Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtBåttypeSkipperForeningHCP
Klasse: NOR Rating - Fra og med 0,941 til og med 0,999 
NOR 12144

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.02.2017 13:02:50 1:52:50 1:50:41 1
Total 18.02.2017 13:02:50 1:52:50 1:50:41 1
FS 2

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.02.2017 13:02:50 1:52:50 1:50:41 1
Total 18.02.2017 13:02:50 1:52:50 1:50:41 1
First 34.7 Jan Vidar Nordstrand Nordhordland Seilforening 0,981
NOR 796

Karl Petter Haugen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: ASF SL Team
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 796
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 2
Total DNC 2
ASF SL Team

Karl Petter Haugen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: ASF SL Team
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 796
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 2
Total DNC 2
Melges 24 Karl Petter Haugen Askøy Seilforening 0,990
Deltagere i klassen: 2
 
Klasse: NOR Rating - Fra og med 1,000 
NOR 14941

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 1,0030
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.02.2017 12:51:34 1:41:34 1:41:52 1
Total 18.02.2017 12:51:34 1:41:34 1:41:52 1
SHEEP DIP

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 1,0030
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.02.2017 12:51:34 1:41:34 1:41:52 1
Total 18.02.2017 12:51:34 1:41:34 1:41:52 1
DEHLER 38 Kjetil Knudsen Bergens Seilforening 1,003
NOR 9701

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.02.2017 12:53:26 1:43:26 1:47:09 2
Total 18.02.2017 12:53:26 1:43:26 1:47:09 2
Amaryllis

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.02.2017 12:53:26 1:43:26 1:47:09 2
Total 18.02.2017 12:53:26 1:43:26 1:47:09 2
First 40.7 Inge André Utåker Bergens Seilforening 1,036
NOR 14445

Kenneth Midttun

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Argo
Båttype: First 45
Seilnummer: NOR 14445
NOR Rating: NOR 1,1080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.02.2017 12:50:27 1:40:27 1:51:17 3
Total 18.02.2017 12:50:27 1:40:27 1:51:17 3
Argo

Kenneth Midttun

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Argo
Båttype: First 45
Seilnummer: NOR 14445
NOR Rating: NOR 1,1080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.02.2017 12:50:27 1:40:27 1:51:17 3
Total 18.02.2017 12:50:27 1:40:27 1:51:17 3
First 45 Kenneth Midttun Askøy Seilforening 1,108
Deltagere i klassen: 3
 
Klasse: NOR Rating - Opp til 0,940 
NOR 14447

Torvald Fossestøl

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Caroline
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.02.2017 13:14:33 2:04:33 1:54:05 1
Total 18.02.2017 13:14:33 2:04:33 1:54:05 1
Caroline

Torvald Fossestøl

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Caroline
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.02.2017 13:14:33 2:04:33 1:54:05 1
Total 18.02.2017 13:14:33 2:04:33 1:54:05 1
Hanse 325 Torvald Fossestøl Bergens Seilforening 0,916
NOR 4665

Trond Berntsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Ferdinand II
Båttype: Pretorien
Seilnummer: NOR 4665
NOR Rating: NOR 0,9017
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 2
Total DNC 2
Ferdinand II

Trond Berntsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Ferdinand II
Båttype: Pretorien
Seilnummer: NOR 4665
NOR Rating: NOR 0,9017
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 2
Total DNC 2
Pretorien Trond Berntsen Askøy Seilforening 0,902
NOR 4352

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
NOR Rating: NOR 0,8340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 2
Total DNF 2
Shiraz

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
NOR Rating: NOR 0,8340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 2
Total DNF 2
Albin Cumulus Gordon Wright Askøy Seilforening 0,834
Deltagere i klassen: 3
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-05-04 22:00:08Cache read