Deltagerliste

Sorter listen etter Påmeldingsnummer - Klasse - Seilnummer - Skipper - Båtnavn - Båttype - Seilforening (Skipper) - Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte 023
NOR 15603

Christian Jahn

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cantomar|
Båttype: Dehler 38c
Seilnummer: NOR 15603
NOR Rating: NOR 1,0250
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    CANTOMAR|

Christian Jahn

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cantomar|
Båttype: Dehler 38c
Seilnummer: NOR 15603
NOR Rating: NOR 1,0250
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Christian Jahn, Trondhjems Seilforening Klasse: NOR Rating - m spinnaker
Båttype: Dehler 38c
Måltall: 1,0250

NOR 8228

Ivar Aarsund

Seilforening: Kristiansunds Seilforening
Båtnavn: Flirt
Båttype: 11 mod
Seilnummer: NOR 8228
NOR Rating: NOR 1,0190

Marit Telstø

Seilforening:
Båtnavn: Flirt
Båttype: 11 mod
Seilnummer: NOR 8228
NOR Rating: NOR 1,0190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    FLIRT

Ivar Aarsund

Seilforening: Kristiansunds Seilforening
Båtnavn: Flirt
Båttype: 11 mod
Seilnummer: NOR 8228
NOR Rating: NOR 1,0190

Marit Telstø

Seilforening:
Båtnavn: Flirt
Båttype: 11 mod
Seilnummer: NOR 8228
NOR Rating: NOR 1,0190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Ivar Aarsund, Kristiansunds Seilforening
Marit Telstø,
Audun J.K. Aarsund,
Halvor Nausdal,
Inger G. K. Aarsund,
Klasse: NOR Rating - m spinnaker
Båttype: 11 mod
Måltall: 1,0190

NOR 15660

Kristine Marie Hestetun

Seilforening: Kristiansunds Seilforening
Båtnavn: Fronesis III
Båttype: Kjølbåt
Seilnummer: NOR 15660
NOR Rating: NOR 0,8040

May-Britt Flønes

Seilforening:
Båtnavn: Fronesis III
Båttype: Kjølbåt
Seilnummer: NOR 15660
NOR Rating: NOR 0,8040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    FRONESIS III

Kristine Marie Hestetun

Seilforening: Kristiansunds Seilforening
Båtnavn: Fronesis III
Båttype: Kjølbåt
Seilnummer: NOR 15660
NOR Rating: NOR 0,8040

May-Britt Flønes

Seilforening:
Båtnavn: Fronesis III
Båttype: Kjølbåt
Seilnummer: NOR 15660
NOR Rating: NOR 0,8040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Kristine Marie Hestetun, Kristiansunds Seilforening
May-Britt Flønes,
Titti Alnes Djuvsland,
Merethe Kjellnes,
Klasse: NOR Rating - m spinnaker
Båttype: Kjølbåt
Måltall: 0,8040

NOR 11623

Arne B Rathe

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: J-walk II
Båttype: J 133
Seilnummer: NOR 11623
NOR Rating: NOR 1,106

Kristian Rathe

Seilforening:
Båtnavn: J-walk II
Båttype: J 133
Seilnummer: NOR 11623
NOR Rating: NOR 1,106
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    J-WALK II

Arne B Rathe

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: J-walk II
Båttype: J 133
Seilnummer: NOR 11623
NOR Rating: NOR 1,106

Kristian Rathe

Seilforening:
Båtnavn: J-walk II
Båttype: J 133
Seilnummer: NOR 11623
NOR Rating: NOR 1,106
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Arne B Rathe, Trondhjems Seilforening
Kristian Rathe,
Petter Haug Jenssen,
Andreas Eieland,
Reidar Pettersen,
Kristine Brobakke,
Steve Reinertsen,
Aslak Vardenær,
nn nn,
Klasse: NOR Rating - m spinnaker
Båttype: J 133
Måltall: 1,106

NOR 2

Ole Birger Giæver

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Foxy Siss
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 2
NOR Rating: NOR 1,013
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    FOXY SISS

Ole Birger Giæver

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Foxy Siss
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 2
NOR Rating: NOR 1,013
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Ole Birger Giæver, Trondhjems Seilforening Klasse: NOR Rating - m spinnaker
Båttype: X-35
Måltall: 1,013

NOR 7449

Vidar Kjonno

Seilforening: Kristiansunds Seilforening
Båtnavn: Luzern
Båttype: Banner 1/2-ton
Seilnummer: NOR 7449
NOR Rating: NOR 0,9060

Ola Krogsrud

Seilforening:
Båtnavn: Luzern
Båttype: Banner 1/2-ton
Seilnummer: NOR 7449
NOR Rating: NOR 0,9060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    LUZERN

Vidar Kjonno

Seilforening: Kristiansunds Seilforening
Båtnavn: Luzern
Båttype: Banner 1/2-ton
Seilnummer: NOR 7449
NOR Rating: NOR 0,9060

Ola Krogsrud

Seilforening:
Båtnavn: Luzern
Båttype: Banner 1/2-ton
Seilnummer: NOR 7449
NOR Rating: NOR 0,9060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Vidar Kjonno, Kristiansunds Seilforening
Ola Krogsrud,
Kristine Marie Hestetun,
Maria Linden,
Rune Flaten,
Klasse: NOR Rating - m spinnaker
Båttype: Banner 1/2-ton
Måltall: 0,9060

NOR 10861

Jon Kåre Hellan

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Octarine
Båttype: Finngulf 28
Seilnummer: NOR 10861
NOR Rating: NOR 0,8620

Elizabeth Passano

Seilforening:
Båtnavn: Octarine
Båttype: Finngulf 28
Seilnummer: NOR 10861
NOR Rating: NOR 0,8620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    OCTARINE

Jon Kåre Hellan

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Octarine
Båttype: Finngulf 28
Seilnummer: NOR 10861
NOR Rating: NOR 0,8620

Elizabeth Passano

Seilforening:
Båtnavn: Octarine
Båttype: Finngulf 28
Seilnummer: NOR 10861
NOR Rating: NOR 0,8620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jon Kåre Hellan, Trondhjems Seilforening
Elizabeth Passano,
John Erland Madsen,
Otto Wittner,
Øyvind Hellan,
Kolbjørn Barmen,
Klasse: NOR Rating - m spinnaker
Båttype: Finngulf 28
Måltall: 0,8620

NOR 164

Inge Hassel

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Big Brother
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 164
NOR Rating: NOR 0,9220

Lars Hassel

Seilforening:
Båtnavn: Big Brother
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 164
NOR Rating: NOR 0,9220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    BIG BROTHER

Inge Hassel

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Big Brother
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 164
NOR Rating: NOR 0,9220

Lars Hassel

Seilforening:
Båtnavn: Big Brother
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 164
NOR Rating: NOR 0,9220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Inge Hassel, Trondhjems Seilforening
Lars Hassel,
Rolf Hassel,
Tom Tørhaug,
Klasse: NOR Rating - m spinnaker
Båttype: J/80
Måltall: 0,9220

NOR 9558

Stig Waagbø

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558
NOR Rating: NOR 1,0480

Albert Vestad

Seilforening:
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558
NOR Rating: NOR 1,0480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    FURIA III

Stig Waagbø

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558
NOR Rating: NOR 1,0480

Albert Vestad

Seilforening:
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558
NOR Rating: NOR 1,0480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Stig Waagbø, Molde Seilforening
Albert Vestad,
Morten Skagen,
Gry Nordal,
Tor Ivar Reitan,
Bjørnar Næss,
Klasse: NOR Rating - m spinnaker
Båttype: X-442
Måltall: 1,0480

NOR 15054

Magne Kjerkreit

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn: Lazy
Båttype: J Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 15054
NOR Rating: NOR 0,9090

Ingvild Kjerkreit

Seilforening:
Båtnavn: Lazy
Båttype: J Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 15054
NOR Rating: NOR 0,9090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    LAZY

Magne Kjerkreit

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn: Lazy
Båttype: J Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 15054
NOR Rating: NOR 0,9090

Ingvild Kjerkreit

Seilforening:
Båtnavn: Lazy
Båttype: J Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 15054
NOR Rating: NOR 0,9090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Magne Kjerkreit, Malvik og Stjørdal Seilforening
Ingvild Kjerkreit,
Klasse: NOR Rating - m spinnaker
Båttype: J Sun Fast 37
Måltall: 0,9090

NOR 13937

Jan Eivind Stenhaug

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn: Mustang sally
Båttype: Bavaria 38 match
Seilnummer: NOR 13937
NOR Rating: NOR 0,9950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    MUSTANG SALLY

Jan Eivind Stenhaug

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn: Mustang sally
Båttype: Bavaria 38 match
Seilnummer: NOR 13937
NOR Rating: NOR 0,9950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jan Eivind Stenhaug, Malvik og Stjørdal Seilforening Klasse: NOR Rating - m spinnaker
Båttype: Bavaria 38 match
Måltall: 0,9950

NOR 15663

Yngve Lystad

Seilforening: Kristiansunds Seilforening
Båtnavn: Amelia
Båttype: Moody 45 DS
Seilnummer: NOR 15663
NOR Rating: NOR 1,0260

Jan Erik Hustad

Seilforening:
Båtnavn: Amelia
Båttype: Moody 45 DS
Seilnummer: NOR 15663
NOR Rating: NOR 1,0260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    AMELIA

Yngve Lystad

Seilforening: Kristiansunds Seilforening
Båtnavn: Amelia
Båttype: Moody 45 DS
Seilnummer: NOR 15663
NOR Rating: NOR 1,0260

Jan Erik Hustad

Seilforening:
Båtnavn: Amelia
Båttype: Moody 45 DS
Seilnummer: NOR 15663
NOR Rating: NOR 1,0260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Yngve Lystad, Kristiansunds Seilforening
Jan Erik Hustad,
Lillian Cecilie Lystad,
Ole Anton Kosmo,
Ola Fjerstad,
Klasse: NOR Rating - m spinnaker
Båttype: Moody 45 DS
Måltall: 1,0260

NOR 10304

Håvar Yndestad

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Vind-Erla
Båttype: CB 365
Seilnummer: NOR 10304
NOR Rating: NOR 0,9920

Millard Martinussen

Seilforening:
Båtnavn: Vind-Erla
Båttype: CB 365
Seilnummer: NOR 10304
NOR Rating: NOR 0,9920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    VIND-ERLA

Håvar Yndestad

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Vind-Erla
Båttype: CB 365
Seilnummer: NOR 10304
NOR Rating: NOR 0,9920

Millard Martinussen

Seilforening:
Båtnavn: Vind-Erla
Båttype: CB 365
Seilnummer: NOR 10304
NOR Rating: NOR 0,9920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Håvar Yndestad, Ålesunds Seilforening
Millard Martinussen,
Arnt Kamperud,
Emil Martinusen,
Kristin Skar Eriksen,
Håvar Yndestad,
Klasse: NOR Rating - m spinnaker
Båttype: CB 365
Måltall: 0,9920

NOR 11128

Ole Johnny Furseth

Seilforening: Kristiansunds Seilforening
Båtnavn: Farr Well
Båttype: Farr 31
Seilnummer: NOR 11128
NOR Rating: NOR 1,0000

Roger Neerland

Seilforening:
Båtnavn: Farr Well
Båttype: Farr 31
Seilnummer: NOR 11128
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    FARR WELL

Ole Johnny Furseth

Seilforening: Kristiansunds Seilforening
Båtnavn: Farr Well
Båttype: Farr 31
Seilnummer: NOR 11128
NOR Rating: NOR 1,0000

Roger Neerland

Seilforening:
Båtnavn: Farr Well
Båttype: Farr 31
Seilnummer: NOR 11128
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Ole Johnny Furseth, Kristiansunds Seilforening
Roger Neerland,
Olav Kanestrøm,
Geir Holsbrekken,
Olav Loe,
Klasse: NOR Rating - m spinnaker
Båttype: Farr 31
Måltall: 1,0000

NOR 5046

Tore Mork

Seilforening: Kristiansunds Seilforening
Båtnavn: Trident
Båttype: Banner 28 HR
Seilnummer: NOR 5046
NOR Rating: NOR 0,9250

Ludvig Storvik

Seilforening:
Båtnavn: Trident
Båttype: Banner 28 HR
Seilnummer: NOR 5046
NOR Rating: NOR 0,9250
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    TRIDENT

Tore Mork

Seilforening: Kristiansunds Seilforening
Båtnavn: Trident
Båttype: Banner 28 HR
Seilnummer: NOR 5046
NOR Rating: NOR 0,9250

Ludvig Storvik

Seilforening:
Båtnavn: Trident
Båttype: Banner 28 HR
Seilnummer: NOR 5046
NOR Rating: NOR 0,9250
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tore Mork, Kristiansunds Seilforening
Ludvig Storvik,
Vidar Tøssebro,
Klasse: NOR Rating - m spinnaker
Båttype: Banner 28 HR
Måltall: 0,9250

NOR 12485

Atle Hannisdal

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Leda 3
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12485
NOR Rating: NOR 0,9760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    LEDA 3

Atle Hannisdal

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Leda 3
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12485
NOR Rating: NOR 0,9760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Atle Hannisdal, Trondhjems Seilforening Klasse: NOR Rating - m spinnaker
Båttype: First 34.7
Måltall: 0,9760

NOR 15367

ole marius fladvad mollan

Seilforening: Kristiansunds Seilforening
Båtnavn: ole viking
Båttype: pacer 310
Seilnummer: NOR 15367
NOR Rating: NOR 0,0000

terje silnes

Seilforening:
Båtnavn: ole viking
Båttype: pacer 310
Seilnummer: NOR 15367
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    OLE VIKING

ole marius fladvad mollan

Seilforening: Kristiansunds Seilforening
Båtnavn: ole viking
Båttype: pacer 310
Seilnummer: NOR 15367
NOR Rating: NOR 0,0000

terje silnes

Seilforening:
Båtnavn: ole viking
Båttype: pacer 310
Seilnummer: NOR 15367
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
ole marius fladvad mollan, Kristiansunds Seilforening
terje silnes,
christian loennechen,
anders lyder,
Klasse: NOR Rating - m spinnaker
Båttype: pacer 310
Måltall: 0,0000

NOR 11353

Snorre Visnes

Seilforening: Kristiansunds Seilforening
Båtnavn: Veloca
Båttype: Jeanneau Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11353
NOR Rating: NOR 0,9490

Morten Bergø

Seilforening:
Båtnavn: Veloca
Båttype: Jeanneau Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11353
NOR Rating: NOR 0,9490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    VELOCA

Snorre Visnes

Seilforening: Kristiansunds Seilforening
Båtnavn: Veloca
Båttype: Jeanneau Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11353
NOR Rating: NOR 0,9490

Morten Bergø

Seilforening:
Båtnavn: Veloca
Båttype: Jeanneau Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11353
NOR Rating: NOR 0,9490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Snorre Visnes, Kristiansunds Seilforening
Morten Bergø,
Sigvart Sivertsen,
Per Ivar Sivertsen,
Terje Kjøl,
Klasse: NOR Rating - m spinnaker
Båttype: Jeanneau Sun Fast 35
Måltall: 0,9490

NOR 7998

Odd Skjærseth

Seilforening: Kristiansunds Seilforening
Båtnavn: Fortuna
Båttype: Forgus 36
Seilnummer: NOR 7998
NOR Rating: NOR 0,8630

Greta Skjærseth

Seilforening:
Båtnavn: Fortuna
Båttype: Forgus 36
Seilnummer: NOR 7998
NOR Rating: NOR 0,8630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    FORTUNA

Odd Skjærseth

Seilforening: Kristiansunds Seilforening
Båtnavn: Fortuna
Båttype: Forgus 36
Seilnummer: NOR 7998
NOR Rating: NOR 0,8630

Greta Skjærseth

Seilforening:
Båtnavn: Fortuna
Båttype: Forgus 36
Seilnummer: NOR 7998
NOR Rating: NOR 0,8630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Odd Skjærseth, Kristiansunds Seilforening
Greta Skjærseth,
Klasse: NOR Rating - m spinnaker
Båttype: Forgus 36
Måltall: 0,8630

NOR 14603

Kristian Bachmann

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Nini Roll
Båttype: Platu 25 OD
Seilnummer: NOR 14603
NOR Rating: NOR 0,9220

Trygve Bjørlo

Seilforening:
Båtnavn: Nini Roll
Båttype: Platu 25 OD
Seilnummer: NOR 14603
NOR Rating: NOR 0,9220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    NINI ROLL

Kristian Bachmann

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Nini Roll
Båttype: Platu 25 OD
Seilnummer: NOR 14603
NOR Rating: NOR 0,9220

Trygve Bjørlo

Seilforening:
Båtnavn: Nini Roll
Båttype: Platu 25 OD
Seilnummer: NOR 14603
NOR Rating: NOR 0,9220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Kristian Bachmann, Molde Seilforening
Trygve Bjørlo,
Lars S. Walle,
Geir Oterhals,
Klasse: NOR Rating - m spinnaker
Båttype: Platu 25 OD
Måltall: 0,9220

NOR 13911

Stein Frode Bulling-Ness

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Pilar
Båttype: A-35
Seilnummer: NOR 13911
NOR Rating: NOR 1,0240

Bård Røsvik

Seilforening:
Båtnavn: Pilar
Båttype: A-35
Seilnummer: NOR 13911
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    PILAR

Stein Frode Bulling-Ness

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Pilar
Båttype: A-35
Seilnummer: NOR 13911
NOR Rating: NOR 1,0240

Bård Røsvik

Seilforening:
Båtnavn: Pilar
Båttype: A-35
Seilnummer: NOR 13911
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Stein Frode Bulling-Ness, Ålesunds Seilforening
Bård Røsvik,
Kellie Hukins,
Morten x,
Klasse: NOR Rating - m spinnaker
Båttype: A-35
Måltall: 1,0240

NOR 11686

Inge Bøen

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: La Sirena
Båttype: Grand Soleil 37 B&C
Seilnummer: NOR 11686
NOR Rating: NOR 0,9990

Thoams Kolstad

Seilforening:
Båtnavn: La Sirena
Båttype: Grand Soleil 37 B&C
Seilnummer: NOR 11686
NOR Rating: NOR 0,9990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    LA SIRENA

Inge Bøen

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: La Sirena
Båttype: Grand Soleil 37 B&C
Seilnummer: NOR 11686
NOR Rating: NOR 0,9990

Thoams Kolstad

Seilforening:
Båtnavn: La Sirena
Båttype: Grand Soleil 37 B&C
Seilnummer: NOR 11686
NOR Rating: NOR 0,9990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Inge Bøen, Ålesunds Seilforening
Thoams Kolstad,
Halvor Hamran,
NN NN,
Klasse: NOR Rating - m spinnaker
Båttype: Grand Soleil 37 B&C
Måltall: 0,9990

NOR 4029

Ole Erik Gussiås

Seilforening: Kristiansunds Seilforening
Båtnavn: Oego
Båttype: First 30 E MH
Seilnummer: NOR 4029
NOR Rating: NOR 0,8630

Ole Ingvald Gussiås

Seilforening:
Båtnavn: Oego
Båttype: First 30 E MH
Seilnummer: NOR 4029
NOR Rating: NOR 0,8630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    OEGO

Ole Erik Gussiås

Seilforening: Kristiansunds Seilforening
Båtnavn: Oego
Båttype: First 30 E MH
Seilnummer: NOR 4029
NOR Rating: NOR 0,8630

Ole Ingvald Gussiås

Seilforening:
Båtnavn: Oego
Båttype: First 30 E MH
Seilnummer: NOR 4029
NOR Rating: NOR 0,8630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Ole Erik Gussiås, Kristiansunds Seilforening
Ole Ingvald Gussiås,
Oddvar Falkevik,
Klasse: NOR Rating - m spinnaker
Båttype: First 30 E MH
Måltall: 0,8630

Last ned CSV fil


Last updated: 2019-08-21 08:42:33Cache read