Klasse: 29er |
NOR 1606
Henrik Bordal
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 1606
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Bordal |
Moss Seilforening |
NOR 2056
Marie Bordal
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 2056
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Bordal |
Moss Seilforening |
NOR 2056
Caroline Heiberg
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 2056
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Caroline Heiberg |
Moss Seilforening |
NOR 1745
Sverre Poppe Oldervoll
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1745
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sverre Poppe Oldervoll |
Bærum Seilforening |
NOR 1745
William Andreas Svensrud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1745
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
William Andreas Svensrud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2497
Team Thodesen&Pollen Pollen&Thodesen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 2497
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Team Thodesen&Pollen Pollen&Thodesen |
Bærum Seilforening |
NOR 2057
Alexander Hylen Klippenberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2057
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Hylen Klippenberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2057
Jeppe Nilsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2057
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jeppe Nilsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1621
Jacob Undrum
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 1621
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jacob Undrum |
Tønsberg Seilforening |
NOR 1892
Sebastian Alveberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1892
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sebastian Alveberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1892
Lukas Bengston
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1892
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lukas Bengston |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1199
Arthur Llewelyn
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1199
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arthur Llewelyn |
Bærum Seilforening |
NOR 2319
Maren Edland
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 2319
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maren Edland |
Asker Seilforening |
NOR 2319
Emilie Dahl Andersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2319
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emilie Dahl Andersen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 558
Vilde Anine Svatun Berg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 558
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilde Anine Svatun Berg |
Tønsberg Seilforening |
NOR 1606
Eirik Mathias Silnes
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 1606
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eirik Mathias Silnes |
Moss Seilforening |
NOR 1962
Karoline Brudevoll Rognlien
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1962
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karoline Brudevoll Rognlien |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1595
Elise Ludvigsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 1595
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elise Ludvigsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 1595
Madelen Stenbakk Monstad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 1595
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Madelen Stenbakk Monstad |
Tønsberg Seilforening |
Deltagere i klassen: 19 |
Klasse: Feva |
NOR 5893
Nora Bruaset Andersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5893
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nora Bruaset Andersen |
Moss Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Laser 4.7 |
NOR 197762
Kaja Sjøl Christensen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 197762
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kaja Sjøl Christensen |
Asker Seilforening |
NOR 210994
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 210994
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Kaastad Ørjavik |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 210214
Henrik Grønlund
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 210214
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Grønlund |
Asker Seilforening |
NOR 204355
Amalie Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 204355
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Amalie Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 210225
Thomas J. Frigstad
Seilforening: Lillesand Seilforening Seilnummer: NOR 210225
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thomas J. Frigstad |
Lillesand Seilforening |
NOR 192715
Martin Skrolsvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 192715
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Skrolsvik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR210993 2109993
Even Baanrud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR210993 2109993
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Even Baanrud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 188599
Hannah Sofie Kjellevold
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 188599
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hannah Sofie Kjellevold |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 107446
Oda Skeide Bates
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 107446
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oda Skeide Bates |
Nesodden Seilforening |
NOR 210216
Anders Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 210216
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Hjorthøy |
Asker Seilforening |
NOR 196988
Eirik Bakke
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 196988
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eirik Bakke |
Moss Seilforening |
NOR 210995
Henrik Haaland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 210995
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Haaland |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 205719
Ludvig Linus Rønold
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 205719
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ludvig Linus Rønold |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 13 |
Klasse: Laser Radial |
NOR 209553
Uffe Tomasgaard
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 209553
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Uffe Tomasgaard |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 203600
Fredrik Andresen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203600
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik Andresen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 203660
Jacob Lepperød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 203660
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jacob Lepperød |
Tønsberg Seilforening |
NOR 206355
Olai Hagland
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 206355
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olai Hagland |
Stavanger Seilforening |
NOR 190684
Tobias Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 190684
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 696969
Kristian Vale
Seilforening: Grimstad Seilforening Seilnummer: NOR 696969
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristian Vale |
Grimstad Seilforening |
207545
Olav Bakke
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: 207545
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olav Bakke |
Moss Seilforening |
NOR 203908
Tarjei Mo Batalden
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 203908
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tarjei Mo Batalden |
Bærum Seilforening |
NOR 203262
aron Heimonen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203262
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
aron Heimonen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 204904
Knuta Bugge
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 204904
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Knuta Bugge |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 207543
victoria espeseth
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207543
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
victoria espeseth |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 198148
Ingrid Skjønborg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 198148
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Skjønborg |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 201735
Magnus Behrens
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 201735
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Behrens |
Tønsberg Seilforening |
Deltagere i klassen: 13 |
Klasse: Laser Standard |
NOR 208683
Sindre Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 208683
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sindre Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 207827
Preben Moberg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 207827
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Preben Moberg |
Bundefjorden Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: Optimist |
NOR 3830
Mathilde Robertstad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3830
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathilde Robertstad |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3471
Henrik Sjøl Christensen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3471
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Sjøl Christensen |
Asker Seilforening |
NOR 3850
FREDRIKKE Foss
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3850
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
FREDRIKKE Foss |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3849
jens Kaastad ørjavik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3849
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
jens Kaastad ørjavik |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3712
Milla Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3712
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Milla Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3701
Marie Lepperød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3701
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Lepperød |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3883
Herman Bruaset Andersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3883
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Herman Bruaset Andersen |
Moss Seilforening |
NOR 3749
Liam Skeide Bates
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3749
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Liam Skeide Bates |
Nesodden Seilforening |
NOR 3865
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3865
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas August Stjernstrøm |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3824
Jonas Sørlie
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3824
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas Sørlie |
Nesodden Seilforening |
NOR 3542
Ida-Linn Vittersø
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3542
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ida-Linn Vittersø |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3729
Cornelia Fure
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3729
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cornelia Fure |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3649
Mia B Klæboe
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3649
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mia B Klæboe |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3242
Einar Olaf Blydt Aarnæs
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3242
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Einar Olaf Blydt Aarnæs |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3618
Anna Elisabeth Fagerhøi
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3618
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anna Elisabeth Fagerhøi |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3518
Nils Kuhle
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3518
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nils Kuhle |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3086
Cedrik Sannerud
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3086
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cedrik Sannerud |
Moss Seilforening |
NOR 3018
Cornelius Sannerud
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3018
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cornelius Sannerud |
Moss Seilforening |
NOR 3789
Sverre Langaas-Holt
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3789
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sverre Langaas-Holt |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 19 |