Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

NOR Rating Høy

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-357

Nils Vidar Stray

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: T20%C
Båtnavn: T20%C
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 357
NOR Rating: NOR 0,982
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 14:49:19 2:49:19 2:46:16 1
Total 10.06.2017 14:49:19 2:49:19 2:46:16 1
T20%C

Nils Vidar Stray

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: T20%C
Båtnavn: T20%C
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 357
NOR Rating: NOR 0,982
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 14:49:19 2:49:19 2:46:16 1
Total 10.06.2017 14:49:19 2:49:19 2:46:16 1

Nils Vidar Stray (Vågsbygd Seilforening)
Melges 24 2:49:19 2:46:16 1 1
2 NOR-1362

Gunnar Amtedal

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Team Flaks
Båtnavn: Flaks
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 1362
NOR Rating: NOR 0,9220

Dag Vidar Amtedal Amtedal

Seilforening:
Teamnavn: Team Flaks
Båtnavn: Flaks
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 1362
NOR Rating: NOR 0,9220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 15:11:51 3:11:51 2:56:53 2
Total 10.06.2017 15:11:51 3:11:51 2:56:53 2
FLAKS

Gunnar Amtedal

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Team Flaks
Båtnavn: Flaks
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 1362
NOR Rating: NOR 0,9220

Dag Vidar Amtedal Amtedal

Seilforening:
Teamnavn: Team Flaks
Båtnavn: Flaks
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 1362
NOR Rating: NOR 0,9220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 15:11:51 3:11:51 2:56:53 2
Total 10.06.2017 15:11:51 3:11:51 2:56:53 2

Gunnar Amtedal (Vågsbygd Seilforening)
J/80 3:11:51 2:56:53 2 2
3 NOR-9131

Erik Brunborg

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Overload
Båtnavn: Overload
Båttype: Elliott 9ss
Seilnummer: NOR 9131
NOR Rating: NOR 1,1390

Nick Willets

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Overload
Båtnavn: Overload
Båttype: Elliott 9ss
Seilnummer: NOR 9131
NOR Rating: NOR 1,1390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 14:40:58 2:40:58 3:03:20 3
Total 10.06.2017 14:40:58 2:40:58 3:03:20 3
OVERLOAD

Erik Brunborg

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Overload
Båtnavn: Overload
Båttype: Elliott 9ss
Seilnummer: NOR 9131
NOR Rating: NOR 1,1390

Nick Willets

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Overload
Båtnavn: Overload
Båttype: Elliott 9ss
Seilnummer: NOR 9131
NOR Rating: NOR 1,1390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 14:40:58 2:40:58 3:03:20 3
Total 10.06.2017 14:40:58 2:40:58 3:03:20 3

Erik Brunborg (Christianssands Seilforening)
Elliott 9ss 2:40:58 3:03:20 3 3
4 NOR-11405

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9800

Simen Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 15:10:47 3:10:47 3:06:58 4
Total 10.06.2017 15:10:47 3:10:47 3:06:58 4
TEMPO

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9800

Simen Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 15:10:47 3:10:47 3:06:58 4
Total 10.06.2017 15:10:47 3:10:47 3:06:58 4

Rune Pedersen (Vågsbygd Seilforening)
First 36,7 3:10:47 3:06:58 4 4
5 NOR-14918

Egil Tjomsås

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Almazi
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,939

Espen Becker-Eriksen

Seilforening:
Teamnavn: Almazi
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,939
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 15:20:04 3:20:04 3:07:51 5
Total 10.06.2017 15:20:04 3:20:04 3:07:51 5
ALMAZI

Egil Tjomsås

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Almazi
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,939

Espen Becker-Eriksen

Seilforening:
Teamnavn: Almazi
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,939
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 15:20:04 3:20:04 3:07:51 5
Total 10.06.2017 15:20:04 3:20:04 3:07:51 5

Egil Tjomsås (Vågsbygd Seilforening)
Elan 340 3:20:04 3:07:51 5 5
6 NOR-11713

Ragnar Nielsen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Four to Match
Båtnavn: Four to Match
Båttype: Bavaria 42' Match
Seilnummer: NOR 11713
NOR Rating: NOR 1,0390

Eivind Herlofsen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Four to Match
Båtnavn: Four to Match
Båttype: Bavaria 42' Match
Seilnummer: NOR 11713
NOR Rating: NOR 1,0390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 15:10:29 3:10:29 3:17:54 6
Total 10.06.2017 15:10:29 3:10:29 3:17:54 6
FOUR TO MATCH

Ragnar Nielsen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Four to Match
Båtnavn: Four to Match
Båttype: Bavaria 42' Match
Seilnummer: NOR 11713
NOR Rating: NOR 1,0390

Eivind Herlofsen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Four to Match
Båtnavn: Four to Match
Båttype: Bavaria 42' Match
Seilnummer: NOR 11713
NOR Rating: NOR 1,0390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 15:10:29 3:10:29 3:17:54 6
Total 10.06.2017 15:10:29 3:10:29 3:17:54 6

Ragnar Nielsen (Christianssands Seilforening)
Bavaria 42' Match 3:10:29 3:17:54 6 6
7 AFG-7984

Christian Mosgren

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Swanspirit
Båttype: Beneteau Idylle
Seilnummer: AFG 7984
NOR Rating: AFG 1,050

Sindre Mosgren

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Swanspirit
Båttype: Beneteau Idylle
Seilnummer: AFG 7984
NOR Rating: AFG 1,050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 15:11:15 3:11:15 3:20:48 7
Total 10.06.2017 15:11:15 3:11:15 3:20:48 7
SWANSPIRIT

Christian Mosgren

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Swanspirit
Båttype: Beneteau Idylle
Seilnummer: AFG 7984
NOR Rating: AFG 1,050

Sindre Mosgren

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Swanspirit
Båttype: Beneteau Idylle
Seilnummer: AFG 7984
NOR Rating: AFG 1,050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 15:11:15 3:11:15 3:20:48 7
Total 10.06.2017 15:11:15 3:11:15 3:20:48 7

Christian Mosgren (Arendals Seilforening)
Beneteau Idylle 3:11:15 3:20:48 7 7
8 NOR-5825

Even Åby Larsen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn: Jakobine
Båtnavn: Jakobine
Båttype: First Class 8
Seilnummer: NOR 5825
NOR Rating: NOR 0,8980

Leif Vagle

Seilforening:
Teamnavn: Jakobine
Båtnavn: Jakobine
Båttype: First Class 8
Seilnummer: NOR 5825
NOR Rating: NOR 0,8980
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 15:45:50 3:45:50 3:22:47 8
Total 10.06.2017 15:45:50 3:45:50 3:22:47 8
JAKOBINE

Even Åby Larsen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn: Jakobine
Båtnavn: Jakobine
Båttype: First Class 8
Seilnummer: NOR 5825
NOR Rating: NOR 0,8980

Leif Vagle

Seilforening:
Teamnavn: Jakobine
Båtnavn: Jakobine
Båttype: First Class 8
Seilnummer: NOR 5825
NOR Rating: NOR 0,8980
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 15:45:50 3:45:50 3:22:47 8
Total 10.06.2017 15:45:50 3:45:50 3:22:47 8

Even Åby Larsen (Lillesand Seilforening)
First Class 8 3:45:50 3:22:47 8 8
9 NOR-4440

Ove Mæland

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Goodwill
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 4440
NOR Rating: NOR 0,909
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 16:04:55 4:04:55 3:42:37 9
Total 10.06.2017 16:04:55 4:04:55 3:42:37 9
GOODWILL

Ove Mæland

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Goodwill
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 4440
NOR Rating: NOR 0,909
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 16:04:55 4:04:55 3:42:37 9
Total 10.06.2017 16:04:55 4:04:55 3:42:37 9

Ove Mæland (Vågsbygd Seilforening)
Omega 34 4:04:55 3:42:37 9 9

NOR Rating lav

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-297

Ola Brunvoll

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Kaizen
Båtnavn: Kaizen
Båttype: Drake
Seilnummer: NOR 297
NOR Rating: NOR 0,8120

Steinar Olsen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn: Kaizen
Båtnavn: Kaizen
Båttype: Drake
Seilnummer: NOR 297
NOR Rating: NOR 0,8120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 14:38:29 3:23:29 2:45:13 1
Total 10.06.2017 14:38:29 3:23:29 2:45:13 1
KAIZEN

Ola Brunvoll

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Kaizen
Båtnavn: Kaizen
Båttype: Drake
Seilnummer: NOR 297
NOR Rating: NOR 0,8120

Steinar Olsen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn: Kaizen
Båtnavn: Kaizen
Båttype: Drake
Seilnummer: NOR 297
NOR Rating: NOR 0,8120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 14:38:29 3:23:29 2:45:13 1
Total 10.06.2017 14:38:29 3:23:29 2:45:13 1

Ola Brunvoll (Vågsbygd Seilforening)
Drake 3:23:29 2:45:13 1 1
2 NOR-413

Øystein Spetland

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: FiXit
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 413
NOR Rating: NOR 0,8460

Gøran Spetland

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: FiXit
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 413
NOR Rating: NOR 0,8460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 14:35:12 3:20:12 2:49:22 2
Total 10.06.2017 14:35:12 3:20:12 2:49:22 2
FIXIT

Øystein Spetland

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: FiXit
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 413
NOR Rating: NOR 0,8460

Gøran Spetland

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: FiXit
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 413
NOR Rating: NOR 0,8460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 14:35:12 3:20:12 2:49:22 2
Total 10.06.2017 14:35:12 3:20:12 2:49:22 2

Øystein Spetland (Mandal Seilforening)
Express 3:20:12 2:49:22 2 2
3 NOR-163

Kjell Sverre Langenes

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Team Rabalder
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 163
NOR Rating: NOR 0,8460

Roald Langenes

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Team Rabalder
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 163
NOR Rating: NOR 0,8460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 14:36:14 3:21:14 2:50:14 3
Total 10.06.2017 14:36:14 3:21:14 2:50:14 3
TEAM RABALDER

Kjell Sverre Langenes

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Team Rabalder
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 163
NOR Rating: NOR 0,8460

Roald Langenes

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Team Rabalder
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 163
NOR Rating: NOR 0,8460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 14:36:14 3:21:14 2:50:14 3
Total 10.06.2017 14:36:14 3:21:14 2:50:14 3

Kjell Sverre Langenes (Søgne Seilforening)
Express 3:21:14 2:50:14 3 3
4 NOR-66

Morten Hetlevik

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn: Team 4eX
Båtnavn: 4eX
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 66
NOR Rating: NOR 0,8460

Leif Jørgen Andersen

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn: Team 4eX
Båtnavn: 4eX
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 66
NOR Rating: NOR 0,8460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 14:40:51 3:25:51 2:54:08 4
Total 10.06.2017 14:40:51 3:25:51 2:54:08 4
4EX

Morten Hetlevik

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn: Team 4eX
Båtnavn: 4eX
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 66
NOR Rating: NOR 0,8460

Leif Jørgen Andersen

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn: Team 4eX
Båtnavn: 4eX
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 66
NOR Rating: NOR 0,8460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 14:40:51 3:25:51 2:54:08 4
Total 10.06.2017 14:40:51 3:25:51 2:54:08 4

Morten Hetlevik (Mandal Seilforening)
Albin Express 3:25:51 2:54:08 4 4
5 NOR-6937

Rolf Romøren

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn: Team Ariela
Båtnavn: Ariela
Båttype: Linjett 32
Seilnummer: NOR 6937
NOR Rating: NOR 0,8660

Jostein Søbye

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn: Team Ariela
Båtnavn: Ariela
Båttype: Linjett 32
Seilnummer: NOR 6937
NOR Rating: NOR 0,8660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 14:38:38 3:23:38 2:56:20 5
Total 10.06.2017 14:38:38 3:23:38 2:56:20 5
ARIELA

Rolf Romøren

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn: Team Ariela
Båtnavn: Ariela
Båttype: Linjett 32
Seilnummer: NOR 6937
NOR Rating: NOR 0,8660

Jostein Søbye

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn: Team Ariela
Båtnavn: Ariela
Båttype: Linjett 32
Seilnummer: NOR 6937
NOR Rating: NOR 0,8660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 14:38:38 3:23:38 2:56:20 5
Total 10.06.2017 14:38:38 3:23:38 2:56:20 5

Rolf Romøren (Søgne Seilforening)
Linjett 32 3:23:38 2:56:20 5 5
6 NOR-4253

Magne Kaasa Halberg

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Bør
Båttype: Maxi95
Seilnummer: NOR 4253
NOR Rating: NOR 0,8340

Kjell Harry Reinfjord

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Bør
Båttype: Maxi95
Seilnummer: NOR 4253
NOR Rating: NOR 0,8340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 14:47:35 3:32:35 2:57:17 6
Total 10.06.2017 14:47:35 3:32:35 2:57:17 6
BøR

Magne Kaasa Halberg

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Bør
Båttype: Maxi95
Seilnummer: NOR 4253
NOR Rating: NOR 0,8340

Kjell Harry Reinfjord

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Bør
Båttype: Maxi95
Seilnummer: NOR 4253
NOR Rating: NOR 0,8340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 14:47:35 3:32:35 2:57:17 6
Total 10.06.2017 14:47:35 3:32:35 2:57:17 6

Magne Kaasa Halberg (Arendals Seilforening)
Maxi95 3:32:35 2:57:17 6 6
7 NOR-416

Arne Kristian Corneliussen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: La Linea
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 416
NOR Rating: NOR 0,8460

Anders Andre Andersen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: La Linea
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 416
NOR Rating: NOR 0,8460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 14:46:29 3:31:29 2:58:54 7
Total 10.06.2017 14:46:29 3:31:29 2:58:54 7
LA LINEA

Arne Kristian Corneliussen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: La Linea
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 416
NOR Rating: NOR 0,8460

Anders Andre Andersen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: La Linea
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 416
NOR Rating: NOR 0,8460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 14:46:29 3:31:29 2:58:54 7
Total 10.06.2017 14:46:29 3:31:29 2:58:54 7

Arne Kristian Corneliussen (Lillesand Seilforening)
Albin Express 3:31:29 2:58:54 7 7
8 NOR-914

Kristian Vale

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Snakkes
Båtnavn: Clark Kent
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 914
NOR Rating: NOR 0,8460

Markus Vale

Seilforening:
Teamnavn: Snakkes
Båtnavn: Clark Kent
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 914
NOR Rating: NOR 0,8460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 14:47:51 3:32:51 3:00:04 8
Total 10.06.2017 14:47:51 3:32:51 3:00:04 8
CLARK KENT

Kristian Vale

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Snakkes
Båtnavn: Clark Kent
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 914
NOR Rating: NOR 0,8460

Markus Vale

Seilforening:
Teamnavn: Snakkes
Båtnavn: Clark Kent
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 914
NOR Rating: NOR 0,8460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 14:47:51 3:32:51 3:00:04 8
Total 10.06.2017 14:47:51 3:32:51 3:00:04 8

Kristian Vale (Arendals Seilforening)
Express 3:32:51 3:00:04 8 8
9 NOR-3333

Trond Ausdal

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn: GoneSailing
Båtnavn: GoneSailing
Båttype: C&C 30E
Seilnummer: NOR 3333
NOR Rating: NOR 0,8160

Torleif Ausdal

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn: GoneSailing
Båtnavn: GoneSailing
Båttype: C&C 30E
Seilnummer: NOR 3333
NOR Rating: NOR 0,8160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 14:57:42 3:42:42 3:01:43 9
Total 10.06.2017 14:57:42 3:42:42 3:01:43 9
GONESAILING

Trond Ausdal

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn: GoneSailing
Båtnavn: GoneSailing
Båttype: C&C 30E
Seilnummer: NOR 3333
NOR Rating: NOR 0,8160

Torleif Ausdal

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn: GoneSailing
Båtnavn: GoneSailing
Båttype: C&C 30E
Seilnummer: NOR 3333
NOR Rating: NOR 0,8160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 14:57:42 3:42:42 3:01:43 9
Total 10.06.2017 14:57:42 3:42:42 3:01:43 9

Trond Ausdal (Mandal Seilforening)
C&C 30E 3:42:42 3:01:43 9 9
10 NOR-10323

Wanda Longnes

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn: Team Ladyfix
Båtnavn: Ladyfix
Båttype: Maxi Racer
Seilnummer: NOR 10323
NOR Rating: NOR 0,8690

Ranveig Andersen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn: Team Ladyfix
Båtnavn: Ladyfix
Båttype: Maxi Racer
Seilnummer: NOR 10323
NOR Rating: NOR 0,8690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 14:50:06 3:35:06 3:06:55 10
Total 10.06.2017 14:50:06 3:35:06 3:06:55 10
LADYFIX

Wanda Longnes

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn: Team Ladyfix
Båtnavn: Ladyfix
Båttype: Maxi Racer
Seilnummer: NOR 10323
NOR Rating: NOR 0,8690

Ranveig Andersen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn: Team Ladyfix
Båtnavn: Ladyfix
Båttype: Maxi Racer
Seilnummer: NOR 10323
NOR Rating: NOR 0,8690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 14:50:06 3:35:06 3:06:55 10
Total 10.06.2017 14:50:06 3:35:06 3:06:55 10

Wanda Longnes (Lillesand Seilforening)
Maxi Racer 3:35:06 3:06:55 10 10

Tur Familie klasse

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-14392

Vidar Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14392
NOR Rating: NOR 0,8240

Mila Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14392
NOR Rating: NOR 0,8240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 13:45:09 2:45:09 2:16:05 1
Total 10.06.2017 13:45:09 2:45:09 2:16:05 1
MILEN

Vidar Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14392
NOR Rating: NOR 0,8240

Mila Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14392
NOR Rating: NOR 0,8240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 13:45:09 2:45:09 2:16:05 1
Total 10.06.2017 13:45:09 2:45:09 2:16:05 1

Vidar Ljungstrøm (Grimstad Seilforening)
Hanse 320 2:45:09 2:16:05 1 1
2 NOR-15026

Frank Sørensen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Sørensen
Båtnavn: Bolette
Båttype: Bavaria 38 2008 mod
Seilnummer: NOR 15026
NOR Rating: NOR 0,904
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 13:31:46 2:31:46 2:17:11 2
Total 10.06.2017 13:31:46 2:31:46 2:17:11 2
BOLETTE

Frank Sørensen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Sørensen
Båtnavn: Bolette
Båttype: Bavaria 38 2008 mod
Seilnummer: NOR 15026
NOR Rating: NOR 0,904
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 13:31:46 2:31:46 2:17:11 2
Total 10.06.2017 13:31:46 2:31:46 2:17:11 2

Frank Sørensen (Vågsbygd Seilforening)
Bavaria 38 2008 mod 2:31:46 2:17:11 2 2
3 NOR-6618

ØYSTEIN KR. NILSEN

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Kristina
Båtnavn: Kristina
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: NOR 6618
NOR Rating: NOR 0,8260

Per Gunnar Østervold

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Kristina
Båtnavn: Kristina
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: NOR 6618
NOR Rating: NOR 0,8260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 13:49:29 2:49:29 2:19:59 3
Total 10.06.2017 13:49:29 2:49:29 2:19:59 3
KRISTINA

ØYSTEIN KR. NILSEN

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Kristina
Båtnavn: Kristina
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: NOR 6618
NOR Rating: NOR 0,8260

Per Gunnar Østervold

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Kristina
Båtnavn: Kristina
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: NOR 6618
NOR Rating: NOR 0,8260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 13:49:29 2:49:29 2:19:59 3
Total 10.06.2017 13:49:29 2:49:29 2:19:59 3

ØYSTEIN KR. NILSEN (Vågsbygd Seilforening)
Albin Alpha 2:49:29 2:19:59 3 3
4 NOR-10372

Bjørn Stien

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Crisoline
Båttype: Bavaria 38ac
Seilnummer: NOR 10372
NOR Rating: NOR 0,9120

Inger-Ann Stien

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Crisoline
Båttype: Bavaria 38ac
Seilnummer: NOR 10372
NOR Rating: NOR 0,9120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 13:35:00 2:35:00 2:21:21 4
Total 10.06.2017 13:35:00 2:35:00 2:21:21 4
CRISOLINE

Bjørn Stien

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Crisoline
Båttype: Bavaria 38ac
Seilnummer: NOR 10372
NOR Rating: NOR 0,9120

Inger-Ann Stien

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Crisoline
Båttype: Bavaria 38ac
Seilnummer: NOR 10372
NOR Rating: NOR 0,9120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 13:35:00 2:35:00 2:21:21 4
Total 10.06.2017 13:35:00 2:35:00 2:21:21 4

Bjørn Stien (Vågsbygd Seilforening)
Bavaria 38ac 2:35:00 2:21:21 4 4
5 NOR-12036

Børge Christian Mosgren

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ubi Bene
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12036
NOR Rating: NOR 0,949

Anders Mosgren

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Ubi Bene
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12036
NOR Rating: NOR 0,949
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 13:29:16 2:29:16 2:21:39 5
Total 10.06.2017 13:29:16 2:29:16 2:21:39 5
UBI BENE

Børge Christian Mosgren

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ubi Bene
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12036
NOR Rating: NOR 0,949

Anders Mosgren

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Ubi Bene
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12036
NOR Rating: NOR 0,949
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 13:29:16 2:29:16 2:21:39 5
Total 10.06.2017 13:29:16 2:29:16 2:21:39 5

Børge Christian Mosgren (Vågsbygd Seilforening)
Hanse 370e 2:29:16 2:21:39 5 5
6 NOR-15442

Kristofer Bjørnå

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Caramba
Båttype: Bavaria 42 C
Seilnummer: NOR 15442
NOR Rating: NOR 0,935

Edna Marie Bjørnå

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Caramba
Båttype: Bavaria 42 C
Seilnummer: NOR 15442
NOR Rating: NOR 0,935
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 13:36:32 2:36:32 2:26:21 6
Total 10.06.2017 13:36:32 2:36:32 2:26:21 6
CARAMBA

Kristofer Bjørnå

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Caramba
Båttype: Bavaria 42 C
Seilnummer: NOR 15442
NOR Rating: NOR 0,935

Edna Marie Bjørnå

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Caramba
Båttype: Bavaria 42 C
Seilnummer: NOR 15442
NOR Rating: NOR 0,935
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 13:36:32 2:36:32 2:26:21 6
Total 10.06.2017 13:36:32 2:36:32 2:26:21 6

Kristofer Bjørnå (Vågsbygd Seilforening)
Bavaria 42 C 2:36:32 2:26:21 6 6
7 NOR-13552

Ole Petter Johnsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: SunSet
Båtnavn: SunSet
Båttype: Bavaria 42 Cruser
Seilnummer: NOR 13552
NOR Rating: NOR 0,9350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 13:37:07 2:37:07 2:26:54 7
Total 10.06.2017 13:37:07 2:37:07 2:26:54 7
SUNSET

Ole Petter Johnsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: SunSet
Båtnavn: SunSet
Båttype: Bavaria 42 Cruser
Seilnummer: NOR 13552
NOR Rating: NOR 0,9350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 13:37:07 2:37:07 2:26:54 7
Total 10.06.2017 13:37:07 2:37:07 2:26:54 7

Ole Petter Johnsen (Vågsbygd Seilforening)
Bavaria 42 Cruser 2:37:07 2:26:54 7 7
8 NOR-15279

Roal Egeland

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Drømmen om lykke
Båttype: Bavaria 32 Holiday
Seilnummer: NOR 15279
NOR Rating: NOR 0,820

Lisbeth Lyngroth

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Drømmen om lykke
Båttype: Bavaria 32 Holiday
Seilnummer: NOR 15279
NOR Rating: NOR 0,820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 13:59:59 2:59:59 2:27:35 8
Total 10.06.2017 13:59:59 2:59:59 2:27:35 8
DRøMMEN OM LYKKE

Roal Egeland

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Drømmen om lykke
Båttype: Bavaria 32 Holiday
Seilnummer: NOR 15279
NOR Rating: NOR 0,820

Lisbeth Lyngroth

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Drømmen om lykke
Båttype: Bavaria 32 Holiday
Seilnummer: NOR 15279
NOR Rating: NOR 0,820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 13:59:59 2:59:59 2:27:35 8
Total 10.06.2017 13:59:59 2:59:59 2:27:35 8

Roal Egeland (Vågsbygd Seilforening)
Bavaria 32 Holiday 2:59:59 2:27:35 8 8
9 NOR-10129

Bjørn Sødal

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tjangs
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10129
NOR Rating: NOR 0,9320

Bjørn Sødal

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tjangs
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10129
NOR Rating: NOR 0,9320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 13:38:32 2:38:32 2:27:45 9
Total 10.06.2017 13:38:32 2:38:32 2:27:45 9
TJANGS

Bjørn Sødal

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tjangs
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10129
NOR Rating: NOR 0,9320

Bjørn Sødal

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tjangs
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10129
NOR Rating: NOR 0,9320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 13:38:32 2:38:32 2:27:45 9
Total 10.06.2017 13:38:32 2:38:32 2:27:45 9

Bjørn Sødal (Christianssands Seilforening)
X-332 2:38:32 2:27:45 9 9
10 NOR-12043

Jesper E Magnussen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Glory Days
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12043
NOR Rating: NOR 0,9950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 13:31:16 2:31:16 2:30:30 10
Total 10.06.2017 13:31:16 2:31:16 2:30:30 10
GLORY DAYS

Jesper E Magnussen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Glory Days
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12043
NOR Rating: NOR 0,9950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 13:31:16 2:31:16 2:30:30 10
Total 10.06.2017 13:31:16 2:31:16 2:30:30 10

Jesper E Magnussen (Vågsbygd Seilforening)
X-43 2:31:16 2:30:30 10 10
11 NOR-12784

Knut Holm

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Birgit Margrethe
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 12784
NOR Rating: NOR 0,964
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 13:36:19 2:36:19 2:30:41 11
Total 10.06.2017 13:36:19 2:36:19 2:30:41 11
BIRGIT MARGRETHE

Knut Holm

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Birgit Margrethe
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 12784
NOR Rating: NOR 0,964
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 13:36:19 2:36:19 2:30:41 11
Total 10.06.2017 13:36:19 2:36:19 2:30:41 11

Knut Holm (Vågsbygd Seilforening)
Arcona 370 2:36:19 2:30:41 11 11
12 NOR-15530

Lars Christian Beckmann Østeby

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Carioca
Båttype: Dufour GL 350
Seilnummer: NOR 15530
NOR Rating: NOR 0,8650

Inja Beckmann Røinaas

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Carioca
Båttype: Dufour GL 350
Seilnummer: NOR 15530
NOR Rating: NOR 0,8650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 13:54:51 2:54:51 2:31:14 12
Total 10.06.2017 13:54:51 2:54:51 2:31:14 12
CARIOCA

Lars Christian Beckmann Østeby

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Carioca
Båttype: Dufour GL 350
Seilnummer: NOR 15530
NOR Rating: NOR 0,8650

Inja Beckmann Røinaas

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Carioca
Båttype: Dufour GL 350
Seilnummer: NOR 15530
NOR Rating: NOR 0,8650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 13:54:51 2:54:51 2:31:14 12
Total 10.06.2017 13:54:51 2:54:51 2:31:14 12

Lars Christian Beckmann Østeby (Christianssands Seilforening)
Dufour GL 350 2:54:51 2:31:14 12 12
13 NOR-5177

Knut A. R. Bye

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: The 2 Kings
Båtnavn: Habibi II
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5177
NOR Rating: NOR 0,833

Mark Case

Seilforening:
Teamnavn: The 2 Kings
Båtnavn: Habibi II
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5177
NOR Rating: NOR 0,833
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 14:03:16 3:03:16 2:32:39 13
Total 10.06.2017 14:03:16 3:03:16 2:32:39 13
HABIBI II

Knut A. R. Bye

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: The 2 Kings
Båtnavn: Habibi II
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5177
NOR Rating: NOR 0,833

Mark Case

Seilforening:
Teamnavn: The 2 Kings
Båtnavn: Habibi II
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5177
NOR Rating: NOR 0,833
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 14:03:16 3:03:16 2:32:39 13
Total 10.06.2017 14:03:16 3:03:16 2:32:39 13

Knut A. R. Bye (Christianssands Seilforening)
Omega 34 3:03:16 2:32:39 13 13
14 NOR-32

Slawomir Kukielka

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Juliama
Båtnavn: Juliama
Båttype: Bavaria 32
Seilnummer: NOR 32
NOR Rating: NOR 0,860

David Hill

Seilforening: ingen
Teamnavn: Juliama
Båtnavn: Juliama
Båttype: Bavaria 32
Seilnummer: NOR 32
NOR Rating: NOR 0,860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 14:00:18 3:00:18 2:35:03 14
Total 10.06.2017 14:00:18 3:00:18 2:35:03 14
JULIAMA

Slawomir Kukielka

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Juliama
Båtnavn: Juliama
Båttype: Bavaria 32
Seilnummer: NOR 32
NOR Rating: NOR 0,860

David Hill

Seilforening: ingen
Teamnavn: Juliama
Båtnavn: Juliama
Båttype: Bavaria 32
Seilnummer: NOR 32
NOR Rating: NOR 0,860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 14:00:18 3:00:18 2:35:03 14
Total 10.06.2017 14:00:18 3:00:18 2:35:03 14

Slawomir Kukielka (Vågsbygd Seilforening)
Bavaria 32 3:00:18 2:35:03 14 14
15 NOR-15417

TERJE BERG-UTBY

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Feil Fokus
Båtnavn: Sommeil
Båttype: Jeanneau SO 349
Seilnummer: NOR 15417
NOR Rating: NOR 0,920

Arild Aspelund

Seilforening:
Teamnavn: Feil Fokus
Båtnavn: Sommeil
Båttype: Jeanneau SO 349
Seilnummer: NOR 15417
NOR Rating: NOR 0,920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 13:57:37 2:57:37 2:43:24 15
Total 10.06.2017 13:57:37 2:57:37 2:43:24 15
SOMMEIL

TERJE BERG-UTBY

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Feil Fokus
Båtnavn: Sommeil
Båttype: Jeanneau SO 349
Seilnummer: NOR 15417
NOR Rating: NOR 0,920

Arild Aspelund

Seilforening:
Teamnavn: Feil Fokus
Båtnavn: Sommeil
Båttype: Jeanneau SO 349
Seilnummer: NOR 15417
NOR Rating: NOR 0,920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 13:57:37 2:57:37 2:43:24 15
Total 10.06.2017 13:57:37 2:57:37 2:43:24 15

TERJE BERG-UTBY (Christianssands Seilforening)
Jeanneau SO 349 2:57:37 2:43:24 15 15
16 NOR-12187

Thor Bylund

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn: Bylund
Båtnavn: OBAN
Båttype: jeanneau
Seilnummer: NOR 12187
NOR Rating: NOR 0,930

Willy Utheim

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn: Bylund
Båtnavn: OBAN
Båttype: jeanneau
Seilnummer: NOR 12187
NOR Rating: NOR 0,930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 14:02:53 3:02:53 2:50:04 16
Total 10.06.2017 14:02:53 3:02:53 2:50:04 16
OBAN

Thor Bylund

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn: Bylund
Båtnavn: OBAN
Båttype: jeanneau
Seilnummer: NOR 12187
NOR Rating: NOR 0,930

Willy Utheim

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn: Bylund
Båtnavn: OBAN
Båttype: jeanneau
Seilnummer: NOR 12187
NOR Rating: NOR 0,930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 14:02:53 3:02:53 2:50:04 16
Total 10.06.2017 14:02:53 3:02:53 2:50:04 16

Thor Bylund (Lillesand Seilforening)
jeanneau 3:02:53 2:50:04 16 16
17 NOR-56

Nicolai Andersen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: NN
Båttype: North West 56
Seilnummer: NOR 56
NOR Rating: NOR 1,100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 14:02:19 3:02:19 3:20:32 17
Total 10.06.2017 14:02:19 3:02:19 3:20:32 17
NN

Nicolai Andersen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: NN
Båttype: North West 56
Seilnummer: NOR 56
NOR Rating: NOR 1,100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 14:02:19 3:02:19 3:20:32 17
Total 10.06.2017 14:02:19 3:02:19 3:20:32 17

Nicolai Andersen (Lillesand Seilforening)
North West 56 3:02:19 3:20:32 17 17
18 NOR-10804

BENGT DE Vylder Larsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Norbreez2
Båttype: First 47,7
Seilnummer: NOR 10804
NOR Rating: NOR 0,994
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 18
Total DNF 18
NORBREEZ2

BENGT DE Vylder Larsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Norbreez2
Båttype: First 47,7
Seilnummer: NOR 10804
NOR Rating: NOR 0,994
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 18
Total DNF 18

BENGT DE Vylder Larsen (Vågsbygd Seilforening)
First 47,7 DNF (19)
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-11-24 19:51:57Cache read