Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrSkipperForening
Klasse: Bic-brett - BIC-U15
NOR 65

Even Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 65
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Even Fuhr Midtgaard Åsane Seilforening
NOR 148

Nils-Henrik Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Nils-Henrik Lind Bergens Seilforening
Deltagere i klassen: 2
 
Klasse: Bic-brett - BIC-U17
NOR 144

Mathilde Elise Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mathilde Elise Lind Bergens Seilforening
NOR 161

Arvid Elias Guddal Einan

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 161
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Arvid Elias Guddal Einan Bergens Seilforening
Deltagere i klassen: 2
 
Klasse: Bic-brett - BIC-U19
NOR 1

Helle Oppedal

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Helle Oppedal Bergens Seilforening
NOR 90

Martin Hope

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 90
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Martin Hope Bergens Seilforening
Deltagere i klassen: 2
 
Klasse: Brett - Rekrutt
NOR 01

Maren Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 01
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Maren Fuhr Midtgaard Åsane Seilforening
NOR 01

Anniken Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 01
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Anniken Fuhr Midtgaard Åsane Seilforening
Deltagere i klassen: 2
 
Klasse: Optimist - A
NOR 3911

Sunniva Knudsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3911
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sunniva Knudsen Ran Seilforening
NOR 3190

Oscar Nøttingnes Skovly

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Oscar Nøttingnes Skovly Ran Seilforening
NOR 3461

Ingrid Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ingrid Wiik Ran Seilforening
NOR 3661

Ina Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3661
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ina Valeur Børresen Ran Seilforening
NOR 3856

Alexander Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3856
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Alexander Valeur Børresen Ran Seilforening
NOR 3778

Mikal Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3778
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mikal Tveita Åsane Seilforening
NOR 3950

Albertine Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Albertine Lind Bergens Seilforening
NOR 3829

Tuva Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3829
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tuva Handegard Askøy Seilforening
NOR 3522

Erland Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3522
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erland Handegard Askøy Seilforening
Deltagere i klassen: 9
 
Klasse: Optimist - B
NOR 3254

Jon Henrik De Boer

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jon Henrik De Boer Åsane Seilforening
NOR 3816

Frida Bakke Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 3816
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Frida Bakke Hjellestad Hjellestad Seilforening
NOR 3601

Oliver Mellingen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3601
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Oliver Mellingen Åsane Seilforening
NOR 3577

Pia Henriette Brun Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3577
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Pia Henriette Brun Tveita Åsane Seilforening
NOR 3523

Lars Sjursen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3523
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Lars Sjursen Åsane Seilforening
NOR 3403

Magnus Sletten Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3403
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Magnus Sletten Hansen Bergens Seilforening
NOR 2437

Marte Wenneck Rasmussen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 2437
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Marte Wenneck Rasmussen Hjellestad Seilforening
Deltagere i klassen: 7
 
Klasse: Optimist - C
NOR 3345

Daniel Rolland

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3345
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Daniel Rolland Åsane Seilforening
NOR 3801

Michele Gannau

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3801
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Michele Gannau Åsane Seilforening
Deltagere i klassen: 2
 
Klasse: Snipe
NOR 30672

Trond Aarø

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 30672

Ida T. Sætersdal, MB

Seilforening:
Seilnummer: NOR 30672
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Trond Aarø Milde Båtlag
NOR 30070

Erling Nesse

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 30070

Helge Holmbek, MB

Seilforening:
Seilnummer: NOR 30070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erling Nesse Milde Båtlag
NOR 15566

Jan Malmin Hansen

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 15566

Jan Vee, Båtlaget Njord/Tysnes

Seilforening:
Seilnummer: NOR 15566
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jan Malmin Hansen Milde Båtlag
NOR 28779

Tine Lekve

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28779

Audun Lekve

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28779
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tine Lekve
NOR 28755

George Martin Børve

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 28755

Marita Børve, MB

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28755
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
George Martin Børve Milde Båtlag
NOR 28775

Henrik Julius Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 28775

Sølvi Uthaug

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28775
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Henrik Julius Nilsen Bergens Seilforening
Deltagere i klassen: 6
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-10-25 00:05:07Cache read