Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtBåttypeSkipperForeningHCP
Klasse: Shorthanded - Flerskrog
NOR 237

Lucas Hofman

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: Avalon
Båttype: Sass 880
Seilnummer: NOR 237
NOR Rating: NOR 0,9870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 16:59:00 6:39:00 6:33:48 1
Total 09.09.2017 16:59:00 6:39:00 6:33:48 1
Avalon

Lucas Hofman

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: Avalon
Båttype: Sass 880
Seilnummer: NOR 237
NOR Rating: NOR 0,9870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 16:59:00 6:39:00 6:33:48 1
Total 09.09.2017 16:59:00 6:39:00 6:33:48 1
Sass 880 Lucas Hofman Viken Flerskrogseilere 0,987
NOR 274

Bernt Biberg

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: Diddy Wah Diddy
Båttype: Rackam 26
Seilnummer: NOR 274
NOR Rating: NOR 1,2100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Diddy Wah Diddy

Bernt Biberg

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: Diddy Wah Diddy
Båttype: Rackam 26
Seilnummer: NOR 274
NOR Rating: NOR 1,2100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Rackam 26 Bernt Biberg Viken Flerskrogseilere 1,210
Deltagere i klassen: 2
 
Klasse: Shorthanded - LITEN
NOR 14742

Vidar Moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Joppe
Båttype: Humphreys 30
Seilnummer: NOR 14742
NOR Rating: NOR 0,9590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
Joppe

Vidar Moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Joppe
Båttype: Humphreys 30
Seilnummer: NOR 14742
NOR Rating: NOR 0,9590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
Humphreys 30 Vidar Moe Fredrikstad Seilforening 0,959
NOR 13724

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
Vindtora

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
Pogo 8.50 Christian Stensholt Frognerkilen Seilforening Av 1860 0,909
NOR 8900

Per Forsstrøm

Seilforening: Halden Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Arcona 36
Seilnummer: NOR 8900
NOR Rating: NOR 0,9300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
Ventus

Per Forsstrøm

Seilforening: Halden Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Arcona 36
Seilnummer: NOR 8900
NOR Rating: NOR 0,9300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
Arcona 36 Per Forsstrøm Halden Seilforening 0,930
NOR 11285

Frank Sandberg

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 19:23:20 9:18:20 8:44:50 7
Total 09.09.2017 19:23:20 9:18:20 8:44:50 7
Tusså

Frank Sandberg

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 19:23:20 9:18:20 8:44:50 7
Total 09.09.2017 19:23:20 9:18:20 8:44:50 7
Sun Fast 35 Frank Sandberg Drøbaksund Seilforening 0,940
NOR 4254

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Supernova
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4254
NOR Rating: NOR 0,8796
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 20:53:00 10:48:00 9:29:58 9
Total 09.09.2017 20:53:00 10:48:00 9:29:58 9
Supernova

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Supernova
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4254
NOR Rating: NOR 0,8796
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 20:53:00 10:48:00 9:29:58 9
Total 09.09.2017 20:53:00 10:48:00 9:29:58 9
Albin Nova Eira Naustvik Asker Seilforening 0,880
NOR 15689

Christian Huse

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: MAVERICK
Båttype: Seascape 24
Seilnummer: NOR 15689
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MAVERICK

Christian Huse

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: MAVERICK
Båttype: Seascape 24
Seilnummer: NOR 15689
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Seascape 24 Christian Huse Kongelig Norsk Seilforening 0,000
NOR 13975

Lars Petter Karlsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ping
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13975
NOR Rating: NOR 0,9543
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 16:57:36 6:52:36 6:33:44 2
Total 09.09.2017 16:57:36 6:52:36 6:33:44 2
Ping

Lars Petter Karlsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ping
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13975
NOR Rating: NOR 0,9543
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 16:57:36 6:52:36 6:33:44 2
Total 09.09.2017 16:57:36 6:52:36 6:33:44 2
A31 Lars Petter Karlsen Bergens Seilforening 0,954
NOR 13573

Fredrik Thorsen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Amarone
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 13573
NOR Rating: NOR 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 18:55:50 8:50:50 8:18:59 6
Total 09.09.2017 18:55:50 8:50:50 8:18:59 6
Amarone

Fredrik Thorsen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Amarone
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 13573
NOR Rating: NOR 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 18:55:50 8:50:50 8:18:59 6
Total 09.09.2017 18:55:50 8:50:50 8:18:59 6
Elan 340 Fredrik Thorsen Sarpsborg Seilforening 0,940
NOR 14557

Helge Rongevær

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Flyer
Båttype: Dehler 36 cws
Seilnummer: NOR 14557
NOR Rating: NOR 0,9257

Seilbakgrunn
Deltatt i Onestar 3-4 ganger før
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 21:19:54 11:14:54 10:24:45 10
Total 09.09.2017 21:19:54 11:14:54 10:24:45 10
Flyer

Helge Rongevær

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Flyer
Båttype: Dehler 36 cws
Seilnummer: NOR 14557
NOR Rating: NOR 0,9257

Seilbakgrunn
Deltatt i Onestar 3-4 ganger før
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 21:19:54 11:14:54 10:24:45 10
Total 09.09.2017 21:19:54 11:14:54 10:24:45 10
Dehler 36 cws Helge Rongevær Fredrikstad Seilforening 0,926
NOR 10629

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,9000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:37:58 7:32:58 6:47:40 3
Total 09.09.2017 17:37:58 7:32:58 6:47:40 3
Sinbad

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,9000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:37:58 7:32:58 6:47:40 3
Total 09.09.2017 17:37:58 7:32:58 6:47:40 3
Impala 31 Bjørn Hansen Bærum Seilforening 0,900
NOR 10203

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9130

Seilbakgrunn
Vokst opp på Sætre i Hurum og seilte optimist, flipper og europajolle som barn.
Som voksen har jeg stort sett seilt i Oslofjorden med diverse forskjellige båter i lokale og regionale regattaer.
De siste par årene har vi satset mer på Short Hand. Min far Asbjørn Lønmo er fast mannskap.

Beste prestasjoner
2017 2.plass Færderseilasen SH
2016 2.plass Færderseilasen SH
2015 Klassevinner Færderseilasen R26
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:09:23 7:04:23 6:27:27 1
Total 09.09.2017 17:09:23 7:04:23 6:27:27 1
Jakobine

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9130

Seilbakgrunn
Vokst opp på Sætre i Hurum og seilte optimist, flipper og europajolle som barn.
Som voksen har jeg stort sett seilt i Oslofjorden med diverse forskjellige båter i lokale og regionale regattaer.
De siste par årene har vi satset mer på Short Hand. Min far Asbjørn Lønmo er fast mannskap.

Beste prestasjoner
2017 2.plass Færderseilasen SH
2016 2.plass Færderseilasen SH
2015 Klassevinner Færderseilasen R26
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:09:23 7:04:23 6:27:27 1
Total 09.09.2017 17:09:23 7:04:23 6:27:27 1
J/92 Yngve Lønmo Hurum Seilforening 0,913
NOR 28

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9615

Seilbakgrunn
0

Beste prestasjoner
0 0
0 0
0 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 18:40:00 8:35:00 8:15:10 5
Total 09.09.2017 18:40:00 8:35:00 8:15:10 5
HYAK

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9615

Seilbakgrunn
0

Beste prestasjoner
0 0
0 0
0 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 18:40:00 8:35:00 8:15:10 5
Total 09.09.2017 18:40:00 8:35:00 8:15:10 5
SunFast 3200 Pål Kragerud Kongelig Norsk Seilforening 0,962
NOR 11110

wolfgang eichstetter

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
NOR Rating: NOR 0,8848
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
Lupona

wolfgang eichstetter

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
NOR Rating: NOR 0,8848
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
Kron wolfgang eichstetter Asker Seilforening 0,885
NOR 15360

Terje Gårdsmoen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Coccos
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 349
Seilnummer: NOR 15360
NOR Rating: NOR 0,8680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
Coccos

Terje Gårdsmoen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Coccos
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 349
Seilnummer: NOR 15360
NOR Rating: NOR 0,8680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
Jeanneau Sun Odyssey 349 Terje Gårdsmoen Asker Seilforening 0,868
NOR 11154

Tore Langballe

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Terna
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11154
NOR Rating: NOR 0.9100

Seilbakgrunn
A-jolle som barn
Andunge som ungdom i 12 år. Regatta ukentlig i mange år.
Diverse tur og regattaseiling som mannskap.
Skipper på egen skute siden 2010. First 31.7. Tur og regatta.

Beste prestasjoner
2016 Soloseiling rundt Skagerak
2014 Fullført Seapilot 2Star
2014 Zhik Skjæløy Onestar
Medaljer
År Mesterskap Medalje Klasse
1983 NM 2 Andunge

Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 19:05:00 9:00:00 8:11:24 4
Total 09.09.2017 19:05:00 9:00:00 8:11:24 4
Terna

Tore Langballe

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Terna
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11154
NOR Rating: NOR 0.9100

Seilbakgrunn
A-jolle som barn
Andunge som ungdom i 12 år. Regatta ukentlig i mange år.
Diverse tur og regattaseiling som mannskap.
Skipper på egen skute siden 2010. First 31.7. Tur og regatta.

Beste prestasjoner
2016 Soloseiling rundt Skagerak
2014 Fullført Seapilot 2Star
2014 Zhik Skjæløy Onestar
Medaljer
År Mesterskap Medalje Klasse
1983 NM 2 Andunge

Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 19:05:00 9:00:00 8:11:24 4
Total 09.09.2017 19:05:00 9:00:00 8:11:24 4
First 31.7 Tore Langballe Asker Seilforening 0,910
NOR 11213

Arne Isaksen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Xanthippe 3
Båttype: hanse 371
Seilnummer: NOR 11213
NOR Rating: NOR 0,9650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 19:29:00 9:24:00 9:04:15 8
Total 09.09.2017 19:29:00 9:24:00 9:04:15 8
Xanthippe 3

Arne Isaksen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Xanthippe 3
Båttype: hanse 371
Seilnummer: NOR 11213
NOR Rating: NOR 0,9650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 19:29:00 9:24:00 9:04:15 8
Total 09.09.2017 19:29:00 9:24:00 9:04:15 8
hanse 371 Arne Isaksen Bundefjorden Seilforening 0,965
NOR 10990

erik kverum

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Hårek
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10990
NOR Rating: NOR 0,9050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
Hårek

erik kverum

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Hårek
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10990
NOR Rating: NOR 0,9050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
First 31.7 erik kverum Hurum Seilforening 0,905
Deltagere i klassen: 17
 
Klasse: Shorthanded - MIDDELS
NOR 10738

Morten Nissen-Lie

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mimoka
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10738
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 11
Total DNS 11
Mimoka

Morten Nissen-Lie

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mimoka
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10738
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 11
Total DNS 11
Elan 37 Morten Nissen-Lie Kongelig Norsk Seilforening 0,981
NOR 12466

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,981
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:31:02 7:21:02 7:12:39 7
Total 09.09.2017 17:31:02 7:21:02 7:12:39 7
Mia Mara

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,981
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:31:02 7:21:02 7:12:39 7
Total 09.09.2017 17:31:02 7:21:02 7:12:39 7
Elan 37 Jon Moholth Tønsberg Seilforening 0,981
NOR 15427

KRISTIAN FÆSTE

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,974
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:13:34 7:03:34 6:52:33 2
Total 09.09.2017 17:13:34 7:03:34 6:52:33 2
Stutt-Tjukken

KRISTIAN FÆSTE

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,974
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:13:34 7:03:34 6:52:33 2
Total 09.09.2017 17:13:34 7:03:34 6:52:33 2
Pogo 30 KRISTIAN FÆSTE Drøbaksund Seilforening 0,974
NOR 12296

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12296
NOR Rating: NOR 0,988
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:27:51 7:17:51 7:12:35 6
Total 09.09.2017 17:27:51 7:17:51 7:12:35 6
Fri Flyt

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12296
NOR Rating: NOR 0,988
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:27:51 7:17:51 7:12:35 6
Total 09.09.2017 17:27:51 7:17:51 7:12:35 6
Hanse 370e Petter Hegle Holmestrand Seilforening 0,988
NOR 14994

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Cookie Monster
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14994
NOR Rating: NOR 0,9680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 11
Total DNS 11
Cookie Monster

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Cookie Monster
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14994
NOR Rating: NOR 0,9680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 11
Total DNS 11
Seascape 27 Vilhelm Vardøy Bundefjorden Seilforening 0,968
NOR 15333

Kai Viksjø

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: toXifia
Båttype: Xp 33
Seilnummer: NOR 15333
NOR Rating: NOR 0,9978
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:15:07 7:05:07 7:04:10 4
Total 09.09.2017 17:15:07 7:05:07 7:04:10 4
toXifia

Kai Viksjø

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: toXifia
Båttype: Xp 33
Seilnummer: NOR 15333
NOR Rating: NOR 0,9978
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:15:07 7:05:07 7:04:10 4
Total 09.09.2017 17:15:07 7:05:07 7:04:10 4
Xp 33 Kai Viksjø Bærum Seilforening 0,998
AFG 25

Geir Begby

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Laila2
Båttype: Fareast 28R
Seilnummer: AFG 25
NOR Rating: AFG 0,998
Medaljer
År Mesterskap Medalje Klasse
16 VM 1 ORCI

Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:14:18 7:04:18 7:03:27 3
Total 09.09.2017 17:14:18 7:04:18 7:03:27 3
Laila2

Geir Begby

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Laila2
Båttype: Fareast 28R
Seilnummer: AFG 25
NOR Rating: AFG 0,998
Medaljer
År Mesterskap Medalje Klasse
16 VM 1 ORCI

Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:14:18 7:04:18 7:03:27 3
Total 09.09.2017 17:14:18 7:04:18 7:03:27 3
Fareast 28R Geir Begby Fredrikstad Seilforening 0,998
NOR 10388

Torgeir Sten Askvig

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,9806
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:36:32 4:26:32 4:21:21 1
Total 09.09.2017 14:36:32 4:26:32 4:21:21 1
Jambo

Torgeir Sten Askvig

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,9806
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:36:32 4:26:32 4:21:21 1
Total 09.09.2017 14:36:32 4:26:32 4:21:21 1
J/109 Torgeir Sten Askvig Asker Seilforening 0,981
NOR 11001

Albert Roll

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Easy Match
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11001
NOR Rating: NOR 0,9790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
Easy Match

Albert Roll

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Easy Match
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11001
NOR Rating: NOR 0,9790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
Bavaria 38 Match Albert Roll Asker Seilforening 0,979
NOR 14473

Knut Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Anticoma
Båttype: Jeanneau 409
Seilnummer: NOR 14473
NOR Rating: NOR 1,0080

Seilbakgrunn
Kun vanlige norske regattaer fra jolle til stor båt.
Typiske regattaer, HH Skagen, Færder, Hollendern, Shetland R., Seilmakeren Doublehanded ..
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
Anticoma

Knut Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Anticoma
Båttype: Jeanneau 409
Seilnummer: NOR 14473
NOR Rating: NOR 1,0080

Seilbakgrunn
Kun vanlige norske regattaer fra jolle til stor båt.
Typiske regattaer, HH Skagen, Færder, Hollendern, Shetland R., Seilmakeren Doublehanded ..
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
Jeanneau 409 Knut Lind Bergens Seilforening 1,008
NOR 12845

Jan Roar Pedersen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Bølgen og Meg
Båttype: Bavaria 40 Cruiser
Seilnummer: NOR 12845
NOR Rating: NOR 0,9660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:39:18 7:29:18 7:14:01 9
Total 09.09.2017 17:39:18 7:29:18 7:14:01 9
Bølgen og Meg

Jan Roar Pedersen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Bølgen og Meg
Båttype: Bavaria 40 Cruiser
Seilnummer: NOR 12845
NOR Rating: NOR 0,9660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:39:18 7:29:18 7:14:01 9
Total 09.09.2017 17:39:18 7:29:18 7:14:01 9
Bavaria 40 Cruiser Jan Roar Pedersen Sarpsborg Seilforening 0,966
NOR 15628

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 0,9935
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:25:49 7:15:49 7:12:59 8
Total 09.09.2017 17:25:49 7:15:49 7:12:59 8
WilDa

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 0,9935
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:25:49 7:15:49 7:12:59 8
Total 09.09.2017 17:25:49 7:15:49 7:12:59 8
SO 409 Performance Kristian Jerpetjøn Nesodden Seilforening 0,994
NOR 10125

jostein Weum

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: iltoro 4
Båttype: Dehler
Seilnummer: NOR 10125
NOR Rating: NOR 0,9837
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:44:28 7:34:28 7:27:03 10
Total 09.09.2017 17:44:28 7:34:28 7:27:03 10
iltoro 4

jostein Weum

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: iltoro 4
Båttype: Dehler
Seilnummer: NOR 10125
NOR Rating: NOR 0,9837
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:44:28 7:34:28 7:27:03 10
Total 09.09.2017 17:44:28 7:34:28 7:27:03 10
Dehler jostein Weum Asker Seilforening 0,984
NOR 14405

Pål Bergan

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Fenris
Båttype: Sun Oddessey 409
Seilnummer: NOR 14405
NOR Rating: NOR 1,0029
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Fenris

Pål Bergan

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Fenris
Båttype: Sun Oddessey 409
Seilnummer: NOR 14405
NOR Rating: NOR 1,0029
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sun Oddessey 409 Pål Bergan Tønsberg Seilforening 1,003
NOR 10078

Kai Abrahamsen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Sweet Jane
Båttype: IMX 38
Seilnummer: NOR 10078
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:28:11 7:18:11 7:09:51 5
Total 09.09.2017 17:28:11 7:18:11 7:09:51 5
Sweet Jane

Kai Abrahamsen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Sweet Jane
Båttype: IMX 38
Seilnummer: NOR 10078
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:28:11 7:18:11 7:09:51 5
Total 09.09.2017 17:28:11 7:18:11 7:09:51 5
IMX 38 Kai Abrahamsen Asker Seilforening 0,981
Deltagere i klassen: 15
 
Klasse: Shorthanded - STOR
NOR 15283

Kjetil Tørseth

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Framtia
Båttype: XP-44
Seilnummer: NOR 15283
NOR Rating: NOR 1,0836
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9
Framtia

Kjetil Tørseth

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Framtia
Båttype: XP-44
Seilnummer: NOR 15283
NOR Rating: NOR 1,0836
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9
XP-44 Kjetil Tørseth Hurum Seilforening 1,084
NOR 13040

Sverre Marius Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1371
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 19:46:45 9:31:45 10:50:08 8
Total 09.09.2017 19:46:45 9:31:45 10:50:08 8
Black Pearl

Sverre Marius Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1371
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 19:46:45 9:31:45 10:50:08 8
Total 09.09.2017 19:46:45 9:31:45 10:50:08 8
Pogo 40 Sverre Marius Ellingsen Kongelig Norsk Seilforening 1,137
NOR 14147

Tor Hove

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Elanor
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14147
NOR Rating: NOR 1,0093
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9
Elanor

Tor Hove

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Elanor
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14147
NOR Rating: NOR 1,0093
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9
Elan 350 Tor Hove Strömstads Segelsällskap 1,009
NOR 15461

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0124
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Flying Scotsman

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0124
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sun Fast 3600 Colin Campbell Hurum Seilforening 1,012
NOR 14489

Bjørn Strand Jacobsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Diva
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14489
NOR Rating: NOR 1,0436
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 19:59:00 9:44:00 10:09:27 5
Total 09.09.2017 19:59:00 9:44:00 10:09:27 5
Diva

Bjørn Strand Jacobsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Diva
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14489
NOR Rating: NOR 1,0436
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 19:59:00 9:44:00 10:09:27 5
Total 09.09.2017 19:59:00 9:44:00 10:09:27 5
Hanse 430 Bjørn Strand Jacobsen Bundefjorden Seilforening 1,044
NOR 13639

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,0606
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 19:45:15 9:30:15 10:04:48 4
Total 09.09.2017 19:45:15 9:30:15 10:04:48 4
Godevenner

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,0606
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 19:45:15 9:30:15 10:04:48 4
Total 09.09.2017 19:45:15 9:30:15 10:04:48 4
First 40 Elling Rishoff Asker Seilforening 1,061
SWE 69

Peter Gustafsson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Blur
Båttype: J/111
Seilnummer: SWE 69
NOR Rating: SWE 1,0457
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 19:04:00 8:49:00 9:13:10 2
Total 09.09.2017 19:04:00 8:49:00 9:13:10 2
Blur

Peter Gustafsson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Blur
Båttype: J/111
Seilnummer: SWE 69
NOR Rating: SWE 1,0457
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 19:04:00 8:49:00 9:13:10 2
Total 09.09.2017 19:04:00 8:49:00 9:13:10 2
J/111 Peter Gustafsson Segelsällskapet Viken Ägir 1,046
NOR 10240

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 20:39:40 10:24:40 10:38:24 7
Total 09.09.2017 20:39:40 10:24:40 10:38:24 7
Fritt Fram!

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 20:39:40 10:24:40 10:38:24 7
Total 09.09.2017 20:39:40 10:24:40 10:38:24 7
First 40.7 Audun Gjøstein Asker Seilforening 1,022
NOR 15036

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 20:01:00 9:46:00 10:21:09 6
Total 09.09.2017 20:01:00 9:46:00 10:21:09 6
Kraftkar

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 20:01:00 9:46:00 10:21:09 6
Total 09.09.2017 20:01:00 9:46:00 10:21:09 6
Elan 400S Sigmund Andre Hertzberg Bærum Seilforening 1,060
NOR 9779

Per Ottar Skaaret

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jokerman
Båttype: X-50
Seilnummer: NOR 9779
NOR Rating: NOR 1,1300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 9
Total DNS 9
Jokerman

Per Ottar Skaaret

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jokerman
Båttype: X-50
Seilnummer: NOR 9779
NOR Rating: NOR 1,1300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 9
Total DNS 9
X-50 Per Ottar Skaaret Asker Seilforening 1,130
NOR 11227

Frode Lund

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: SY Mango
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11227
NOR Rating: NOR 1,0273
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SY Mango

Frode Lund

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: SY Mango
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11227
NOR Rating: NOR 1,0273
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 42 Match Frode Lund Bærum Seilforening 1,027
NOR 15670

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1.020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 19:00:00 8:45:00 8:55:30 1
Total 09.09.2017 19:00:00 8:45:00 8:55:30 1
Mika

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1.020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 19:00:00 8:45:00 8:55:30 1
Total 09.09.2017 19:00:00 8:45:00 8:55:30 1
JPK 1080 HARALD WALDER Bærum Seilforening 1,020
NOR 15611

MORTEN HARLEM

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Galatea
Båttype: Swan 48
Seilnummer: NOR 15611
NOR Rating: NOR 1,0694
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9
Galatea

MORTEN HARLEM

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Galatea
Båttype: Swan 48
Seilnummer: NOR 15611
NOR Rating: NOR 1,0694
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9
Swan 48 MORTEN HARLEM Sarpsborg Seilforening 1,069
NOR 15179

Kjell U Sandvig

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Stær
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15179
NOR Rating: NOR 1,0570
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 19:45:51 9:30:51 10:03:23 3
Total 09.09.2017 19:45:51 9:30:51 10:03:23 3
Stær

Kjell U Sandvig

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Stær
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15179
NOR Rating: NOR 1,0570
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 19:45:51 9:30:51 10:03:23 3
Total 09.09.2017 19:45:51 9:30:51 10:03:23 3
Arcona 410 Kjell U Sandvig Bærum Seilforening 1,057
NOR 14927

Lars-Fredrik Moe-Helgesen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: TAMARA
Båttype: Jeanneau Sun Odessey 439
Seilnummer: NOR 14927
NOR Rating: NOR 1,0342

Seilbakgrunn
Seilt ARC 1998. Vant klassen. Seilt ARC 2015, nr. 3 i klassen. Seilt 600 mil solo i middelhavet med samme båt som jeg starter med. Seilt jorden rundt med samme båt jeg stiller med fra 2015-2017. ISAF kurs.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9
TAMARA

Lars-Fredrik Moe-Helgesen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: TAMARA
Båttype: Jeanneau Sun Odessey 439
Seilnummer: NOR 14927
NOR Rating: NOR 1,0342

Seilbakgrunn
Seilt ARC 1998. Vant klassen. Seilt ARC 2015, nr. 3 i klassen. Seilt 600 mil solo i middelhavet med samme båt som jeg starter med. Seilt jorden rundt med samme båt jeg stiller med fra 2015-2017. ISAF kurs.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9
Jeanneau Sun Odessey 439 Lars-Fredrik Moe-Helgesen Drøbaksund Seilforening 1,034
Deltagere i klassen: 15
 
Klasse: Shorthanded - u spinnaker
NOR 3872

Stig Rolfsvåg

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Ella Hval
Båttype: Spekkhugger
Seilnummer: NOR 3872
NOR Rating: NOR 0,7666
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:52:42 4:52:42 3:44:23 1
Total 09.09.2017 14:52:42 4:52:42 3:44:23 1
Ella Hval

Stig Rolfsvåg

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Ella Hval
Båttype: Spekkhugger
Seilnummer: NOR 3872
NOR Rating: NOR 0,7666
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:52:42 4:52:42 3:44:23 1
Total 09.09.2017 14:52:42 4:52:42 3:44:23 1
Spekkhugger Stig Rolfsvåg Moss Seilforening 0,767
NOR 14551

TROND MÅRVIK

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Luna
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
NOR Rating: NOR 0,8901

Beste prestasjoner
2017 2.plass skagen race
2017 2.plass i færderen
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 15:10:37 5:10:37 4:36:28 2
Total 09.09.2017 15:10:37 5:10:37 4:36:28 2
Luna

TROND MÅRVIK

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Luna
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
NOR Rating: NOR 0,8901

Beste prestasjoner
2017 2.plass skagen race
2017 2.plass i færderen
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 15:10:37 5:10:37 4:36:28 2
Total 09.09.2017 15:10:37 5:10:37 4:36:28 2
Hanse 355 TROND MÅRVIK Drøbaksund Seilforening 0,890
NOR 1458

Helge Pedersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Mira
Båttype: Maxi 87
Seilnummer: NOR 1458
NOR Rating: NOR 0,7839

Seilbakgrunn
første seilbåt - Tur 80 i 1994. Byttet til Maxi 87 i 2007. Familieseiling i sommerferien fra ca 2000. Bolærne, Koster.
Mannskap hos Thorstein Saannum, Dufour 44 P Skagerrak og seilte Skagen Race og Færder/Hollenderen. Lærte mye seiling. 2.plass i Færder 5 år siden, 2. plass i Telenorregatta, 2. plass i klubbmesterskap Nesodden seilforening, alt i egen båt.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:49:00 7:49:00 6:07:38 3
Total 09.09.2017 17:49:00 7:49:00 6:07:38 3
Mira

Helge Pedersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Mira
Båttype: Maxi 87
Seilnummer: NOR 1458
NOR Rating: NOR 0,7839

Seilbakgrunn
første seilbåt - Tur 80 i 1994. Byttet til Maxi 87 i 2007. Familieseiling i sommerferien fra ca 2000. Bolærne, Koster.
Mannskap hos Thorstein Saannum, Dufour 44 P Skagerrak og seilte Skagen Race og Færder/Hollenderen. Lærte mye seiling. 2.plass i Færder 5 år siden, 2. plass i Telenorregatta, 2. plass i klubbmesterskap Nesodden seilforening, alt i egen båt.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:49:00 7:49:00 6:07:38 3
Total 09.09.2017 17:49:00 7:49:00 6:07:38 3
Maxi 87 Helge Pedersen Nesodden Seilforening 0,784
Deltagere i klassen: 3
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-09-13 22:20:49Cache read