Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

Melges 24

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8Race 9Race 10
1 NOR-418

Sigve Kjelstrup

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR

Henrik Larsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
PARODY

Sigve Kjelstrup

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR

Henrik Larsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sigve Kjelstrup (Trondhjems Seilforening)
11 1211222211
2 NOR-402

Carl-Erik Kullmann

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Lunacy
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 402
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LUNACY

Carl-Erik Kullmann

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Lunacy
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 402
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Carl-Erik Kullmann (Trondhjems Seilforening)
12 2322111122
3 NOR-527

Lars Kåre Valla

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn: Ungen
Båttype: Melges
Seilnummer: NOR 527
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
UNGEN

Lars Kåre Valla

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn: Ungen
Båttype: Melges
Seilnummer: NOR 527
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lars Kåre Valla (Malvik og Stjørdal Seilforening)
22 31333343OCS (5)3
4 NOR-632

Ole-Aleksander Ottesen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR

Mauritz Talseth

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TEAM STORMFOKK

Ole-Aleksander Ottesen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR

Mauritz Talseth

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ole-Aleksander Ottesen (Trondhjems Seilforening)
30 4444443434

Nor Rating

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8Race 9
1 NOR-164

Bård Fjeldaas

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: ShadowfaX
Båttype: X-35 One Design
Seilnummer: NOR 164
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
Total 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
SHADOWFAX

Bård Fjeldaas

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: ShadowfaX
Båttype: X-35 One Design
Seilnummer: NOR 164
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
Total 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1

Bård Fjeldaas (Trondhjems Seilforening)
X-35 One Design 8 111111111
2 NOR-5010

Mikael Viggen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Hera
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 5010
NOR Rating: NOR 0,8760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
Total 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
HERA

Mikael Viggen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Hera
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 5010
NOR Rating: NOR 0,8760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
Total 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2

Mikael Viggen (Trondhjems Seilforening)
Comfortina 32 19 222223333
3 NOR-727

Runar Søråsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Miles Ahead
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 727
NOR Rating: NOR 0.922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MILES AHEAD

Runar Søråsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Miles Ahead
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 727
NOR Rating: NOR 0.922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Runar Søråsen (Trondhjems Seilforening)
J/80 28 DNC (5)DNC (5)DNC (5)DNC (5)DNC (5)2222
4 NOR-11843

Paul Høiskar

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843
NOR Rating: NOR 0,978
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
RABBAGAST

Paul Høiskar

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843
NOR Rating: NOR 0,978
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Paul Høiskar (Trondhjems Seilforening)
First 34.7 38 DNC (5)DNC (5)DNC (5)DNC (5)DNC (5)44DNC (5)DNC (5)

Yngling

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8
1 NOR-411

Kenneth Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR

Christoffer Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
THOR

Kenneth Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR

Christoffer Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kenneth Buvik (Trondhjems Seilforening)
9 21DNF (5)11121
2 NOR-407

Achim Gerstenberg

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR

Christos Kalavrytinos

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TIGERGUTT

Achim Gerstenberg

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR

Christos Kalavrytinos

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Achim Gerstenberg (Trondhjems Seilforening)
13 32222212
3 NOR-251

Rimmert van der Kooij

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Bølla
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 251
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BøLLA

Rimmert van der Kooij

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Bølla
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 251
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Rimmert van der Kooij (Trondhjems Seilforening)
21 131DNC (5)33DNC (5)DNC (5)
4 NOR-219

Dirk Nolte

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR

Sverre Andreassen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
CUBITA

Dirk Nolte

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR

Sverre Andreassen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Dirk Nolte (Trondhjems Seilforening)
31 443DNC (5)DNC (5)DNC (5)DNC (5)DNC (5)
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-05-07 15:14:42Cache read