Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtBåttypeTeamnavnSkipperForeningHCPStarter fra:
Klasse: Kjølbåter - Tur - Start Åsgårdstrand
NOR 8430

Marius Ilstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Umoe
Båtnavn: S/Y Umoe
Båttype: Baltic Yacht
Seilnummer: NOR 8430
NOR Rating: NOR

Astrid Nedrud

Seilforening:
Teamnavn: Umoe
Båtnavn: S/Y Umoe
Båttype: Baltic Yacht
Seilnummer: NOR 8430
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:14:30 18:14:30 18:14:30 1
Total 25.05.2017 14:14:30 18:14:30 18:14:30 1
S/Y Umoe

Marius Ilstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Umoe
Båtnavn: S/Y Umoe
Båttype: Baltic Yacht
Seilnummer: NOR 8430
NOR Rating: NOR

Astrid Nedrud

Seilforening:
Teamnavn: Umoe
Båtnavn: S/Y Umoe
Båttype: Baltic Yacht
Seilnummer: NOR 8430
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:14:30 18:14:30 18:14:30 1
Total 25.05.2017 14:14:30 18:14:30 18:14:30 1
Baltic Yacht Umoe Marius Ilstad Kongelig Norsk Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 235

Simen Løvgren

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: santanayachting.com
Båtnavn: S/Y Santana
Båttype: Ocean 71
Seilnummer: NOR 235
NOR Rating: NOR

Jenny Enzell

Seilforening:
Teamnavn: santanayachting.com
Båtnavn: S/Y Santana
Båttype: Ocean 71
Seilnummer: NOR 235
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:18:30 18:18:30 18:18:30 2
Total 25.05.2017 14:18:30 18:18:30 18:18:30 2
S/Y Santana

Simen Løvgren

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: santanayachting.com
Båtnavn: S/Y Santana
Båttype: Ocean 71
Seilnummer: NOR 235
NOR Rating: NOR

Jenny Enzell

Seilforening:
Teamnavn: santanayachting.com
Båtnavn: S/Y Santana
Båttype: Ocean 71
Seilnummer: NOR 235
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:18:30 18:18:30 18:18:30 2
Total 25.05.2017 14:18:30 18:18:30 18:18:30 2
Ocean 71 santanayachting.com Simen Løvgren Asker Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 14864

Håkon Ingvaldsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Vitesse
Båttype: Beneteau Oceanis 54
Seilnummer: NOR 14864
NOR Rating: NOR

Wenche Ingvaldsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Vitesse
Båttype: Beneteau Oceanis 54
Seilnummer: NOR 14864
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:19:37 18:19:37 18:19:37 3
Total 25.05.2017 14:19:37 18:19:37 18:19:37 3
Vitesse

Håkon Ingvaldsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Vitesse
Båttype: Beneteau Oceanis 54
Seilnummer: NOR 14864
NOR Rating: NOR

Wenche Ingvaldsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Vitesse
Båttype: Beneteau Oceanis 54
Seilnummer: NOR 14864
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:19:37 18:19:37 18:19:37 3
Total 25.05.2017 14:19:37 18:19:37 18:19:37 3
Beneteau Oceanis 54 Håkon Ingvaldsen Kongelig Norsk Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 11335

Jan Trygve Olsen

Seilforening: Nesøya Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Dilemma
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 11335
NOR Rating: NOR

Anders Meinert

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Dilemma
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 11335
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7
Dilemma

Jan Trygve Olsen

Seilforening: Nesøya Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Dilemma
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 11335
NOR Rating: NOR

Anders Meinert

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Dilemma
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 11335
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7
Bavaria 36 AC Jan Trygve Olsen Nesøya Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 14973

Christian Mowinckel

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Bijou
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 509
Seilnummer: NOR 14973
NOR Rating: NOR

Charles Jensen

Seilforening: BSI - Seiling
Teamnavn:
Båtnavn: Bijou
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 509
Seilnummer: NOR 14973
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:31:00 19:31:00 19:31:00 6
Total 25.05.2017 15:31:00 19:31:00 19:31:00 6
Bijou

Christian Mowinckel

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Bijou
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 509
Seilnummer: NOR 14973
NOR Rating: NOR

Charles Jensen

Seilforening: BSI - Seiling
Teamnavn:
Båtnavn: Bijou
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 509
Seilnummer: NOR 14973
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:31:00 19:31:00 19:31:00 6
Total 25.05.2017 15:31:00 19:31:00 19:31:00 6
Jeanneau Sun Odyssey 509 Christian Mowinckel Kongelig Norsk Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 13629

Stig Hagestande

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Metall
Båtnavn: Cortana
Båttype: J Sun Odyssey 42i Performance
Seilnummer: NOR 13629
NOR Rating: NOR

Hans Christian Riksheim

Seilforening:
Teamnavn: Team Metall
Båtnavn: Cortana
Båttype: J Sun Odyssey 42i Performance
Seilnummer: NOR 13629
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:51:20 18:51:20 18:51:20 5
Total 25.05.2017 14:51:20 18:51:20 18:51:20 5
Cortana

Stig Hagestande

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Metall
Båtnavn: Cortana
Båttype: J Sun Odyssey 42i Performance
Seilnummer: NOR 13629
NOR Rating: NOR

Hans Christian Riksheim

Seilforening:
Teamnavn: Team Metall
Båtnavn: Cortana
Båttype: J Sun Odyssey 42i Performance
Seilnummer: NOR 13629
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:51:20 18:51:20 18:51:20 5
Total 25.05.2017 14:51:20 18:51:20 18:51:20 5
J Sun Odyssey 42i Performance Team Metall Stig Hagestande Kongelig Norsk Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 9630

Gunnar Tørnqvist

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Legolas
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 9630
NOR Rating: NOR

Rebecca Elboth

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Legolas
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 9630
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:44:45 18:44:45 18:44:45 4
Total 25.05.2017 14:44:45 18:44:45 18:44:45 4
Legolas

Gunnar Tørnqvist

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Legolas
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 9630
NOR Rating: NOR

Rebecca Elboth

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Legolas
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 9630
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:44:45 18:44:45 18:44:45 4
Total 25.05.2017 14:44:45 18:44:45 18:44:45 4
CB365 Gunnar Tørnqvist Fredrikstad Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
Deltagere i klassen: 7
 
Klasse: Kjølbåter - TurGLEDE - Start Åsgårdstrand - Påmelding innen 10. Mai
NOR 12060

Harald Grimsrud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: xForza
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12060
NOR Rating: NOR

Pernilla Baagøe

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: xForza
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12060
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 19:38:27 19:38:26 19:38:26 2
Total 24.05.2017 19:38:27 19:38:26 19:38:26 2
xForza

Harald Grimsrud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: xForza
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12060
NOR Rating: NOR

Pernilla Baagøe

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: xForza
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12060
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 19:38:27 19:38:26 19:38:26 2
Total 24.05.2017 19:38:27 19:38:26 19:38:26 2
X-43 Harald Grimsrud Kongelig Norsk Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 15409

Lars Frode Haugen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Computas
Båtnavn: Rasputin
Båttype: Hallberg Rassy 342
Seilnummer: NOR 15409
NOR Rating: NOR

Thor Nylander

Seilforening:
Teamnavn: Computas
Båtnavn: Rasputin
Båttype: Hallberg Rassy 342
Seilnummer: NOR 15409
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 00:51:04 24:51:03 24:51:03 10
Total 25.05.2017 00:51:04 24:51:03 24:51:03 10
Rasputin

Lars Frode Haugen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Computas
Båtnavn: Rasputin
Båttype: Hallberg Rassy 342
Seilnummer: NOR 15409
NOR Rating: NOR

Thor Nylander

Seilforening:
Teamnavn: Computas
Båtnavn: Rasputin
Båttype: Hallberg Rassy 342
Seilnummer: NOR 15409
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 00:51:04 24:51:03 24:51:03 10
Total 25.05.2017 00:51:04 24:51:03 24:51:03 10
Hallberg Rassy 342 Computas Lars Frode Haugen Kongelig Norsk Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 10868

Otto K. Blix Hulbak

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Coral
Båtnavn: Impetus 2
Båttype: Bavaria 44
Seilnummer: NOR 10868
NOR Rating: NOR

Roald Skaar

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Coral
Båtnavn: Impetus 2
Båttype: Bavaria 44
Seilnummer: NOR 10868
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 22:07:24 22:07:23 22:07:23 7
Total 24.05.2017 22:07:24 22:07:23 22:07:23 7
Impetus 2

Otto K. Blix Hulbak

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Coral
Båtnavn: Impetus 2
Båttype: Bavaria 44
Seilnummer: NOR 10868
NOR Rating: NOR

Roald Skaar

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Coral
Båtnavn: Impetus 2
Båttype: Bavaria 44
Seilnummer: NOR 10868
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 22:07:24 22:07:23 22:07:23 7
Total 24.05.2017 22:07:24 22:07:23 22:07:23 7
Bavaria 44 Coral Otto K. Blix Hulbak Bærum Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 14503

Paul Ivar Myrstad

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: NORA
Båttype: 45 Cruser
Seilnummer: NOR 14503
NOR Rating: NOR

Lars Inge Muri

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: NORA
Båttype: 45 Cruser
Seilnummer: NOR 14503
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 21:41:06 21:41:05 21:41:05 6
Total 24.05.2017 21:41:06 21:41:05 21:41:05 6
NORA

Paul Ivar Myrstad

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: NORA
Båttype: 45 Cruser
Seilnummer: NOR 14503
NOR Rating: NOR

Lars Inge Muri

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: NORA
Båttype: 45 Cruser
Seilnummer: NOR 14503
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 21:41:06 21:41:05 21:41:05 6
Total 24.05.2017 21:41:06 21:41:05 21:41:05 6
45 Cruser Paul Ivar Myrstad Moss Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 15664

Erik Larsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Super Heroes In Training
Båtnavn: Nalle
Båttype: Bavaria 37 Cruiser
Seilnummer: NOR 15664
NOR Rating: NOR

Anne Guri Egelund

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Super Heroes In Training
Båtnavn: Nalle
Båttype: Bavaria 37 Cruiser
Seilnummer: NOR 15664
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 00:04:33 24:04:32 24:04:32 9
Total 25.05.2017 00:04:33 24:04:32 24:04:32 9
Nalle

Erik Larsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Super Heroes In Training
Båtnavn: Nalle
Båttype: Bavaria 37 Cruiser
Seilnummer: NOR 15664
NOR Rating: NOR

Anne Guri Egelund

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Super Heroes In Training
Båtnavn: Nalle
Båttype: Bavaria 37 Cruiser
Seilnummer: NOR 15664
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 00:04:33 24:04:32 24:04:32 9
Total 25.05.2017 00:04:33 24:04:32 24:04:32 9
Bavaria 37 Cruiser Super Heroes In Training Erik Larsen Bærum Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 12320

Øivind Sørum

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn: Spirella
Båtnavn: Spirella
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 12320
NOR Rating: NOR

Atle Mørch

Seilforening:
Teamnavn: Spirella
Båtnavn: Spirella
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 12320
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 21:19:04 21:19:03 21:19:03 5
Total 24.05.2017 21:19:04 21:19:03 21:19:03 5
Spirella

Øivind Sørum

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn: Spirella
Båtnavn: Spirella
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 12320
NOR Rating: NOR

Atle Mørch

Seilforening:
Teamnavn: Spirella
Båtnavn: Spirella
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 12320
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 21:19:04 21:19:03 21:19:03 5
Total 24.05.2017 21:19:04 21:19:03 21:19:03 5
Bavaria 42 Cruiser Spirella Øivind Sørum Larvik Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 15469

Kristian Aslaksrud

Seilforening: Annen
Teamnavn:
Båtnavn: Kjærsten Vår
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 39i
Seilnummer: NOR 15469
NOR Rating: NOR

Jonny Brendengen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kjærsten Vår
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 39i
Seilnummer: NOR 15469
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 21:10:29 21:10:28 21:10:28 4
Total 24.05.2017 21:10:29 21:10:28 21:10:28 4
Kjærsten Vår

Kristian Aslaksrud

Seilforening: Annen
Teamnavn:
Båtnavn: Kjærsten Vår
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 39i
Seilnummer: NOR 15469
NOR Rating: NOR

Jonny Brendengen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kjærsten Vår
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 39i
Seilnummer: NOR 15469
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 21:10:29 21:10:28 21:10:28 4
Total 24.05.2017 21:10:29 21:10:28 21:10:28 4
Jeanneau Sun Odyssey 39i Kristian Aslaksrud Annen 0,000 Åsgårdstrand
NOR 10016

Erik Toftenes

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lufelia
Båttype: Luffe 43 DS
Seilnummer: NOR 10016
NOR Rating: NOR

Kjell Holtskog

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lufelia
Båttype: Luffe 43 DS
Seilnummer: NOR 10016
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 19:30:05 19:30:04 19:30:04 1
Total 24.05.2017 19:30:05 19:30:04 19:30:04 1
Lufelia

Erik Toftenes

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lufelia
Båttype: Luffe 43 DS
Seilnummer: NOR 10016
NOR Rating: NOR

Kjell Holtskog

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lufelia
Båttype: Luffe 43 DS
Seilnummer: NOR 10016
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 19:30:05 19:30:04 19:30:04 1
Total 24.05.2017 19:30:05 19:30:04 19:30:04 1
Luffe 43 DS Erik Toftenes Asker Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 14401

Are Hauger

Seilforening: Privat
Teamnavn: Team Valentina
Båtnavn: Valentina
Båttype: Bavaria 37
Seilnummer: NOR 14401
NOR Rating: NOR

Lena Antonsen

Seilforening:
Teamnavn: Team Valentina
Båtnavn: Valentina
Båttype: Bavaria 37
Seilnummer: NOR 14401
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 23:34:34 23:34:33 23:34:33 8
Total 24.05.2017 23:34:34 23:34:33 23:34:33 8
Valentina

Are Hauger

Seilforening: Privat
Teamnavn: Team Valentina
Båtnavn: Valentina
Båttype: Bavaria 37
Seilnummer: NOR 14401
NOR Rating: NOR

Lena Antonsen

Seilforening:
Teamnavn: Team Valentina
Båtnavn: Valentina
Båttype: Bavaria 37
Seilnummer: NOR 14401
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 23:34:34 23:34:33 23:34:33 8
Total 24.05.2017 23:34:34 23:34:33 23:34:33 8
Bavaria 37 Team Valentina Are Hauger Privat 0,000 Åsgårdstrand
NOR 14444

Rolf eero Dyrnes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Will
Båtnavn: Will
Båttype: Ridas 46
Seilnummer: NOR 14444
NOR Rating: NOR

Ulf Lønnemo

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Will
Båtnavn: Will
Båttype: Ridas 46
Seilnummer: NOR 14444
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 20:54:02 20:54:01 20:54:01 3
Total 24.05.2017 20:54:02 20:54:01 20:54:01 3
Will

Rolf eero Dyrnes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Will
Båtnavn: Will
Båttype: Ridas 46
Seilnummer: NOR 14444
NOR Rating: NOR

Ulf Lønnemo

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Will
Båtnavn: Will
Båttype: Ridas 46
Seilnummer: NOR 14444
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 20:54:02 20:54:01 20:54:01 3
Total 24.05.2017 20:54:02 20:54:01 20:54:01 3
Ridas 46 Will Rolf eero Dyrnes Kongelig Norsk Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
Deltagere i klassen: 10
 
Klasse: Kjølbåter - TurGLEDE - Start Kristiansand - Påmelding innen 10. Mai
NOR 14479

Aleksander Wasland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Pettersen
Båtnavn: Aurora Borealis
Båttype: Bavaria 30
Seilnummer: NOR 14479
NOR Rating: NOR

Kristin Wasland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Pettersen
Båtnavn: Aurora Borealis
Båttype: Bavaria 30
Seilnummer: NOR 14479
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 17:22:51 17:22:50 17:22:50 2
Total 24.05.2017 17:22:51 17:22:50 17:22:50 2
Aurora Borealis

Aleksander Wasland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Pettersen
Båtnavn: Aurora Borealis
Båttype: Bavaria 30
Seilnummer: NOR 14479
NOR Rating: NOR

Kristin Wasland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Pettersen
Båtnavn: Aurora Borealis
Båttype: Bavaria 30
Seilnummer: NOR 14479
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 17:22:51 17:22:50 17:22:50 2
Total 24.05.2017 17:22:51 17:22:50 17:22:50 2
Bavaria 30 Pettersen Aleksander Wasland Kongelig Norsk Seilforening 0,000 Kristiansand
NOR 15643

Bernt Omdal

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Lykke & Fromme
Båtnavn: Tobo
Båttype: Hanse 400E
Seilnummer: NOR 15643
NOR Rating: NOR

tollef Darre Knudsen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Lykke & Fromme
Båtnavn: Tobo
Båttype: Hanse 400E
Seilnummer: NOR 15643
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 14:43:47 14:43:46 14:43:46 1
Total 24.05.2017 14:43:47 14:43:46 14:43:46 1
Tobo

Bernt Omdal

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Lykke & Fromme
Båtnavn: Tobo
Båttype: Hanse 400E
Seilnummer: NOR 15643
NOR Rating: NOR

tollef Darre Knudsen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Lykke & Fromme
Båtnavn: Tobo
Båttype: Hanse 400E
Seilnummer: NOR 15643
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 14:43:47 14:43:46 14:43:46 1
Total 24.05.2017 14:43:47 14:43:46 14:43:46 1
Hanse 400E Lykke & Fromme Bernt Omdal Christianssands Seilforening 0,000 Kristiansand
Deltagere i klassen: 2
 
Klasse: NOR Rating - m/spinnaker - Start Åsgårdstrand
NOR 10140

Arne Hammersland

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: DILL
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0450

Erik Berentsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: DILL
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:42:10 16:02:10 16:45:27 10
Total 25.05.2017 12:42:10 16:02:10 16:45:27 10
DILL

Arne Hammersland

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: DILL
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0450

Erik Berentsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: DILL
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:42:10 16:02:10 16:45:27 10
Total 25.05.2017 12:42:10 16:02:10 16:45:27 10
IMX-40 DILL Arne Hammersland Bærum Seilforening 1,045 Åsgårdstrand
NOR 8311

Torger Lien

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Baloo
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8311
NOR Rating: NOR 1,0150

Inge-Magnar Olerud

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Baloo
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8311
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:09:34 16:39:34 16:54:33 8
Total 25.05.2017 13:09:34 16:39:34 16:54:33 8
Baloo

Torger Lien

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Baloo
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8311
NOR Rating: NOR 1,0150

Inge-Magnar Olerud

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Baloo
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8311
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:09:34 16:39:34 16:54:33 8
Total 25.05.2017 13:09:34 16:39:34 16:54:33 8
X-412 Torger Lien Asker Seilforening 1,015 Åsgårdstrand
NOR 191

Amund Høsøien

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Xarabi
Båtnavn: Xarabi
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 191
NOR Rating: NOR 1,0130

Jan Henrik Getz

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Xarabi
Båtnavn: Xarabi
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 191
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:46:37 16:16:37 16:29:18 3
Total 25.05.2017 12:46:37 16:16:37 16:29:18 3
Xarabi

Amund Høsøien

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Xarabi
Båtnavn: Xarabi
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 191
NOR Rating: NOR 1,0130

Jan Henrik Getz

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Xarabi
Båtnavn: Xarabi
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 191
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:46:37 16:16:37 16:29:18 3
Total 25.05.2017 12:46:37 16:16:37 16:29:18 3
X-35 OD Xarabi Amund Høsøien Kongelig Norsk Seilforening 1,013 Åsgårdstrand
NOR 11189

Henning Hansen

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: piXeline
Båttype: X-442 MK-1
Seilnummer: NOR 11189
NOR Rating: NOR 1,0560

Arve Roaas

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: piXeline
Båttype: X-442 MK-1
Seilnummer: NOR 11189
NOR Rating: NOR 1,0560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:25:18 15:45:18 16:38:14 8
Total 25.05.2017 12:25:18 15:45:18 16:38:14 8
piXeline

Henning Hansen

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: piXeline
Båttype: X-442 MK-1
Seilnummer: NOR 11189
NOR Rating: NOR 1,0560

Arve Roaas

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: piXeline
Båttype: X-442 MK-1
Seilnummer: NOR 11189
NOR Rating: NOR 1,0560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:25:18 15:45:18 16:38:14 8
Total 25.05.2017 12:25:18 15:45:18 16:38:14 8
X-442 MK-1 Henning Hansen Drammens Seilforening 1,056 Åsgårdstrand
NOR 11313

Per Sortedal

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Brevik Racing Team
Båtnavn: Snakkas
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11313
NOR Rating: NOR 1,0360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:37:54 16:07:54 16:42:44 6
Total 25.05.2017 12:37:54 16:07:54 16:42:44 6
Snakkas

Per Sortedal

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Brevik Racing Team
Båtnavn: Snakkas
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11313
NOR Rating: NOR 1,0360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:37:54 16:07:54 16:42:44 6
Total 25.05.2017 12:37:54 16:07:54 16:42:44 6
Bavaria 42 Match Brevik Racing Team Per Sortedal Brevik Seilforening 1,036 Åsgårdstrand
NOR 14633

Frode Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,0400

Vegard Brattum

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,0400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:14:30 17:44:30 18:27:04 21
Total 25.05.2017 14:14:30 17:44:30 18:27:04 21
Friskus VI

Frode Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,0400

Vegard Brattum

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,0400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:14:30 17:44:30 18:27:04 21
Total 25.05.2017 14:14:30 17:44:30 18:27:04 21
Hanse 445 Frode Brattum Asker Seilforening 1,040 Åsgårdstrand
NOR 13867

Lars Clausen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Jon Haralds 50-års lag
Båtnavn: Alfard
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 13867
NOR Rating: NOR 0,9930

Arne Henry Sørra

Seilforening:
Teamnavn: Jon Haralds 50-års lag
Båtnavn: Alfard
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 13867
NOR Rating: NOR 0,9930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:31:10 18:11:10 18:03:31 24
Total 25.05.2017 14:31:10 18:11:10 18:03:31 24
Alfard

Lars Clausen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Jon Haralds 50-års lag
Båtnavn: Alfard
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 13867
NOR Rating: NOR 0,9930

Arne Henry Sørra

Seilforening:
Teamnavn: Jon Haralds 50-års lag
Båtnavn: Alfard
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 13867
NOR Rating: NOR 0,9930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:31:10 18:11:10 18:03:31 24
Total 25.05.2017 14:31:10 18:11:10 18:03:31 24
Hanse 370e Jon Haralds 50-års lag Lars Clausen Kongelig Norsk Seilforening 0,993 Åsgårdstrand
NOR 14892

Kenneth Bjørklund

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn: Captain Morgan
Båtnavn: Silvergirl
Båttype: Beneteau Sense 50
Seilnummer: NOR 14892
NOR Rating: NOR 1,0680

Gitte Mårtensen

Seilforening:
Teamnavn: Captain Morgan
Båtnavn: Silvergirl
Båttype: Beneteau Sense 50
Seilnummer: NOR 14892
NOR Rating: NOR 1,0680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:11:55 17:31:55 18:43:26 22
Total 25.05.2017 14:11:55 17:31:55 18:43:26 22
Silvergirl

Kenneth Bjørklund

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn: Captain Morgan
Båtnavn: Silvergirl
Båttype: Beneteau Sense 50
Seilnummer: NOR 14892
NOR Rating: NOR 1,0680

Gitte Mårtensen

Seilforening:
Teamnavn: Captain Morgan
Båtnavn: Silvergirl
Båttype: Beneteau Sense 50
Seilnummer: NOR 14892
NOR Rating: NOR 1,0680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:11:55 17:31:55 18:43:26 22
Total 25.05.2017 14:11:55 17:31:55 18:43:26 22
Beneteau Sense 50 Captain Morgan Kenneth Bjørklund Holmestrand Seilforening 1,068 Åsgårdstrand
NOR 11441

Edvin Borgheim

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Just do it
Båttype: Bavaria AC
Seilnummer: NOR 11441
NOR Rating: NOR 0,9710

Ingeborg Borgheim

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Just do it
Båttype: Bavaria AC
Seilnummer: NOR 11441
NOR Rating: NOR 0,9710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:20:07 18:10:07 17:38:30 15
Total 25.05.2017 14:20:07 18:10:07 17:38:30 15
Just do it

Edvin Borgheim

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Just do it
Båttype: Bavaria AC
Seilnummer: NOR 11441
NOR Rating: NOR 0,9710

Ingeborg Borgheim

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Just do it
Båttype: Bavaria AC
Seilnummer: NOR 11441
NOR Rating: NOR 0,9710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:20:07 18:10:07 17:38:30 15
Total 25.05.2017 14:20:07 18:10:07 17:38:30 15
Bavaria AC Edvin Borgheim Bærum Seilforening 0,971 Åsgårdstrand
NOR 84

Bjørn William Lindgren

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Galactic viking
Båttype: Open 60
Seilnummer: NOR 84
NOR Rating: NOR 1,3878
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:35:40 14:45:40 20:29:07 11
Total 25.05.2017 11:35:40 14:45:40 20:29:07 11
Galactic viking

Bjørn William Lindgren

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Galactic viking
Båttype: Open 60
Seilnummer: NOR 84
NOR Rating: NOR 1,3878
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:35:40 14:45:40 20:29:07 11
Total 25.05.2017 11:35:40 14:45:40 20:29:07 11
Open 60 Bjørn William Lindgren Kongelig Norsk Seilforening 1,388 Åsgårdstrand
NOR 12488

Øyvind Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9750

Morten Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:58:17 17:48:17 17:21:34 14
Total 25.05.2017 13:58:17 17:48:17 17:21:34 14
Lethe

Øyvind Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9750

Morten Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:58:17 17:48:17 17:21:34 14
Total 25.05.2017 13:58:17 17:48:17 17:21:34 14
First 34.7 Øyvind Knudsen Moss Seilforening 0,975 Åsgårdstrand
NOR 11735

Martin Borg

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Trimar Sailing Team
Båtnavn: Trimar 2
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11735
NOR Rating: NOR 1,0370

Kristian Borg

Seilforening:
Teamnavn: Trimar Sailing Team
Båtnavn: Trimar 2
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11735
NOR Rating: NOR 1,0370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:02:06 16:32:06 17:08:48 14
Total 25.05.2017 13:02:06 16:32:06 17:08:48 14
Trimar 2

Martin Borg

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Trimar Sailing Team
Båtnavn: Trimar 2
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11735
NOR Rating: NOR 1,0370

Kristian Borg

Seilforening:
Teamnavn: Trimar Sailing Team
Båtnavn: Trimar 2
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11735
NOR Rating: NOR 1,0370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:02:06 16:32:06 17:08:48 14
Total 25.05.2017 13:02:06 16:32:06 17:08:48 14
Bavaria 42 Match Trimar Sailing Team Martin Borg Bærum Seilforening 1,037 Åsgårdstrand
NOR 15576

Eirik Dahl

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Champagnegutta
Båtnavn: Victoria II
Båttype: Jeanneau 57
Seilnummer: NOR 15576
NOR Rating: NOR 1,1070

Per Smith-Meyer

Seilforening:
Teamnavn: Champagnegutta
Båtnavn: Victoria II
Båttype: Jeanneau 57
Seilnummer: NOR 15576
NOR Rating: NOR 1,1070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:44:04 16:54:04 18:42:34 10
Total 25.05.2017 13:44:04 16:54:04 18:42:34 10
Victoria II

Eirik Dahl

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Champagnegutta
Båtnavn: Victoria II
Båttype: Jeanneau 57
Seilnummer: NOR 15576
NOR Rating: NOR 1,1070

Per Smith-Meyer

Seilforening:
Teamnavn: Champagnegutta
Båtnavn: Victoria II
Båttype: Jeanneau 57
Seilnummer: NOR 15576
NOR Rating: NOR 1,1070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:44:04 16:54:04 18:42:34 10
Total 25.05.2017 13:44:04 16:54:04 18:42:34 10
Jeanneau 57 Champagnegutta Eirik Dahl Asker Seilforening 1,107 Åsgårdstrand
NOR 13934

Henning Høyte

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: FelixDenStore
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13934
NOR Rating: NOR 0,9850

Maria Leerberg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: FelixDenStore
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13934
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:56:30 16:36:30 16:21:33 1
Total 25.05.2017 12:56:30 16:36:30 16:21:33 1
FelixDenStore

Henning Høyte

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: FelixDenStore
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13934
NOR Rating: NOR 0,9850

Maria Leerberg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: FelixDenStore
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13934
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:56:30 16:36:30 16:21:33 1
Total 25.05.2017 12:56:30 16:36:30 16:21:33 1
First 35 Henning Høyte Tønsberg Seilforening 0,985 Åsgårdstrand
NOR 12343

Tore Kandahl

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: DESTIN
Båttype: LANDMARK 43
Seilnummer: NOR 12343
NOR Rating: NOR 1,1280

Marius Bergsmark

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: DESTIN
Båttype: LANDMARK 43
Seilnummer: NOR 12343
NOR Rating: NOR 1,1280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:51:22 15:01:22 16:56:44 8
Total 25.05.2017 11:51:22 15:01:22 16:56:44 8
DESTIN

Tore Kandahl

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: DESTIN
Båttype: LANDMARK 43
Seilnummer: NOR 12343
NOR Rating: NOR 1,1280

Marius Bergsmark

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: DESTIN
Båttype: LANDMARK 43
Seilnummer: NOR 12343
NOR Rating: NOR 1,1280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:51:22 15:01:22 16:56:44 8
Total 25.05.2017 11:51:22 15:01:22 16:56:44 8
LANDMARK 43 Tore Kandahl Asker Seilforening 1,128 Åsgårdstrand
NOR 11444

Kristian Hersløv

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: SAFIR
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11444
NOR Rating: NOR 1,0700

Kristian Lunde

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: SAFIR
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11444
NOR Rating: NOR 1,0700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:24:38 15:44:38 16:50:45 12
Total 25.05.2017 12:24:38 15:44:38 16:50:45 12
SAFIR

Kristian Hersløv

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: SAFIR
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11444
NOR Rating: NOR 1,0700

Kristian Lunde

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: SAFIR
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11444
NOR Rating: NOR 1,0700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:24:38 15:44:38 16:50:45 12
Total 25.05.2017 12:24:38 15:44:38 16:50:45 12
Dufour 44 Kristian Hersløv Kongelig Norsk Seilforening 1,070 Åsgårdstrand
NOR 12117

Hallstein Mørk

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Capraia III
Båttype: Sweden Yacht 45
Seilnummer: NOR 12117
NOR Rating: NOR 1,0620

Håkon Teien

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Capraia III
Båttype: Sweden Yacht 45
Seilnummer: NOR 12117
NOR Rating: NOR 1,0620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:57:39 16:17:39 17:18:15 18
Total 25.05.2017 12:57:39 16:17:39 17:18:15 18
Capraia III

Hallstein Mørk

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Capraia III
Båttype: Sweden Yacht 45
Seilnummer: NOR 12117
NOR Rating: NOR 1,0620

Håkon Teien

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Capraia III
Båttype: Sweden Yacht 45
Seilnummer: NOR 12117
NOR Rating: NOR 1,0620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:57:39 16:17:39 17:18:15 18
Total 25.05.2017 12:57:39 16:17:39 17:18:15 18
Sweden Yacht 45 Hallstein Mørk Kongelig Norsk Seilforening 1,062 Åsgårdstrand
NOR 12575

Nils Kamfjord

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Extase
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 12575
NOR Rating: NOR 0,9620

Robert Halvorsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Extase
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 12575
NOR Rating: NOR 0,9620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:18:08 17:08:08 16:29:03 2
Total 25.05.2017 13:18:08 17:08:08 16:29:03 2
Extase

Nils Kamfjord

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Extase
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 12575
NOR Rating: NOR 0,9620

Robert Halvorsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Extase
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 12575
NOR Rating: NOR 0,9620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:18:08 17:08:08 16:29:03 2
Total 25.05.2017 13:18:08 17:08:08 16:29:03 2
X-34 Nils Kamfjord Tønsberg Seilforening 0,962 Åsgårdstrand
NOR 10

ronny lindquist

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: x-en Min
Båttype: X-41
Seilnummer: NOR 10
NOR Rating: NOR 1,0830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:45:08 15:05:08 16:20:15 2
Total 25.05.2017 11:45:08 15:05:08 16:20:15 2
x-en Min

ronny lindquist

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: x-en Min
Båttype: X-41
Seilnummer: NOR 10
NOR Rating: NOR 1,0830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:45:08 15:05:08 16:20:15 2
Total 25.05.2017 11:45:08 15:05:08 16:20:15 2
X-41 ronny lindquist Brevik Seilforening 1,083 Åsgårdstrand
NOR 12801

Stig Valderhaug

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Amanda
Båttype: Jeanneau SO 49 DS
Seilnummer: NOR 12801
NOR Rating: NOR 1,0400

Harald Usterud

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Amanda
Båttype: Jeanneau SO 49 DS
Seilnummer: NOR 12801
NOR Rating: NOR 1,0400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:48:35 18:18:35 19:02:31 24
Total 25.05.2017 14:48:35 18:18:35 19:02:31 24
Amanda

Stig Valderhaug

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Amanda
Båttype: Jeanneau SO 49 DS
Seilnummer: NOR 12801
NOR Rating: NOR 1,0400

Harald Usterud

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Amanda
Båttype: Jeanneau SO 49 DS
Seilnummer: NOR 12801
NOR Rating: NOR 1,0400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:48:35 18:18:35 19:02:31 24
Total 25.05.2017 14:48:35 18:18:35 19:02:31 24
Jeanneau SO 49 DS Stig Valderhaug Drøbaksund Seilforening 1,040 Åsgårdstrand
NOR 10947

Mikkel Vislie

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
NOR Rating: NOR 1,0890

Knut Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
NOR Rating: NOR 1,0890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:09:52 15:29:52 16:52:37 13
Total 25.05.2017 12:09:52 15:29:52 16:52:37 13
Easygoing

Mikkel Vislie

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
NOR Rating: NOR 1,0890

Knut Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
NOR Rating: NOR 1,0890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:09:52 15:29:52 16:52:37 13
Total 25.05.2017 12:09:52 15:29:52 16:52:37 13
X-46 Mikkel Vislie Bærum Seilforening 1,089 Åsgårdstrand
NOR 15611

Christin Olsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Seiljentene på Galatea
Båtnavn: Galatea
Båttype: Swan 48
Seilnummer: NOR 15611
NOR Rating: NOR 1,0840

Morten Harlem

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Teamnavn: Seiljentene på Galatea
Båtnavn: Galatea
Båttype: Swan 48
Seilnummer: NOR 15611
NOR Rating: NOR 1,0840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:55:05 17:15:05 18:42:01 21
Total 25.05.2017 13:55:05 17:15:05 18:42:01 21
Galatea

Christin Olsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Seiljentene på Galatea
Båtnavn: Galatea
Båttype: Swan 48
Seilnummer: NOR 15611
NOR Rating: NOR 1,0840

Morten Harlem

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Teamnavn: Seiljentene på Galatea
Båtnavn: Galatea
Båttype: Swan 48
Seilnummer: NOR 15611
NOR Rating: NOR 1,0840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:55:05 17:15:05 18:42:01 21
Total 25.05.2017 13:55:05 17:15:05 18:42:01 21
Swan 48 Seiljentene på Galatea Christin Olsen Fredrikstad Seilforening 1,084 Åsgårdstrand
NOR 12111

Eirik Bjargo

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 1,0010

Lars Erik Hilsen

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 1,0010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:24:25 17:04:25 17:05:26 15
Total 25.05.2017 13:24:25 17:04:25 17:05:26 15
cebina

Eirik Bjargo

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 1,0010

Lars Erik Hilsen

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 1,0010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:24:25 17:04:25 17:05:26 15
Total 25.05.2017 13:24:25 17:04:25 17:05:26 15
grand soleil 40 Eirik Bjargo Bærum Seilforening 1,001 Åsgårdstrand
NOR 10240

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0280

Tom Haugen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:14:15 16:44:15 17:12:22 15
Total 25.05.2017 13:14:15 16:44:15 17:12:22 15
Fritt Fram!

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0280

Tom Haugen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:14:15 16:44:15 17:12:22 15
Total 25.05.2017 13:14:15 16:44:15 17:12:22 15
First 40.7 Audun Gjøstein Asker Seilforening 1,028 Åsgårdstrand
NOR 11172

Bente Vikenes

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Gråtass
Båtnavn: Gråtass
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,0920

Ole Henrik Aabel

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Gråtass
Båtnavn: Gråtass
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,0920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:13:51 15:33:51 16:59:45 14
Total 25.05.2017 12:13:51 15:33:51 16:59:45 14
Gråtass

Bente Vikenes

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Gråtass
Båtnavn: Gråtass
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,0920

Ole Henrik Aabel

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Gråtass
Båtnavn: Gråtass
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,0920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:13:51 15:33:51 16:59:45 14
Total 25.05.2017 12:13:51 15:33:51 16:59:45 14
Grand Soleil 42R Team Gråtass Bente Vikenes Asker Seilforening 1,092 Åsgårdstrand
NOR 12545

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn: Zorro
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,1330

Finn Eide

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn: Zorro
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,1330
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:35:15 14:45:15 16:42:59 5
Total 25.05.2017 11:35:15 14:45:15 16:42:59 5
Zorro

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn: Zorro
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,1330

Finn Eide

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn: Zorro
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,1330
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:35:15 14:45:15 16:42:59 5
Total 25.05.2017 11:35:15 14:45:15 16:42:59 5
Swan 45 Zorro Thomas Robberstad Stavanger Seilforening 1,133 Åsgårdstrand
NOR 13853

Hans Christian Holst

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: TEAM MATCHLESS
Båtnavn: MATCHLESS 2
Båttype: IMX 45
Seilnummer: NOR 13853
NOR Rating: NOR 1,1230

Jan Erik Marthinsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: TEAM MATCHLESS
Båtnavn: MATCHLESS 2
Båttype: IMX 45
Seilnummer: NOR 13853
NOR Rating: NOR 1,1230
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:45:22 14:55:22 16:45:29 7
Total 25.05.2017 11:45:22 14:55:22 16:45:29 7
MATCHLESS 2

Hans Christian Holst

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: TEAM MATCHLESS
Båtnavn: MATCHLESS 2
Båttype: IMX 45
Seilnummer: NOR 13853
NOR Rating: NOR 1,1230

Jan Erik Marthinsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: TEAM MATCHLESS
Båtnavn: MATCHLESS 2
Båttype: IMX 45
Seilnummer: NOR 13853
NOR Rating: NOR 1,1230
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:45:22 14:55:22 16:45:29 7
Total 25.05.2017 11:45:22 14:55:22 16:45:29 7
IMX 45 TEAM MATCHLESS Hans Christian Holst Kongelig Norsk Seilforening 1,123 Åsgårdstrand
NOR 10629

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,9090

Ole Christian Wasenden

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,9090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:42:13 18:32:13 16:51:00 7
Total 25.05.2017 14:42:13 18:32:13 16:51:00 7
Sinbad

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,9090

Ole Christian Wasenden

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,9090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:42:13 18:32:13 16:51:00 7
Total 25.05.2017 14:42:13 18:32:13 16:51:00 7
Impala 31 Bjørn Hansen Bærum Seilforening 0,909 Åsgårdstrand
NOR 15172

Roy Lillefosse

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Mango
Båtnavn: Mango
Båttype: Jeanneau 45 DS
Seilnummer: NOR 15172
NOR Rating: NOR 0,9600

Snorre Øynes

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Mango
Båtnavn: Mango
Båttype: Jeanneau 45 DS
Seilnummer: NOR 15172
NOR Rating: NOR 0,9600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 20:19:06 24:09:06 23:11:08 27
Total 25.05.2017 20:19:06 24:09:06 23:11:08 27
Mango

Roy Lillefosse

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Mango
Båtnavn: Mango
Båttype: Jeanneau 45 DS
Seilnummer: NOR 15172
NOR Rating: NOR 0,9600

Snorre Øynes

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Mango
Båtnavn: Mango
Båttype: Jeanneau 45 DS
Seilnummer: NOR 15172
NOR Rating: NOR 0,9600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 20:19:06 24:09:06 23:11:08 27
Total 25.05.2017 20:19:06 24:09:06 23:11:08 27
Jeanneau 45 DS Mango Roy Lillefosse Drøbaksund Seilforening 0,960 Åsgårdstrand
NOR 5952

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8850

Øivind Bergh

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:42:32 20:32:32 18:10:47 18
Total 25.05.2017 16:42:32 20:32:32 18:10:47 18
Exciter

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8850

Øivind Bergh

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:42:32 20:32:32 18:10:47 18
Total 25.05.2017 16:42:32 20:32:32 18:10:47 18
Scanmar 33 Oddvar Eide Hurum Seilforening 0,885 Åsgårdstrand
NOR 444

Guttorm Guttormsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Team Moonlight
Båtnavn: Moonlight
Båttype: Swan 46
Seilnummer: NOR 444
NOR Rating: NOR 0,9970

Gustav Guttormsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Team Moonlight
Båtnavn: Moonlight
Båttype: Swan 46
Seilnummer: NOR 444
NOR Rating: NOR 0,9970
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:54:32 16:34:32 16:31:32 3
Total 25.05.2017 12:54:32 16:34:32 16:31:32 3
Moonlight

Guttorm Guttormsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Team Moonlight
Båtnavn: Moonlight
Båttype: Swan 46
Seilnummer: NOR 444
NOR Rating: NOR 0,9970

Gustav Guttormsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Team Moonlight
Båtnavn: Moonlight
Båttype: Swan 46
Seilnummer: NOR 444
NOR Rating: NOR 0,9970
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:54:32 16:34:32 16:31:32 3
Total 25.05.2017 12:54:32 16:34:32 16:31:32 3
Swan 46 Team Moonlight Guttorm Guttormsen Arendals Seilforening 0,997 Åsgårdstrand
USA 50390

Marius Andersen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Pakalo Sailing Team
Båtnavn: Pakalolo
Båttype: Mumm 36
Seilnummer: USA 50390
NOR Rating: USA 1,0630

Henrik Rudstrøm

Seilforening:
Teamnavn: Pakalo Sailing Team
Båtnavn: Pakalolo
Båttype: Mumm 36
Seilnummer: USA 50390
NOR Rating: USA 1,0630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:50:44 16:10:44 17:11:53 16
Total 25.05.2017 12:50:44 16:10:44 17:11:53 16
Pakalolo

Marius Andersen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Pakalo Sailing Team
Båtnavn: Pakalolo
Båttype: Mumm 36
Seilnummer: USA 50390
NOR Rating: USA 1,0630

Henrik Rudstrøm

Seilforening:
Teamnavn: Pakalo Sailing Team
Båtnavn: Pakalolo
Båttype: Mumm 36
Seilnummer: USA 50390
NOR Rating: USA 1,0630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:50:44 16:10:44 17:11:53 16
Total 25.05.2017 12:50:44 16:10:44 17:11:53 16
Mumm 36 Pakalo Sailing Team Marius Andersen Frognerkilen Seilforening Av 1860 1,063 Åsgårdstrand
NOR 14553

TORGEIR RAMSTAD

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Nausikaa
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 42DS Performance
Seilnummer: NOR 14553
NOR Rating: NOR 0,9900

Harald Hamran

Seilforening: Kragerø Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Nausikaa
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 42DS Performance
Seilnummer: NOR 14553
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:34:22 18:14:22 18:03:25 23
Total 25.05.2017 14:34:22 18:14:22 18:03:25 23
Nausikaa

TORGEIR RAMSTAD

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Nausikaa
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 42DS Performance
Seilnummer: NOR 14553
NOR Rating: NOR 0,9900

Harald Hamran

Seilforening: Kragerø Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Nausikaa
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 42DS Performance
Seilnummer: NOR 14553
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:34:22 18:14:22 18:03:25 23
Total 25.05.2017 14:34:22 18:14:22 18:03:25 23
Jeanneau Sun Odyssey 42DS Performance TORGEIR RAMSTAD Asker Seilforening 0,990 Åsgårdstrand
NOR 15301

Knut Fiane

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Aurora
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 15301
NOR Rating: NOR 0,9590

Ole Martin Hole

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Aurora
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 15301
NOR Rating: NOR 0,9590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:59:29 19:49:29 19:00:42 25
Total 25.05.2017 15:59:29 19:49:29 19:00:42 25
Aurora

Knut Fiane

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Aurora
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 15301
NOR Rating: NOR 0,9590

Ole Martin Hole

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Aurora
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 15301
NOR Rating: NOR 0,9590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:59:29 19:49:29 19:00:42 25
Total 25.05.2017 15:59:29 19:49:29 19:00:42 25
Hanse 370 Knut Fiane Moss Seilforening 0,959 Åsgårdstrand
NOR 11405

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9800

Kjell Arne Olsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:50:38 17:30:38 17:09:37 17
Total 25.05.2017 13:50:38 17:30:38 17:09:37 17
Tempo

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9800

Kjell Arne Olsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:50:38 17:30:38 17:09:37 17
Total 25.05.2017 13:50:38 17:30:38 17:09:37 17
First 36,7 Rune Pedersen Vågsbygd Seilforening 0,980 Åsgårdstrand
NOR 12804

Håkon Ramde

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: The White Pearl
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 12804
NOR Rating: NOR 1,0660

Stein Pauli

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: The White Pearl
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 12804
NOR Rating: NOR 1,0660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:48:57 16:08:57 17:12:54 17
Total 25.05.2017 12:48:57 16:08:57 17:12:54 17
The White Pearl

Håkon Ramde

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: The White Pearl
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 12804
NOR Rating: NOR 1,0660

Stein Pauli

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: The White Pearl
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 12804
NOR Rating: NOR 1,0660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:48:57 16:08:57 17:12:54 17
Total 25.05.2017 12:48:57 16:08:57 17:12:54 17
Dufour 44 Håkon Ramde Horten Seilforening 1,066 Åsgårdstrand
NOR 153

Geir Gramdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Passatempo
Båtnavn: Passatempo
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 153
NOR Rating: NOR 1,0130

Arne Norsted

Seilforening:
Teamnavn: Team Passatempo
Båtnavn: Passatempo
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 153
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:20:03 16:50:03 17:03:10 13
Total 25.05.2017 13:20:03 16:50:03 17:03:10 13
Passatempo

Geir Gramdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Passatempo
Båtnavn: Passatempo
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 153
NOR Rating: NOR 1,0130

Arne Norsted

Seilforening:
Teamnavn: Team Passatempo
Båtnavn: Passatempo
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 153
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:20:03 16:50:03 17:03:10 13
Total 25.05.2017 13:20:03 16:50:03 17:03:10 13
X-35 OD Team Passatempo Geir Gramdal Kongelig Norsk Seilforening 1,013 Åsgårdstrand
NOR 14031

Thor Erik Karlsen

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Fox
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 14031
NOR Rating: NOR 0,9810

Sigurd Lenes

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Fox
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 14031
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:40:50 17:20:50 17:01:03 12
Total 25.05.2017 13:40:50 17:20:50 17:01:03 12
Blue Fox

Thor Erik Karlsen

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Fox
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 14031
NOR Rating: NOR 0,9810

Sigurd Lenes

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Fox
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 14031
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:40:50 17:20:50 17:01:03 12
Total 25.05.2017 13:40:50 17:20:50 17:01:03 12
First 36.7 Thor Erik Karlsen Horten Seilforening 0,981 Åsgårdstrand
NOR 13892

Eivind Carlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Bagheera
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0120

Endre Steinbru

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Bagheera
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:09:07 16:39:07 16:51:06 7
Total 25.05.2017 13:09:07 16:39:07 16:51:06 7
Bagheera

Eivind Carlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Bagheera
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0120

Endre Steinbru

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Bagheera
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:09:07 16:39:07 16:51:06 7
Total 25.05.2017 13:09:07 16:39:07 16:51:06 7
Dehler 39sq Bagheera Eivind Carlsen Fredrikstad Seilforening 1,012 Åsgårdstrand
NOR 8900

Per Forsstrøm

Seilforening: Halden Seilforening
Teamnavn: Ventus
Båtnavn: Ventus
Båttype: Arcona 36
Seilnummer: NOR 8900
NOR Rating: NOR 0,9340

Henrik Forsstrøm

Seilforening: Halden Seilforening
Teamnavn: Ventus
Båtnavn: Ventus
Båttype: Arcona 36
Seilnummer: NOR 8900
NOR Rating: NOR 0,9340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:30:03 18:20:03 17:07:26 12
Total 25.05.2017 14:30:03 18:20:03 17:07:26 12
Ventus

Per Forsstrøm

Seilforening: Halden Seilforening
Teamnavn: Ventus
Båtnavn: Ventus
Båttype: Arcona 36
Seilnummer: NOR 8900
NOR Rating: NOR 0,9340

Henrik Forsstrøm

Seilforening: Halden Seilforening
Teamnavn: Ventus
Båtnavn: Ventus
Båttype: Arcona 36
Seilnummer: NOR 8900
NOR Rating: NOR 0,9340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:30:03 18:20:03 17:07:26 12
Total 25.05.2017 14:30:03 18:20:03 17:07:26 12
Arcona 36 Ventus Per Forsstrøm Halden Seilforening 0,934 Åsgårdstrand
NOR 12243

Dag Skarsgård

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Karoline
Båtnavn: KAROLINE
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12243
NOR Rating: NOR 1,1320

Knut Erik Carlstedt

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Karoline
Båtnavn: KAROLINE
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12243
NOR Rating: NOR 1,1320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:25:41 14:35:41 16:31:16 3
Total 25.05.2017 11:25:41 14:35:41 16:31:16 3
KAROLINE

Dag Skarsgård

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Karoline
Båtnavn: KAROLINE
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12243
NOR Rating: NOR 1,1320

Knut Erik Carlstedt

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Karoline
Båtnavn: KAROLINE
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12243
NOR Rating: NOR 1,1320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:25:41 14:35:41 16:31:16 3
Total 25.05.2017 11:25:41 14:35:41 16:31:16 3
Landmark 43 Team Karoline Dag Skarsgård Asker Seilforening 1,132 Åsgårdstrand
NOR 10528

Haakon Seeberg

Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab
Teamnavn: Team Felicia
Båtnavn: Felicia
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10528
NOR Rating: NOR 0,9810

Kalle Hesstvedt

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Felicia
Båtnavn: Felicia
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10528
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:02:43 17:42:43 17:22:31 20
Total 25.05.2017 14:02:43 17:42:43 17:22:31 20
Felicia

Haakon Seeberg

Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab
Teamnavn: Team Felicia
Båtnavn: Felicia
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10528
NOR Rating: NOR 0,9810

Kalle Hesstvedt

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Felicia
Båtnavn: Felicia
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10528
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:02:43 17:42:43 17:22:31 20
Total 25.05.2017 14:02:43 17:42:43 17:22:31 20
First 36.7 Team Felicia Haakon Seeberg Gåsøkalven Seilselskab 0,981 Åsgårdstrand
DEN 16305

Henrik Ottesen

Seilforening: Aalborg Sejlklub
Teamnavn:
Båtnavn: Valkiria
Båttype: DUFOUR 45e
Seilnummer: DEN 16305
NOR Rating: DEN 1,0590

Henrik Mørkholt

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Valkiria
Båttype: DUFOUR 45e
Seilnummer: DEN 16305
NOR Rating: DEN 1,0590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:06:05 15:26:05 16:20:43 3
Total 25.05.2017 12:06:05 15:26:05 16:20:43 3
Valkiria

Henrik Ottesen

Seilforening: Aalborg Sejlklub
Teamnavn:
Båtnavn: Valkiria
Båttype: DUFOUR 45e
Seilnummer: DEN 16305
NOR Rating: DEN 1,0590

Henrik Mørkholt

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Valkiria
Båttype: DUFOUR 45e
Seilnummer: DEN 16305
NOR Rating: DEN 1,0590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:06:05 15:26:05 16:20:43 3
Total 25.05.2017 12:06:05 15:26:05 16:20:43 3
DUFOUR 45e Henrik Ottesen Aalborg Sejlklub 1,059 Åsgårdstrand
NOR 15144

Pål Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Born To Run
Båttype: Xp-44
Seilnummer: NOR 15144
NOR Rating: NOR 1,1240

Pål Prøitz

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Born To Run
Båttype: Xp-44
Seilnummer: NOR 15144
NOR Rating: NOR 1,1240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:43:01 14:53:01 16:43:45 6
Total 25.05.2017 11:43:01 14:53:01 16:43:45 6
Born To Run

Pål Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Born To Run
Båttype: Xp-44
Seilnummer: NOR 15144
NOR Rating: NOR 1,1240

Pål Prøitz

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Born To Run
Båttype: Xp-44
Seilnummer: NOR 15144
NOR Rating: NOR 1,1240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:43:01 14:53:01 16:43:45 6
Total 25.05.2017 11:43:01 14:53:01 16:43:45 6
Xp-44 Pål Stiansen Asker Seilforening 1,124 Åsgårdstrand
NOR 15628

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Wilda
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 0,9980

Kåre Bjørk

Seilforening:
Teamnavn: Wilda
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 0,9980
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:39:25 18:19:25 18:17:13 25
Total 25.05.2017 14:39:25 18:19:25 18:17:13 25
WilDa

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Wilda
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 0,9980

Kåre Bjørk

Seilforening:
Teamnavn: Wilda
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 0,9980
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:39:25 18:19:25 18:17:13 25
Total 25.05.2017 14:39:25 18:19:25 18:17:13 25
SO 409 Performance Wilda Kristian Jerpetjøn Nesodden Seilforening 0,998 Åsgårdstrand
NOR 4737

Stein Amundsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: 6etter40
Båtnavn: Blue Spirit
Båttype: Oceanis 473
Seilnummer: NOR 4737
NOR Rating: NOR 0,9900

Leif Bjarne Haarde

Seilforening:
Teamnavn: 6etter40
Båtnavn: Blue Spirit
Båttype: Oceanis 473
Seilnummer: NOR 4737
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:35:32 17:15:32 17:05:10 14
Total 25.05.2017 13:35:32 17:15:32 17:05:10 14
Blue Spirit

Stein Amundsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: 6etter40
Båtnavn: Blue Spirit
Båttype: Oceanis 473
Seilnummer: NOR 4737
NOR Rating: NOR 0,9900

Leif Bjarne Haarde

Seilforening:
Teamnavn: 6etter40
Båtnavn: Blue Spirit
Båttype: Oceanis 473
Seilnummer: NOR 4737
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:35:32 17:15:32 17:05:10 14
Total 25.05.2017 13:35:32 17:15:32 17:05:10 14
Oceanis 473 6etter40 Stein Amundsen Kongelig Norsk Seilforening 0,990 Åsgårdstrand
NOR 202

Martin Moe

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Vortex Sailing Team
Båtnavn: Vortex
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 202
NOR Rating: NOR 1,0130

Simen Hauland

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Vortex Sailing Team
Båtnavn: Vortex
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 202
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:41:06 16:11:06 16:23:43 2
Total 25.05.2017 12:41:06 16:11:06 16:23:43 2
Vortex

Martin Moe

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Vortex Sailing Team
Båtnavn: Vortex
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 202
NOR Rating: NOR 1,0130

Simen Hauland

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Vortex Sailing Team
Båtnavn: Vortex
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 202
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:41:06 16:11:06 16:23:43 2
Total 25.05.2017 12:41:06 16:11:06 16:23:43 2
X-35 Vortex Sailing Team Martin Moe Kongelig Norsk Seilforening 1,013 Åsgårdstrand
NOR 9

Andreas Enger

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Anarchy
Båttype: X-41 OD
Seilnummer: NOR 9
NOR Rating: NOR 1,0800

Johan Sundén

Seilforening: Käringöns Segel Klubb
Teamnavn:
Båtnavn: Anarchy
Båttype: X-41 OD
Seilnummer: NOR 9
NOR Rating: NOR 1,0800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:02:31 15:22:31 16:36:19 7
Total 25.05.2017 12:02:31 15:22:31 16:36:19 7
Anarchy

Andreas Enger

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Anarchy
Båttype: X-41 OD
Seilnummer: NOR 9
NOR Rating: NOR 1,0800

Johan Sundén

Seilforening: Käringöns Segel Klubb
Teamnavn:
Båtnavn: Anarchy
Båttype: X-41 OD
Seilnummer: NOR 9
NOR Rating: NOR 1,0800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:02:31 15:22:31 16:36:19 7
Total 25.05.2017 12:02:31 15:22:31 16:36:19 7
X-41 OD Andreas Enger Kongelig Norsk Seilforening 1,080 Åsgårdstrand
NOR 15452

Petter Antonsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Seapilot
Båtnavn: Emitine
Båttype: Delphia 47
Seilnummer: NOR 15452
NOR Rating: NOR 0,9750

Gorm Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Seapilot
Båtnavn: Emitine
Båttype: Delphia 47
Seilnummer: NOR 15452
NOR Rating: NOR 0,9750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:28:48 18:18:48 17:51:19 16
Total 25.05.2017 14:28:48 18:18:48 17:51:19 16
Emitine

Petter Antonsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Seapilot
Båtnavn: Emitine
Båttype: Delphia 47
Seilnummer: NOR 15452
NOR Rating: NOR 0,9750

Gorm Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Seapilot
Båtnavn: Emitine
Båttype: Delphia 47
Seilnummer: NOR 15452
NOR Rating: NOR 0,9750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:28:48 18:18:48 17:51:19 16
Total 25.05.2017 14:28:48 18:18:48 17:51:19 16
Delphia 47 Team Seapilot Petter Antonsen Fredrikstad Seilforening 0,975 Åsgårdstrand
NOR 9320

Eivind Bogerud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: EMPIRE
Båtnavn: Empire
Båttype: Bavaria 42 AC
Seilnummer: NOR 9320
NOR Rating: NOR 0,9610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 28
Total DNS 28
Empire

Eivind Bogerud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: EMPIRE
Båtnavn: Empire
Båttype: Bavaria 42 AC
Seilnummer: NOR 9320
NOR Rating: NOR 0,9610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 28
Total DNS 28
Bavaria 42 AC EMPIRE Eivind Bogerud Bundefjorden Seilforening 0,961 Åsgårdstrand
NOR 9362

Ove Bessesen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn: Team eXpence
Båtnavn: eXpence
Båttype: X-362 sport
Seilnummer: NOR 9362
NOR Rating: NOR 0,9860

Terje Antonisen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Team eXpence
Båtnavn: eXpence
Båttype: X-362 sport
Seilnummer: NOR 9362
NOR Rating: NOR 0,9860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:11:37 16:51:37 16:37:27 6
Total 25.05.2017 13:11:37 16:51:37 16:37:27 6
eXpence

Ove Bessesen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn: Team eXpence
Båtnavn: eXpence
Båttype: X-362 sport
Seilnummer: NOR 9362
NOR Rating: NOR 0,9860

Terje Antonisen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Team eXpence
Båtnavn: eXpence
Båttype: X-362 sport
Seilnummer: NOR 9362
NOR Rating: NOR 0,9860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:11:37 16:51:37 16:37:27 6
Total 25.05.2017 13:11:37 16:51:37 16:37:27 6
X-362 sport Team eXpence Ove Bessesen Lillesand Seilforening 0,986 Åsgårdstrand
NOR 15125

Erling Høyte

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lex
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 15125
NOR Rating: NOR 1,0440

Bjørn Harald Christiansen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Lex
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 15125
NOR Rating: NOR 1,0440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:13:24 18:33:24 19:22:23 25
Total 25.05.2017 15:13:24 18:33:24 19:22:23 25
Lex

Erling Høyte

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lex
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 15125
NOR Rating: NOR 1,0440

Bjørn Harald Christiansen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Lex
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 15125
NOR Rating: NOR 1,0440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:13:24 18:33:24 19:22:23 25
Total 25.05.2017 15:13:24 18:33:24 19:22:23 25
Xp 38 Erling Høyte Drøbaksund Seilforening 1,044 Åsgårdstrand
NOR 15415

Pål Sture Skogfelt

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Wesp
Båtnavn: C'est nous
Båttype: First 40 CR
Seilnummer: NOR 15415
NOR Rating: NOR 1,038

Rune Werner

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Wesp
Båtnavn: C'est nous
Båttype: First 40 CR
Seilnummer: NOR 15415
NOR Rating: NOR 1,038
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:23:30 17:53:30 18:34:17 22
Total 25.05.2017 14:23:30 17:53:30 18:34:17 22
C'est nous

Pål Sture Skogfelt

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Wesp
Båtnavn: C'est nous
Båttype: First 40 CR
Seilnummer: NOR 15415
NOR Rating: NOR 1,038

Rune Werner

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Wesp
Båtnavn: C'est nous
Båttype: First 40 CR
Seilnummer: NOR 15415
NOR Rating: NOR 1,038
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:23:30 17:53:30 18:34:17 22
Total 25.05.2017 14:23:30 17:53:30 18:34:17 22
First 40 CR Wesp Pål Sture Skogfelt Kongelig Norsk Seilforening 1,038 Åsgårdstrand
NOR 11882

Paul Holst

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: The Neptuners
Båtnavn: Kong Neptun
Båttype: Bavaria 36 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11882
NOR Rating: NOR 0,9470

Morten Bache

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: The Neptuners
Båtnavn: Kong Neptun
Båttype: Bavaria 36 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11882
NOR Rating: NOR 0,9470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:07:28 17:57:28 17:00:21 9
Total 25.05.2017 14:07:28 17:57:28 17:00:21 9
Kong Neptun

Paul Holst

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: The Neptuners
Båtnavn: Kong Neptun
Båttype: Bavaria 36 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11882
NOR Rating: NOR 0,9470

Morten Bache

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: The Neptuners
Båtnavn: Kong Neptun
Båttype: Bavaria 36 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11882
NOR Rating: NOR 0,9470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:07:28 17:57:28 17:00:21 9
Total 25.05.2017 14:07:28 17:57:28 17:00:21 9
Bavaria 36 AC (2001) The Neptuners Paul Holst Kongelig Norsk Seilforening 0,947 Åsgårdstrand
NOR 13946

Christian Toverud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Just 4 Fun
Båttype: Salona 34
Seilnummer: NOR 13946
NOR Rating: NOR 0,9430

Geir Sundin

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Just 4 Fun
Båttype: Salona 34
Seilnummer: NOR 13946
NOR Rating: NOR 0,9430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:53:41 17:43:41 16:43:03 5
Total 25.05.2017 13:53:41 17:43:41 16:43:03 5
Just 4 Fun

Christian Toverud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Just 4 Fun
Båttype: Salona 34
Seilnummer: NOR 13946
NOR Rating: NOR 0,9430

Geir Sundin

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Just 4 Fun
Båttype: Salona 34
Seilnummer: NOR 13946
NOR Rating: NOR 0,9430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:53:41 17:43:41 16:43:03 5
Total 25.05.2017 13:53:41 17:43:41 16:43:03 5
Salona 34 Christian Toverud Bundefjorden Seilforening 0,943 Åsgårdstrand
NOR 10438

MORTEN BIONG-NILSEN

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Gutta`s
Båttype: Bavaria 44
Seilnummer: NOR 10438
NOR Rating: NOR 1,0170

Marius Istvan Harlem-Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Gutta`s
Båttype: Bavaria 44
Seilnummer: NOR 10438
NOR Rating: NOR 1,0170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:37:00 19:17:00 19:36:40 27
Total 25.05.2017 15:37:00 19:17:00 19:36:40 27
Gutta`s

MORTEN BIONG-NILSEN

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Gutta`s
Båttype: Bavaria 44
Seilnummer: NOR 10438
NOR Rating: NOR 1,0170

Marius Istvan Harlem-Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Gutta`s
Båttype: Bavaria 44
Seilnummer: NOR 10438
NOR Rating: NOR 1,0170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:37:00 19:17:00 19:36:40 27
Total 25.05.2017 15:37:00 19:17:00 19:36:40 27
Bavaria 44 MORTEN BIONG-NILSEN Kongelig Norsk Seilforening 1,017 Åsgårdstrand
NOR 6972

svein olav moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Ivory+
Båtnavn: Venninna
Båttype: Cayenne 42
Seilnummer: NOR 6972
NOR Rating: NOR 0,9890

Per Arne Skjeggestad

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Ivory+
Båtnavn: Venninna
Båttype: Cayenne 42
Seilnummer: NOR 6972
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:52:36 16:32:36 16:21:40 2
Total 25.05.2017 12:52:36 16:32:36 16:21:40 2
Venninna

svein olav moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Ivory+
Båtnavn: Venninna
Båttype: Cayenne 42
Seilnummer: NOR 6972
NOR Rating: NOR 0,9890

Per Arne Skjeggestad

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Ivory+
Båtnavn: Venninna
Båttype: Cayenne 42
Seilnummer: NOR 6972
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:52:36 16:32:36 16:21:40 2
Total 25.05.2017 12:52:36 16:32:36 16:21:40 2
Cayenne 42 Ivory+ svein olav moe Fredrikstad Seilforening 0,989 Åsgårdstrand
NOR 12271

Ivar Christiansen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: RaBalder
Båttype: Sun Od 42,2
Seilnummer: NOR 12271
NOR Rating: NOR 0,9250

Bjørn Gustavsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: RaBalder
Båttype: Sun Od 42,2
Seilnummer: NOR 12271
NOR Rating: NOR 0,9250
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:39:57 20:29:57 18:57:42 24
Total 25.05.2017 16:39:57 20:29:57 18:57:42 24
RaBalder

Ivar Christiansen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: RaBalder
Båttype: Sun Od 42,2
Seilnummer: NOR 12271
NOR Rating: NOR 0,9250

Bjørn Gustavsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: RaBalder
Båttype: Sun Od 42,2
Seilnummer: NOR 12271
NOR Rating: NOR 0,9250
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:39:57 20:29:57 18:57:42 24
Total 25.05.2017 16:39:57 20:29:57 18:57:42 24
Sun Od 42,2 Ivar Christiansen Brevik Seilforening 0,925 Åsgårdstrand
NOR 7111

Morten Hansen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: somle
Båttype: Omega 36
Seilnummer: NOR 7111
NOR Rating: NOR 0,9640

Terje Sand

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: somle
Båttype: Omega 36
Seilnummer: NOR 7111
NOR Rating: NOR 0,9640
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:48:39 17:38:39 17:00:32 10
Total 25.05.2017 13:48:39 17:38:39 17:00:32 10
somle

Morten Hansen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: somle
Båttype: Omega 36
Seilnummer: NOR 7111
NOR Rating: NOR 0,9640

Terje Sand

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: somle
Båttype: Omega 36
Seilnummer: NOR 7111
NOR Rating: NOR 0,9640
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:48:39 17:38:39 17:00:32 10
Total 25.05.2017 13:48:39 17:38:39 17:00:32 10
Omega 36 Morten Hansen Oppegård Seilforening 0,964 Åsgårdstrand
NOR 9770

kristoffer olsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Quadriga
Båtnavn: Quadriga
Båttype: First 40,7
Seilnummer: NOR 9770
NOR Rating: NOR 1,0360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 25
Total DNF 25
Quadriga

kristoffer olsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Quadriga
Båtnavn: Quadriga
Båttype: First 40,7
Seilnummer: NOR 9770
NOR Rating: NOR 1,0360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 25
Total DNF 25
First 40,7 Quadriga kristoffer olsen Kongelig Norsk Seilforening 1,036 Åsgårdstrand
NOR 13891

Johnny Dolvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Carisma
Båttype: Bavaria Vision 40
Seilnummer: NOR 13891
NOR Rating: NOR 0,9850

Stig Espen Dolvik

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Carisma
Båttype: Bavaria Vision 40
Seilnummer: NOR 13891
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:36:20 18:16:20 17:59:53 22
Total 25.05.2017 14:36:20 18:16:20 17:59:53 22
Carisma

Johnny Dolvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Carisma
Båttype: Bavaria Vision 40
Seilnummer: NOR 13891
NOR Rating: NOR 0,9850

Stig Espen Dolvik

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Carisma
Båttype: Bavaria Vision 40
Seilnummer: NOR 13891
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:36:20 18:16:20 17:59:53 22
Total 25.05.2017 14:36:20 18:16:20 17:59:53 22
Bavaria Vision 40 Johnny Dolvik Bundefjorden Seilforening 0,985 Åsgårdstrand
NOR 13509

Eivind Nordlid

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kilden
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 13509
NOR Rating: NOR 0,9890

Reidar Olsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kilden
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 13509
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:53:21 17:33:21 17:21:45 19
Total 25.05.2017 13:53:21 17:33:21 17:21:45 19
Kilden

Eivind Nordlid

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kilden
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 13509
NOR Rating: NOR 0,9890

Reidar Olsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kilden
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 13509
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:53:21 17:33:21 17:21:45 19
Total 25.05.2017 13:53:21 17:33:21 17:21:45 19
Elan 37 Eivind Nordlid Tønsberg Seilforening 0,989 Åsgårdstrand
NOR 8967

Nils Gunnar Bøe

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: EXcalibur
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8967
NOR Rating: NOR 1,0100

Carl Otto Hinlo

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: EXcalibur
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8967
NOR Rating: NOR 1,0100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:50:38 17:20:38 17:31:02 17
Total 25.05.2017 13:50:38 17:20:38 17:31:02 17
EXcalibur

Nils Gunnar Bøe

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: EXcalibur
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8967
NOR Rating: NOR 1,0100

Carl Otto Hinlo

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: EXcalibur
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8967
NOR Rating: NOR 1,0100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:50:38 17:20:38 17:31:02 17
Total 25.05.2017 13:50:38 17:20:38 17:31:02 17
X-412 Nils Gunnar Bøe Sandefjord Seilforening 1,010 Åsgårdstrand
NOR 14405

Pål Bergan

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fenris
Båttype: Sun Oddessey 409
Seilnummer: NOR 14405
NOR Rating: NOR 1,0080

Tone Bergan

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fenris
Båttype: Sun Oddessey 409
Seilnummer: NOR 14405
NOR Rating: NOR 1,0080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:50:54 17:20:54 17:29:13 16
Total 25.05.2017 13:50:54 17:20:54 17:29:13 16
Fenris

Pål Bergan

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fenris
Båttype: Sun Oddessey 409
Seilnummer: NOR 14405
NOR Rating: NOR 1,0080

Tone Bergan

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fenris
Båttype: Sun Oddessey 409
Seilnummer: NOR 14405
NOR Rating: NOR 1,0080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:50:54 17:20:54 17:29:13 16
Total 25.05.2017 13:50:54 17:20:54 17:29:13 16
Sun Oddessey 409 Pål Bergan Tønsberg Seilforening 1,008 Åsgårdstrand
NOR 12538

EIVIND BAKKE

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: TEAM MASITO
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538
NOR Rating: NOR 1,0430

Per Haugen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: TEAM MASITO
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538
NOR Rating: NOR 1,0430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:18:02 16:38:02 17:20:56 19
Total 25.05.2017 13:18:02 16:38:02 17:20:56 19
MASITO

EIVIND BAKKE

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: TEAM MASITO
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538
NOR Rating: NOR 1,0430

Per Haugen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: TEAM MASITO
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538
NOR Rating: NOR 1,0430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:18:02 16:38:02 17:20:56 19
Total 25.05.2017 13:18:02 16:38:02 17:20:56 19
Hanse 430 TEAM MASITO EIVIND BAKKE Bundefjorden Seilforening 1,043 Åsgårdstrand
NOR 15392

Arne Engen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Grayce
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15392
NOR Rating: NOR 1,0220

Trygve Isaksen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Grayce
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15392
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 25
Total DNF 25
Grayce

Arne Engen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Grayce
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15392
NOR Rating: NOR 1,0220

Trygve Isaksen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Grayce
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15392
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 25
Total DNF 25
Hanse 400 Arne Engen Oslo Seilforening 1,022 Åsgårdstrand
NOR 10180

Morten Lycke

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Lucky Lady
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,9800

Paul Skrede

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Lucky Lady
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:29:30 17:09:30 16:48:54 11
Total 25.05.2017 13:29:30 17:09:30 16:48:54 11
Lucky Lady II

Morten Lycke

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Lucky Lady
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,9800

Paul Skrede

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Lucky Lady
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:29:30 17:09:30 16:48:54 11
Total 25.05.2017 13:29:30 17:09:30 16:48:54 11
First 36.7 Team Lucky Lady Morten Lycke Bærum Seilforening 0,980 Åsgårdstrand
NOR 10901

Morten Christensen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Betty Boop
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10901
NOR Rating: NOR 1,0020

Jarle Bjørn Hansen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Betty Boop
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10901
NOR Rating: NOR 1,0020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:50:11 16:30:11 16:32:09 4
Total 25.05.2017 12:50:11 16:30:11 16:32:09 4
Betty Boop

Morten Christensen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Betty Boop
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10901
NOR Rating: NOR 1,0020

Jarle Bjørn Hansen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Betty Boop
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10901
NOR Rating: NOR 1,0020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:50:11 16:30:11 16:32:09 4
Total 25.05.2017 12:50:11 16:30:11 16:32:09 4
Bavaria 35 Match Morten Christensen Skøyen Seilforening 1,002 Åsgårdstrand
NOR 14788

Lars Krogh

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Storefri
Båttype: Bavaria CR
Seilnummer: NOR 14788
NOR Rating: NOR 0,9770

Simen Krogh

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Storefri
Båttype: Bavaria CR
Seilnummer: NOR 14788
NOR Rating: NOR 0,9770
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:16:25 19:06:25 18:40:02 21
Total 25.05.2017 15:16:25 19:06:25 18:40:02 21
Storefri

Lars Krogh

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Storefri
Båttype: Bavaria CR
Seilnummer: NOR 14788
NOR Rating: NOR 0,9770

Simen Krogh

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Storefri
Båttype: Bavaria CR
Seilnummer: NOR 14788
NOR Rating: NOR 0,9770
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:16:25 19:06:25 18:40:02 21
Total 25.05.2017 15:16:25 19:06:25 18:40:02 21
Bavaria CR Lars Krogh Bundefjorden Seilforening 0,977 Åsgårdstrand
NOR 13697

Erik Krister

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Teamnavn: Flash
Båtnavn: Flash V
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13697
NOR Rating: NOR 1,0520

Arvid Rove

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Teamnavn: Flash
Båtnavn: Flash V
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13697
NOR Rating: NOR 1,0520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:49:35 15:09:35 15:56:52 1
Total 25.05.2017 11:49:35 15:09:35 15:56:52 1
Flash V

Erik Krister

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Teamnavn: Flash
Båtnavn: Flash V
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13697
NOR Rating: NOR 1,0520

Arvid Rove

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Teamnavn: Flash
Båtnavn: Flash V
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13697
NOR Rating: NOR 1,0520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:49:35 15:09:35 15:56:52 1
Total 25.05.2017 11:49:35 15:09:35 15:56:52 1
First 40 Flash Erik Krister Sandefjord Seilforening 1,052 Åsgårdstrand
NOR 14760

Håkon Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0420

erik Aursnes Dammen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:27:11 15:47:11 16:26:57 5
Total 25.05.2017 12:27:11 15:47:11 16:26:57 5
Illuminati

Håkon Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0420

erik Aursnes Dammen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:27:11 15:47:11 16:26:57 5
Total 25.05.2017 12:27:11 15:47:11 16:26:57 5
Grand Soleil 43B Håkon Hjorthøy Asker Seilforening 1,042 Åsgårdstrand
NOR 9939

Svein Nøvik

Seilforening: Halden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Purpurbrus
Båttype: Dehler 39 JV
Seilnummer: NOR 9939
NOR Rating: NOR 0,9990

Håvar Nøvik

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Purpurbrus
Båttype: Dehler 39 JV
Seilnummer: NOR 9939
NOR Rating: NOR 0,9990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:27:28 17:07:28 17:06:26 16
Total 25.05.2017 13:27:28 17:07:28 17:06:26 16
Purpurbrus

Svein Nøvik

Seilforening: Halden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Purpurbrus
Båttype: Dehler 39 JV
Seilnummer: NOR 9939
NOR Rating: NOR 0,9990

Håvar Nøvik

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Purpurbrus
Båttype: Dehler 39 JV
Seilnummer: NOR 9939
NOR Rating: NOR 0,9990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:27:28 17:07:28 17:06:26 16
Total 25.05.2017 13:27:28 17:07:28 17:06:26 16
Dehler 39 JV Svein Nøvik Halden Seilforening 0,999 Åsgårdstrand
NOR 15558

Johan Mowinckel

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Pamina
Båtnavn: Pamina
Båttype: Wauquiez Opium 39
Seilnummer: NOR 15558
NOR Rating: NOR 1,0240

Jan Borø

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Pamina
Båtnavn: Pamina
Båttype: Wauquiez Opium 39
Seilnummer: NOR 15558
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:50:06 18:20:06 18:46:30 23
Total 25.05.2017 14:50:06 18:20:06 18:46:30 23
Pamina

Johan Mowinckel

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Pamina
Båtnavn: Pamina
Båttype: Wauquiez Opium 39
Seilnummer: NOR 15558
NOR Rating: NOR 1,0240

Jan Borø

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Pamina
Båtnavn: Pamina
Båttype: Wauquiez Opium 39
Seilnummer: NOR 15558
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:50:06 18:20:06 18:46:30 23
Total 25.05.2017 14:50:06 18:20:06 18:46:30 23
Wauquiez Opium 39 Pamina Johan Mowinckel Frognerkilen Seilforening Av 1860 1,024 Åsgårdstrand
NOR 15311

Ulf Slotvik

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Hera II
Båttype: Linjett 37
Seilnummer: NOR 15311
NOR Rating: NOR 0,9590

Robert Nyhus

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Hera II
Båttype: Linjett 37
Seilnummer: NOR 15311
NOR Rating: NOR 0,9590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:23:48 19:13:48 18:26:29 19
Total 25.05.2017 15:23:48 19:13:48 18:26:29 19
Hera II

Ulf Slotvik

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Hera II
Båttype: Linjett 37
Seilnummer: NOR 15311
NOR Rating: NOR 0,9590

Robert Nyhus

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Hera II
Båttype: Linjett 37
Seilnummer: NOR 15311
NOR Rating: NOR 0,9590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:23:48 19:13:48 18:26:29 19
Total 25.05.2017 15:23:48 19:13:48 18:26:29 19
Linjett 37 Ulf Slotvik Tønsberg Seilforening 0,959 Åsgårdstrand
NOR 13924

Yngve Lindvig

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Sjiraff
Båtnavn: Sjiraff
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 13924
NOR Rating: NOR 1,0420

Arild Evang

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Sjiraff
Båtnavn: Sjiraff
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 13924
NOR Rating: NOR 1,0420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:47:43 16:07:43 16:48:21 11
Total 25.05.2017 12:47:43 16:07:43 16:48:21 11
Sjiraff

Yngve Lindvig

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Sjiraff
Båtnavn: Sjiraff
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 13924
NOR Rating: NOR 1,0420

Arild Evang

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Sjiraff
Båtnavn: Sjiraff
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 13924
NOR Rating: NOR 1,0420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:47:43 16:07:43 16:48:21 11
Total 25.05.2017 12:47:43 16:07:43 16:48:21 11
Hanse 430 Team Sjiraff Yngve Lindvig Kongelig Norsk Seilforening 1,042 Åsgårdstrand
NOR 14570

Steinar Jørgensen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0240

Guro Steine

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:46:44 17:16:44 17:41:36 18
Total 25.05.2017 13:46:44 17:16:44 17:41:36 18
Marialene

Steinar Jørgensen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0240

Guro Steine

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:46:44 17:16:44 17:41:36 18
Total 25.05.2017 13:46:44 17:16:44 17:41:36 18
Elan 350 Steinar Jørgensen Drøbaksund Seilforening 1,024 Åsgårdstrand
NOR 20

Arild Andresen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Elefantene
Båtnavn: Babar
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 20
NOR Rating: NOR 1,0130

Hilde Tangen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Elefantene
Båtnavn: Babar
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 20
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:18:59 16:48:59 17:02:06 12
Total 25.05.2017 13:18:59 16:48:59 17:02:06 12
Babar

Arild Andresen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Elefantene
Båtnavn: Babar
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 20
NOR Rating: NOR 1,0130

Hilde Tangen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Elefantene
Båtnavn: Babar
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 20
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:18:59 16:48:59 17:02:06 12
Total 25.05.2017 13:18:59 16:48:59 17:02:06 12
X-35 Elefantene Arild Andresen Frognerkilen Seilforening Av 1860 1,013 Åsgårdstrand
NOR 6272

Trond Tjemsland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Baat
Båttype: Arcona 32
Seilnummer: NOR 6272
NOR Rating: NOR 0,8710

Rune Nygaard

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Baat
Båttype: Arcona 32
Seilnummer: NOR 6272
NOR Rating: NOR 0,8710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 20:44:02 24:34:02 21:23:52 26
Total 25.05.2017 20:44:02 24:34:02 21:23:52 26
Baat

Trond Tjemsland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Baat
Båttype: Arcona 32
Seilnummer: NOR 6272
NOR Rating: NOR 0,8710

Rune Nygaard

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Baat
Båttype: Arcona 32
Seilnummer: NOR 6272
NOR Rating: NOR 0,8710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 20:44:02 24:34:02 21:23:52 26
Total 25.05.2017 20:44:02 24:34:02 21:23:52 26
Arcona 32 Trond Tjemsland Frognerkilen Seilforening Av 1860 0,871 Åsgårdstrand
NOR 10579

Svein Arild Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 0,9540

Linn Rønneberg

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 0,9540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:57:45 17:47:45 16:58:38 8
Total 25.05.2017 13:57:45 17:47:45 16:58:38 8
Exita

Svein Arild Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 0,9540

Linn Rønneberg

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 0,9540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:57:45 17:47:45 16:58:38 8
Total 25.05.2017 13:57:45 17:47:45 16:58:38 8
X-332 Svein Arild Nilsen Fredrikstad Seilforening 0,954 Åsgårdstrand
AFG 14643

Truls Olsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Begge Dehler
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: AFG 14643
NOR Rating: AFG 1,065

Egil Norli

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Begge Dehler
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: AFG 14643
NOR Rating: AFG 1,065
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:59:51 15:39:51 16:40:56 8
Total 25.05.2017 11:59:51 15:39:51 16:40:56 8
Begge Dehler

Truls Olsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Begge Dehler
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: AFG 14643
NOR Rating: AFG 1,065

Egil Norli

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Begge Dehler
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: AFG 14643
NOR Rating: AFG 1,065
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:59:51 15:39:51 16:40:56 8
Total 25.05.2017 11:59:51 15:39:51 16:40:56 8
Dehler 41 JV Truls Olsen Fredrikstad Seilforening 1,065 Åsgårdstrand
NOR 10423

Jon Helland

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Barolo
Båtnavn: Barolo II
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 10423
NOR Rating: NOR 0,9640

Tom Olsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Barolo
Båtnavn: Barolo II
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 10423
NOR Rating: NOR 0,9640
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 28
Total DNF 28
Barolo II

Jon Helland

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Barolo
Båtnavn: Barolo II
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 10423
NOR Rating: NOR 0,9640

Tom Olsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Barolo
Båtnavn: Barolo II
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 10423
NOR Rating: NOR 0,9640
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 28
Total DNF 28
Hanse 371 Barolo Jon Helland Brevik Seilforening 0,964 Åsgårdstrand
NOR 15518

THOR B LEEGAARD

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Felicia IV
Båttype: Bavaria Vision 44 (2008)
Seilnummer: NOR 15518
NOR Rating: NOR 1,0120

Kjell Gunnar Wåden

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Felicia IV
Båttype: Bavaria Vision 44 (2008)
Seilnummer: NOR 15518
NOR Rating: NOR 1,0120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:01:06 17:31:06 17:43:42 19
Total 25.05.2017 14:01:06 17:31:06 17:43:42 19
Felicia IV

THOR B LEEGAARD

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Felicia IV
Båttype: Bavaria Vision 44 (2008)
Seilnummer: NOR 15518
NOR Rating: NOR 1,0120

Kjell Gunnar Wåden

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Felicia IV
Båttype: Bavaria Vision 44 (2008)
Seilnummer: NOR 15518
NOR Rating: NOR 1,0120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:01:06 17:31:06 17:43:42 19
Total 25.05.2017 14:01:06 17:31:06 17:43:42 19
Bavaria Vision 44 (2008) THOR B LEEGAARD Holmestrand Seilforening 1,012 Åsgårdstrand
NOR 14937

Andreas Skar

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: NewAge
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 14937
NOR Rating: NOR 1,0650

Hans Rune Mikkelsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: NewAge
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 14937
NOR Rating: NOR 1,0650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:22:26 17:42:26 18:51:29 23
Total 25.05.2017 14:22:26 17:42:26 18:51:29 23
NewAge

Andreas Skar

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: NewAge
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 14937
NOR Rating: NOR 1,0650

Hans Rune Mikkelsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: NewAge
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 14937
NOR Rating: NOR 1,0650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:22:26 17:42:26 18:51:29 23
Total 25.05.2017 14:22:26 17:42:26 18:51:29 23
Hanse 470e Andreas Skar Fredrikstad Seilforening 1,065 Åsgårdstrand
NOR 14391

Pål Bratbak

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: AjdaBjørg
Båttype: Elan 380
Seilnummer: NOR 14391
NOR Rating: NOR 0,9970

Jon Land

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: AjdaBjørg
Båttype: Elan 380
Seilnummer: NOR 14391
NOR Rating: NOR 0,9970
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:08:30 16:48:30 16:45:28 10
Total 25.05.2017 13:08:30 16:48:30 16:45:28 10
AjdaBjørg

Pål Bratbak

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: AjdaBjørg
Båttype: Elan 380
Seilnummer: NOR 14391
NOR Rating: NOR 0,9970

Jon Land

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: AjdaBjørg
Båttype: Elan 380
Seilnummer: NOR 14391
NOR Rating: NOR 0,9970
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:08:30 16:48:30 16:45:28 10
Total 25.05.2017 13:08:30 16:48:30 16:45:28 10
Elan 380 Pål Bratbak Åsgårdstrand Seilforening 0,997 Åsgårdstrand
NOR 3

Jens Gran

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Spirit of Anahita
Båtnavn: Anahita
Båttype: Laurin One Off
Seilnummer: NOR 3
NOR Rating: NOR 1,0350

Kim Christensen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Spirit of Anahita
Båtnavn: Anahita
Båttype: Laurin One Off
Seilnummer: NOR 3
NOR Rating: NOR 1,0350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:55:35 16:25:35 17:00:04 11
Total 25.05.2017 12:55:35 16:25:35 17:00:04 11
Anahita

Jens Gran

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Spirit of Anahita
Båtnavn: Anahita
Båttype: Laurin One Off
Seilnummer: NOR 3
NOR Rating: NOR 1,0350

Kim Christensen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Spirit of Anahita
Båtnavn: Anahita
Båttype: Laurin One Off
Seilnummer: NOR 3
NOR Rating: NOR 1,0350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:55:35 16:25:35 17:00:04 11
Total 25.05.2017 12:55:35 16:25:35 17:00:04 11
Laurin One Off Spirit of Anahita Jens Gran Kongelig Norsk Seilforening 1,035 Åsgårdstrand
NOR 14887

Jon Holm

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: Team Jubel
Båtnavn: Jubel
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 14887
NOR Rating: NOR 0,9930

Stefan Midteide

Seilforening:
Teamnavn: Team Jubel
Båtnavn: Jubel
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 14887
NOR Rating: NOR 0,9930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:41:27 17:21:27 17:14:09 18
Total 25.05.2017 13:41:27 17:21:27 17:14:09 18
Jubel

Jon Holm

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: Team Jubel
Båtnavn: Jubel
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 14887
NOR Rating: NOR 0,9930

Stefan Midteide

Seilforening:
Teamnavn: Team Jubel
Båtnavn: Jubel
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 14887
NOR Rating: NOR 0,9930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:41:27 17:21:27 17:14:09 18
Total 25.05.2017 13:41:27 17:21:27 17:14:09 18
J/109 Team Jubel Jon Holm Oslo Seilforening 0,993 Åsgårdstrand
NOR 11073

Jan Ivar Sylte

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: pax
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11073
NOR Rating: NOR 0,9940

Peder Husøy

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: pax
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11073
NOR Rating: NOR 0,9940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 28
Total DNF 28
pax

Jan Ivar Sylte

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: pax
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11073
NOR Rating: NOR 0,9940

Peder Husøy

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: pax
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11073
NOR Rating: NOR 0,9940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 28
Total DNF 28
Bavaria 35 Match Jan Ivar Sylte Drøbaksund Seilforening 0,994 Åsgårdstrand
NOR 15183

Birger Lie

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Granville Express
Båtnavn: Granville Express
Båttype: Farr 30 mod
Seilnummer: NOR 15183
NOR Rating: NOR 1,0460

Christopher Andersen

Seilforening:
Teamnavn: Granville Express
Båtnavn: Granville Express
Båttype: Farr 30 mod
Seilnummer: NOR 15183
NOR Rating: NOR 1,0460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:22:14 15:42:14 16:25:34 4
Total 25.05.2017 12:22:14 15:42:14 16:25:34 4
Granville Express

Birger Lie

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Granville Express
Båtnavn: Granville Express
Båttype: Farr 30 mod
Seilnummer: NOR 15183
NOR Rating: NOR 1,0460

Christopher Andersen

Seilforening:
Teamnavn: Granville Express
Båtnavn: Granville Express
Båttype: Farr 30 mod
Seilnummer: NOR 15183
NOR Rating: NOR 1,0460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:22:14 15:42:14 16:25:34 4
Total 25.05.2017 12:22:14 15:42:14 16:25:34 4
Farr 30 mod Granville Express Birger Lie Bundefjorden Seilforening 1,046 Åsgårdstrand
NOR 11349

Christian Mo

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Miss Behave
Båtnavn: Miss Behave
Båttype: Bavaria 38 Cruiser
Seilnummer: NOR 11349
NOR Rating: NOR 0,9560

Atle Gulpinar

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Miss Behave
Båtnavn: Miss Behave
Båttype: Bavaria 38 Cruiser
Seilnummer: NOR 11349
NOR Rating: NOR 0,9560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:08:55 18:58:55 18:08:48 17
Total 25.05.2017 15:08:55 18:58:55 18:08:48 17
Miss Behave

Christian Mo

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Miss Behave
Båtnavn: Miss Behave
Båttype: Bavaria 38 Cruiser
Seilnummer: NOR 11349
NOR Rating: NOR 0,9560

Atle Gulpinar

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Miss Behave
Båtnavn: Miss Behave
Båttype: Bavaria 38 Cruiser
Seilnummer: NOR 11349
NOR Rating: NOR 0,9560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:08:55 18:58:55 18:08:48 17
Total 25.05.2017 15:08:55 18:58:55 18:08:48 17
Bavaria 38 Cruiser Miss Behave Christian Mo Bundefjorden Seilforening 0,956 Åsgårdstrand
NOR 14628

Tormod S. Petersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Team Vindfang
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,0370

Erik Eriksen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Team Vindfang
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,0370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:26:50 15:56:50 16:32:14 4
Total 25.05.2017 12:26:50 15:56:50 16:32:14 4
Vindfang

Tormod S. Petersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Team Vindfang
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,0370

Erik Eriksen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Team Vindfang
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,0370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:26:50 15:56:50 16:32:14 4
Total 25.05.2017 12:26:50 15:56:50 16:32:14 4
HP1030 Team Vindfang Tormod S. Petersen Nesodden Seilforening 1,037 Åsgårdstrand
NOR 9660

Terje Hall Torgersen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Andante
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9660
NOR Rating: NOR 0,9490

Gunder Valle

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Andante
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9660
NOR Rating: NOR 0,9490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:24:50 17:14:50 16:22:03 1
Total 25.05.2017 13:24:50 17:14:50 16:22:03 1
Andante

Terje Hall Torgersen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Andante
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9660
NOR Rating: NOR 0,9490

Gunder Valle

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Andante
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9660
NOR Rating: NOR 0,9490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:24:50 17:14:50 16:22:03 1
Total 25.05.2017 13:24:50 17:14:50 16:22:03 1
X-332 Terje Hall Torgersen Bundefjorden Seilforening 0,949 Åsgårdstrand
NOR 11418

Thor Christian Jensen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn: Team Patos
Båtnavn: Patos
Båttype: Sweden Yacht 34
Seilnummer: NOR 11418
NOR Rating: NOR 0,8780

Terje Turøy

Seilforening:
Teamnavn: Team Patos
Båtnavn: Patos
Båttype: Sweden Yacht 34
Seilnummer: NOR 11418
NOR Rating: NOR 0,8780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 17:25:07 21:15:07 18:39:33 20
Total 25.05.2017 17:25:07 21:15:07 18:39:33 20
Patos

Thor Christian Jensen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn: Team Patos
Båtnavn: Patos
Båttype: Sweden Yacht 34
Seilnummer: NOR 11418
NOR Rating: NOR 0,8780

Terje Turøy

Seilforening:
Teamnavn: Team Patos
Båtnavn: Patos
Båttype: Sweden Yacht 34
Seilnummer: NOR 11418
NOR Rating: NOR 0,8780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 17:25:07 21:15:07 18:39:33 20
Total 25.05.2017 17:25:07 21:15:07 18:39:33 20
Sweden Yacht 34 Team Patos Thor Christian Jensen Moss Seilforening 0,878 Åsgårdstrand
NOR 14037

Tobias Brodtkorb

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Slappa
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 14037
NOR Rating: NOR 0,9590

Audun Tobias Narjord

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Slappa
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 14037
NOR Rating: NOR 0,9590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:26:37 17:16:37 16:34:06 3
Total 25.05.2017 13:26:37 17:16:37 16:34:06 3
Slappa

Tobias Brodtkorb

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Slappa
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 14037
NOR Rating: NOR 0,9590

Audun Tobias Narjord

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Slappa
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 14037
NOR Rating: NOR 0,9590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:26:37 17:16:37 16:34:06 3
Total 25.05.2017 13:26:37 17:16:37 16:34:06 3
X-34 Tobias Brodtkorb Holmestrand Seilforening 0,959 Åsgårdstrand
NOR 9007

Kim Lie

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Farroson
Båtnavn: Farroson
Båttype: Farr40ILC
Seilnummer: NOR 9007
NOR Rating: NOR 1,1420

Hallvard deBruyn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Farroson
Båtnavn: Farroson
Båttype: Farr40ILC
Seilnummer: NOR 9007
NOR Rating: NOR 1,1420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:45:44 14:55:44 17:02:55 9
Total 25.05.2017 11:45:44 14:55:44 17:02:55 9
Farroson

Kim Lie

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Farroson
Båtnavn: Farroson
Båttype: Farr40ILC
Seilnummer: NOR 9007
NOR Rating: NOR 1,1420

Hallvard deBruyn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Farroson
Båtnavn: Farroson
Båttype: Farr40ILC
Seilnummer: NOR 9007
NOR Rating: NOR 1,1420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:45:44 14:55:44 17:02:55 9
Total 25.05.2017 11:45:44 14:55:44 17:02:55 9
Farr40ILC Farroson Kim Lie Bundefjorden Seilforening 1,142 Åsgårdstrand
NOR 15308

Øyvind Bangsund

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Oslo S
Båtnavn: Lena
Båttype: Bavaria 37 Cruiser
Seilnummer: NOR 15308
NOR Rating: NOR 0,9320

Markus Pettersen

Seilforening:
Teamnavn: Oslo S
Båtnavn: Lena
Båttype: Bavaria 37 Cruiser
Seilnummer: NOR 15308
NOR Rating: NOR 0,9320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:18:25 20:08:25 18:46:14 22
Total 25.05.2017 16:18:25 20:08:25 18:46:14 22
Lena

Øyvind Bangsund

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Oslo S
Båtnavn: Lena
Båttype: Bavaria 37 Cruiser
Seilnummer: NOR 15308
NOR Rating: NOR 0,9320

Markus Pettersen

Seilforening:
Teamnavn: Oslo S
Båtnavn: Lena
Båttype: Bavaria 37 Cruiser
Seilnummer: NOR 15308
NOR Rating: NOR 0,9320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:18:25 20:08:25 18:46:14 22
Total 25.05.2017 16:18:25 20:08:25 18:46:14 22
Bavaria 37 Cruiser Oslo S Øyvind Bangsund Kongelig Norsk Seilforening 0,932 Åsgårdstrand
NOR 12247

Ketil Hebnes

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn: Expon
Båtnavn: Hansemann
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 12247
NOR Rating: NOR 1,0710

Forde Hebnes

Seilforening:
Teamnavn: Expon
Båtnavn: Hansemann
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 12247
NOR Rating: NOR 1,0710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:26:43 16:46:43 17:58:11 20
Total 25.05.2017 13:26:43 16:46:43 17:58:11 20
Hansemann

Ketil Hebnes

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn: Expon
Båtnavn: Hansemann
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 12247
NOR Rating: NOR 1,0710

Forde Hebnes

Seilforening:
Teamnavn: Expon
Båtnavn: Hansemann
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 12247
NOR Rating: NOR 1,0710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:26:43 16:46:43 17:58:11 20
Total 25.05.2017 13:26:43 16:46:43 17:58:11 20
Hanse 470e Expon Ketil Hebnes Oppegård Seilforening 1,071 Åsgårdstrand
NOR 15566

Jon Alexander Rosèn

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: Tangeled up in blue
Båtnavn: Tangel up in blue
Båttype: Deheler 38
Seilnummer: NOR 15566
NOR Rating: NOR 0,9860

Ole Rosen-Lystrup

Seilforening:
Teamnavn: Tangeled up in blue
Båtnavn: Tangel up in blue
Båttype: Deheler 38
Seilnummer: NOR 15566
NOR Rating: NOR 0,9860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:27:05 17:17:05 17:02:33 11
Total 25.05.2017 13:27:05 17:17:05 17:02:33 11
Tangel up in blue

Jon Alexander Rosèn

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: Tangeled up in blue
Båtnavn: Tangel up in blue
Båttype: Deheler 38
Seilnummer: NOR 15566
NOR Rating: NOR 0,9860

Ole Rosen-Lystrup

Seilforening:
Teamnavn: Tangeled up in blue
Båtnavn: Tangel up in blue
Båttype: Deheler 38
Seilnummer: NOR 15566
NOR Rating: NOR 0,9860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:27:05 17:17:05 17:02:33 11
Total 25.05.2017 13:27:05 17:17:05 17:02:33 11
Deheler 38 Tangeled up in blue Jon Alexander Rosèn Oslo Seilforening 0,986 Åsgårdstrand
NOR 11560

Terje Roaas

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Next Christine
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11560
NOR Rating: NOR 0,9910

Yngvar Roaas

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Next Christine
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11560
NOR Rating: NOR 0,9910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:30:40 17:10:40 17:01:23 13
Total 25.05.2017 13:30:40 17:10:40 17:01:23 13
Next Christine

Terje Roaas

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Next Christine
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11560
NOR Rating: NOR 0,9910

Yngvar Roaas

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Next Christine
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11560
NOR Rating: NOR 0,9910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:30:40 17:10:40 17:01:23 13
Total 25.05.2017 13:30:40 17:10:40 17:01:23 13
X-37 Terje Roaas Hurum Seilforening 0,991 Åsgårdstrand
NOR 10912

Stian Mæland

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: First We Take
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10912
NOR Rating: NOR 0,9780

Øystein Aasprong

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: First We Take
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10912
NOR Rating: NOR 0,9780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:21:59 19:11:59 18:46:38 23
Total 25.05.2017 15:21:59 19:11:59 18:46:38 23
First We Take

Stian Mæland

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: First We Take
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10912
NOR Rating: NOR 0,9780

Øystein Aasprong

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: First We Take
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10912
NOR Rating: NOR 0,9780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:21:59 19:11:59 18:46:38 23
Total 25.05.2017 15:21:59 19:11:59 18:46:38 23
First 36,7 Stian Mæland Bundefjorden Seilforening 0,978 Åsgårdstrand
NOR 8801

Rino Fred Jensen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Ollie
Båtnavn: Ollie
Båttype: Finngulf 38
Seilnummer: NOR 8801
NOR Rating: NOR 0,9710

Atle Johansen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Ollie
Båtnavn: Ollie
Båttype: Finngulf 38
Seilnummer: NOR 8801
NOR Rating: NOR 0,9710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:30:19 17:20:19 16:50:08 6
Total 25.05.2017 13:30:19 17:20:19 16:50:08 6
Ollie

Rino Fred Jensen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Ollie
Båtnavn: Ollie
Båttype: Finngulf 38
Seilnummer: NOR 8801
NOR Rating: NOR 0,9710

Atle Johansen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Ollie
Båtnavn: Ollie
Båttype: Finngulf 38
Seilnummer: NOR 8801
NOR Rating: NOR 0,9710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:30:19 17:20:19 16:50:08 6
Total 25.05.2017 13:30:19 17:20:19 16:50:08 6
Finngulf 38 Team Ollie Rino Fred Jensen Fredrikstad Seilforening 0,971 Åsgårdstrand
NOR 11800

Ole Johan Kvan

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Vento
Båttype: Grand Soleil 37
Seilnummer: NOR 11800
NOR Rating: NOR 0,9960

Lene Lothe

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Vento
Båttype: Grand Soleil 37
Seilnummer: NOR 11800
NOR Rating: NOR 0,9960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:08:24 16:48:24 16:44:21 9
Total 25.05.2017 13:08:24 16:48:24 16:44:21 9
Vento

Ole Johan Kvan

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Vento
Båttype: Grand Soleil 37
Seilnummer: NOR 11800
NOR Rating: NOR 0,9960

Lene Lothe

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Vento
Båttype: Grand Soleil 37
Seilnummer: NOR 11800
NOR Rating: NOR 0,9960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:08:24 16:48:24 16:44:21 9
Total 25.05.2017 13:08:24 16:48:24 16:44:21 9
Grand Soleil 37 Ole Johan Kvan Drammens Seilforening 0,996 Åsgårdstrand
NOR 13540

Aasmund Drolsum

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn: Team Magic
Båtnavn: Magic
Båttype: King 40
Seilnummer: NOR 13540
NOR Rating: NOR 1,0840

siri sømme

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Magic
Båtnavn: Magic
Båttype: King 40
Seilnummer: NOR 13540
NOR Rating: NOR 1,0840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:57:25 15:17:25 16:34:28 6
Total 25.05.2017 11:57:25 15:17:25 16:34:28 6
Magic

Aasmund Drolsum

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn: Team Magic
Båtnavn: Magic
Båttype: King 40
Seilnummer: NOR 13540
NOR Rating: NOR 1,0840

siri sømme

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Magic
Båtnavn: Magic
Båttype: King 40
Seilnummer: NOR 13540
NOR Rating: NOR 1,0840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:57:25 15:17:25 16:34:28 6
Total 25.05.2017 11:57:25 15:17:25 16:34:28 6
King 40 Team Magic Aasmund Drolsum Soon Seilforening 1,084 Åsgårdstrand
NOR 12789

Haagen Hølaas

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Sea lemon
Båtnavn: Sea Lemon
Båttype: Jeanneau Sun Oddyssy
Seilnummer: NOR 12789
NOR Rating: NOR 1,0240

Kristin Wien

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Sea lemon
Båtnavn: Sea Lemon
Båttype: Jeanneau Sun Oddyssy
Seilnummer: NOR 12789
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:05:59 16:35:59 16:59:53 10
Total 25.05.2017 13:05:59 16:35:59 16:59:53 10
Sea Lemon

Haagen Hølaas

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Sea lemon
Båtnavn: Sea Lemon
Båttype: Jeanneau Sun Oddyssy
Seilnummer: NOR 12789
NOR Rating: NOR 1,0240

Kristin Wien

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Sea lemon
Båtnavn: Sea Lemon
Båttype: Jeanneau Sun Oddyssy
Seilnummer: NOR 12789
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:05:59 16:35:59 16:59:53 10
Total 25.05.2017 13:05:59 16:35:59 16:59:53 10
Jeanneau Sun Oddyssy Sea lemon Haagen Hølaas Kongelig Norsk Seilforening 1,024 Åsgårdstrand
NOR 9629

Kjell Norli

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: CB`N
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 9629
NOR Rating: NOR 0,9990

Inger-lill Gregersen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: CB`N
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 9629
NOR Rating: NOR 0,9990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:54:23 16:34:23 16:33:23 5
Total 25.05.2017 12:54:23 16:34:23 16:33:23 5
CB`N

Kjell Norli

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: CB`N
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 9629
NOR Rating: NOR 0,9990

Inger-lill Gregersen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: CB`N
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 9629
NOR Rating: NOR 0,9990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:54:23 16:34:23 16:33:23 5
Total 25.05.2017 12:54:23 16:34:23 16:33:23 5
CB365 Kjell Norli Fredrikstad Seilforening 0,999 Åsgårdstrand
SWE 9995

Jakob Orheim

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: MorraDi
Båtnavn: MorraDi
Båttype: MUMM 36
Seilnummer: SWE 9995
NOR Rating: SWE 1,0600

katherine stott

Seilforening:
Teamnavn: MorraDi
Båtnavn: MorraDi
Båttype: MUMM 36
Seilnummer: SWE 9995
NOR Rating: SWE 1,0600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:48:45 16:08:45 17:06:52 15
Total 25.05.2017 12:48:45 16:08:45 17:06:52 15
MorraDi

Jakob Orheim

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: MorraDi
Båtnavn: MorraDi
Båttype: MUMM 36
Seilnummer: SWE 9995
NOR Rating: SWE 1,0600

katherine stott

Seilforening:
Teamnavn: MorraDi
Båtnavn: MorraDi
Båttype: MUMM 36
Seilnummer: SWE 9995
NOR Rating: SWE 1,0600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:48:45 16:08:45 17:06:52 15
Total 25.05.2017 12:48:45 16:08:45 17:06:52 15
MUMM 36 MorraDi Jakob Orheim Frognerkilen Seilforening Av 1860 1,060 Åsgårdstrand
NOR 11203

Morten Fernløf

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lisa
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11203
NOR Rating: NOR 0,9940

Lars Gøran Fernløf

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Lisa
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11203
NOR Rating: NOR 0,9940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:04:02 16:44:02 16:38:00 7
Total 25.05.2017 13:04:02 16:44:02 16:38:00 7
Lisa

Morten Fernløf

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lisa
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11203
NOR Rating: NOR 0,9940

Lars Gøran Fernløf

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Lisa
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11203
NOR Rating: NOR 0,9940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:04:02 16:44:02 16:38:00 7
Total 25.05.2017 13:04:02 16:44:02 16:38:00 7
Bavaria 35 Match Morten Fernløf Fredrikstad Seilforening 0,994 Åsgårdstrand
NOR 12591

Morten Ingebretsen

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Christian IV
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 12591
NOR Rating: NOR 1,0110

Mathis Hordvei

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Christian IV
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 12591
NOR Rating: NOR 1,0110
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:33:27 18:03:27 18:15:22 20
Total 25.05.2017 14:33:27 18:03:27 18:15:22 20
Christian IV

Morten Ingebretsen

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Christian IV
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 12591
NOR Rating: NOR 1,0110

Mathis Hordvei

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Christian IV
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 12591
NOR Rating: NOR 1,0110
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:33:27 18:03:27 18:15:22 20
Total 25.05.2017 14:33:27 18:03:27 18:15:22 20
Oceanis 46 Morten Ingebretsen Åsgårdstrand Seilforening 1,011 Åsgårdstrand
NOR 15606

Ingolf Holmen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Team Ella
Båtnavn: Ella
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 15606
NOR Rating: NOR 0,8970

David Skogan

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Ella
Båtnavn: Ella
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 15606
NOR Rating: NOR 0,8970
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:14:50 20:14:50 18:09:42 5
Total 25.05.2017 16:14:50 20:14:50 18:09:42 5
Ella

Ingolf Holmen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Team Ella
Båtnavn: Ella
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 15606
NOR Rating: NOR 0,8970

David Skogan

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Ella
Båtnavn: Ella
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 15606
NOR Rating: NOR 0,8970
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:14:50 20:14:50 18:09:42 5
Total 25.05.2017 16:14:50 20:14:50 18:09:42 5
Jeanneau Sun Odyssey 40.3 Team Ella Ingolf Holmen Frognerkilen Seilforening Av 1860 0,897 Åsgårdstrand
NOR 15159

Øystein Misje

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Karma Police
Båttype: Shaw 9
Seilnummer: NOR 15159
NOR Rating: NOR 1,1750

Espen Fridtjof Hansen

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Karma Police
Båttype: Shaw 9
Seilnummer: NOR 15159
NOR Rating: NOR 1,1750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 09:23:27 12:33:27 14:45:18 1
Total 25.05.2017 09:23:27 12:33:27 14:45:18 1
Karma Police

Øystein Misje

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Karma Police
Båttype: Shaw 9
Seilnummer: NOR 15159
NOR Rating: NOR 1,1750

Espen Fridtjof Hansen

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Karma Police
Båttype: Shaw 9
Seilnummer: NOR 15159
NOR Rating: NOR 1,1750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 09:23:27 12:33:27 14:45:18 1
Total 25.05.2017 09:23:27 12:33:27 14:45:18 1
Shaw 9 Øystein Misje Holmestrand Seilforening 1,175 Åsgårdstrand
NOR 13335

Ole Gunnar Tveiten

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Sølvrevene
Båtnavn: Hyggen
Båttype: Hanse 430 e
Seilnummer: NOR 13335
NOR Rating: NOR 1,0420

Arne Dale

Seilforening:
Teamnavn: Sølvrevene
Båtnavn: Hyggen
Båttype: Hanse 430 e
Seilnummer: NOR 13335
NOR Rating: NOR 1,0420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:47:23 18:07:23 18:53:03 24
Total 25.05.2017 14:47:23 18:07:23 18:53:03 24
Hyggen

Ole Gunnar Tveiten

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Sølvrevene
Båtnavn: Hyggen
Båttype: Hanse 430 e
Seilnummer: NOR 13335
NOR Rating: NOR 1,0420

Arne Dale

Seilforening:
Teamnavn: Sølvrevene
Båtnavn: Hyggen
Båttype: Hanse 430 e
Seilnummer: NOR 13335
NOR Rating: NOR 1,0420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:47:23 18:07:23 18:53:03 24
Total 25.05.2017 14:47:23 18:07:23 18:53:03 24
Hanse 430 e Sølvrevene Ole Gunnar Tveiten Asker Seilforening 1,042 Åsgårdstrand
NOR 10078

Kai Abrahamsen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sweet Jane
Båttype: IMX 38
Seilnummer: NOR 10078
NOR Rating: NOR 0,9890

Jonatan Abrahamsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Sweet Jane
Båttype: IMX 38
Seilnummer: NOR 10078
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:54:24 17:34:24 17:22:48 21
Total 25.05.2017 13:54:24 17:34:24 17:22:48 21
Sweet Jane

Kai Abrahamsen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sweet Jane
Båttype: IMX 38
Seilnummer: NOR 10078
NOR Rating: NOR 0,9890

Jonatan Abrahamsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Sweet Jane
Båttype: IMX 38
Seilnummer: NOR 10078
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:54:24 17:34:24 17:22:48 21
Total 25.05.2017 13:54:24 17:34:24 17:22:48 21
IMX 38 Kai Abrahamsen Asker Seilforening 0,989 Åsgårdstrand
NOR 12106

Emil Kjellesvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Fortissimo sailing team
Båtnavn: Fortissimo
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12106
NOR Rating: NOR 0,9260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:50:14 18:40:14 17:17:20 13
Total 25.05.2017 14:50:14 18:40:14 17:17:20 13
Fortissimo

Emil Kjellesvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Fortissimo sailing team
Båtnavn: Fortissimo
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12106
NOR Rating: NOR 0,9260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:50:14 18:40:14 17:17:20 13
Total 25.05.2017 14:50:14 18:40:14 17:17:20 13
First 31.7 Fortissimo sailing team Emil Kjellesvik Bundefjorden Seilforening 0,926 Åsgårdstrand
NOR 12143

Claus Landmark

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn: Team Santa
Båtnavn: Santa
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12143
NOR Rating: NOR 1,1320

Christoffer Solgård Jacobsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Santa
Båtnavn: Santa
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12143
NOR Rating: NOR 1,1320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:20:12 14:30:12 16:25:03 2
Total 25.05.2017 11:20:12 14:30:12 16:25:03 2
Santa

Claus Landmark

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn: Team Santa
Båtnavn: Santa
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12143
NOR Rating: NOR 1,1320

Christoffer Solgård Jacobsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Santa
Båtnavn: Santa
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12143
NOR Rating: NOR 1,1320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:20:12 14:30:12 16:25:03 2
Total 25.05.2017 11:20:12 14:30:12 16:25:03 2
Landmark 43 Team Santa Claus Landmark Soon Seilforening 1,132 Åsgårdstrand
NOR 13592

Birger Sevaldson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tikk Takk
Båttype: Beneteau First Class 10
Seilnummer: NOR 13592
NOR Rating: NOR 0,9870

Helge Tor Kristiansen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tikk Takk
Båttype: Beneteau First Class 10
Seilnummer: NOR 13592
NOR Rating: NOR 0,9870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:30:53 19:10:53 18:55:55 26
Total 25.05.2017 15:30:53 19:10:53 18:55:55 26
Tikk Takk

Birger Sevaldson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tikk Takk
Båttype: Beneteau First Class 10
Seilnummer: NOR 13592
NOR Rating: NOR 0,9870

Helge Tor Kristiansen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tikk Takk
Båttype: Beneteau First Class 10
Seilnummer: NOR 13592
NOR Rating: NOR 0,9870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:30:53 19:10:53 18:55:55 26
Total 25.05.2017 15:30:53 19:10:53 18:55:55 26
Beneteau First Class 10 Birger Sevaldson Tønsberg Seilforening 0,987 Åsgårdstrand
NOR 9555

ARILD BERG

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: TEAM SNEHVIT
Båtnavn: SNEHVIT
Båttype: N-Yachts 41
Seilnummer: NOR 9555
NOR Rating: NOR 1,0190

Arne Matheson

Seilforening:
Teamnavn: TEAM SNEHVIT
Båtnavn: SNEHVIT
Båttype: N-Yachts 41
Seilnummer: NOR 9555
NOR Rating: NOR 1,0190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:48:45 16:18:45 16:37:20 5
Total 25.05.2017 12:48:45 16:18:45 16:37:20 5
SNEHVIT

ARILD BERG

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: TEAM SNEHVIT
Båtnavn: SNEHVIT
Båttype: N-Yachts 41
Seilnummer: NOR 9555
NOR Rating: NOR 1,0190

Arne Matheson

Seilforening:
Teamnavn: TEAM SNEHVIT
Båtnavn: SNEHVIT
Båttype: N-Yachts 41
Seilnummer: NOR 9555
NOR Rating: NOR 1,0190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:48:45 16:18:45 16:37:20 5
Total 25.05.2017 12:48:45 16:18:45 16:37:20 5
N-Yachts 41 TEAM SNEHVIT ARILD BERG Bærum Seilforening 1,019 Åsgårdstrand
NOR 12221

Andreas S.T Brunvoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: milliways
Båtnavn: milliways
Båttype: Seaquest 36
Seilnummer: NOR 12221
NOR Rating: NOR 1,0340

Ane Torvanger Brunvoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: milliways
Båtnavn: milliways
Båttype: Seaquest 36
Seilnummer: NOR 12221
NOR Rating: NOR 1,0340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:08:02 15:38:02 16:09:55 1
Total 25.05.2017 12:08:02 15:38:02 16:09:55 1
milliways

Andreas S.T Brunvoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: milliways
Båtnavn: milliways
Båttype: Seaquest 36
Seilnummer: NOR 12221
NOR Rating: NOR 1,0340

Ane Torvanger Brunvoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: milliways
Båtnavn: milliways
Båttype: Seaquest 36
Seilnummer: NOR 12221
NOR Rating: NOR 1,0340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:08:02 15:38:02 16:09:55 1
Total 25.05.2017 12:08:02 15:38:02 16:09:55 1
Seaquest 36 milliways Andreas S.T Brunvoll Bærum Seilforening 1,034 Åsgårdstrand
NOR 11749

Robert Myhrer

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: PITERAQ
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 11749
NOR Rating: NOR 0,9450

Sverre Liljedal

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: PITERAQ
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 11749
NOR Rating: NOR 0,9450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:46:33 17:36:33 16:38:26 4
Total 25.05.2017 13:46:33 17:36:33 16:38:26 4
PITERAQ

Robert Myhrer

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: PITERAQ
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 11749
NOR Rating: NOR 0,9450

Sverre Liljedal

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: PITERAQ
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 11749
NOR Rating: NOR 0,9450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:46:33 17:36:33 16:38:26 4
Total 25.05.2017 13:46:33 17:36:33 16:38:26 4
Dufour 34 Robert Myhrer Bundefjorden Seilforening 0,945 Åsgårdstrand
NOR 12000

Per Ottar Skaaret

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Wolfpack racing
Båtnavn: Truck NOR Wolfpack
Båttype: TP 52
Seilnummer: NOR 12000
NOR Rating: NOR 1,3600

Thomas Nilson

Seilforening:
Teamnavn: Wolfpack racing
Båtnavn: Truck NOR Wolfpack
Båttype: TP 52
Seilnummer: NOR 12000
NOR Rating: NOR 1,3600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 09:03:08 12:13:08 16:37:03 4
Total 25.05.2017 09:03:08 12:13:08 16:37:03 4
Truck NOR Wolfpack

Per Ottar Skaaret

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Wolfpack racing
Båtnavn: Truck NOR Wolfpack
Båttype: TP 52
Seilnummer: NOR 12000
NOR Rating: NOR 1,3600

Thomas Nilson

Seilforening:
Teamnavn: Wolfpack racing
Båtnavn: Truck NOR Wolfpack
Båttype: TP 52
Seilnummer: NOR 12000
NOR Rating: NOR 1,3600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 09:03:08 12:13:08 16:37:03 4
Total 25.05.2017 09:03:08 12:13:08 16:37:03 4
TP 52 Wolfpack racing Per Ottar Skaaret Asker Seilforening 1,360 Åsgårdstrand
NOR 14635

Trond Ørjan Olsen

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: First Spirit
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 14635
NOR Rating: NOR 1,0340

Arve Brodahl

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: First Spirit
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 14635
NOR Rating: NOR 1,0340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:51:38 16:21:38 16:55:00 9
Total 25.05.2017 12:51:38 16:21:38 16:55:00 9
First Spirit

Trond Ørjan Olsen

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: First Spirit
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 14635
NOR Rating: NOR 1,0340

Arve Brodahl

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: First Spirit
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 14635
NOR Rating: NOR 1,0340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:51:38 16:21:38 16:55:00 9
Total 25.05.2017 12:51:38 16:21:38 16:55:00 9
First 40.7 Trond Ørjan Olsen Soon Seilforening 1,034 Åsgårdstrand
NOR 12042

Christian Hall

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Bjørnsterne
Båtnavn: Bjørnstjerne
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12042
NOR Rating: NOR 1,0430

E. Andreas S. Steinsvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Bjørnsterne
Båtnavn: Bjørnstjerne
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12042
NOR Rating: NOR 1,0430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:37:29 15:57:29 16:38:39 9
Total 25.05.2017 12:37:29 15:57:29 16:38:39 9
Bjørnstjerne

Christian Hall

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Bjørnsterne
Båtnavn: Bjørnstjerne
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12042
NOR Rating: NOR 1,0430

E. Andreas S. Steinsvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Bjørnsterne
Båtnavn: Bjørnstjerne
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12042
NOR Rating: NOR 1,0430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:37:29 15:57:29 16:38:39 9
Total 25.05.2017 12:37:29 15:57:29 16:38:39 9
X-43 Bjørnsterne Christian Hall Kongelig Norsk Seilforening 1,043 Åsgårdstrand
Deltagere i klassen: 120
 
Klasse: NOR Rating - m/spinnaker - Start Kristiansand
NOR 14918

Egil Tjomsås

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,9390

Øystein Lie

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,9390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:14:05 18:14:05 17:07:20 2
Total 25.05.2017 14:14:05 18:14:05 17:07:20 2
Almazi

Egil Tjomsås

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,9390

Øystein Lie

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,9390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:14:05 18:14:05 17:07:20 2
Total 25.05.2017 14:14:05 18:14:05 17:07:20 2
Elan 340 Egil Tjomsås Vågsbygd Seilforening 0,939 Kristiansand
NOR 9131

Erik Brunborg

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Overload
Båttype: Elliott 9ss
Seilnummer: NOR 9131
NOR Rating: NOR 1,1390

Jan Falkevik

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Overload
Båttype: Elliott 9ss
Seilnummer: NOR 9131
NOR Rating: NOR 1,1390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 09:35:05 13:35:05 15:28:22 1
Total 25.05.2017 09:35:05 13:35:05 15:28:22 1
Overload

Erik Brunborg

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Overload
Båttype: Elliott 9ss
Seilnummer: NOR 9131
NOR Rating: NOR 1,1390

Jan Falkevik

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Overload
Båttype: Elliott 9ss
Seilnummer: NOR 9131
NOR Rating: NOR 1,1390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 09:35:05 13:35:05 15:28:22 1
Total 25.05.2017 09:35:05 13:35:05 15:28:22 1
Elliott 9ss Erik Brunborg Christianssands Seilforening 1,139 Kristiansand
NOR 5741

Jan Ivar Terkelsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: XO
Båtnavn: Jacobine
Båttype: Wasa
Seilnummer: NOR 5741
NOR Rating: NOR 0,9550

Jan Krøger

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: XO
Båtnavn: Jacobine
Båttype: Wasa
Seilnummer: NOR 5741
NOR Rating: NOR 0,9550
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:24:35 20:24:35 19:29:28 3
Total 25.05.2017 16:24:35 20:24:35 19:29:28 3
Jacobine

Jan Ivar Terkelsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: XO
Båtnavn: Jacobine
Båttype: Wasa
Seilnummer: NOR 5741
NOR Rating: NOR 0,9550

Jan Krøger

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: XO
Båtnavn: Jacobine
Båttype: Wasa
Seilnummer: NOR 5741
NOR Rating: NOR 0,9550
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:24:35 20:24:35 19:29:28 3
Total 25.05.2017 16:24:35 20:24:35 19:29:28 3
Wasa XO Jan Ivar Terkelsen Arendals Seilforening 0,955 Kristiansand
NOR 14392

Vidar Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14392
NOR Rating: NOR 0,8670

Mila Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14392
NOR Rating: NOR 0,8670
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 18:31:55 22:31:55 19:32:06 4
Total 25.05.2017 18:31:55 22:31:55 19:32:06 4
Milen

Vidar Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14392
NOR Rating: NOR 0,8670

Mila Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14392
NOR Rating: NOR 0,8670
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 18:31:55 22:31:55 19:32:06 4
Total 25.05.2017 18:31:55 22:31:55 19:32:06 4
Hanse 320 Vidar Ljungstrøm Grimstad Seilforening 0,867 Kristiansand
Deltagere i klassen: 4
 
Klasse: NOR Rating - Shorthanded - Start Åsgårdstrand
NOR 15461

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0120

Edward Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:57:12 18:47:12 19:00:43 9
Total 25.05.2017 13:57:12 18:47:12 19:00:43 8
Flying Scotsman

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0120

Edward Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:57:12 18:47:12 19:00:43 9
Total 25.05.2017 13:57:12 18:47:12 19:00:43 8
Sun Fast 3600 Colin Campbell Hurum Seilforening 1,012 Åsgårdstrand
NOR 12466

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9810

Emil Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:13:12 18:13:12 17:52:25 4
Total 25.05.2017 13:13:12 18:13:12 17:52:25 4
Mia Mara

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9810

Emil Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:13:12 18:13:12 17:52:25 4
Total 25.05.2017 13:13:12 18:13:12 17:52:25 4
Elan 37 Jon Moholth Tønsberg Seilforening 0,981 Åsgårdstrand
NOR 12119

Bjørn Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9350

Bjarne Børresen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:42:56 19:42:56 18:26:02 9
Total 25.05.2017 14:42:56 19:42:56 18:26:02 9
LUPI

Bjørn Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9350

Bjarne Børresen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:42:56 19:42:56 18:26:02 9
Total 25.05.2017 14:42:56 19:42:56 18:26:02 9
Hallberg-Rassy 43 Bjørn Børresen Bærum Seilforening 0,935 Åsgårdstrand
NOR 15427

Kristian FÆSTE

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Stutt-Tjukken
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9740

Lars Erik Svendsen

Seilforening:
Teamnavn: Stutt-Tjukken
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9740
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:34:53 18:34:53 18:05:53 6
Total 25.05.2017 13:34:53 18:34:53 18:05:53 6
Stutt-Tjukken

Kristian FÆSTE

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Stutt-Tjukken
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9740

Lars Erik Svendsen

Seilforening:
Teamnavn: Stutt-Tjukken
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9740
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:34:53 18:34:53 18:05:53 6
Total 25.05.2017 13:34:53 18:34:53 18:05:53 6
Pogo 30 Stutt-Tjukken Kristian FÆSTE Drøbaksund Seilforening 0,974 Åsgårdstrand
NOR 11351

Henning Gundersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
NOR Rating: NOR 0,9930

Tom Lillemoen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
NOR Rating: NOR 0,9930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:20:55 18:20:55 18:13:12 7
Total 25.05.2017 13:20:55 18:20:55 18:13:12 7
Ariel

Henning Gundersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
NOR Rating: NOR 0,9930

Tom Lillemoen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
NOR Rating: NOR 0,9930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:20:55 18:20:55 18:13:12 7
Total 25.05.2017 13:20:55 18:20:55 18:13:12 7
X-37 Henning Gundersen Kongelig Norsk Seilforening 0,993 Åsgårdstrand
NOR 14773

Rune Holen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Explorer
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: NOR 14773
NOR Rating: NOR 1,0220

Lillian Holen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Explorer
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: NOR 14773
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:32:43 19:22:43 19:48:17 12
Total 25.05.2017 14:32:43 19:22:43 19:48:17 11
Explorer

Rune Holen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Explorer
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: NOR 14773
NOR Rating: NOR 1,0220

Lillian Holen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Explorer
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: NOR 14773
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:32:43 19:22:43 19:48:17 12
Total 25.05.2017 14:32:43 19:22:43 19:48:17 11
Dehler 41 JV Rune Holen Frognerkilen Seilforening Av 1860 1,022 Åsgårdstrand
NOR 14441

Lars Johannes Sørbo

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Awesome
Båttype: Comet 41 Sport
Seilnummer: NOR 14441
NOR Rating: NOR 1,0600

Jan Petter Gamborg

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Awesome
Båttype: Comet 41 Sport
Seilnummer: NOR 14441
NOR Rating: NOR 1,0600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 17
Total DNF 16
Awesome

Lars Johannes Sørbo

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Awesome
Båttype: Comet 41 Sport
Seilnummer: NOR 14441
NOR Rating: NOR 1,0600

Jan Petter Gamborg

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Awesome
Båttype: Comet 41 Sport
Seilnummer: NOR 14441
NOR Rating: NOR 1,0600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 17
Total DNF 16
Comet 41 Sport Lars Johannes Sørbo Oslo Seilforening 1,060 Åsgårdstrand
NOR 14994

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Cookie Monster
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14994
NOR Rating: NOR 0,9680

Arne Vidar Sjønøst

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Cookie Monster
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14994
NOR Rating: NOR 0,9680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:20:37 18:20:37 17:45:23 3
Total 25.05.2017 13:20:37 18:20:37 17:45:23 3
Cookie Monster

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Cookie Monster
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14994
NOR Rating: NOR 0,9680

Arne Vidar Sjønøst

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Cookie Monster
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14994
NOR Rating: NOR 0,9680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:20:37 18:20:37 17:45:23 3
Total 25.05.2017 13:20:37 18:20:37 17:45:23 3
Seascape 27 Vilhelm Vardøy Bundefjorden Seilforening 0,968 Åsgårdstrand
NOR 13639

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Godevenner
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,0610

Øyvind Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Godevenner
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,0610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:30:57 16:20:57 17:20:47 1
Total 25.05.2017 11:30:57 16:20:57 17:20:47 1
Godevenner

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Godevenner
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,0610

Øyvind Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Godevenner
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,0610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:30:57 16:20:57 17:20:47 1
Total 25.05.2017 11:30:57 16:20:57 17:20:47 1
First 40 Godevenner Elling Rishoff Asker Seilforening 1,061 Åsgårdstrand
NOR 15036

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0600

Tim Sandberg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:35:46 16:25:46 17:24:54 2
Total 25.05.2017 11:35:46 16:25:46 17:24:54 2
Kraftkar

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0600

Tim Sandberg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:35:46 16:25:46 17:24:54 2
Total 25.05.2017 11:35:46 16:25:46 17:24:54 2
elan 400S Sigmund Andre Hertzberg Bærum Seilforening 1,060 Åsgårdstrand
NOR 11655

Henrik Terjesen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Tidig 3
Båtnavn: Tidig 3
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11655
NOR Rating: NOR 0,9830

Joachim Amland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Tidig 3
Båtnavn: Tidig 3
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11655
NOR Rating: NOR 0,9830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:17:36 17:17:36 16:59:57 1
Total 25.05.2017 12:17:36 17:17:36 16:59:57 1
Tidig 3

Henrik Terjesen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Tidig 3
Båtnavn: Tidig 3
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11655
NOR Rating: NOR 0,9830

Joachim Amland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Tidig 3
Båtnavn: Tidig 3
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11655
NOR Rating: NOR 0,9830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:17:36 17:17:36 16:59:57 1
Total 25.05.2017 12:17:36 17:17:36 16:59:57 1
Elan 37 Tidig 3 Henrik Terjesen Bærum Seilforening 0,983 Åsgårdstrand
NOR 13040

Sverre ELLINGSEN

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: POGO 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1370

Marius Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: POGO 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 10:49:35 15:39:35 17:48:18 5
Total 25.05.2017 10:49:35 15:39:35 17:48:18 4
Black Pearl

Sverre ELLINGSEN

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: POGO 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1370

Marius Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: POGO 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 10:49:35 15:39:35 17:48:18 5
Total 25.05.2017 10:49:35 15:39:35 17:48:18 4
POGO 40 Sverre ELLINGSEN Kongelig Norsk Seilforening 1,137 Åsgårdstrand
NOR 15333

Kai Viksjø

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: toXifia
Båttype: Xp 33
Seilnummer: NOR 15333
NOR Rating: NOR 0,9990

Peder Vanr Der Hagen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: toXifia
Båttype: Xp 33
Seilnummer: NOR 15333
NOR Rating: NOR 0,9990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:27:03 19:27:03 19:25:52 14
Total 25.05.2017 14:27:03 19:27:03 19:25:52 14
toXifia

Kai Viksjø

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: toXifia
Båttype: Xp 33
Seilnummer: NOR 15333
NOR Rating: NOR 0,9990

Peder Vanr Der Hagen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: toXifia
Båttype: Xp 33
Seilnummer: NOR 15333
NOR Rating: NOR 0,9990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:27:03 19:27:03 19:25:52 14
Total 25.05.2017 14:27:03 19:27:03 19:25:52 14
Xp 33 Kai Viksjø Bærum Seilforening 0,999 Åsgårdstrand
NOR 11541

Geir Inge Juriks

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9930

Cecilia Løyning Stokkeland

Seilforening: Ullern Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:42:37 19:42:37 19:34:20 16
Total 25.05.2017 14:42:37 19:42:37 19:34:20 16
JJ Flash

Geir Inge Juriks

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9930

Cecilia Løyning Stokkeland

Seilforening: Ullern Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:42:37 19:42:37 19:34:20 16
Total 25.05.2017 14:42:37 19:42:37 19:34:20 16
J/109 Geir Inge Juriks Kongelig Norsk Seilforening 0,993 Åsgårdstrand
NOR 10133

Fredrik Holm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0400

Andreas Drøsdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:13:58 17:03:58 17:44:55 RET 4
Total RET 16
Xbox

Fredrik Holm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0400

Andreas Drøsdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:13:58 17:03:58 17:44:55 RET 4
Total RET 16
IMX 40 Fredrik Holm Kongelig Norsk Seilforening 1,040 Åsgårdstrand
NOR 14408

Petter Johansen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Gato
Båtnavn: Caromilla
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 1,0000

Helga Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Gato
Båtnavn: Caromilla
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:22:25 21:22:25 21:22:25 18
Total 25.05.2017 16:22:25 21:22:25 21:22:25 18
Caromilla

Petter Johansen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Gato
Båtnavn: Caromilla
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 1,0000

Helga Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Gato
Båtnavn: Caromilla
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:22:25 21:22:25 21:22:25 18
Total 25.05.2017 16:22:25 21:22:25 21:22:25 18
Elan 350 Team Gato Petter Johansen Fredrikstad Seilforening 1,000 Åsgårdstrand
NOR 13724

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9090

Klas Ekeland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:29:23 20:29:23 18:37:30 10
Total 25.05.2017 15:29:23 20:29:23 18:37:30 10
Vindtora

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9090

Klas Ekeland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:29:23 20:29:23 18:37:30 10
Total 25.05.2017 15:29:23 20:29:23 18:37:30 10
Pogo 8.50 Christian Stensholt Frognerkilen Seilforening Av 1860 0,909 Åsgårdstrand
NOR 11400

Ketil Fridheim

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: X´est La Vie
Båttype: X-40
Seilnummer: NOR 11400
NOR Rating: NOR 1,0220

Brendan Hall

Seilforening: ORC
Teamnavn:
Båtnavn: X´est La Vie
Båttype: X-40
Seilnummer: NOR 11400
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:37:16 17:27:16 17:50:18 6
Total 25.05.2017 12:37:16 17:27:16 17:50:18 5
X´est La Vie

Ketil Fridheim

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: X´est La Vie
Båttype: X-40
Seilnummer: NOR 11400
NOR Rating: NOR 1,0220

Brendan Hall

Seilforening: ORC
Teamnavn:
Båtnavn: X´est La Vie
Båttype: X-40
Seilnummer: NOR 11400
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:37:16 17:27:16 17:50:18 6
Total 25.05.2017 12:37:16 17:27:16 17:50:18 5
X-40 Ketil Fridheim Kongelig Norsk Seilforening 1,022 Åsgårdstrand
NOR 15163

Pål Jahre Nilsen

Seilforening: Røyken Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sinus
Båttype: JPK 38FC
Seilnummer: NOR 15163
NOR Rating: NOR 1,0730

Stig Marsteng Nilsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Sinus
Båttype: JPK 38FC
Seilnummer: NOR 15163
NOR Rating: NOR 1,0730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:43:30 19:33:30 20:59:09 16
Total 25.05.2017 14:43:30 19:33:30 20:59:09 15
Sinus

Pål Jahre Nilsen

Seilforening: Røyken Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sinus
Båttype: JPK 38FC
Seilnummer: NOR 15163
NOR Rating: NOR 1,0730

Stig Marsteng Nilsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Sinus
Båttype: JPK 38FC
Seilnummer: NOR 15163
NOR Rating: NOR 1,0730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:43:30 19:33:30 20:59:09 16
Total 25.05.2017 14:43:30 19:33:30 20:59:09 15
JPK 38FC Pål Jahre Nilsen Røyken Seilforening 1,073 Åsgårdstrand
NOR 14035

ØYVIND PRYTZ

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: DELAN
Båttype: ELAN 310
Seilnummer: NOR 14035
NOR Rating: NOR 0,9180

Knut Selliken

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: DELAN
Båttype: ELAN 310
Seilnummer: NOR 14035
NOR Rating: NOR 0,9180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:02:07 21:02:07 19:18:37 13
Total 25.05.2017 16:02:07 21:02:07 19:18:37 13
DELAN

ØYVIND PRYTZ

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: DELAN
Båttype: ELAN 310
Seilnummer: NOR 14035
NOR Rating: NOR 0,9180

Knut Selliken

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: DELAN
Båttype: ELAN 310
Seilnummer: NOR 14035
NOR Rating: NOR 0,9180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:02:07 21:02:07 19:18:37 13
Total 25.05.2017 16:02:07 21:02:07 19:18:37 13
ELAN 310 ØYVIND PRYTZ Drøbaksund Seilforening 0,918 Åsgårdstrand
NOR 8542

Odd Aandal

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Vela Felicia
Båttype: Dynamic 43
Seilnummer: NOR 8542
NOR Rating: NOR 1,0470

Morten Vamnes

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Vela Felicia
Båttype: Dynamic 43
Seilnummer: NOR 8542
NOR Rating: NOR 1,0470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:20:07 19:10:07 20:04:10 14
Total 25.05.2017 14:20:07 19:10:07 20:04:10 13
Vela Felicia

Odd Aandal

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Vela Felicia
Båttype: Dynamic 43
Seilnummer: NOR 8542
NOR Rating: NOR 1,0470

Morten Vamnes

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Vela Felicia
Båttype: Dynamic 43
Seilnummer: NOR 8542
NOR Rating: NOR 1,0470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:20:07 19:10:07 20:04:10 14