Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtBåttypeSkipperForeningHCP
Klasse: Melges 24
NOR 418

Sigve Kjelstrup

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR

Henrik Larsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Parody

Sigve Kjelstrup

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR

Henrik Larsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges 24 Sigve Kjelstrup Trondhjems Seilforening 0,000
NOR 402

Carl-Erik Kullmann

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Lunacy
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 402
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Lunacy

Carl-Erik Kullmann

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Lunacy
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 402
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges 24 Carl-Erik Kullmann Trondhjems Seilforening 0,000
NOR 632

Ole-Aleksander Ottesen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR

Mauritz Talseth

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Team Stormfokk

Ole-Aleksander Ottesen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR

Mauritz Talseth

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges 24 Ole-Aleksander Ottesen Trondhjems Seilforening 0,000
NOR 527

Lars Kåre Valla

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn: Ungen
Båttype: Melges
Seilnummer: NOR 527
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ungen

Lars Kåre Valla

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn: Ungen
Båttype: Melges
Seilnummer: NOR 527
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges Lars Kåre Valla Malvik og Stjørdal Seilforening 0,000
Deltagere i klassen: 4
 
Klasse: NOR Rating
NOR 164

Bård Fjeldaas

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: ShadowfaX
Båttype: X-35 One Design
Seilnummer: NOR 164
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
Total 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
ShadowfaX

Bård Fjeldaas

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: ShadowfaX
Båttype: X-35 One Design
Seilnummer: NOR 164
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
Total 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
X-35 One Design Bård Fjeldaas Trondhjems Seilforening 1,013
NOR 5010

Mikael Viggen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Hera
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 5010
NOR Rating: NOR 0,8760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
Total 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
Hera

Mikael Viggen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Hera
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 5010
NOR Rating: NOR 0,8760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
Total 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
Comfortina 32 Mikael Viggen Trondhjems Seilforening 0,876
NOR 727

Runar Søråsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Miles Ahead
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 727
NOR Rating: NOR 0.922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Miles Ahead

Runar Søråsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Miles Ahead
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 727
NOR Rating: NOR 0.922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
J/80 Runar Søråsen Trondhjems Seilforening 0,922
NOR 11843

Paul Høiskar

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843
NOR Rating: NOR 0,978
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Rabbagast

Paul Høiskar

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843
NOR Rating: NOR 0,978
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 34.7 Paul Høiskar Trondhjems Seilforening 0,978
Deltagere i klassen: 4
 
Klasse: Yngling
NOR 411

Kenneth Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR

Christoffer Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Thor

Kenneth Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR

Christoffer Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Yngling Kenneth Buvik Trondhjems Seilforening 0,000
NOR 251

Rimmert van der Kooij

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Bølla
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 251
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Bølla

Rimmert van der Kooij

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Bølla
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 251
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Yngling Rimmert van der Kooij Trondhjems Seilforening 0,000
NOR 407

Achim Gerstenberg

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR

Christos Kalavrytinos

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tigergutt

Achim Gerstenberg

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR

Christos Kalavrytinos

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Yngling Achim Gerstenberg Trondhjems Seilforening 0,000
NOR 219

Dirk Nolte

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR

Sverre Andreassen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Cubita

Dirk Nolte

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR

Sverre Andreassen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Yngling Dirk Nolte Trondhjems Seilforening 0,000
Deltagere i klassen: 4
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-05-07 15:28:53Cache read