6. mai - 7. mai 2017
Rekrutteringshelg joller og brett
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Skipper
Klasse: Rekrutteringshelg
Tord Jebsen Misje
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tord Jebsen Misje
Casper Opstvedt
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Casper Opstvedt
Live Chemnitz Amundsen
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Live Chemnitz Amundsen
Ole Birkeland
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ole Birkeland
Marie Birkeland
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marie Birkeland
Birk Thunold
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Birk Thunold
Emilie Rolland
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emilie Rolland
Jonathan Andersson
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jonathan Andersson
Marcus Lampe-Bellamy
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marcus Lampe-Bellamy
Even Ruud Iversen
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Even Ruud Iversen
Markus Haugland
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Markus Haugland
Elisabeth Lampe
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Elisabeth Lampe
Hannes Midtveit
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hannes Midtveit
Halvor Midtveit
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Halvor Midtveit
Silja Midtveit
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Silja Midtveit
Ida Hordvik
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ida Hordvik
Steinar Larusson - Arnesen
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Steinar Larusson - Arnesen
Oskar Størksen Sæthre
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oskar Størksen Sæthre
Lauritz Aase Gravdal
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lauritz Aase Gravdal
Deltagere i klassen: 19
Last ned CSV fil