20. mai - 21. mai 2017
Drøbak Jollecup (OAS Cup)
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Om regattaen
Kunngjøring
For deltagerne
Seilingsbestemmelser
Seilforeningens hjemmeside
DSSF.no
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
042
NOR 3649
Mia Klæboe
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3649
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mia Klæboe
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3865
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3865
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jonas August Stjernstrøm
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3625
Eirik Kaspersen Bugge
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3625
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Eirik Kaspersen Bugge
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3660
Even Rondeel
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3660
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Even Rondeel
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3574
Ingrid Haugen Selliken
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3574
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ingrid Haugen Selliken
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3685
Marcus Wessel
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3685
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marcus Wessel
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3789
Sverre Langaas-Holt
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3789
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sverre Langaas-Holt
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3917
Cornelia Fure
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3917
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Cornelia Fure
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 2986
Ruben Rosenkilde
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 2986
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ruben Rosenkilde
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3352
Alexander Rosenkilde
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3352
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Alexander Rosenkilde
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3934
Marie Stenhagen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3934
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marie Stenhagen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 02
Haakon Birkeland
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 02
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Haakon Birkeland
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3145
Hanne Birkeland
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 3145
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Hanne Birkeland
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3694
Theodor Slaatrem-Hammer
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 3694
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Theodor Slaatrem-Hammer
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3276
Hedvig Ødeby Karlsen
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3276
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Hedvig Ødeby Karlsen
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 2965
Balder Støen
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 2965
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Balder Støen
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3550
Una Bryhni Utheim
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3550
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Una Bryhni Utheim
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3504
Maud Mariann Myhre
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3504
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Maud Mariann Myhre
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3518
Nikolai Løhren Kuhle
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3518
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nikolai Løhren Kuhle
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3782
Karsten Grav Kringlebotn
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3782
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Karsten Grav Kringlebotn
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 6563
Theo Gammelsrød
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 6563
Daniel Rosenkilde
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 6563
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Theo Gammelsrød
, Kongelig Norsk Seilforening
Daniel Rosenkilde, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 3752
Trym Gammelsrød
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3752
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Trym Gammelsrød
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3888
Milla Wang
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3888
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Milla Wang
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3794
Nilas Goa Diab
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3794
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nilas Goa Diab
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3679
Felix Sommerfelt
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3679
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Felix Sommerfelt
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 0000
Øyvind Solbakken
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Gjermund Ihlebekk
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Øyvind Solbakken
, Soon Seilforening
Gjermund Ihlebekk, Soon Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 3771
Karen Linnestad Spone
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 3771
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Karen Linnestad Spone
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3379
Teodor Linnestad Spone
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 3379
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Teodor Linnestad Spone
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3335
Thomas Nordby
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3335
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Thomas Nordby
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 5978
Nikolai Vedeler Amundsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 5978
Kristian Dønvold
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 5978
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nikolai Vedeler Amundsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Kristian Dønvold, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 3749
Liam Skeide Bates
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3749
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Liam Skeide Bates
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3624
Henrik Lundblad
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3624
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Lundblad
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3819
Philip Forslund
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3819
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Philip Forslund
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3578
Max Ottesen
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3578
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Max Ottesen
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3824
JonAx Sørlie
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3824
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
JonAx Sørlie
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3843
Eskil Ova
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3843
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Eskil Ova
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3086
Cedrik Sannerud
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 3086
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Cedrik Sannerud
, Moss Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3018
Cornelius Sannerud
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 3018
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Cornelius Sannerud
, Moss Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3618
Anna Elisabeth Fagerhøi
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3618
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anna Elisabeth Fagerhøi
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3527
Malin Wessel
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3527
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Malin Wessel
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3689
Julie Svedrup
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3689
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Julie Svedrup
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3881
Emil Forslund
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3881
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emil Forslund
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
Last ned CSV fil