Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

Class 1 DH NOR Rating

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Race 1Race 2
1 SUI-1804

Fredi Zahn

Seilforening:
Båtnavn: Insomnix
Båttype:
Seilnummer: SUI 1804

Rasmus Tørnqvist

Seilforening:
Båtnavn: Insomnix
Båttype:
Seilnummer: SUI 1804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 03:57:54 41:57:54 40:37:19 5
Total 23.06.2017 03:57:54 41:57:54 40:37:19 5
INSOMNIX

Fredi Zahn

Seilforening:
Båtnavn: Insomnix
Båttype:
Seilnummer: SUI 1804

Rasmus Tørnqvist

Seilforening:
Båtnavn: Insomnix
Båttype:
Seilnummer: SUI 1804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 03:57:54 41:57:54 40:37:19 5
Total 23.06.2017 03:57:54 41:57:54 40:37:19 5

Fredi Zahn (
Rasmus Tørnqvist ())
6 51
2 NOR-7311

Gerard Schalkwijk

Seilforening:
Båtnavn: Greyhound
Båttype:
Seilnummer: NOR 7311

Laura Engel

Seilforening:
Båtnavn: Greyhound
Båttype:
Seilnummer: NOR 7311
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 02:10:00 40:10:00 40:31:41 4
Total 23.06.2017 02:10:00 40:10:00 40:31:41 4
GREYHOUND

Gerard Schalkwijk

Seilforening:
Båtnavn: Greyhound
Båttype:
Seilnummer: NOR 7311

Laura Engel

Seilforening:
Båtnavn: Greyhound
Båttype:
Seilnummer: NOR 7311
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 02:10:00 40:10:00 40:31:41 4
Total 23.06.2017 02:10:00 40:10:00 40:31:41 4

Gerard Schalkwijk (
Laura Engel ())
6 42
3 NED-5613

Dick Koopmans

Seilforening:
Båtnavn: Jager
Båttype:
Seilnummer: NED 5613

Jaap Russchen

Seilforening:
Båtnavn: Jager
Båttype:
Seilnummer: NED 5613
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 04:10:07 42:10:07 40:03:36 3
Total 23.06.2017 04:10:07 42:10:07 40:03:36 3
JAGER

Dick Koopmans

Seilforening:
Båtnavn: Jager
Båttype:
Seilnummer: NED 5613

Jaap Russchen

Seilforening:
Båtnavn: Jager
Båttype:
Seilnummer: NED 5613
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 04:10:07 42:10:07 40:03:36 3
Total 23.06.2017 04:10:07 42:10:07 40:03:36 3

Dick Koopmans (
Jaap Russchen ())
6 33
4 NED-8218

Madelon Kuiper

Seilforening:
Båtnavn: Bliss
Båttype:
Seilnummer: NED 8218

Pieter Parie

Seilforening:
Båtnavn: Bliss
Båttype:
Seilnummer: NED 8218
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 06:40:44 44:40:44 39:13:41 1
Total 23.06.2017 06:40:44 44:40:44 39:13:41 1
BLISS

Madelon Kuiper

Seilforening:
Båtnavn: Bliss
Båttype:
Seilnummer: NED 8218

Pieter Parie

Seilforening:
Båtnavn: Bliss
Båttype:
Seilnummer: NED 8218
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 06:40:44 44:40:44 39:13:41 1
Total 23.06.2017 06:40:44 44:40:44 39:13:41 1

Madelon Kuiper (
Pieter Parie ())
9 18
5 NOR-11500

Hans Martin Veding

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Promineo Racing
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11500

Leif Arild Åsheim

Seilforening:
Båtnavn: Promineo Racing
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 02:01:35 40:01:35 39:18:21 2
Total 23.06.2017 02:01:35 40:01:35 39:18:21 2
PROMINEO RACING

Hans Martin Veding

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Promineo Racing
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11500

Leif Arild Åsheim

Seilforening:
Båtnavn: Promineo Racing
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 02:01:35 40:01:35 39:18:21 2
Total 23.06.2017 02:01:35 40:01:35 39:18:21 2

Hans Martin Veding (Stavanger Seilforening
Leif Arild Åsheim ())
J/109 9 27
6 NOR-15553

Bård Singstad

Seilforening:
Båtnavn: Vandal
Båttype:
Seilnummer: NOR 15553

Jonas Grefsrud

Seilforening:
Båtnavn: Vandal
Båttype:
Seilnummer: NOR 15553
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 05:55:23 43:55:23 41:51:31 7
Total 23.06.2017 05:55:23 43:55:23 41:51:31 7
VANDAL

Bård Singstad

Seilforening:
Båtnavn: Vandal
Båttype:
Seilnummer: NOR 15553

Jonas Grefsrud

Seilforening:
Båtnavn: Vandal
Båttype:
Seilnummer: NOR 15553
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 05:55:23 43:55:23 41:51:31 7
Total 23.06.2017 05:55:23 43:55:23 41:51:31 7

Bård Singstad (
Jonas Grefsrud ())
11 74
7 NOR-12541

Terje Gilje-Sørnes

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Eureka
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12541

Lars Enok Wang

Seilforening:
Båtnavn: Eureka
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12541
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 01:53:09 39:53:09 41:50:24 6
Total 23.06.2017 01:53:09 39:53:09 41:50:24 6
EUREKA

Terje Gilje-Sørnes

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Eureka
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12541

Lars Enok Wang

Seilforening:
Båtnavn: Eureka
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12541
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 01:53:09 39:53:09 41:50:24 6
Total 23.06.2017 01:53:09 39:53:09 41:50:24 6

Terje Gilje-Sørnes (Gandsfjord Seilforening
Lars Enok Wang ())
Elan 410 12 66
8 NOR-14865

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 05:24:07 43:24:07 42:05:59 8
Total 23.06.2017 05:24:07 43:24:07 42:05:59 8
VITO 4

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 05:24:07 43:24:07 42:05:59 8
Total 23.06.2017 05:24:07 43:24:07 42:05:59 8

Nina Rosenlund (Ran Seilforening
Petter Ankjær-Jensen ())
Elan 37 13 85
9 NOR-7003

Kuba Szymanski

Seilforening:
Båtnavn: Polished Manx
Båttype:
Seilnummer: NOR 7003

Michal Weselak

Seilforening:
Båtnavn: Polished Manx
Båttype:
Seilnummer: NOR 7003
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 05:01:12 43:01:12 42:30:13 9
Total 23.06.2017 05:01:12 43:01:12 42:30:13 9
POLISHED MANX

Kuba Szymanski

Seilforening:
Båtnavn: Polished Manx
Båttype:
Seilnummer: NOR 7003

Michal Weselak

Seilforening:
Båtnavn: Polished Manx
Båttype:
Seilnummer: NOR 7003
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 05:01:12 43:01:12 42:30:13 9
Total 23.06.2017 05:01:12 43:01:12 42:30:13 9

Kuba Szymanski (
Michal Weselak ())
18 99
10 NOR-14773

Rune Holen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Explorer
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: NOR 14773

Lillian Holen

Seilforening:
Båtnavn: Explorer
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: NOR 14773
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 04:40:06 42:40:06 43:36:25 10
Total 23.06.2017 04:40:06 42:40:06 43:36:25 10
EXPLORER

Rune Holen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Explorer
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: NOR 14773

Lillian Holen

Seilforening:
Båtnavn: Explorer
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: NOR 14773
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 04:40:06 42:40:06 43:36:25 10
Total 23.06.2017 04:40:06 42:40:06 43:36:25 10

Rune Holen (Frognerkilen Seilforening Av 1860
Lillian Holen ())
Dehler 41 JV 22 10DNC (12)
11 NOR-7871

Terje Sætre

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871

Lene Albek

Seilforening:
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
AMANTE

Terje Sætre

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871

Lene Albek

Seilforening:
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Terje Sætre (Nordhordland Seilforening
Lene Albek ())
Mørebas 33 24 DNF (12)DNC (12)

Class 2 NOR Rating up and including 0,920

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Race 1Race 2
1 NOR-9807

Andre Farstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Havglytt
Båttype: Beneteau Oceanis 411
Seilnummer: NOR 9807

Anja L. Farstad

Seilforening:
Båtnavn: Havglytt
Båttype: Beneteau Oceanis 411
Seilnummer: NOR 9807
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 08:53:45 46:53:45 41:38:36 2
Total 23.06.2017 08:53:45 46:53:45 41:38:36 2
HAVGLYTT

Andre Farstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Havglytt
Båttype: Beneteau Oceanis 411
Seilnummer: NOR 9807

Anja L. Farstad

Seilforening:
Båtnavn: Havglytt
Båttype: Beneteau Oceanis 411
Seilnummer: NOR 9807
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 08:53:45 46:53:45 41:38:36 2
Total 23.06.2017 08:53:45 46:53:45 41:38:36 2

Andre Farstad (Askøy Seilforening)
Beneteau Oceanis 411 3 21
2 NOR-5763

Rolf Hermansen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Hanna Marie
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5763

Claus Gladyszak

Seilforening:
Båtnavn: Hanna Marie
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 05:07:31 43:07:31 39:09:27 1
Total 23.06.2017 05:07:31 43:07:31 39:09:27 1
HANNA MARIE

Rolf Hermansen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Hanna Marie
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5763

Claus Gladyszak

Seilforening:
Båtnavn: Hanna Marie
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 05:07:31 43:07:31 39:09:27 1
Total 23.06.2017 05:07:31 43:07:31 39:09:27 1

Rolf Hermansen (Ran Seilforening)
Omega 34 4 13
3 NOR-15631

Charles Bøgild

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Shuffle
Båttype: Bavaria Vision
Seilnummer: NOR 15631

Terje Borsheim

Seilforening:
Båtnavn: Shuffle
Båttype: Bavaria Vision
Seilnummer: NOR 15631
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SHUFFLE

Charles Bøgild

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Shuffle
Båttype: Bavaria Vision
Seilnummer: NOR 15631

Terje Borsheim

Seilforening:
Båtnavn: Shuffle
Båttype: Bavaria Vision
Seilnummer: NOR 15631
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Charles Bøgild (Gandsfjord Seilforening)
Bavaria Vision 10 DNC (8)2
4 GBR-4263

THOMAS ALLAN

Seilforening:
Båtnavn: ROUNDABOUT
Båttype: SIGMA 33
Seilnummer: GBR 4263

ROBERT TAIT

Seilforening:
Båtnavn: ROUNDABOUT
Båttype: SIGMA 33
Seilnummer: GBR 4263
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 09:57:22 47:57:22 41:51:56 3
Total 23.06.2017 09:57:22 47:57:22 41:51:56 3
ROUNDABOUT

THOMAS ALLAN

Seilforening:
Båtnavn: ROUNDABOUT
Båttype: SIGMA 33
Seilnummer: GBR 4263

ROBERT TAIT

Seilforening:
Båtnavn: ROUNDABOUT
Båttype: SIGMA 33
Seilnummer: GBR 4263
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 09:57:22 47:57:22 41:51:56 3
Total 23.06.2017 09:57:22 47:57:22 41:51:56 3

THOMAS ALLAN ()
SIGMA 33 11 3DNC (8)
5 NOR-10839

Ari Hauksson

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: SIMETRA
Båttype: J Sun Odyssey 35
Seilnummer: NOR 10839

Daniel Hauksson

Seilforening:
Båtnavn: SIMETRA
Båttype: J Sun Odyssey 35
Seilnummer: NOR 10839
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 08:59:30 46:59:30 41:52:10 4
Total 23.06.2017 08:59:30 46:59:30 41:52:10 4
SIMETRA

Ari Hauksson

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: SIMETRA
Båttype: J Sun Odyssey 35
Seilnummer: NOR 10839

Daniel Hauksson

Seilforening:
Båtnavn: SIMETRA
Båttype: J Sun Odyssey 35
Seilnummer: NOR 10839
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 08:59:30 46:59:30 41:52:10 4
Total 23.06.2017 08:59:30 46:59:30 41:52:10 4

Ari Hauksson (Kongelig Norsk Seilforening)
J Sun Odyssey 35 12 4DNC (8)
6 NOR-15627

Øystein Horneland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: MINMIN
Båttype: HR34
Seilnummer: NOR 15627

Jarle Mikkelsen

Seilforening:
Båtnavn: MINMIN
Båttype: HR34
Seilnummer: NOR 15627
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
MINMIN

Øystein Horneland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: MINMIN
Båttype: HR34
Seilnummer: NOR 15627

Jarle Mikkelsen

Seilforening:
Båtnavn: MINMIN
Båttype: HR34
Seilnummer: NOR 15627
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Øystein Horneland (Bergens Seilforening)
HR34 12 DNF (8)4
7 NOR-826

Bjarne Møster

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Cognaquelone
Båttype: Møster 36
Seilnummer: NOR 826

Martin Fosse

Seilforening:
Båtnavn: Cognaquelone
Båttype: Møster 36
Seilnummer: NOR 826
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
COGNAQUELONE

Bjarne Møster

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Cognaquelone
Båttype: Møster 36
Seilnummer: NOR 826

Martin Fosse

Seilforening:
Båtnavn: Cognaquelone
Båttype: Møster 36
Seilnummer: NOR 826
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Bjarne Møster (Åsane Seilforening)
Møster 36 16 DNF (8)DNC (8)

Class 3 NOR Rating 0,921 - 0,984

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Race 1Race 2
1 NOR-6874

Jon Hardie

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874

Monika Christensen

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 03:41:26 41:41:26 40:46:24 2
Total 23.06.2017 03:41:26 41:41:26 40:46:24 2
KELSO

Jon Hardie

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874

Monika Christensen

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 03:41:26 41:41:26 40:46:24 2
Total 23.06.2017 03:41:26 41:41:26 40:46:24 2

Jon Hardie (Os Seilforening)
Crown 39 3 21
2 NOR-9341

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341

Eivind Tysse

Seilforening:
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 04:21:32 42:21:32 40:27:09 1
Total 23.06.2017 04:21:32 42:21:32 40:27:09 1
X-FAKTOR

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341

Eivind Tysse

Seilforening:
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 04:21:32 42:21:32 40:27:09 1
Total 23.06.2017 04:21:32 42:21:32 40:27:09 1

Harald Matland (Nordhordland Seilforening)
X-332 3 12
3 NOR-11312

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312

Kjell Hansen

Seilforening:
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 04:42:31 42:42:31 41:56:23 3
Total 23.06.2017 04:42:31 42:42:31 41:56:23 3
KILROY

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312

Kjell Hansen

Seilforening:
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 04:42:31 42:42:31 41:56:23 3
Total 23.06.2017 04:42:31 42:42:31 41:56:23 3

Steinar Hansen (Nordhordland Seilforening)
First 36.7 8 35
4 NOR-13584

Frode Tveranger Haugland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13584

Arild Haugland

Seilforening:
Båtnavn: Calluna
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13584
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 05:54:00 43:54:00 43:19:45 6
Total 23.06.2017 05:54:00 43:54:00 43:19:45 6
CALLUNA

Frode Tveranger Haugland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13584

Arild Haugland

Seilforening:
Båtnavn: Calluna
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13584
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 05:54:00 43:54:00 43:19:45 6
Total 23.06.2017 05:54:00 43:54:00 43:19:45 6

Frode Tveranger Haugland (Askøy Seilforening)
Bavaria 42 Cruiser 10 64
5 NOR-12144

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144

Karen Drange

Seilforening:
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 05:19:02 43:19:02 42:21:51 4
Total 23.06.2017 05:19:02 43:19:02 42:21:51 4
FS 2

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144

Karen Drange

Seilforening:
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 05:19:02 43:19:02 42:21:51 4
Total 23.06.2017 05:19:02 43:19:02 42:21:51 4

Jan Vidar Nordstrand (Nordhordland Seilforening)
First 34.7 10 46
6 NOR-15285

Leiv Henning Haugland

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Moin
Båttype: Bavaria 38 ac
Seilnummer: NOR 15285

Halvard Haugland

Seilforening:
Båtnavn: Moin
Båttype: Bavaria 38 ac
Seilnummer: NOR 15285
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 08:57:59 46:57:59 44:42:43 8
Total 23.06.2017 08:57:59 46:57:59 44:42:43 8
MOIN

Leiv Henning Haugland

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Moin
Båttype: Bavaria 38 ac
Seilnummer: NOR 15285

Halvard Haugland

Seilforening:
Båtnavn: Moin
Båttype: Bavaria 38 ac
Seilnummer: NOR 15285
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 08:57:59 46:57:59 44:42:43 8
Total 23.06.2017 08:57:59 46:57:59 44:42:43 8

Leiv Henning Haugland (Stord Seilforening)
Bavaria 38 ac 11 83
7 NOR-14873

Rune Fanebust

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: ANCHRISSI
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 14873

Bjørn Tore Vaktskjold

Seilforening:
Båtnavn: ANCHRISSI
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 14873
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 09:43:31 47:43:31 45:34:39 9
Total 23.06.2017 09:43:31 47:43:31 45:34:39 9
ANCHRISSI

Rune Fanebust

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: ANCHRISSI
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 14873

Bjørn Tore Vaktskjold

Seilforening:
Båtnavn: ANCHRISSI
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 14873
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 09:43:31 47:43:31 45:34:39 9
Total 23.06.2017 09:43:31 47:43:31 45:34:39 9

Rune Fanebust (Nordhordland Seilforening)
Hanse 385 17 98
8 NOR-15496

Dan Rosenberg

Seilforening: Hvaler Seilforening
Båtnavn: Timeout II
Båttype: Delphia 47
Seilnummer: NOR 15496

Daniel Rosenberg

Seilforening:
Båtnavn: Timeout II
Båttype: Delphia 47
Seilnummer: NOR 15496
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 07:56:19 45:56:19 43:19:12 5
Total 23.06.2017 07:56:19 45:56:19 43:19:12 5
TIMEOUT II

Dan Rosenberg

Seilforening: Hvaler Seilforening
Båtnavn: Timeout II
Båttype: Delphia 47
Seilnummer: NOR 15496

Daniel Rosenberg

Seilforening:
Båtnavn: Timeout II
Båttype: Delphia 47
Seilnummer: NOR 15496
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 07:56:19 45:56:19 43:19:12 5
Total 23.06.2017 07:56:19 45:56:19 43:19:12 5

Dan Rosenberg (Hvaler Seilforening)
Delphia 47 19 5DNC (14)
9 NOR-11791

Karl Erik Rønstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Aria
Båttype: Bavaria42
Seilnummer: NOR 11791

Maria Benedicte Færevaag

Seilforening:
Båtnavn: Aria
Båttype: Bavaria42
Seilnummer: NOR 11791
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 07:01:57 45:01:57 44:02:30 7
Total 23.06.2017 07:01:57 45:01:57 44:02:30 7
ARIA

Karl Erik Rønstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Aria
Båttype: Bavaria42
Seilnummer: NOR 11791

Maria Benedicte Færevaag

Seilforening:
Båtnavn: Aria
Båttype: Bavaria42
Seilnummer: NOR 11791
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 07:01:57 45:01:57 44:02:30 7
Total 23.06.2017 07:01:57 45:01:57 44:02:30 7

Karl Erik Rønstad (Kongelig Norsk Seilforening)
Bavaria42 21 7DNC (14)
10 NOR-8292

Helge Ivarsøy

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Embla3
Båttype: Van der Stadt
Seilnummer: NOR 8292

Jon Amtrup

Seilforening:
Båtnavn: Embla3
Båttype: Van der Stadt
Seilnummer: NOR 8292
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
EMBLA3

Helge Ivarsøy

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Embla3
Båttype: Van der Stadt
Seilnummer: NOR 8292

Jon Amtrup

Seilforening:
Båtnavn: Embla3
Båttype: Van der Stadt
Seilnummer: NOR 8292
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10

Helge Ivarsøy (Askøy Seilforening)
Van der Stadt 21 DNF (14)7
11 NOR-4473

Norvald Vikne

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: LISE
Båttype: GECCO39
Seilnummer: NOR 4473

Jørgen Vikne

Seilforening:
Båtnavn: LISE
Båttype: GECCO39
Seilnummer: NOR 4473
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
LISE

Norvald Vikne

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: LISE
Båttype: GECCO39
Seilnummer: NOR 4473

Jørgen Vikne

Seilforening:
Båtnavn: LISE
Båttype: GECCO39
Seilnummer: NOR 4473
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10

Norvald Vikne (Bergens Seilforening)
GECCO39 23 DNF (14)9
12 NOR-11843

Paul Høiskar

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843

Leiv Igor Devold

Seilforening:
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 10
Total DNC 10
RABBAGAST

Paul Høiskar

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843

Leiv Igor Devold

Seilforening:
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 10
Total DNC 10

Paul Høiskar (Trondhjems Seilforening)
First 34.7 28 DNC (14)DNC (14)
13 NOR-14436

Thorvald Haarberg

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Andwaka
Båttype: Contest 46
Seilnummer: NOR 14436

Åse Skjelbred

Seilforening:
Båtnavn: Andwaka
Båttype: Contest 46
Seilnummer: NOR 14436
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
ANDWAKA

Thorvald Haarberg

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Andwaka
Båttype: Contest 46
Seilnummer: NOR 14436

Åse Skjelbred

Seilforening:
Båtnavn: Andwaka
Båttype: Contest 46
Seilnummer: NOR 14436
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10

Thorvald Haarberg (Askøy Seilforening)
Contest 46 28 DNF (14)DNC (14)

Class 4 NOR Rating 0,985 and up

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Race 1Race 2
1 NOR-12700

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700

Carl Johan Wickmann

Seilforening:
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 00:15:44 38:15:44 39:33:47 1
Total 23.06.2017 00:15:44 38:15:44 39:33:47 1
WINOCEAN

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700

Carl Johan Wickmann

Seilforening:
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 00:15:44 38:15:44 39:33:47 1
Total 23.06.2017 00:15:44 38:15:44 39:33:47 1

Carl Olav Wickmann (Bergens Seilforening)
First 40.7 3 12
2 NOR-12141

Fridtjov Bergmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141

Ole Bergmann

Seilforening:
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 02:00:39 40:00:39 42:07:53 7
Total 23.06.2017 02:00:39 40:00:39 42:07:53 7
SERENITY

Fridtjov Bergmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141

Ole Bergmann

Seilforening:
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 02:00:39 40:00:39 42:07:53 7
Total 23.06.2017 02:00:39 40:00:39 42:07:53 7

Fridtjov Bergmann (Bergens Seilforening)
First 44.7 8 71
3 NOR-12514

Jørund Fjøsne

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Storm
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12514

Arvid Ottesen

Seilforening:
Båtnavn: Storm
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12514
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 02:33:49 40:33:49 40:09:28 3
Total 23.06.2017 02:33:49 40:33:49 40:09:28 3
STORM

Jørund Fjøsne

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Storm
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12514

Arvid Ottesen

Seilforening:
Båtnavn: Storm
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12514
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 02:33:49 40:33:49 40:09:28 3
Total 23.06.2017 02:33:49 40:33:49 40:09:28 3

Jørund Fjøsne (Stord Seilforening)
Elan 37 8 35
4 SWE-237

Dennis Olsson

Seilforening: Segelsällskapet Fram
Båtnavn: Catleya
Båttype: Dehler 39
Seilnummer: SWE 237

Dan Pettersson

Seilforening:
Båtnavn: Catleya
Båttype: Dehler 39
Seilnummer: SWE 237
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 02:44:26 40:44:26 41:25:59 5
Total 23.06.2017 02:44:26 40:44:26 41:25:59 5
CATLEYA

Dennis Olsson

Seilforening: Segelsällskapet Fram
Båtnavn: Catleya
Båttype: Dehler 39
Seilnummer: SWE 237

Dan Pettersson

Seilforening:
Båtnavn: Catleya
Båttype: Dehler 39
Seilnummer: SWE 237
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 02:44:26 40:44:26 41:25:59 5
Total 23.06.2017 02:44:26 40:44:26 41:25:59 5

Dennis Olsson (Segelsällskapet Fram)
Dehler 39 9 54
5 NOR-9701

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701

Frode Rønning

Seilforening:
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 00:35:55 38:35:55 39:54:39 2
Total 23.06.2017 00:35:55 38:35:55 39:54:39 2
AMARYLLIS

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701

Frode Rønning

Seilforening:
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 00:35:55 38:35:55 39:54:39 2
Total 23.06.2017 00:35:55 38:35:55 39:54:39 2

Inge André Utåker (Bergens Seilforening)
First 40.7 10 28
6 NOR-14941

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941

Kjell Overholdt

Seilforening:
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 02:46:23 40:46:23 40:53:43 4
Total 23.06.2017 02:46:23 40:46:23 40:53:43 4
SHEEP DIP

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941

Kjell Overholdt

Seilforening:
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 02:46:23 40:46:23 40:53:43 4
Total 23.06.2017 02:46:23 40:46:23 40:53:43 4

Kjetil Knudsen (Bergens Seilforening)
DEHLER 38 10 46
7 NOR-11341

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: LEVENS
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341

Torvald Fossestøl

Seilforening:
Båtnavn: LEVENS
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 04:04:37 42:04:37 41:57:02 6
Total 23.06.2017 04:04:37 42:04:37 41:57:02 6
LEVENS

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: LEVENS
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341

Torvald Fossestøl

Seilforening:
Båtnavn: LEVENS
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 04:04:37 42:04:37 41:57:02 6
Total 23.06.2017 04:04:37 42:04:37 41:57:02 6

Willy Forland (Ran Seilforening)
Elan 37 13 67
8 NOR-14445

Kenneth Midttun

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Argo
Båttype: First 45
Seilnummer: NOR 14445

Ole-Jan Midttun

Seilforening:
Båtnavn: Argo
Båttype: First 45
Seilnummer: NOR 14445
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 02:15:46 40:15:46 44:31:50 12
Total 23.06.2017 02:15:46 40:15:46 44:31:50 12
ARGO

Kenneth Midttun

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Argo
Båttype: First 45
Seilnummer: NOR 14445

Ole-Jan Midttun

Seilforening:
Båtnavn: Argo
Båttype: First 45
Seilnummer: NOR 14445
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 02:15:46 40:15:46 44:31:50 12
Total 23.06.2017 02:15:46 40:15:46 44:31:50 12

Kenneth Midttun (Askøy Seilforening)
First 45 15 123
9 NOR-12666

Magne Dybvik

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Uredd II
Båttype: Archambault A40 rc
Seilnummer: NOR 12666

Geir Mjeltevik

Seilforening:
Båtnavn: Uredd II
Båttype: Archambault A40 rc
Seilnummer: NOR 12666
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 02:32:22 40:32:22 43:42:05 10
Total 23.06.2017 02:32:22 40:32:22 43:42:05 10
UREDD II

Magne Dybvik

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Uredd II
Båttype: Archambault A40 rc
Seilnummer: NOR 12666

Geir Mjeltevik

Seilforening:
Båtnavn: Uredd II
Båttype: Archambault A40 rc
Seilnummer: NOR 12666
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 02:32:22 40:32:22 43:42:05 10
Total 23.06.2017 02:32:22 40:32:22 43:42:05 10

Magne Dybvik (Ålesunds Seilforening)
Archambault A40 rc 19 109
10 NOR-11410

Marius Filtvedt

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: New Excuse
Båttype: First 44,7
Seilnummer: NOR 11410

Magne Gerhardsen

Seilforening:
Båtnavn: New Excuse
Båttype: First 44,7
Seilnummer: NOR 11410
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 03:13:09 41:13:09 43:53:54 11
Total 23.06.2017 03:13:09 41:13:09 43:53:54 11
NEW EXCUSE

Marius Filtvedt

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: New Excuse
Båttype: First 44,7
Seilnummer: NOR 11410

Magne Gerhardsen

Seilforening:
Båtnavn: New Excuse
Båttype: First 44,7
Seilnummer: NOR 11410
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 03:13:09 41:13:09 43:53:54 11
Total 23.06.2017 03:13:09 41:13:09 43:53:54 11

Marius Filtvedt (Bergens Seilforening)
First 44,7 21 1110
11 NOR-11102

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102

Stein Arne Kvåle

Seilforening:
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 04:03:34 42:03:34 43:19:16 9
Total 23.06.2017 04:03:34 42:03:34 43:19:16 9
FRØKEN SMILLA

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102

Stein Arne Kvåle

Seilforening:
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 04:03:34 42:03:34 43:19:16 9
Total 23.06.2017 04:03:34 42:03:34 43:19:16 9

Morten Fotland (Bergens Seilforening)
First 40.7 22 913
12 NOR-15120

Otto Hægland

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Pole Pole
Båttype: Jeanneau Sun OD 439
Seilnummer: NOR 15120

Joar Størksen

Seilforening:
Båtnavn: Pole Pole
Båttype: Jeanneau Sun OD 439
Seilnummer: NOR 15120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 07:44:17 45:44:17 46:17:12 13
Total 23.06.2017 07:44:17 45:44:17 46:17:12 13
POLE POLE

Otto Hægland

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Pole Pole
Båttype: Jeanneau Sun OD 439
Seilnummer: NOR 15120

Joar Størksen

Seilforening:
Båtnavn: Pole Pole
Båttype: Jeanneau Sun OD 439
Seilnummer: NOR 15120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 07:44:17 45:44:17 46:17:12 13
Total 23.06.2017 07:44:17 45:44:17 46:17:12 13

Otto Hægland (Os Seilforening)
Jeanneau Sun OD 439 24 1311
13 NOR-12149

Jonny Blomvik

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Lise
Båttype: Najad 440 AC
Seilnummer: NOR 12149

Even Øinæs

Seilforening:
Båtnavn: Lise
Båttype: Najad 440 AC
Seilnummer: NOR 12149
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 05:00:13 43:00:13 43:02:47 8
Total 23.06.2017 05:00:13 43:00:13 43:02:47 8
LISE

Jonny Blomvik

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Lise
Båttype: Najad 440 AC
Seilnummer: NOR 12149

Even Øinæs

Seilforening:
Båtnavn: Lise
Båttype: Najad 440 AC
Seilnummer: NOR 12149
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.06.2017 05:00:13 43:00:13 43:02:47 8
Total 23.06.2017 05:00:13 43:00:13 43:02:47 8

Jonny Blomvik (Soon Seilforening)
Najad 440 AC 25 8DNC (17)
14 NOR-52

Christian Haaland

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: s/y desperada
Båttype: Luffe 40.04
Seilnummer: NOR 52

Tone Kathrin Dehli

Seilforening:
Båtnavn: s/y desperada
Båttype: Luffe 40.04
Seilnummer: NOR 52
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 14
Total DNF 14
S/Y DESPERADA

Christian Haaland

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: s/y desperada
Båttype: Luffe 40.04
Seilnummer: NOR 52

Tone Kathrin Dehli

Seilforening:
Båtnavn: s/y desperada
Båttype: Luffe 40.04
Seilnummer: NOR 52
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 14
Total DNF 14

Christian Haaland (Stavanger Seilforening)
Luffe 40.04 29 DNF (17)12
15 NOR-5690

sigurd utbjoe

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Amelia
Båttype: Luffe 44
Seilnummer: NOR 5690

Atle Ottesen

Seilforening:
Båtnavn: Amelia
Båttype: Luffe 44
Seilnummer: NOR 5690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 14
Total DNF 14
AMELIA

sigurd utbjoe

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Amelia
Båttype: Luffe 44
Seilnummer: NOR 5690

Atle Ottesen

Seilforening:
Båtnavn: Amelia
Båttype: Luffe 44
Seilnummer: NOR 5690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 14
Total DNF 14

sigurd utbjoe (Stord Seilforening)
Luffe 44 31 DNF (17)14
16 NOR-10240

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240

Tom Haugen

Seilforening:
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 14
Total DNC 14
FRITT FRAM!

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240

Tom Haugen

Seilforening:
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 14
Total DNC 14

Audun Gjøstein (Asker Seilforening)
First 40.7 34 DNC (17)DNC (17)
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-08-22 13:55:03Cache read