredi Zahn

Seilforening:
Båtnavn: Insomnix
Båttype:
Seilnummer: SUI 1804

Rasmus Tørnqvist

Seilforening:
Båtnavn: Insomnix
Båttype:
Seilnummer: SUI 1804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 03:57:54 41:57:54 40:37:19 5
Total 23.06.2017 03:57:54 41:57:54 40:37:19 5
Fredi Zahn,
Rasmus Tørnqvist,
Klasse: NOR Rating - D/H
Båttype:
Måltall: 0,968
NED 8218

Madelon Kuiper

Seilforening:
Båtnavn: Bliss
Båttype:
Seilnummer: NED 8218

Pieter Parie

Seilforening:
Båtnavn: Bliss
Båttype:
Seilnummer: NED 8218
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 06:40:44 44:40:44 39:13:41 1
Total 23.06.2017 06:40:44 44:40:44 39:13:41 1
    BLISS

Madelon Kuiper

Seilforening:
Båtnavn: Bliss
Båttype:
Seilnummer: NED 8218

Pieter Parie

Seilforening:
Båtnavn: Bliss
Båttype:
Seilnummer: NED 8218
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 06:40:44 44:40:44 39:13:41 1
Total 23.06.2017 06:40:44 44:40:44 39:13:41 1
Madelon Kuiper,
Pieter Parie,
Klasse: NOR Rating - D/H
Båttype:
Måltall: 0,878
NOR 7003

Kuba Szymanski

Seilforening:
Båtnavn: Polished Manx
Båttype:
Seilnummer: NOR 7003

Michal Weselak

Seilforening:
Båtnavn: Polished Manx
Båttype:
Seilnummer: NOR 7003
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 05:01:12 43:01:12 42:30:13 9
Total 23.06.2017 05:01:12 43:01:12 42:30:13 9
    POLISHED MANX

Kuba Szymanski

Seilforening:
Båtnavn: Polished Manx
Båttype:
Seilnummer: NOR 7003

Michal Weselak

Seilforening:
Båtnavn: Polished Manx
Båttype:
Seilnummer: NOR 7003
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 05:01:12 43:01:12 42:30:13 9
Total 23.06.2017 05:01:12 43:01:12 42:30:13 9
Kuba Szymanski,
Michal Weselak,
Klasse: NOR Rating - D/H
Båttype:
Måltall: 0,988
NED 5613

Dick Koopmans

Seilforening:
Båtnavn: Jager
Båttype:
Seilnummer: NED 5613

Jaap Russchen

Seilforening:
Båtnavn: Jager
Båttype:
Seilnummer: NED 5613
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 04:10:07 42:10:07 40:03:36 3
Total 23.06.2017 04:10:07 42:10:07 40:03:36 3
    JAGER

Dick Koopmans

Seilforening:
Båtnavn: Jager
Båttype:
Seilnummer: NED 5613

Jaap Russchen

Seilforening:
Båtnavn: Jager
Båttype:
Seilnummer: NED 5613
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 04:10:07 42:10:07 40:03:36 3
Total 23.06.2017 04:10:07 42:10:07 40:03:36 3
Dick Koopmans,
Jaap Russchen,
Klasse: NOR Rating - D/H
Båttype:
Måltall: 0,950
NOR 7311

Gerard Schalkwijk

Seilforening:
Båtnavn: Greyhound
Båttype:
Seilnummer: NOR 7311

Laura Engel

Seilforening:
Båtnavn: Greyhound
Båttype:
Seilnummer: NOR 7311
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 02:10:00 40:10:00 40:31:41 4
Total 23.06.2017 02:10:00 40:10:00 40:31:41 4
    GREYHOUND

Gerard Schalkwijk

Seilforening:
Båtnavn: Greyhound
Båttype:
Seilnummer: NOR 7311

Laura Engel

Seilforening:
Båtnavn: Greyhound
Båttype:
Seilnummer: NOR 7311
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 02:10:00 40:10:00 40:31:41 4
Total 23.06.2017 02:10:00 40:10:00 40:31:41 4
Gerard Schalkwijk,
Laura Engel,
Klasse: NOR Rating - D/H
Båttype:
Måltall: 1,009
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-08-22 15:19:54Cache read