Deltagerliste

Sorter listen etter Påmeldingsnummer - Klasse - Seilnummer - Skipper - Båtnavn - Båttype - Seilforening (Skipper) - Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte 011
NOR 600

Jens Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Team J&J
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 600

Jørgen Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Team J&J
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    PARTY GIRL

Jens Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Team J&J
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 600

Jørgen Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Team J&J
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jens Altern Wathne, Askøy Seilforening
Jørgen Altern Wathne, Askøy Seilforening
Henrik Rye Jakobsen, Ran Seilforening
Mikkel Storm Berger, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Melges 24


ita 799

Leif Kristian Garvik

Seilforening: Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: SALT 6
Seilnummer: ita 799

leif gunnar sandtorv

Seilforening: Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: SALT 6
Seilnummer: ita 799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    SALT 6

Leif Kristian Garvik

Seilforening: Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: SALT 6
Seilnummer: ita 799

leif gunnar sandtorv

Seilforening: Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: SALT 6
Seilnummer: ita 799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Leif Kristian Garvik, Ran Seilforening
leif gunnar sandtorv, Ran Seilforening
kurt furnes, Ran Seilforening
steffen berthelsen, Ran Seilforening
alexander daghl høgheim, Ran Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 755

Carl Edward Jansen

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lille 2 OB
Seilnummer: NOR 755

Ida Kristine Jansen Vardøy

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lille 2 OB
Seilnummer: NOR 755
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    LILLE 2 OB

Carl Edward Jansen

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lille 2 OB
Seilnummer: NOR 755

Ida Kristine Jansen Vardøy

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lille 2 OB
Seilnummer: NOR 755
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Carl Edward Jansen, Askøy Seilforening
Ida Kristine Jansen Vardøy, Askøy Seilforening
Espen Markhus,
Erling Holler,
Klasse: Melges 24


NOR 342

Gisle Bjørsrud Bø

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Very Happy !
Seilnummer: NOR 342

Joachim Nordlie

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Very Happy !
Seilnummer: NOR 342
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    VERY HAPPY !

Gisle Bjørsrud Bø

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Very Happy !
Seilnummer: NOR 342

Joachim Nordlie

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Very Happy !
Seilnummer: NOR 342
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Gisle Bjørsrud Bø, Christianssands Seilforening
Joachim Nordlie, Christianssands Seilforening
Erik Børresen, Christianssands Seilforening
No Name, Christianssands Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 628

Bård ove Hansen

Seilforening: Ran Seilforening
Teamnavn: Team do it
Båtnavn: Do it
Seilnummer: NOR 628

Knut erik Hjort

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Team do it
Båtnavn: Do it
Seilnummer: NOR 628
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    DO IT

Bård ove Hansen

Seilforening: Ran Seilforening
Teamnavn: Team do it
Båtnavn: Do it
Seilnummer: NOR 628

Knut erik Hjort

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Team do it
Båtnavn: Do it
Seilnummer: NOR 628
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Bård ove Hansen, Ran Seilforening
Knut erik Hjort, Askøy Seilforening
Fredrik Karlsen, Askøy Seilforening
Chris Skogen, Askøy Seilforening
Torbjørn Halvorsen, Askøy Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 7

Sandra McCarley

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Java Joy
Båtnavn: Java Joy
Seilnummer: NOR 7

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Java Joy
Båtnavn: Java Joy
Seilnummer: NOR 7
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    JAVA JOY

Sandra McCarley

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Java Joy
Båtnavn: Java Joy
Seilnummer: NOR 7

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Java Joy
Båtnavn: Java Joy
Seilnummer: NOR 7
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sandra McCarley, Askøy Seilforening
Gordon Wright, Askøy Seilforening
Bernt Svendsen, Askøy Seilforening
Nick Toybee, Askøy Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 796

Karl Petter Haugen

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: ASF SL TEAM
Båtnavn: Chatrix
Seilnummer: NOR 796

Stian Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: ASF SL TEAM
Båtnavn: Chatrix
Seilnummer: NOR 796
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    CHATRIX

Karl Petter Haugen

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: ASF SL TEAM
Båtnavn: Chatrix
Seilnummer: NOR 796

Stian Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: ASF SL TEAM
Båtnavn: Chatrix
Seilnummer: NOR 796
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Karl Petter Haugen, Askøy Seilforening
Stian Soltvedt, Askøy Seilforening
Karl Emil Haugen, Askøy Seilforening
Jon Lystrup, Askøy Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 344

Jan Hopland

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: RedWhiteBlue
Båtnavn: RedWhiteBlue
Seilnummer: NOR 344

Linn Kirkeli

Seilforening:
Teamnavn: RedWhiteBlue
Båtnavn: RedWhiteBlue
Seilnummer: NOR 344
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    REDWHITEBLUE

Jan Hopland

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: RedWhiteBlue
Båtnavn: RedWhiteBlue
Seilnummer: NOR 344

Linn Kirkeli

Seilforening:
Teamnavn: RedWhiteBlue
Båtnavn: RedWhiteBlue
Seilnummer: NOR 344
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jan Hopland, Askøy Seilforening
Linn Kirkeli,
Mira Høstaker,
Klasse: Yngling

NOR 560

Karoline Folgerø Dale

Seilforening: Stord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 560

Knut-Ove Eidsnes

Seilforening: Stord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
   

Karoline Folgerø Dale

Seilforening: Stord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 560

Knut-Ove Eidsnes

Seilforening: Stord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Karoline Folgerø Dale, Stord Seilforening
Knut-Ove Eidsnes, Stord Seilforening
Svein Sandvik, Stord Seilforening
Jon Lund, Stord Seilforening
Inge Skaar, Stord Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 305

Celia Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ilter
Seilnummer: NOR 305

Erling Tobias Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ilter
Seilnummer: NOR 305
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    ILTER

Celia Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ilter
Seilnummer: NOR 305

Erling Tobias Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ilter
Seilnummer: NOR 305
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Celia Valeur Børresen, Ran Seilforening
Erling Tobias Wiik, Ran Seilforening
Thomas Frigstad, Lillesand Seilforening
nn nn, Ran Seilforening
Klasse: Melges 24


ITA 1799

Dag Buch

Seilforening: Farsund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Black Jack
Seilnummer: ITA 1799

Frank Johansen

Seilforening: Farsund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Black Jack
Seilnummer: ITA 1799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    BLACK JACK

Dag Buch

Seilforening: Farsund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Black Jack
Seilnummer: ITA 1799

Frank Johansen

Seilforening: Farsund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Black Jack
Seilnummer: ITA 1799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Dag Buch, Farsund Seilforening
Frank Johansen, Farsund Seilforening
Kjell Cato Jensen, Farsund Seilforening
Klasse: Melges 24


Last ned CSV fil


Last updated: 2017-05-07 16:54:07Cache read