Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrSkipperForening
Klasse: Bic-brett
NOR 148

Nils-Henrik Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.04.2017 13:30:00 1
Total 29.04.2017 13:30:00 1000:40:39 1
Nils-Henrik Lind Bergens Seilforening
NOR 144

Mathilde Elise Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mathilde Elise Lind Bergens Seilforening
NOR 65

Even Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 65
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 2
Even Fuhr Midtgaard Åsane Seilforening
NOR 0

Arvid Elias Guddal Einan

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Arvid Elias Guddal Einan Bergens Seilforening
NOR 90

Martin Hope

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 90
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Martin Hope Bergens Seilforening
NOR 61

Kathinka Mørner

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 61
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Kathinka Mørner Åsane Seilforening
NOR 2127

Sveinung Einan

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 2127
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sveinung Einan Bergens Seilforening
Deltagere i klassen: 7
 
Klasse: Brett - Nybegynner
NOR 000

Tuva Skjold-Rosenvinge

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tuva Skjold-Rosenvinge Åsane Seilforening
Deltagere i klassen: 1
 
Klasse: Laser 4.7
NOR 206864

Erik Karlsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206864
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erik Karlsen Ran Seilforening
NOR 209763

Simen Guldberg

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 209763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Simen Guldberg Ran Seilforening
NOR 198741

Kristine Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 198741
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Kristine Hjellestad Hjellestad Seilforening
NOR 211309

Marius Bjelkarøy Westervik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 211309
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Marius Bjelkarøy Westervik Ran Seilforening
NOR 208682

Didrik Jelstad

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 208682
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Didrik Jelstad Åsane Seilforening
NOR 211307

Tobias Sandmo Birkeland

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 211307
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tobias Sandmo Birkeland Ran Seilforening
NOR 207105

Karoline Eirin Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 207105
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Karoline Eirin Vabø Ran Seilforening
NOR 206861

Celia Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206861
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Celia Valeur Børresen Ran Seilforening
Deltagere i klassen: 8
 
Klasse: Laser Radial
NOR 206358

Andreas Hjellestad Hella

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 206358
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Andreas Hjellestad Hella Hjellestad Seilforening
NOR 206863

Inger Margrethe Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206863
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Inger Margrethe Vabø Ran Seilforening
Deltagere i klassen: 2
 
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3778

Mikal Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3778
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mikal Tveita Åsane Seilforening
NOR 3911

Sunniva Knudsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3911
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sunniva Knudsen Ran Seilforening
NOR 3722

Peter Guldberg

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3722
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Peter Guldberg Ran Seilforening
NOR 3950

Albertine Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Albertine Lind Bergens Seilforening
NOR 3190

Oscar Nøttingnes Skovly

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Oscar Nøttingnes Skovly Ran Seilforening
NOR 3851

Lars Andre Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3851
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Lars Andre Vabø Ran Seilforening
NOR 3661

Ina Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3661
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ina Valeur Børresen Ran Seilforening
NOR 3856

Alexander Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3856
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Alexander Valeur Børresen Ran Seilforening
NOR 3461

Ingrid Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ingrid Wiik Ran Seilforening
Deltagere i klassen: 9
 
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3577

Pia Henriette Brun Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3577
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Pia Henriette Brun Tveita Åsane Seilforening
NOR 3254

Jon Henrik De Boer

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jon Henrik De Boer Åsane Seilforening
NOR 3852

Daniel Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3852
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Daniel Hjorth Askøy Seilforening
NOR 3615

Marthine Edvardsen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3615
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Marthine Edvardsen Åsane Seilforening
NOR 3675

Milla Sandmo Birkeland

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3675
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Milla Sandmo Birkeland Ran Seilforening
NOR 3601

Oliver Mellingen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3601
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Oliver Mellingen Åsane Seilforening
NOR 25

Magnus Sletten Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 25
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Magnus Sletten Hansen Bergens Seilforening
NOR 2

Johannes Bjørsvik

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 2
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Johannes Bjørsvik Askøy Seilforening
Deltagere i klassen: 8
 
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3521

Even Begall

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3521
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Even Begall Åsane Seilforening
NOR 0000

Jakob Begall

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jakob Begall Åsane Seilforening
NOR 3345

Daniel Rolland

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3345
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Daniel Rolland Åsane Seilforening
NOR 001

Tuva Wold Brønlund

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 001
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tuva Wold Brønlund Åsane Seilforening
NOR 0

Isabella Lampe-Bellamy

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Isabella Lampe-Bellamy Åsane Seilforening
Deltagere i klassen: 5
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-05-05 15:26:15Cache read