Resultater

Endelige resultater      Startlister     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

BIC-brett - BIC-U15

Plass Seilnr Båt Poeng Seilas 1Seilas 2Seilas 3Seilas 4
1 NOR-148

Nils-Henrik Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nils-Henrik Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nils-Henrik Lind (Bergens Seilforening)
3 111
2 NOR-65

Even Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 65
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Even Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 65
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Even Fuhr Midtgaard (Åsane Seilforening)
6 222

BIC-brett - BIC-U17

Plass Seilnr Båt Poeng Seilas 1Seilas 2Seilas 3Seilas 4
1 NOR-144

Mathilde Elise Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mathilde Elise Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mathilde Elise Lind (Bergens Seilforening)
4 112
2 NOR-161

Arvid Elias Guddal Einan

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 161
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Arvid Elias Guddal Einan

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 161
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Arvid Elias Guddal Einan (Bergens Seilforening)
5 221

BIC-brett - BIC-U19

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4
1 NOR-1

Helle Oppedal

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Helle Oppedal

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Helle Oppedal (Bergens Seilforening)
3 111
2 NOR-90

Martin Hope

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 90
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Martin Hope

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 90
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Martin Hope (Bergens Seilforening)
6 222

Brett Rekrutt

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1
NOR-01

Maren Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 01
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Maren Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 01
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Maren Fuhr Midtgaard (Åsane Seilforening)
NOR-01

Anniken Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 01
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Anniken Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 01
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Anniken Fuhr Midtgaard (Åsane Seilforening)

Optimist A

Plass Seilnr Båt Poeng Seilas 1Seilas 2Seilas 3Seilas 4
1 NOR-3190

Oscar Nøttingnes Skovly

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oscar Nøttingnes Skovly

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oscar Nøttingnes Skovly (Ran Seilforening)
3 111
2 NOR-3661

Ina Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3661
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ina Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3661
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ina Valeur Børresen (Ran Seilforening)
10 523
3 NOR-3911

Sunniva Knudsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3911
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sunniva Knudsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3911
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sunniva Knudsen (Ran Seilforening)
10 244
4 NOR-3461

Ingrid Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ingrid Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ingrid Wiik (Ran Seilforening)
12 63RDG - 3
5 NOR-3950

Albertine Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Albertine Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Albertine Lind (Bergens Seilforening)
14 482
6 NOR-3778

Mikal Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3778
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mikal Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3778
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mikal Tveita (Åsane Seilforening)
14 365
7 NOR-3522

Erland Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3522
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erland Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3522
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erland Handegard (Askøy Seilforening)
18 756
8 NOR-3856

Alexander Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3856
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3856
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Valeur Børresen (Ran Seilforening)
22 877
9 NOR-3829

Tuva Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3829
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tuva Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3829
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tuva Handegard (Askøy Seilforening)
30 DNC (10)DNC (10)DNC (10)

Optimist B

Plass Seilnr Båt Poeng Seilas 1Seilas 2Seilas 3Seilas 4
1 NOR-3254

Jon Henrik De Boer

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jon Henrik De Boer

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jon Henrik De Boer (Åsane Seilforening)
4 211
2 NOR-3403

Magnus Sletten Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3403
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Magnus Sletten Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3403
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Magnus Sletten Hansen (Bergens Seilforening)
9 333
3 NOR-3816

Frida Bakke Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 3816
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Frida Bakke Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 3816
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Frida Bakke Hjellestad (Hjellestad Seilforening)
10 442
4 NOR-2437

Marte Wenneck Rasmussen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 2437
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marte Wenneck Rasmussen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 2437
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marte Wenneck Rasmussen (Hjellestad Seilforening)
11 12DNC (8)
5 NOR-3577

Pia Henriette Brun Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3577
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Pia Henriette Brun Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3577
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Pia Henriette Brun Tveita (Åsane Seilforening)
15 555
6 NOR-3523

Lars Sjursen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3523
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lars Sjursen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3523
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lars Sjursen (Åsane Seilforening)
17 764
7 NOR-3601

Oliver Mellingen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3601
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oliver Mellingen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3601
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oliver Mellingen (Åsane Seilforening)
21 67DNC (8)

Optimist C

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1
NOR-3345

Daniel Rolland

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3345
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Daniel Rolland

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3345
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Daniel Rolland (Åsane Seilforening)
NOR-3801

Michele Gannau

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3801
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Michele Gannau

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3801
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Michele Gannau (Åsane Seilforening)

Snipe

Plass Seilnr Båt Poeng Seilas 1Seilas 2Seilas 3Seilas 4
1 NOR-30070

Erling Nesse

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 30070

Helge Holmbek, MB

Seilforening:
Seilnummer: NOR 30070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erling Nesse

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 30070

Helge Holmbek, MB

Seilforening:
Seilnummer: NOR 30070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erling Nesse (Milde Båtlag
Helge Holmbek, MB ())
4 112
2 NOR-30672

Trond Aarø

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 30672

Ida T. Sætersdal, MB

Seilforening:
Seilnummer: NOR 30672
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Trond Aarø

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 30672

Ida T. Sætersdal, MB

Seilforening:
Seilnummer: NOR 30672
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Trond Aarø (Milde Båtlag
Ida T. Sætersdal, MB ())
5 221
3 NOR-28775

Henrik Julius Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 28775

Sølvi Uthaug

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28775
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Julius Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 28775

Sølvi Uthaug

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28775
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Julius Nilsen (Bergens Seilforening
Sølvi Uthaug ())
10 334
4 NOR-15566

Jan Malmin Hansen

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 15566

Jan Vee, Båtlaget Njord/Tysnes

Seilforening:
Seilnummer: NOR 15566
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jan Malmin Hansen

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 15566

Jan Vee, Båtlaget Njord/Tysnes

Seilforening:
Seilnummer: NOR 15566
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jan Malmin Hansen (Milde Båtlag
Jan Vee, Båtlaget Njord/Tysnes ())
11 443
5 NOR-28755

George Martin Børve

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 28755

Marita Børve, MB

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28755
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

George Martin Børve

Seilforening: Milde Båtlag
Seilnummer: NOR 28755

Marita Børve, MB

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28755
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

George Martin Børve (Milde Båtlag
Marita Børve, MB ())
15 555
6 NOR-28779

Tine Lekve

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28779

Audun Lekve

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28779
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tine Lekve

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28779

Audun Lekve

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28779
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tine Lekve (
Audun Lekve ())
19 DNF (7)66
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-09-06 22:02:26Cache read