Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtBåttypeTeamnavnSkipperForeningHCPStarter fra:
Klasse: Kjølbåter - Tur - Start Åsgårdstrand
NOR 10868

Otto K. Blix Hulbak

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Coral
Båtnavn: Impetus 2
Båttype: Bavaria 44
Seilnummer: NOR 10868
NOR Rating: NOR

Roald Skaar

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Coral
Båtnavn: Impetus 2
Båttype: Bavaria 44
Seilnummer: NOR 10868
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Impetus 2

Otto K. Blix Hulbak

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Coral
Båtnavn: Impetus 2
Båttype: Bavaria 44
Seilnummer: NOR 10868
NOR Rating: NOR

Roald Skaar

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Coral
Båtnavn: Impetus 2
Båttype: Bavaria 44
Seilnummer: NOR 10868
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 44 Coral Otto K. Blix Hulbak Bærum Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 8430

Marius Ilstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Umoe
Båtnavn: S/Y Umoe
Båttype: Baltic Yacht
Seilnummer: NOR 8430
NOR Rating: NOR

Astrid Nedrud

Seilforening:
Teamnavn: Umoe
Båtnavn: S/Y Umoe
Båttype: Baltic Yacht
Seilnummer: NOR 8430
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
S/Y Umoe

Marius Ilstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Umoe
Båtnavn: S/Y Umoe
Båttype: Baltic Yacht
Seilnummer: NOR 8430
NOR Rating: NOR

Astrid Nedrud

Seilforening:
Teamnavn: Umoe
Båtnavn: S/Y Umoe
Båttype: Baltic Yacht
Seilnummer: NOR 8430
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Baltic Yacht Umoe Marius Ilstad Kongelig Norsk Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
Deltagere i klassen: 2
 
Klasse: Kjølbåter - Tur - Start Kristiansand
NOR 15530

Lars Christian Beckmann Østeby

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Solskinnsseilerne
Båtnavn: CARIOCA
Båttype: DUFOUR GL 350
Seilnummer: NOR 15530
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
CARIOCA

Lars Christian Beckmann Østeby

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Solskinnsseilerne
Båtnavn: CARIOCA
Båttype: DUFOUR GL 350
Seilnummer: NOR 15530
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
DUFOUR GL 350 Solskinnsseilerne Lars Christian Beckmann Østeby Christianssands Seilforening 0,000 Kristiansand
Deltagere i klassen: 1
 
Klasse: Kjølbåter - TurGLEDE - Start Åsgårdstrand - Påmelding innen 10. Mai
NOR 12060

Harald Grimsrud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: xForza
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12060
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
xForza

Harald Grimsrud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: xForza
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12060
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-43 Harald Grimsrud Kongelig Norsk Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 15409

LARS FRODE HAUGEN

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Computas
Båtnavn: Rasputin
Båttype: Hallberg Rassy 342
Seilnummer: NOR 15409
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Rasputin

LARS FRODE HAUGEN

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Computas
Båtnavn: Rasputin
Båttype: Hallberg Rassy 342
Seilnummer: NOR 15409
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hallberg Rassy 342 Computas LARS FRODE HAUGEN Kongelig Norsk Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
Nor 14503

Paul Ivar Myrstad

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Bavaria
Båttype: 45 Cruser
Seilnummer: Nor 14503
NOR Rating: Nor 14503
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria

Paul Ivar Myrstad

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Bavaria
Båttype: 45 Cruser
Seilnummer: Nor 14503
NOR Rating: Nor 14503
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
45 Cruser Paul Ivar Myrstad Moss Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 11408

Pål Andersen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: joint Adventure
Båttype: benneteau Cyklades 43,3
Seilnummer: NOR 11408
NOR Rating: NOR

Dag Andersen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: joint Adventure
Båttype: benneteau Cyklades 43,3
Seilnummer: NOR 11408
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
joint Adventure

Pål Andersen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: joint Adventure
Båttype: benneteau Cyklades 43,3
Seilnummer: NOR 11408
NOR Rating: NOR

Dag Andersen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: joint Adventure
Båttype: benneteau Cyklades 43,3
Seilnummer: NOR 11408
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
benneteau Cyklades 43,3 Pål Andersen Bundefjorden Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 15664

Erik Larsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Super Heroes In Training
Båtnavn: Nalle
Båttype: Bavaria 37 Cruiser
Seilnummer: NOR 15664
NOR Rating: NOR

Anne Guri Egelund

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Super Heroes In Training
Båtnavn: Nalle
Båttype: Bavaria 37 Cruiser
Seilnummer: NOR 15664
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Nalle

Erik Larsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Super Heroes In Training
Båtnavn: Nalle
Båttype: Bavaria 37 Cruiser
Seilnummer: NOR 15664
NOR Rating: NOR

Anne Guri Egelund

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Super Heroes In Training
Båtnavn: Nalle
Båttype: Bavaria 37 Cruiser
Seilnummer: NOR 15664
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 37 Cruiser Super Heroes In Training Erik Larsen Bærum Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
Deltagere i klassen: 5
 
Klasse: Kjølbåter - TurGLEDE - Start Kristiansand - Påmelding innen 10. Mai
NOR 14479

Aleksander Wasland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Pettersen
Båtnavn: Aurora Borealis
Båttype: Bavaria 30
Seilnummer: NOR 14479
NOR Rating: NOR

Kristin Wasland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Pettersen
Båtnavn: Aurora Borealis
Båttype: Bavaria 30
Seilnummer: NOR 14479
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Aurora Borealis

Aleksander Wasland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Pettersen
Båtnavn: Aurora Borealis
Båttype: Bavaria 30
Seilnummer: NOR 14479
NOR Rating: NOR

Kristin Wasland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Pettersen
Båtnavn: Aurora Borealis
Båttype: Bavaria 30
Seilnummer: NOR 14479
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 30 Pettersen Aleksander Wasland Kongelig Norsk Seilforening 0,000 Kristiansand
NOR 15643 251

Bernt Omdal

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Lykke & Fromme
Båtnavn: Tobo
Båttype: Hanse 400E
Seilnummer: NOR 15643 251
NOR Rating: NOR 15643

tollef Darre Knudsen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Lykke & Fromme
Båtnavn: Tobo
Båttype: Hanse 400E
Seilnummer: NOR 15643 251
NOR Rating: NOR 15643
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tobo

Bernt Omdal

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Lykke & Fromme
Båtnavn: Tobo
Båttype: Hanse 400E
Seilnummer: NOR 15643 251
NOR Rating: NOR 15643

tollef Darre Knudsen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Lykke & Fromme
Båtnavn: Tobo
Båttype: Hanse 400E
Seilnummer: NOR 15643 251
NOR Rating: NOR 15643
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 400E Lykke & Fromme Bernt Omdal Christianssands Seilforening 0,000 Kristiansand
Deltagere i klassen: 2
 
Klasse: NOR Rating - m/spinnaker - Start Åsgårdstrand
NOR 10140

Arne Hammersland

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: DILL
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0460

Erik Berentsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: DILL
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
DILL

Arne Hammersland

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: DILL
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0460

Erik Berentsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: DILL
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
IMX-40 DILL Arne Hammersland Bærum Seilforening 1,046 Åsgårdstrand
NOR 8311

Torger Lien

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Baloo
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8311
NOR Rating: NOR 1,0169

Inge-Magnar Olerud

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Baloo
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8311
NOR Rating: NOR 1,0169
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Baloo

Torger Lien

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Baloo
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8311
NOR Rating: NOR 1,0169

Inge-Magnar Olerud

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Baloo
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8311
NOR Rating: NOR 1,0169
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-412 Torger Lien Asker Seilforening 1,017 Åsgårdstrand
NOR 191

Amund Høsøien

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Xarabi
Båtnavn: Xarabi
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 191
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Xarabi

Amund Høsøien

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Xarabi
Båtnavn: Xarabi
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 191
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-35 OD Xarabi Amund Høsøien Kongelig Norsk Seilforening 1,015 Åsgårdstrand
NOR 11189

Henning Hansen

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: piXeline
Båttype: X-442 MK-1
Seilnummer: NOR 11189
NOR Rating: NOR 1,0570
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
piXeline

Henning Hansen

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: piXeline
Båttype: X-442 MK-1
Seilnummer: NOR 11189
NOR Rating: NOR 1,0570
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-442 MK-1 Henning Hansen Drammens Seilforening 1,057 Åsgårdstrand
NOR 11313

Per Sortedal

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Brevik Racing Team
Båtnavn: Snakkas
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11313
NOR Rating: NOR 1,0380
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Snakkas

Per Sortedal

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Brevik Racing Team
Båtnavn: Snakkas
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11313
NOR Rating: NOR 1,0380
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 42 Match Brevik Racing Team Per Sortedal Brevik Seilforening 1,038 Åsgårdstrand
NOR 14633

Frode Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 0,0000

Vegard Brattum

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Friskus VI

Frode Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 0,0000

Vegard Brattum

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 445 Frode Brattum Asker Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 13866

Lars Clausen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Jon Haralds 50-års lag
Båtnavn: Alfard
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 13866
NOR Rating: NOR 0,9950

Arne Henry Sørra

Seilforening:
Teamnavn: Jon Haralds 50-års lag
Båtnavn: Alfard
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 13866
NOR Rating: NOR 0,9950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Alfard

Lars Clausen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Jon Haralds 50-års lag
Båtnavn: Alfard
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 13866
NOR Rating: NOR 0,9950

Arne Henry Sørra

Seilforening:
Teamnavn: Jon Haralds 50-års lag
Båtnavn: Alfard
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 13866
NOR Rating: NOR 0,9950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 370e Jon Haralds 50-års lag Lars Clausen Kongelig Norsk Seilforening 0,995 Åsgårdstrand
NOR 14892

Kenneth Bjørklund

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn: Captain Morgan
Båtnavn: Silvergirl
Båttype: Beneteau Sense 50
Seilnummer: NOR 14892
NOR Rating: NOR 1,0690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Silvergirl

Kenneth Bjørklund

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn: Captain Morgan
Båtnavn: Silvergirl
Båttype: Beneteau Sense 50
Seilnummer: NOR 14892
NOR Rating: NOR 1,0690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Beneteau Sense 50 Captain Morgan Kenneth Bjørklund Holmestrand Seilforening 1,069 Åsgårdstrand
NOR 11441

Edvin Borgheim

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Just do it
Båttype: Bavaria AC
Seilnummer: NOR 11441
NOR Rating: NOR 0,9710

Ingeborg Borgheim

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Just do it
Båttype: Bavaria AC
Seilnummer: NOR 11441
NOR Rating: NOR 0,9710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Just do it

Edvin Borgheim

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Just do it
Båttype: Bavaria AC
Seilnummer: NOR 11441
NOR Rating: NOR 0,9710

Ingeborg Borgheim

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Just do it
Båttype: Bavaria AC
Seilnummer: NOR 11441
NOR Rating: NOR 0,9710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria AC Edvin Borgheim Bærum Seilforening 0,971 Åsgårdstrand
NOR 84

Bjørn William Lindgren

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Galactic viking
Båttype: Open 60
Seilnummer: NOR 84
NOR Rating: NOR 1,3890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Galactic viking

Bjørn William Lindgren

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Galactic viking
Båttype: Open 60
Seilnummer: NOR 84
NOR Rating: NOR 1,3890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Open 60 Bjørn William Lindgren Kongelig Norsk Seilforening 1,389 Åsgårdstrand
NOR 12488

Øyvind Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Lethe

Øyvind Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 34.7 Øyvind Knudsen Moss Seilforening 0,980 Åsgårdstrand
NOR 11735

Martin Borg

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Trimar Sailing Team
Båtnavn: Trimar 2
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11735
NOR Rating: NOR 1,0420

Kristian Borg

Seilforening:
Teamnavn: Trimar Sailing Team
Båtnavn: Trimar 2
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11735
NOR Rating: NOR 1,0420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Trimar 2

Martin Borg

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Trimar Sailing Team
Båtnavn: Trimar 2
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11735
NOR Rating: NOR 1,0420

Kristian Borg

Seilforening:
Teamnavn: Trimar Sailing Team
Båtnavn: Trimar 2
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11735
NOR Rating: NOR 1,0420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 42 Match Trimar Sailing Team Martin Borg Bærum Seilforening 1,042 Åsgårdstrand
NOR 15576

Eirik Dahl

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Victoria II
Båttype: Jeanneau 57
Seilnummer: NOR 15576
NOR Rating: NOR 1,3000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Victoria II

Eirik Dahl

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Victoria II
Båttype: Jeanneau 57
Seilnummer: NOR 15576
NOR Rating: NOR 1,3000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jeanneau 57 Eirik Dahl Asker Seilforening 1,300 Åsgårdstrand
NOR 13934

Henning Høyte

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: FelixDenStore
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13934
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
FelixDenStore

Henning Høyte

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: FelixDenStore
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13934
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 35 Henning Høyte Tønsberg Seilforening 0,980 Åsgårdstrand
NOR 12343

TORE KANDAHL

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: DESTIN
Båttype: LANDMARK 43
Seilnummer: NOR 12343
NOR Rating: NOR 1,1320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
DESTIN

TORE KANDAHL

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: DESTIN
Båttype: LANDMARK 43
Seilnummer: NOR 12343
NOR Rating: NOR 1,1320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
LANDMARK 43 TORE KANDAHL Asker Seilforening 1,132 Åsgårdstrand
NOR 11444

Kristian Hersløv

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: SAFIR
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11444
NOR Rating: NOR 1,0710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SAFIR

Kristian Hersløv

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: SAFIR
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11444
NOR Rating: NOR 1,0710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dufour 44 Kristian Hersløv Kongelig Norsk Seilforening 1,071 Åsgårdstrand
NOR 12117

Hallstein Mørk

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Capraia III
Båttype: Sweden Yacht 45
Seilnummer: NOR 12117
NOR Rating: NOR 1,0640

Håkon Teien

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Capraia III
Båttype: Sweden Yacht 45
Seilnummer: NOR 12117
NOR Rating: NOR 1,0640
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Capraia III

Hallstein Mørk

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Capraia III
Båttype: Sweden Yacht 45
Seilnummer: NOR 12117
NOR Rating: NOR 1,0640

Håkon Teien

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Capraia III
Båttype: Sweden Yacht 45
Seilnummer: NOR 12117
NOR Rating: NOR 1,0640
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sweden Yacht 45 Hallstein Mørk Kongelig Norsk Seilforening 1,064 Åsgårdstrand
NOR 12575

Nils Kamfjord

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Extase
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 12575
NOR Rating: NOR 0,9620

Robert Halvorsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Extase
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 12575
NOR Rating: NOR 0,9620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Extase

Nils Kamfjord

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Extase
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 12575
NOR Rating: NOR 0,9620

Robert Halvorsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Extase
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 12575
NOR Rating: NOR 0,9620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-34 Nils Kamfjord Tønsberg Seilforening 0,962 Åsgårdstrand
NOR 10

ronny lindquist

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: x-en Min
Båttype: X-41
Seilnummer: NOR 10
NOR Rating: NOR 1,0850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
x-en Min

ronny lindquist

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: x-en Min
Båttype: X-41
Seilnummer: NOR 10
NOR Rating: NOR 1,0850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-41 ronny lindquist Brevik Seilforening 1,085 Åsgårdstrand
NOR 12801

Stig Valderhaug

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Amanda
Båttype: Jeanneau SO 49 DS
Seilnummer: NOR 12801
NOR Rating: NOR 1,04

Harald Usterud

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Amanda
Båttype: Jeanneau SO 49 DS
Seilnummer: NOR 12801
NOR Rating: NOR 1,04
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Amanda

Stig Valderhaug

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Amanda
Båttype: Jeanneau SO 49 DS
Seilnummer: NOR 12801
NOR Rating: NOR 1,04

Harald Usterud

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Amanda
Båttype: Jeanneau SO 49 DS
Seilnummer: NOR 12801
NOR Rating: NOR 1,04
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jeanneau SO 49 DS Stig Valderhaug Drøbaksund Seilforening 1,040 Åsgårdstrand
NOR 10947

Mikkel Vislie

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
NOR Rating: NOR 1,0870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Easygoing

Mikkel Vislie

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
NOR Rating: NOR 1,0870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-46 Mikkel Vislie Bærum Seilforening 1,087 Åsgårdstrand
NOR 15611

Christin Olsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Seiljentene på Galatea
Båtnavn: Galatea
Båttype: Swan 48
Seilnummer: NOR 15611
NOR Rating: NOR 1,0710

Morten Harlem

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Teamnavn: Seiljentene på Galatea
Båtnavn: Galatea
Båttype: Swan 48
Seilnummer: NOR 15611
NOR Rating: NOR 1,0710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Galatea

Christin Olsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Seiljentene på Galatea
Båtnavn: Galatea
Båttype: Swan 48
Seilnummer: NOR 15611
NOR Rating: NOR 1,0710

Morten Harlem

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Teamnavn: Seiljentene på Galatea
Båtnavn: Galatea
Båttype: Swan 48
Seilnummer: NOR 15611
NOR Rating: NOR 1,0710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Swan 48 Seiljentene på Galatea Christin Olsen Fredrikstad Seilforening 1,071 Åsgårdstrand
NOR 12111

Eirik Bjargo

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 0,9980

Lars Erik Hilsen

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 0,9980
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
cebina

Eirik Bjargo

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 0,9980

Lars Erik Hilsen

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 0,9980
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
grand soleil 40 Eirik Bjargo Bærum Seilforening 0,998 Åsgårdstrand
NOR 10240

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Fritt Fram!

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 40.7 Audun Gjøstein Asker Seilforening 1,030 Åsgårdstrand
NOR 11172

Bente Vikenes

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Gråtass
Båtnavn: Gråtass
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Gråtass

Bente Vikenes

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Gråtass
Båtnavn: Gråtass
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Grand Soleil 42R Team Gråtass Bente Vikenes Asker Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 12545

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn: Zorro
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 0,0000

Finn Eide

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn: Zorro
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Zorro

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn: Zorro
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 0,0000

Finn Eide

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn: Zorro
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Swan 45 Zorro Thomas Robberstad Stavanger Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 13853

Hans Christian Holst

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: TEAM MATCHLESS
Båtnavn: MATCHLESS 2
Båttype: IMX 45
Seilnummer: NOR 13853
NOR Rating: NOR 1,1131
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MATCHLESS 2

Hans Christian Holst

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: TEAM MATCHLESS
Båtnavn: MATCHLESS 2
Båttype: IMX 45
Seilnummer: NOR 13853
NOR Rating: NOR 1,1131
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
IMX 45 TEAM MATCHLESS Hans Christian Holst Kongelig Norsk Seilforening 1,113 Åsgårdstrand
NOR 10629

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sinbad

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Impala 31 Bjørn Hansen Bærum Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 15172

Roy Lillefosse

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mango
Båttype: Jeanneau 45 DS
Seilnummer: NOR 15172
NOR Rating: NOR 0,0000

Snorre Øynes

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Mango
Båttype: Jeanneau 45 DS
Seilnummer: NOR 15172
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Mango

Roy Lillefosse

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mango
Båttype: Jeanneau 45 DS
Seilnummer: NOR 15172
NOR Rating: NOR 0,0000

Snorre Øynes

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Mango
Båttype: Jeanneau 45 DS
Seilnummer: NOR 15172
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jeanneau 45 DS Roy Lillefosse Drøbaksund Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 5952

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8924

Øivind Bergh

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8924
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Exciter

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8924

Øivind Bergh

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8924
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Scanmar 33 Oddvar Eide Hurum Seilforening 0,892 Åsgårdstrand
NOR 444

Guttorm Guttormsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Team Moonlight
Båtnavn: Moonlight
Båttype: Swan 46
Seilnummer: NOR 444
NOR Rating: NOR 0,9969

Gustav Guttormsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Team Moonlight
Båtnavn: Moonlight
Båttype: Swan 46
Seilnummer: NOR 444
NOR Rating: NOR 0,9969
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Moonlight

Guttorm Guttormsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Team Moonlight
Båtnavn: Moonlight
Båttype: Swan 46
Seilnummer: NOR 444
NOR Rating: NOR 0,9969

Gustav Guttormsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Team Moonlight
Båtnavn: Moonlight
Båttype: Swan 46
Seilnummer: NOR 444
NOR Rating: NOR 0,9969
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Swan 46 Team Moonlight Guttorm Guttormsen Arendals Seilforening 0,997 Åsgårdstrand
USA 50390

marius andersen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Pakalo Sailing Team
Båtnavn: Pakalolo
Båttype: Mumm 36
Seilnummer: USA 50390
NOR Rating: USA 1,0630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Pakalolo

marius andersen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Pakalo Sailing Team
Båtnavn: Pakalolo
Båttype: Mumm 36
Seilnummer: USA 50390
NOR Rating: USA 1,0630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Mumm 36 Pakalo Sailing Team marius andersen Frognerkilen Seilforening Av 1860 1,063 Åsgårdstrand
NOR 14553

TORGEIR RAMSTAD

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Nausikaa
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 42DS Performance
Seilnummer: NOR 14553
NOR Rating: NOR 0,9905

Harald Hamran

Seilforening: Kragerø Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Nausikaa
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 42DS Performance
Seilnummer: NOR 14553
NOR Rating: NOR 0,9905
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Nausikaa

TORGEIR RAMSTAD

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Nausikaa
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 42DS Performance
Seilnummer: NOR 14553
NOR Rating: NOR 0,9905

Harald Hamran

Seilforening: Kragerø Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Nausikaa
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 42DS Performance
Seilnummer: NOR 14553
NOR Rating: NOR 0,9905
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jeanneau Sun Odyssey 42DS Performance TORGEIR RAMSTAD Asker Seilforening 0,991 Åsgårdstrand
NOR 15301

Knut Fiane

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Aurora
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 15301
NOR Rating: NOR 0,9586

Ole Martin Hole

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Aurora
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 15301
NOR Rating: NOR 0,9586
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Aurora

Knut Fiane

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Aurora
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 15301
NOR Rating: NOR 0,9586

Ole Martin Hole

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Aurora
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 15301
NOR Rating: NOR 0,9586
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 370 Knut Fiane Moss Seilforening 0,959 Åsgårdstrand
NOR 11405

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tempo

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 36,7 Rune Pedersen Vågsbygd Seilforening 0,980 Åsgårdstrand
NOR 12804

Håkon Ramde

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: The White Pearl
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 12804
NOR Rating: NOR 1,0660

Stein Pauli

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: The White Pearl
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 12804
NOR Rating: NOR 1,0660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
The White Pearl

Håkon Ramde

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: The White Pearl
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 12804
NOR Rating: NOR 1,0660

Stein Pauli

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: The White Pearl
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 12804
NOR Rating: NOR 1,0660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dufour 44 Håkon Ramde Horten Seilforening 1,066 Åsgårdstrand
NOR 153

Geir Gramdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Passatempo
Båtnavn: Passatempo
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 153
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Passatempo

Geir Gramdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Passatempo
Båtnavn: Passatempo
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 153
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-35 OD Team Passatempo Geir Gramdal Kongelig Norsk Seilforening 1,015 Åsgårdstrand
NOR 14031

Thor Erik Karlsen

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Fox
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 14031
NOR Rating: NOR 0,0000

Sigurd Lenes

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Fox
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 14031
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Blue Fox

Thor Erik Karlsen

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Fox
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 14031
NOR Rating: NOR 0,0000

Sigurd Lenes

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Fox
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 14031
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 36.7 Thor Erik Karlsen Horten Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 13892

Eivind Carlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Bagheera
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bagheera

Eivind Carlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Bagheera
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dehler 39sq Bagheera Eivind Carlsen Fredrikstad Seilforening 1,021 Åsgårdstrand
NOR 8900

Per Forsstrøm

Seilforening: Halden Seilforening
Teamnavn: Ventus
Båtnavn: Ventus
Båttype: Arcona 36
Seilnummer: NOR 8900
NOR Rating: NOR 0,9340

Henrik Forsstrøm

Seilforening:
Teamnavn: Ventus
Båtnavn: Ventus
Båttype: Arcona 36
Seilnummer: NOR 8900
NOR Rating: NOR 0,9340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Ventus

Per Forsstrøm

Seilforening: Halden Seilforening
Teamnavn: Ventus
Båtnavn: Ventus
Båttype: Arcona 36
Seilnummer: NOR 8900
NOR Rating: NOR 0,9340

Henrik Forsstrøm

Seilforening:
Teamnavn: Ventus
Båtnavn: Ventus
Båttype: Arcona 36
Seilnummer: NOR 8900
NOR Rating: NOR 0,9340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Arcona 36 Ventus Per Forsstrøm Halden Seilforening 0,934 Åsgårdstrand
NOR 14906

Anders Dalsegg Strand

Seilforening: Hvaler Seilforening
Teamnavn: Team FriFlyt
Båtnavn: FriFlyt
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14906
NOR Rating: NOR 0,0000

Sem Rismyhr

Seilforening:
Teamnavn: Team FriFlyt
Båtnavn: FriFlyt
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14906
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
FriFlyt

Anders Dalsegg Strand

Seilforening: Hvaler Seilforening
Teamnavn: Team FriFlyt
Båtnavn: FriFlyt
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14906
NOR Rating: NOR 0,0000

Sem Rismyhr

Seilforening:
Teamnavn: Team FriFlyt
Båtnavn: FriFlyt
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14906
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 355 Team FriFlyt Anders Dalsegg Strand Hvaler Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 12243

Dag Skarsgård

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Karoline
Båtnavn: Karoline
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12243
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Karoline

Dag Skarsgård

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Karoline
Båtnavn: Karoline
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12243
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Landmark 43 Team Karoline Dag Skarsgård Asker Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 10528

Haakon Seeberg

Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab
Teamnavn: Team Felicia
Båtnavn: Felicia
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10528
NOR Rating: NOR 0,9810

Kalle Hesstvedt

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Felicia
Båtnavn: Felicia
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10528
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Felicia

Haakon Seeberg

Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab
Teamnavn: Team Felicia
Båtnavn: Felicia
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10528
NOR Rating: NOR 0,9810

Kalle Hesstvedt

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Felicia
Båtnavn: Felicia
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10528
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 36.7 Team Felicia Haakon Seeberg Gåsøkalven Seilselskab 0,981 Åsgårdstrand
DEN 16305

Henrik Ottesen

Seilforening: Aalborg Sejlklub
Teamnavn:
Båtnavn: Valkiria
Båttype: DUFOUR 45e
Seilnummer: DEN 16305
NOR Rating: DEN 1,0590

Henrik Mørkholt

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Valkiria
Båttype: DUFOUR 45e
Seilnummer: DEN 16305
NOR Rating: DEN 1,0590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Valkiria

Henrik Ottesen

Seilforening: Aalborg Sejlklub
Teamnavn:
Båtnavn: Valkiria
Båttype: DUFOUR 45e
Seilnummer: DEN 16305
NOR Rating: DEN 1,0590

Henrik Mørkholt

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Valkiria
Båttype: DUFOUR 45e
Seilnummer: DEN 16305
NOR Rating: DEN 1,0590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
DUFOUR 45e Henrik Ottesen Aalborg Sejlklub 1,059 Åsgårdstrand
NOR 15144

Pål Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Born To Run
Båttype: Xp-44
Seilnummer: NOR 15144
NOR Rating: NOR 1,1240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Born To Run

Pål Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Born To Run
Båttype: Xp-44
Seilnummer: NOR 15144
NOR Rating: NOR 1,1240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Xp-44 Pål Stiansen Asker Seilforening 1,124 Åsgårdstrand
NOR 15628

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Wilda
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
WilDa

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Wilda
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SO 409 Performance Wilda Kristian Jerpetjøn Nesodden Seilforening 1,000 Åsgårdstrand
NOR 4737

Stein Amundsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: 6etter40
Båtnavn: Blue Spirit
Båttype: Oceanis 473
Seilnummer: NOR 4737
NOR Rating: NOR 0,9950

Leif Bjarne Haarde

Seilforening:
Teamnavn: 6etter40
Båtnavn: Blue Spirit
Båttype: Oceanis 473
Seilnummer: NOR 4737
NOR Rating: NOR 0,9950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Blue Spirit

Stein Amundsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: 6etter40
Båtnavn: Blue Spirit
Båttype: Oceanis 473
Seilnummer: NOR 4737
NOR Rating: NOR 0,9950

Leif Bjarne Haarde

Seilforening:
Teamnavn: 6etter40
Båtnavn: Blue Spirit
Båttype: Oceanis 473
Seilnummer: NOR 4737
NOR Rating: NOR 0,9950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Oceanis 473 6etter40 Stein Amundsen Kongelig Norsk Seilforening 0,995 Åsgårdstrand
NOR 202

Martin Moe

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Vortex Sailing Team
Båtnavn: Vortex
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 202
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Vortex

Martin Moe

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Vortex Sailing Team
Båtnavn: Vortex
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 202
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-35 Vortex Sailing Team Martin Moe Kongelig Norsk Seilforening 1,013 Åsgårdstrand
Deltagere i klassen: 48
 
Klasse: NOR Rating - m/spinnaker - Start Kristiansand
NOR 149181

Egil Tjomsås

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 149181
NOR Rating: NOR 0,9400

Øystein Lie

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 149181
NOR Rating: NOR 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Almazi

Egil Tjomsås

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 149181
NOR Rating: NOR 0,9400

Øystein Lie

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 149181
NOR Rating: NOR 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan 340 Egil Tjomsås Vågsbygd Seilforening 0,940 Kristiansand
Deltagere i klassen: 1
 
Klasse: NOR Rating - Shorthanded - Start Åsgårdstrand
NOR 15461

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0150

Edward Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Flying Scotsman

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0150

Edward Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sun Fast 3600 Colin Campbell Hurum Seilforening 1,015 Åsgårdstrand
NOR 12466

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9870

Emil Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Mia Mara

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9870

Emil Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan 37 Jon Moholth Tønsberg Seilforening 0,987 Åsgårdstrand
NOR 12119

Bjørn Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9420

Bjarne Børresen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
LUPI

Bjørn Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9420

Bjarne Børresen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hallberg-Rassy 43 Bjørn Børresen Bærum Seilforening 0,942 Åsgårdstrand
NOR 15427

Kristian FÆSTE

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Stutt-Tjukken
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9780

Lars Erik Svendsen

Seilforening:
Teamnavn: Stutt-Tjukken
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Stutt-Tjukken

Kristian FÆSTE

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Stutt-Tjukken
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9780

Lars Erik Svendsen

Seilforening:
Teamnavn: Stutt-Tjukken
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Pogo 30 Stutt-Tjukken Kristian FÆSTE Drøbaksund Seilforening 0,978 Åsgårdstrand
NOR 11351

Henning Gundersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
NOR Rating: NOR 0,9940

Tom Lillemoen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
NOR Rating: NOR 0,9940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Ariel

Henning Gundersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
NOR Rating: NOR 0,9940

Tom Lillemoen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
NOR Rating: NOR 0,9940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-37 Henning Gundersen Kongelig Norsk Seilforening 0,994 Åsgårdstrand
NOR 14773

Rune Holen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Explorer
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: NOR 14773
NOR Rating: NOR 1,0260

Lillian Holen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Explorer
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: NOR 14773
NOR Rating: NOR 1,0260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Explorer

Rune Holen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Explorer
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: NOR 14773
NOR Rating: NOR 1,0260

Lillian Holen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Explorer
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: NOR 14773
NOR Rating: NOR 1,0260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dehler 41 JV Rune Holen Frognerkilen Seilforening Av 1860 1,026 Åsgårdstrand
NOR 14441

Lars Johannes Sørbo

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Awesome
Båttype: Comet 41 Sport
Seilnummer: NOR 14441
NOR Rating: NOR 1,0590

Jan Petter Gamborg

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Awesome
Båttype: Comet 41 Sport
Seilnummer: NOR 14441
NOR Rating: NOR 1,0590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Awesome

Lars Johannes Sørbo

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Awesome
Båttype: Comet 41 Sport
Seilnummer: NOR 14441
NOR Rating: NOR 1,0590

Jan Petter Gamborg

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Awesome
Båttype: Comet 41 Sport
Seilnummer: NOR 14441
NOR Rating: NOR 1,0590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Comet 41 Sport Lars Johannes Sørbo Oslo Seilforening 1,059 Åsgårdstrand
NOR 14994

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Cookie Monster
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14994
NOR Rating: NOR 0,9700

Arne Vidar Sjønøst

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Cookie Monster
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14994
NOR Rating: NOR 0,9700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Cookie Monster

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Cookie Monster
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14994
NOR Rating: NOR 0,9700

Arne Vidar Sjønøst

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Cookie Monster
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14994
NOR Rating: NOR 0,9700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Seascape 27 Vilhelm Vardøy Bundefjorden Seilforening 0,970 Åsgårdstrand
NOR 13639

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Godevenner
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,0600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Godevenner

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Godevenner
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,0600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 40 Godevenner Elling Rishoff Asker Seilforening 1,060 Åsgårdstrand
NOR 15036

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0690

Tim Sandberg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Kraftkar

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0690

Tim Sandberg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
elan 400S Sigmund Andre Hertzberg Bærum Seilforening 1,069 Åsgårdstrand
NOR 11655

Henrik Terjesen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Tidig 3
Båtnavn: Tidig 3
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11655
NOR Rating: NOR 0,9770

Joachim Amland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Tidig 3
Båtnavn: Tidig 3
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11655
NOR Rating: NOR 0,9770
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tidig 3

Henrik Terjesen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Tidig 3
Båtnavn: Tidig 3
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11655
NOR Rating: NOR 0,9770

Joachim Amland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Tidig 3
Båtnavn: Tidig 3
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11655
NOR Rating: NOR 0,9770
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan 37 Tidig 3 Henrik Terjesen Bærum Seilforening 0,977 Åsgårdstrand
NOR 13040

Marius ELLINGSEN

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: POGO 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1390

Marius Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: POGO 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Black Pearl

Marius ELLINGSEN

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: POGO 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1390

Marius Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: POGO 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
POGO 40 Marius ELLINGSEN Kongelig Norsk Seilforening 1,139 Åsgårdstrand
NOR 15333

Kai Viksjø

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: toXifia
Båttype: Xp 33
Seilnummer: NOR 15333
NOR Rating: NOR 1,0012

Peder Vanr Der Hagen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: toXifia
Båttype: Xp 33
Seilnummer: NOR 15333
NOR Rating: NOR 1,0012
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
toXifia

Kai Viksjø

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: toXifia
Båttype: Xp 33
Seilnummer: NOR 15333
NOR Rating: NOR 1,0012

Peder Vanr Der Hagen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: toXifia
Båttype: Xp 33
Seilnummer: NOR 15333
NOR Rating: NOR 1,0012
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Xp 33 Kai Viksjø Bærum Seilforening 1,001 Åsgårdstrand
NOR 11541

Geir Inge Juriks

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9928

Cecilia Løyning Stokkeland

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9928
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
JJ Flash

Geir Inge Juriks

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9928

Cecilia Løyning Stokkeland

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9928
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
J/109 Geir Inge Juriks Kongelig Norsk Seilforening 0,993 Åsgårdstrand
NOR 10133

Fredrik Holm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0396

Andreas Drøsdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0396
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Xbox

Fredrik Holm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0396

Andreas Drøsdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0396
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
IMX 40 Fredrik Holm Kongelig Norsk Seilforening 1,040 Åsgårdstrand
NOR 11643

Sven Olav Olvin

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Spiralis
Båtnavn: Spiralis
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 11643
NOR Rating: NOR 0,9250

Roar Nygaard

Seilforening:
Teamnavn: Spiralis
Båtnavn: Spiralis
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 11643
NOR Rating: NOR 0,9250
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Spiralis

Sven Olav Olvin

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Spiralis
Båtnavn: Spiralis
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 11643
NOR Rating: NOR 0,9250

Roar Nygaard

Seilforening:
Teamnavn: Spiralis
Båtnavn: Spiralis
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 11643
NOR Rating: NOR 0,9250
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 370 Spiralis Sven Olav Olvin Bundefjorden Seilforening 0,925 Åsgårdstrand
NOR 14408

Petter Johansen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Caromilla
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 1,0060

Helga Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Caromilla
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 1,0060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Caromilla

Petter Johansen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Caromilla
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 1,0060

Helga Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Caromilla
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 1,0060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan 350 Petter Johansen Fredrikstad Seilforening 1,006 Åsgårdstrand
NOR 13724

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9090

Klas Ekeland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Vindtora

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9090

Klas Ekeland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Pogo 8.50 Christian Stensholt Frognerkilen Seilforening Av 1860 0,909 Åsgårdstrand
NOR 11400

Ketil Fridheim

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: X´est La Vie
Båttype: X-40
Seilnummer: NOR 11400
NOR Rating: NOR 1,0220

Brendan Hall

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: X´est La Vie
Båttype: X-40
Seilnummer: NOR 11400
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X´est La Vie

Ketil Fridheim

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: X´est La Vie
Båttype: X-40
Seilnummer: NOR 11400
NOR Rating: NOR 1,0220

Brendan Hall

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: X´est La Vie
Båttype: X-40
Seilnummer: NOR 11400
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-40 Ketil Fridheim Kongelig Norsk Seilforening 1,022 Åsgårdstrand
Deltagere i klassen: 19
 
Klasse: NOR Rating - u/spinnaker - Start Åsgårdstrand
NOR 14211

Svenn Erik Forsstrøm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Othilie
Båttype: Bavaria 47Cruiser
Seilnummer: NOR 14211
NOR Rating: NOR 0,9850

Anders Haugen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Othilie
Båttype: Bavaria 47Cruiser
Seilnummer: NOR 14211
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Othilie

Svenn Erik Forsstrøm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Othilie
Båttype: Bavaria 47Cruiser
Seilnummer: NOR 14211
NOR Rating: NOR 0,9850

Anders Haugen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Othilie
Båttype: Bavaria 47Cruiser
Seilnummer: NOR 14211
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 47Cruiser Svenn Erik Forsstrøm Kongelig Norsk Seilforening 0,985 Åsgårdstrand
NOR 14740

Githa Kristensen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Havfruer
Båtnavn: Danica
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 14740
NOR Rating: NOR 0,9440

Nina Nikodim-Amlie

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Havfruer
Båtnavn: Danica
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 14740
NOR Rating: NOR 0,9440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Danica

Githa Kristensen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Havfruer
Båtnavn: Danica
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 14740
NOR Rating: NOR 0,9440

Nina Nikodim-Amlie

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Havfruer
Båtnavn: Danica
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 14740
NOR Rating: NOR 0,9440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 400 Havfruer Githa Kristensen Brevik Seilforening 0,944 Åsgårdstrand
NOR 11352

Frode Aure

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: First Dragons
Båtnavn: Ventus
Båttype: First 47.7
Seilnummer: NOR 11352
NOR Rating: NOR 0,9540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Ventus

Frode Aure

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: First Dragons
Båtnavn: Ventus
Båttype: First 47.7
Seilnummer: NOR 11352
NOR Rating: NOR 0,9540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 47.7 First Dragons Frode Aure Kongelig Norsk Seilforening 0,954 Åsgårdstrand
NOR 13980

Dag Olav Tangen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Rypa V
Båttype: Jeanneau SO 42 DS
Seilnummer: NOR 13980
NOR Rating: NOR 0,9350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Rypa V

Dag Olav Tangen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Rypa V
Båttype: Jeanneau SO 42 DS
Seilnummer: NOR 13980
NOR Rating: NOR 0,9350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jeanneau SO 42 DS Dag Olav Tangen Kongelig Norsk Seilforening 0,935 Åsgårdstrand
NOR 14551

TROND MÅRVIK

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Luna
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Luna

TROND MÅRVIK

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Luna
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 355 TROND MÅRVIK Drøbaksund Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
Deltagere i klassen: 5
 
Klasse: SRS - m/spinnaker - Start Marstrand
SWE 0

Bengt Falkenberg

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Teamnavn: Teknova/Albatross Racing
Båtnavn: Teknova/Albatross Racing
Båttype: M34 Mod
Seilnummer: SWE 0
NOR Rating: SWE 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Teknova/Albatross Racing

Bengt Falkenberg

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Teamnavn: Teknova/Albatross Racing
Båtnavn: Teknova/Albatross Racing
Båttype: M34 Mod
Seilnummer: SWE 0
NOR Rating: SWE 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
M34 Mod Teknova/Albatross Racing Bengt Falkenberg Göteborgs Kungl Segel Sällskap 0,000 Marstrand
SWE 69

Peter Gustafsson

Seilforening: Cape Crow Yacht Club
Teamnavn:
Båtnavn: Blur
Båttype: J/111
Seilnummer: SWE 69
NOR Rating: SWE 1,1260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Blur

Peter Gustafsson

Seilforening: Cape Crow Yacht Club
Teamnavn:
Båtnavn: Blur
Båttype: J/111
Seilnummer: SWE 69
NOR Rating: SWE 1,1260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
J/111 Peter Gustafsson Cape Crow Yacht Club 1,126 Marstrand
Deltagere i klassen: 2
 
Klasse: SRS - Singlehanded - Start Marstrand
SWE 25

Niclas Holmberg

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Teamnavn:
Båtnavn: Vida
Båttype: Elan 350
Seilnummer: SWE 25
NOR Rating: SWE 1,0160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Vida

Niclas Holmberg

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Teamnavn:
Båtnavn: Vida
Båttype: Elan 350
Seilnummer: SWE 25
NOR Rating: SWE 1,0160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan 350 Niclas Holmberg Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb 1,016 Marstrand
Deltagere i klassen: 1
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-04-27 08:22:46Cache read