Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

Shorthanded Flerskrog

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-237

Lucas Hofman

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: Avalon
Båttype: Sass 880
Seilnummer: NOR 237
NOR Rating: NOR 0,9870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 16:59:00 6:39:00 6:33:48 1
Total 09.09.2017 16:59:00 6:39:00 6:33:48 1
AVALON

Lucas Hofman

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: Avalon
Båttype: Sass 880
Seilnummer: NOR 237
NOR Rating: NOR 0,9870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 16:59:00 6:39:00 6:33:48 1
Total 09.09.2017 16:59:00 6:39:00 6:33:48 1

Lucas Hofman (Viken Flerskrogseilere)
Sass 880 6:39:00 6:33:48 1 1
2 NOR-274

Bernt Biberg

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: Diddy Wah Diddy
Båttype: Rackam 26
Seilnummer: NOR 274
NOR Rating: NOR 1,2100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
DIDDY WAH DIDDY

Bernt Biberg

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: Diddy Wah Diddy
Båttype: Rackam 26
Seilnummer: NOR 274
NOR Rating: NOR 1,2100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Bernt Biberg (Viken Flerskrogseilere)
Rackam 26 DNC (3)

Shorthanded LITEN

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-10203

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9130

Seilbakgrunn
Vokst opp på Sætre i Hurum og seilte optimist, flipper og europajolle som barn.
Som voksen har jeg stort sett seilt i Oslofjorden med diverse forskjellige båter i lokale og regionale regattaer.
De siste par årene har vi satset mer på Short Hand. Min far Asbjørn Lønmo er fast mannskap.

Beste prestasjoner
2017 2.plass Færderseilasen SH
2016 2.plass Færderseilasen SH
2015 Klassevinner Færderseilasen R26
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:09:23 7:04:23 6:27:27 1
Total 09.09.2017 17:09:23 7:04:23 6:27:27 1
JAKOBINE

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9130

Seilbakgrunn
Vokst opp på Sætre i Hurum og seilte optimist, flipper og europajolle som barn.
Som voksen har jeg stort sett seilt i Oslofjorden med diverse forskjellige båter i lokale og regionale regattaer.
De siste par årene har vi satset mer på Short Hand. Min far Asbjørn Lønmo er fast mannskap.

Beste prestasjoner
2017 2.plass Færderseilasen SH
2016 2.plass Færderseilasen SH
2015 Klassevinner Færderseilasen R26
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:09:23 7:04:23 6:27:27 1
Total 09.09.2017 17:09:23 7:04:23 6:27:27 1

Yngve Lønmo (Hurum Seilforening)
J/92 7:04:23 6:27:27 1 1
2 NOR-13975

Lars Petter Karlsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ping
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13975
NOR Rating: NOR 0,9543
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 16:57:36 6:52:36 6:33:44 2
Total 09.09.2017 16:57:36 6:52:36 6:33:44 2
PING

Lars Petter Karlsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ping
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13975
NOR Rating: NOR 0,9543
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 16:57:36 6:52:36 6:33:44 2
Total 09.09.2017 16:57:36 6:52:36 6:33:44 2

Lars Petter Karlsen (Bergens Seilforening)
A31 6:52:36 6:33:44 2 2
3 NOR-10629

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,9000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:37:58 7:32:58 6:47:40 3
Total 09.09.2017 17:37:58 7:32:58 6:47:40 3
SINBAD

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,9000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:37:58 7:32:58 6:47:40 3
Total 09.09.2017 17:37:58 7:32:58 6:47:40 3

Bjørn Hansen (Bærum Seilforening)
Impala 31 7:32:58 6:47:40 3 3
4 NOR-11154

Tore Langballe

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Terna
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11154
NOR Rating: NOR 0.9100

Seilbakgrunn
A-jolle som barn
Andunge som ungdom i 12 år. Regatta ukentlig i mange år.
Diverse tur og regattaseiling som mannskap.
Skipper på egen skute siden 2010. First 31.7. Tur og regatta.

Beste prestasjoner
2016 Soloseiling rundt Skagerak
2014 Fullført Seapilot 2Star
2014 Zhik Skjæløy Onestar
Medaljer
År Mesterskap Medalje Klasse
1983 NM 2 Andunge

Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 19:05:00 9:00:00 8:11:24 4
Total 09.09.2017 19:05:00 9:00:00 8:11:24 4
TERNA

Tore Langballe

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Terna
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11154
NOR Rating: NOR 0.9100

Seilbakgrunn
A-jolle som barn
Andunge som ungdom i 12 år. Regatta ukentlig i mange år.
Diverse tur og regattaseiling som mannskap.
Skipper på egen skute siden 2010. First 31.7. Tur og regatta.

Beste prestasjoner
2016 Soloseiling rundt Skagerak
2014 Fullført Seapilot 2Star
2014 Zhik Skjæløy Onestar
Medaljer
År Mesterskap Medalje Klasse
1983 NM 2 Andunge

Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 19:05:00 9:00:00 8:11:24 4
Total 09.09.2017 19:05:00 9:00:00 8:11:24 4

Tore Langballe (Asker Seilforening)
First 31.7 9:00:00 8:11:24 4 4
5 NOR-28

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9615

Seilbakgrunn
0

Beste prestasjoner
0 0
0 0
0 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 18:40:00 8:35:00 8:15:10 5
Total 09.09.2017 18:40:00 8:35:00 8:15:10 5
HYAK

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9615

Seilbakgrunn
0

Beste prestasjoner
0 0
0 0
0 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 18:40:00 8:35:00 8:15:10 5
Total 09.09.2017 18:40:00 8:35:00 8:15:10 5

Pål Kragerud (Kongelig Norsk Seilforening)
SunFast 3200 8:35:00 8:15:10 5 5
6 NOR-13573

Fredrik Thorsen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Amarone
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 13573
NOR Rating: NOR 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 18:55:50 8:50:50 8:18:59 6
Total 09.09.2017 18:55:50 8:50:50 8:18:59 6
AMARONE

Fredrik Thorsen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Amarone
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 13573
NOR Rating: NOR 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 18:55:50 8:50:50 8:18:59 6
Total 09.09.2017 18:55:50 8:50:50 8:18:59 6

Fredrik Thorsen (Sarpsborg Seilforening)
Elan 340 8:50:50 8:18:59 6 6
7 NOR-11285

Frank Sandberg

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 19:23:20 9:18:20 8:44:50 7
Total 09.09.2017 19:23:20 9:18:20 8:44:50 7
TUSSå

Frank Sandberg

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 19:23:20 9:18:20 8:44:50 7
Total 09.09.2017 19:23:20 9:18:20 8:44:50 7

Frank Sandberg (Drøbaksund Seilforening)
Sun Fast 35 9:18:20 8:44:50 7 7
8 NOR-11213

Arne Isaksen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Xanthippe 3
Båttype: hanse 371
Seilnummer: NOR 11213
NOR Rating: NOR 0,9650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 19:29:00 9:24:00 9:04:15 8
Total 09.09.2017 19:29:00 9:24:00 9:04:15 8
XANTHIPPE 3

Arne Isaksen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Xanthippe 3
Båttype: hanse 371
Seilnummer: NOR 11213
NOR Rating: NOR 0,9650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 19:29:00 9:24:00 9:04:15 8
Total 09.09.2017 19:29:00 9:24:00 9:04:15 8

Arne Isaksen (Bundefjorden Seilforening)
hanse 371 9:24:00 9:04:15 8 8
9 NOR-4254

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Supernova
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4254
NOR Rating: NOR 0,8796
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 20:53:00 10:48:00 9:29:58 9
Total 09.09.2017 20:53:00 10:48:00 9:29:58 9
SUPERNOVA

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Supernova
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4254
NOR Rating: NOR 0,8796
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 20:53:00 10:48:00 9:29:58 9
Total 09.09.2017 20:53:00 10:48:00 9:29:58 9

Eira Naustvik (Asker Seilforening)
Albin Nova 10:48:00 9:29:58 9 9
10 NOR-14557

Helge Rongevær

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Flyer
Båttype: Dehler 36 cws
Seilnummer: NOR 14557
NOR Rating: NOR 0,9257

Seilbakgrunn
Deltatt i Onestar 3-4 ganger før
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 21:19:54 11:14:54 10:24:45 10
Total 09.09.2017 21:19:54 11:14:54 10:24:45 10
FLYER

Helge Rongevær

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Flyer
Båttype: Dehler 36 cws
Seilnummer: NOR 14557
NOR Rating: NOR 0,9257

Seilbakgrunn
Deltatt i Onestar 3-4 ganger før
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 21:19:54 11:14:54 10:24:45 10
Total 09.09.2017 21:19:54 11:14:54 10:24:45 10

Helge Rongevær (Fredrikstad Seilforening)
Dehler 36 cws 11:14:54 10:24:45 10 10
11 NOR-15360

Terje Gårdsmoen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Coccos
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 349
Seilnummer: NOR 15360
NOR Rating: NOR 0,8680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
COCCOS

Terje Gårdsmoen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Coccos
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 349
Seilnummer: NOR 15360
NOR Rating: NOR 0,8680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Terje Gårdsmoen (Asker Seilforening)
Jeanneau Sun Odyssey 349 DNF (18)
11 NOR-10990

erik kverum

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Hårek
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10990
NOR Rating: NOR 0,9050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
HåREK

erik kverum

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Hårek
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10990
NOR Rating: NOR 0,9050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

erik kverum (Hurum Seilforening)
First 31.7 DNF (18)
11 NOR-14742

Vidar Moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Joppe
Båttype: Humphreys 30
Seilnummer: NOR 14742
NOR Rating: NOR 0,9590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
JOPPE

Vidar Moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Joppe
Båttype: Humphreys 30
Seilnummer: NOR 14742
NOR Rating: NOR 0,9590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Vidar Moe (Fredrikstad Seilforening)
Humphreys 30 DNF (18)
11 NOR-11110

wolfgang eichstetter

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
NOR Rating: NOR 0,8848
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
LUPONA

wolfgang eichstetter

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
NOR Rating: NOR 0,8848
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

wolfgang eichstetter (Asker Seilforening)
Kron DNF (18)
11 NOR-8900

Per Forsstrøm

Seilforening: Halden Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Arcona 36
Seilnummer: NOR 8900
NOR Rating: NOR 0,9300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
VENTUS

Per Forsstrøm

Seilforening: Halden Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Arcona 36
Seilnummer: NOR 8900
NOR Rating: NOR 0,9300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Per Forsstrøm (Halden Seilforening)
Arcona 36 DNF (18)
11 NOR-13724

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
VINDTORA

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Christian Stensholt (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
Pogo 8.50 DNF (18)
11 NOR-15689

Christian Huse

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: MAVERICK
Båttype: Seascape 24
Seilnummer: NOR 15689
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MAVERICK

Christian Huse

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: MAVERICK
Båttype: Seascape 24
Seilnummer: NOR 15689
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Christian Huse (Kongelig Norsk Seilforening)
Seascape 24 DNC (18)

Shorthanded MIDDELS

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-10388

Torgeir Sten Askvig

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,9806
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:36:32 4:26:32 4:21:21 1
Total 09.09.2017 14:36:32 4:26:32 4:21:21 1
JAMBO

Torgeir Sten Askvig

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,9806
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:36:32 4:26:32 4:21:21 1
Total 09.09.2017 14:36:32 4:26:32 4:21:21 1

Torgeir Sten Askvig (Asker Seilforening)
J/109 4:26:32 4:21:21 1 1
2 NOR-15427

KRISTIAN FÆSTE

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,974
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:13:34 7:03:34 6:52:33 2
Total 09.09.2017 17:13:34 7:03:34 6:52:33 2
STUTT-TJUKKEN

KRISTIAN FÆSTE

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,974
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:13:34 7:03:34 6:52:33 2
Total 09.09.2017 17:13:34 7:03:34 6:52:33 2

KRISTIAN FÆSTE (Drøbaksund Seilforening)
Pogo 30 7:03:34 6:52:33 2 2
3 AFG-25

Geir Begby

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Laila2
Båttype: Fareast 28R
Seilnummer: AFG 25
NOR Rating: AFG 0,998
Medaljer
År Mesterskap Medalje Klasse
16 VM 1 ORCI

Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:14:18 7:04:18 7:03:27 3
Total 09.09.2017 17:14:18 7:04:18 7:03:27 3
LAILA2

Geir Begby

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Laila2
Båttype: Fareast 28R
Seilnummer: AFG 25
NOR Rating: AFG 0,998
Medaljer
År Mesterskap Medalje Klasse
16 VM 1 ORCI

Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:14:18 7:04:18 7:03:27 3
Total 09.09.2017 17:14:18 7:04:18 7:03:27 3

Geir Begby (Fredrikstad Seilforening)
Fareast 28R 7:04:18 7:03:27 3 3
4 NOR-15333

Kai Viksjø

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: toXifia
Båttype: Xp 33
Seilnummer: NOR 15333
NOR Rating: NOR 0,9978
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:15:07 7:05:07 7:04:10 4
Total 09.09.2017 17:15:07 7:05:07 7:04:10 4
TOXIFIA

Kai Viksjø

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: toXifia
Båttype: Xp 33
Seilnummer: NOR 15333
NOR Rating: NOR 0,9978
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:15:07 7:05:07 7:04:10 4
Total 09.09.2017 17:15:07 7:05:07 7:04:10 4

Kai Viksjø (Bærum Seilforening)
Xp 33 7:05:07 7:04:10 4 4
5 NOR-10078

Kai Abrahamsen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Sweet Jane
Båttype: IMX 38
Seilnummer: NOR 10078
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:28:11 7:18:11 7:09:51 5
Total 09.09.2017 17:28:11 7:18:11 7:09:51 5
SWEET JANE

Kai Abrahamsen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Sweet Jane
Båttype: IMX 38
Seilnummer: NOR 10078
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:28:11 7:18:11 7:09:51 5
Total 09.09.2017 17:28:11 7:18:11 7:09:51 5

Kai Abrahamsen (Asker Seilforening)
IMX 38 7:18:11 7:09:51 5 5
6 NOR-12296

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12296
NOR Rating: NOR 0,988
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:27:51 7:17:51 7:12:35 6
Total 09.09.2017 17:27:51 7:17:51 7:12:35 6
FRI FLYT

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12296
NOR Rating: NOR 0,988
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:27:51 7:17:51 7:12:35 6
Total 09.09.2017 17:27:51 7:17:51 7:12:35 6

Petter Hegle (Holmestrand Seilforening)
Hanse 370e 7:17:51 7:12:35 6 6
7 NOR-12466

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,981
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:31:02 7:21:02 7:12:39 7
Total 09.09.2017 17:31:02 7:21:02 7:12:39 7
MIA MARA

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,981
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:31:02 7:21:02 7:12:39 7
Total 09.09.2017 17:31:02 7:21:02 7:12:39 7

Jon Moholth (Tønsberg Seilforening)
Elan 37 7:21:02 7:12:39 7 7
8 NOR-15628

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 0,9935
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:25:49 7:15:49 7:12:59 8
Total 09.09.2017 17:25:49 7:15:49 7:12:59 8
WILDA

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 0,9935
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:25:49 7:15:49 7:12:59 8
Total 09.09.2017 17:25:49 7:15:49 7:12:59 8

Kristian Jerpetjøn (Nesodden Seilforening)
SO 409 Performance 7:15:49 7:12:59 8 8
9 NOR-12845

Jan Roar Pedersen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Bølgen og Meg
Båttype: Bavaria 40 Cruiser
Seilnummer: NOR 12845
NOR Rating: NOR 0,9660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:39:18 7:29:18 7:14:01 9
Total 09.09.2017 17:39:18 7:29:18 7:14:01 9
BøLGEN OG MEG

Jan Roar Pedersen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Bølgen og Meg
Båttype: Bavaria 40 Cruiser
Seilnummer: NOR 12845
NOR Rating: NOR 0,9660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:39:18 7:29:18 7:14:01 9
Total 09.09.2017 17:39:18 7:29:18 7:14:01 9

Jan Roar Pedersen (Sarpsborg Seilforening)
Bavaria 40 Cruiser 7:29:18 7:14:01 9 9
10 NOR-10125

jostein Weum

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: iltoro 4
Båttype: Dehler
Seilnummer: NOR 10125
NOR Rating: NOR 0,9837
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:44:28 7:34:28 7:27:03 10
Total 09.09.2017 17:44:28 7:34:28 7:27:03 10
ILTORO 4

jostein Weum

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: iltoro 4
Båttype: Dehler
Seilnummer: NOR 10125
NOR Rating: NOR 0,9837
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:44:28 7:34:28 7:27:03 10
Total 09.09.2017 17:44:28 7:34:28 7:27:03 10

jostein Weum (Asker Seilforening)
Dehler 7:34:28 7:27:03 10 10
11 NOR-14473

Knut Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Anticoma
Båttype: Jeanneau 409
Seilnummer: NOR 14473
NOR Rating: NOR 1,0080

Seilbakgrunn
Kun vanlige norske regattaer fra jolle til stor båt.
Typiske regattaer, HH Skagen, Færder, Hollendern, Shetland R., Seilmakeren Doublehanded ..
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
ANTICOMA

Knut Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Anticoma
Båttype: Jeanneau 409
Seilnummer: NOR 14473
NOR Rating: NOR 1,0080

Seilbakgrunn
Kun vanlige norske regattaer fra jolle til stor båt.
Typiske regattaer, HH Skagen, Færder, Hollendern, Shetland R., Seilmakeren Doublehanded ..
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Knut Lind (Bergens Seilforening)
Jeanneau 409 DNF (16)
11 NOR-11001

Albert Roll

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Easy Match
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11001
NOR Rating: NOR 0,9790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
EASY MATCH

Albert Roll

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Easy Match
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11001
NOR Rating: NOR 0,9790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Albert Roll (Asker Seilforening)
Bavaria 38 Match DNF (16)
11 NOR-14994

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Cookie Monster
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14994
NOR Rating: NOR 0,9680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 11
Total DNS 11
COOKIE MONSTER

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Cookie Monster
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14994
NOR Rating: NOR 0,9680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 11
Total DNS 11

Vilhelm Vardøy (Bundefjorden Seilforening)
Seascape 27 DNS (16)
11 NOR-10738

Morten Nissen-Lie

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mimoka
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10738
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 11
Total DNS 11
MIMOKA

Morten Nissen-Lie

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mimoka
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10738
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 11
Total DNS 11

Morten Nissen-Lie (Kongelig Norsk Seilforening)
Elan 37 DNS (16)
11 NOR-14405

Pål Bergan

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Fenris
Båttype: Sun Oddessey 409
Seilnummer: NOR 14405
NOR Rating: NOR 1,0029
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
FENRIS

Pål Bergan

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Fenris
Båttype: Sun Oddessey 409
Seilnummer: NOR 14405
NOR Rating: NOR 1,0029
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Pål Bergan (Tønsberg Seilforening)
Sun Oddessey 409 DNC (16)

Shorthanded STOR

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-15670

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1.020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 19:00:00 8:45:00 8:55:30 1
Total 09.09.2017 19:00:00 8:45:00 8:55:30 1
MIKA

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1.020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 19:00:00 8:45:00 8:55:30 1
Total 09.09.2017 19:00:00 8:45:00 8:55:30 1

HARALD WALDER (Bærum Seilforening)
JPK 1080 8:45:00 8:55:30 1 1
2 SWE-69

Peter Gustafsson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Blur
Båttype: J/111
Seilnummer: SWE 69
NOR Rating: SWE 1,0457
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 19:04:00 8:49:00 9:13:10 2
Total 09.09.2017 19:04:00 8:49:00 9:13:10 2
BLUR

Peter Gustafsson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Blur
Båttype: J/111
Seilnummer: SWE 69
NOR Rating: SWE 1,0457
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 19:04:00 8:49:00 9:13:10 2
Total 09.09.2017 19:04:00 8:49:00 9:13:10 2

Peter Gustafsson (Segelsällskapet Viken Ägir)
J/111 8:49:00 9:13:10 2 2
3 NOR-15179

Kjell U Sandvig

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Stær
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15179
NOR Rating: NOR 1,0570
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 19:45:51 9:30:51 10:03:23 3
Total 09.09.2017 19:45:51 9:30:51 10:03:23 3
STæR

Kjell U Sandvig

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Stær
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15179
NOR Rating: NOR 1,0570
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 19:45:51 9:30:51 10:03:23 3
Total 09.09.2017 19:45:51 9:30:51 10:03:23 3

Kjell U Sandvig (Bærum Seilforening)
Arcona 410 9:30:51 10:03:23 3 3
4 NOR-13639

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,0606
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 19:45:15 9:30:15 10:04:48 4
Total 09.09.2017 19:45:15 9:30:15 10:04:48 4
GODEVENNER

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,0606
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 19:45:15 9:30:15 10:04:48 4
Total 09.09.2017 19:45:15 9:30:15 10:04:48 4

Elling Rishoff (Asker Seilforening)
First 40 9:30:15 10:04:48 4 4
5 NOR-14489

Bjørn Strand Jacobsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Diva
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14489
NOR Rating: NOR 1,0436
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 19:59:00 9:44:00 10:09:27 5
Total 09.09.2017 19:59:00 9:44:00 10:09:27 5
DIVA

Bjørn Strand Jacobsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Diva
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14489
NOR Rating: NOR 1,0436
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 19:59:00 9:44:00 10:09:27 5
Total 09.09.2017 19:59:00 9:44:00 10:09:27 5

Bjørn Strand Jacobsen (Bundefjorden Seilforening)
Hanse 430 9:44:00 10:09:27 5 5
6 NOR-15036

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 20:01:00 9:46:00 10:21:09 6
Total 09.09.2017 20:01:00 9:46:00 10:21:09 6
KRAFTKAR

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 20:01:00 9:46:00 10:21:09 6
Total 09.09.2017 20:01:00 9:46:00 10:21:09 6

Sigmund Andre Hertzberg (Bærum Seilforening)
Elan 400S 9:46:00 10:21:09 6 6
7 NOR-10240

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 20:39:40 10:24:40 10:38:24 7
Total 09.09.2017 20:39:40 10:24:40 10:38:24 7
FRITT FRAM!

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 20:39:40 10:24:40 10:38:24 7
Total 09.09.2017 20:39:40 10:24:40 10:38:24 7

Audun Gjøstein (Asker Seilforening)
First 40.7 10:24:40 10:38:24 7 7
8 NOR-13040

Sverre Marius Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1371
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 19:46:45 9:31:45 10:50:08 8
Total 09.09.2017 19:46:45 9:31:45 10:50:08 8
BLACK PEARL

Sverre Marius Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1371
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 19:46:45 9:31:45 10:50:08 8
Total 09.09.2017 19:46:45 9:31:45 10:50:08 8

Sverre Marius Ellingsen (Kongelig Norsk Seilforening)
Pogo 40 9:31:45 10:50:08 8 8
9 NOR-14147

Tor Hove

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Elanor
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14147
NOR Rating: NOR 1,0093
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9
ELANOR

Tor Hove

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Elanor
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14147
NOR Rating: NOR 1,0093
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9

Tor Hove (Strömstads Segelsällskap)
Elan 350 DNF (16)
9 NOR-15283

Kjetil Tørseth

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Framtia
Båttype: XP-44
Seilnummer: NOR 15283
NOR Rating: NOR 1,0836
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9
FRAMTIA

Kjetil Tørseth

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Framtia
Båttype: XP-44
Seilnummer: NOR 15283
NOR Rating: NOR 1,0836
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9

Kjetil Tørseth (Hurum Seilforening)
XP-44 DNF (16)
9 NOR-15611

MORTEN HARLEM

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Galatea
Båttype: Swan 48
Seilnummer: NOR 15611
NOR Rating: NOR 1,0694
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9
GALATEA

MORTEN HARLEM

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Galatea
Båttype: Swan 48
Seilnummer: NOR 15611
NOR Rating: NOR 1,0694
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9

MORTEN HARLEM (Sarpsborg Seilforening)
Swan 48 DNF (16)
9 NOR-14927

Lars-Fredrik Moe-Helgesen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: TAMARA
Båttype: Jeanneau Sun Odessey 439
Seilnummer: NOR 14927
NOR Rating: NOR 1,0342

Seilbakgrunn
Seilt ARC 1998. Vant klassen. Seilt ARC 2015, nr. 3 i klassen. Seilt 600 mil solo i middelhavet med samme båt som jeg starter med. Seilt jorden rundt med samme båt jeg stiller med fra 2015-2017. ISAF kurs.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9
TAMARA

Lars-Fredrik Moe-Helgesen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: TAMARA
Båttype: Jeanneau Sun Odessey 439
Seilnummer: NOR 14927
NOR Rating: NOR 1,0342

Seilbakgrunn
Seilt ARC 1998. Vant klassen. Seilt ARC 2015, nr. 3 i klassen. Seilt 600 mil solo i middelhavet med samme båt som jeg starter med. Seilt jorden rundt med samme båt jeg stiller med fra 2015-2017. ISAF kurs.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9

Lars-Fredrik Moe-Helgesen (Drøbaksund Seilforening)
Jeanneau Sun Odessey 439 DNF (16)
9 NOR-9779

Per Ottar Skaaret

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jokerman
Båttype: X-50
Seilnummer: NOR 9779
NOR Rating: NOR 1,1300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 9
Total DNS 9
JOKERMAN

Per Ottar Skaaret

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jokerman
Båttype: X-50
Seilnummer: NOR 9779
NOR Rating: NOR 1,1300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 9
Total DNS 9

Per Ottar Skaaret (Asker Seilforening)
X-50 DNS (16)
9 NOR-15461

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0124
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
FLYING SCOTSMAN

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0124
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Colin Campbell (Hurum Seilforening)
Sun Fast 3600 DNC (16)
9 NOR-11227

Frode Lund

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: SY Mango
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11227
NOR Rating: NOR 1,0273
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SY MANGO

Frode Lund

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: SY Mango
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11227
NOR Rating: NOR 1,0273
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Frode Lund (Bærum Seilforening)
Bavaria 42 Match DNC (16)

Shorthanded uten spinnaker

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-3872

Stig Rolfsvåg

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Ella Hval
Båttype: Spekkhugger
Seilnummer: NOR 3872
NOR Rating: NOR 0,7666
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:52:42 4:52:42 3:44:23 1
Total 09.09.2017 14:52:42 4:52:42 3:44:23 1
ELLA HVAL

Stig Rolfsvåg

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Ella Hval
Båttype: Spekkhugger
Seilnummer: NOR 3872
NOR Rating: NOR 0,7666
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 14:52:42 4:52:42 3:44:23 1
Total 09.09.2017 14:52:42 4:52:42 3:44:23 1

Stig Rolfsvåg (Moss Seilforening)
Spekkhugger 4:52:42 3:44:23 1 1
2 NOR-14551

TROND MÅRVIK

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Luna
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
NOR Rating: NOR 0,8901

Beste prestasjoner
2017 2.plass skagen race
2017 2.plass i færderen
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 15:10:37 5:10:37 4:36:28 2
Total 09.09.2017 15:10:37 5:10:37 4:36:28 2
LUNA

TROND MÅRVIK

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Luna
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
NOR Rating: NOR 0,8901

Beste prestasjoner
2017 2.plass skagen race
2017 2.plass i færderen
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 15:10:37 5:10:37 4:36:28 2
Total 09.09.2017 15:10:37 5:10:37 4:36:28 2

TROND MÅRVIK (Drøbaksund Seilforening)
Hanse 355 5:10:37 4:36:28 2 2
3 NOR-1458

Helge Pedersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Mira
Båttype: Maxi 87
Seilnummer: NOR 1458
NOR Rating: NOR 0,7839

Seilbakgrunn
første seilbåt - Tur 80 i 1994. Byttet til Maxi 87 i 2007. Familieseiling i sommerferien fra ca 2000. Bolærne, Koster.
Mannskap hos Thorstein Saannum, Dufour 44 P Skagerrak og seilte Skagen Race og Færder/Hollenderen. Lærte mye seiling. 2.plass i Færder 5 år siden, 2. plass i Telenorregatta, 2. plass i klubbmesterskap Nesodden seilforening, alt i egen båt.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:49:00 7:49:00 6:07:38 3
Total 09.09.2017 17:49:00 7:49:00 6:07:38 3
MIRA

Helge Pedersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Mira
Båttype: Maxi 87
Seilnummer: NOR 1458
NOR Rating: NOR 0,7839

Seilbakgrunn
første seilbåt - Tur 80 i 1994. Byttet til Maxi 87 i 2007. Familieseiling i sommerferien fra ca 2000. Bolærne, Koster.
Mannskap hos Thorstein Saannum, Dufour 44 P Skagerrak og seilte Skagen Race og Færder/Hollenderen. Lærte mye seiling. 2.plass i Færder 5 år siden, 2. plass i Telenorregatta, 2. plass i klubbmesterskap Nesodden seilforening, alt i egen båt.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2017 17:49:00 7:49:00 6:07:38 3
Total 09.09.2017 17:49:00 7:49:00 6:07:38 3

Helge Pedersen (Nesodden Seilforening)
Maxi 87 7:49:00 6:07:38 3 3
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-09-13 22:03:19Cache read