11. august - 13. august 2017
NM Optimistjolle 2017
Hovedsponsor
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Om regattaen
Kunngjøring NM Optimist
Kunngjøring Coming Stars
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
118
NOR 3894
Ferdinand Juell-Bergan
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3894
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ferdinand Juell-Bergan
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3774
Nanna Juell-Bergan
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3774
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nanna Juell-Bergan
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
NOR 3185
Iver Elias Holm
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3185
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Iver Elias Holm
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3880
John-Øivind Tollevik Garvik
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3880
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
John-Øivind Tollevik Garvik
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3840
Sindre Tollevik Garvik
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3840
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sindre Tollevik Garvik
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
NOR 3897
Edvin Iver Stakston
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3897
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Edvin Iver Stakston
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
NOR 3911
Sunniva Knudsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3911
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sunniva Knudsen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
USA 21861
Nick Lovell
Seilforening:
Southern YC
Seilnummer:
USA 21861
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nick Lovell
, Southern YC
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3948
Nora Doksrød
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3948
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nora Doksrød
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3848
Hedvig Doksrød
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3848
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hedvig Doksrød
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Coming Stars Junior 2008-2007 (lør & søn)
Pernille Baann Eftang
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pernille Baann Eftang
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
DEN 8134
Eldar Ravn Holm
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
DEN 8134
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eldar Ravn Holm
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
NOR 3602
Christine Gyllenhammar-Wiig
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3602
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Christine Gyllenhammar-Wiig
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
NOR 3886
Fabian Victor Svendsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3886
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fabian Victor Svendsen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3889
Jacob Andresen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3889
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jacob Andresen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3960
Mathilde Robertstad
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3960
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mathilde Robertstad
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
GBR 6472
George May
Seilforening:
Seilnummer:
GBR 6472
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
George May
,
Klasse: Optimist - Gutt
GBR 5630
Casey Sopher
Seilforening:
Seilnummer:
GBR 5630
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Casey Sopher
,
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
GBR 6273
Freddie May
Seilforening:
Seilnummer:
GBR 6273
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Freddie May
,
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
GBR 5591
Henry May
Seilforening:
Seilnummer:
GBR 5591
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henry May
,
Klasse: Optimist - Coming Stars Junior 2008-2007 (lør & søn)
NOR 619
Emanuel Hoholm
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 619
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emanuel Hoholm
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Coming Stars Junior 2008-2007 (lør & søn)
NOR 3619
Ole Jakob Hoholm
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3619
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ole Jakob Hoholm
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3912
Liva Løset Eriksen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3912
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Liva Løset Eriksen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
NOR 3472
Tea Risvik
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3472
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tea Risvik
, Haugesund Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
NOR 3207
Sara Risvik
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3207
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sara Risvik
, Haugesund Seilforening
Klasse: Optimist - Coming Stars Junior 2008-2007 (lør & søn)
NOR 3476
Helene Grundvig Hvidsten
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3476
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Helene Grundvig Hvidsten
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
NOR 3898
Mari Grundvig Hvidsten
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3898
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mari Grundvig Hvidsten
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3950
Albertine Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3950
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Albertine Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 2977
Erik Aabye
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2977
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erik Aabye
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3397
Mette Aabye
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3397
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mette Aabye
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Coming Stars Junior 2008-2007 (lør & søn)
NOR 3776
Aslak Iveland
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3776
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Aslak Iveland
, Haugesund Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3699
Audun Iveland
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3699
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Audun Iveland
, Haugesund Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
NOR 3865
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3865
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jonas August Stjernstrøm
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3190
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3190
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oscar Nøttingnes Skovly
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3817
Diane Ninauve-Jutulstad
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3817
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Diane Ninauve-Jutulstad
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3930
Nicolai Østeby
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Seilnummer:
NOR 3930
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nicolai Østeby
, Christianssands Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3692
Vilde Bjørland
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3692
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Vilde Bjørland
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Coming Stars Junior 2008-2007 (lør & søn)
NOR 3778
Mikal Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3778
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mikal Tveita
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3885
Marie Butler Wang
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3885
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marie Butler Wang
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3649
Mia B Klæboe
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3649
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mia B Klæboe
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
NOR 3771
Karen Linnestad Spone
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 3771
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karen Linnestad Spone
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
NOR 3694
Theodor Slaatrem-Hammer
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 3694
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Theodor Slaatrem-Hammer
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
NOR 3689
Julie Sverdrup
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3689
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Julie Sverdrup
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3917
Cornelia Fure
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3917
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Cornelia Fure
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3915
Anna Elisabeth Fagerhøi
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3915
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anna Elisabeth Fagerhøi
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3145
Hanne Birkeland
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 3145
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hanne Birkeland
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
NOR 3895
Ulrik Quamme
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3895
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ulrik Quamme
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3845
Theodor Middelthon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3845
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Theodor Middelthon
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3861
Magnus Pollen Briså
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3861
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Magnus Pollen Briså
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
NOR 3922
Sverre Langaas-Holt
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3922
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sverre Langaas-Holt
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3738
Daniel Emil Egeberg Hansen
Seilforening:
Lillesand Seilforening
Seilnummer:
NOR 3738
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Daniel Emil Egeberg Hansen
, Lillesand Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3031
Herman Nygård
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3031
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Herman Nygård
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Coming Stars Junior 2008-2007 (lør & søn)
NOR 3024
Hannah Nygård
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3024
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hannah Nygård
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
NOR 3288
Jenny Elise Carlsen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3288
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jenny Elise Carlsen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
NOR 3018
Cornelius Sannerud
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 3018
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Cornelius Sannerud
, Moss Seilforening
Klasse: Optimist - Coming Stars Junior 2008-2007 (lør & søn)
NOR 3086
Cedrik Sannerud
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 3086
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Cedrik Sannerud
, Moss Seilforening
Klasse: Optimist - Coming Stars Junior 2008-2007 (lør & søn)
NOR 3550
Una Bryhni Utheim
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3550
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Una Bryhni Utheim
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
NOR 3975
Erik Bøen
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Seilnummer:
NOR 3975
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erik Bøen
, Ålesunds Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3850
Kaisa Sofie Kleven
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3850
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kaisa Sofie Kleven
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3765
Noah Boge
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3765
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Noah Boge
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Coming Stars Junior 2008-2007 (lør & søn)
NOR 3545
Sebastian Wright Stakston
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3545
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sebastian Wright Stakston
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Coming Stars Junior 2008-2007 (lør & søn)
NOR 3847
Anine Skjæret Halstensen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3847
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anine Skjæret Halstensen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3934
Marie Stenhagen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3934
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marie Stenhagen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3881
Emil Forslund
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3881
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emil Forslund
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3819
Philip Forslund
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3819
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Philip Forslund
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Coming Stars Junior 2008-2007 (lør & søn)
NOR 3461
Ingrid Wiik
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3461
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ingrid Wiik
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3665
Henrik Løset Eriksen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3665
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Løset Eriksen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Coming Stars Junior 2008-2007 (lør & søn)
NOR 3815
Sivert Foyn-Andersen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3815
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sivert Foyn-Andersen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
NOR 3404
Selmer Foyn-Andersen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3404
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Selmer Foyn-Andersen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Coming Stars Junior 2008-2007 (lør & søn)
NOR 3919
Markus-August Berthet
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3919
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Markus-August Berthet
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3862
Helle Øren-Svensen
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Seilnummer:
NOR 3862
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Helle Øren-Svensen
, Christianssands Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3910
Jenny Skirstad Pollen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3910
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jenny Skirstad Pollen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3219
Sarah Skirstad Pollen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3219
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sarah Skirstad Pollen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Coming Stars Junior 2008-2007 (lør & søn)
NOR 3504
Maud Mariann Myhre
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3504
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Maud Mariann Myhre
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
NOR 3822
Julia Jacobsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3822
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Julia Jacobsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3896
Sindre Angell-Hansen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3896
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sindre Angell-Hansen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3072
Maren Angell-Hansen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3072
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Maren Angell-Hansen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
NOR 00
Magnus Ingvaldsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 00
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Magnus Ingvaldsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3900
Felix Toll-Kjær
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3900
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Felix Toll-Kjær
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
NOR 830
Ferdinand Toll-Kjær
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 830
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ferdinand Toll-Kjær
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Coming Stars Junior 2008-2007 (lør & søn)
NOR 3726
Kaja Malmbekk
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3726
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kaja Malmbekk
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3782
Karsten Grav Kringlebotn
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3782
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karsten Grav Kringlebotn
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3888
Milla Wang
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3888
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Milla Wang
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
NOR 3581
Jacob Wærsten
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3581
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jacob Wærsten
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
NOR 3625
Sondre Elias Midtgård
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3625
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sondre Elias Midtgård
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Coming Stars Junior 2008-2007 (lør & søn)
NOR 3250
Søren Homme Håland
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3250
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Søren Homme Håland
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
NOR 3875
Tobias Frigstad
Seilforening:
Lillesand Seilforening
Seilnummer:
NOR 3875
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tobias Frigstad
, Lillesand Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
NOR 3736
Henrik Sjøl Christensen
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3736
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Sjøl Christensen
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3661
Ina Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3661
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ina Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3856
Alexander Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3856
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Alexander Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3868
Lea Nilsson
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3868
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lea Nilsson
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
NOR 3869
Eira Nilsson
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3869
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eira Nilsson
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3214
Fanny Wedel Jarlsberg
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3214
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fanny Wedel Jarlsberg
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Coming Stars Junior 2008-2007 (lør & søn)
NOR 3300
Isabella Petterson
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3300
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Isabella Petterson
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Coming Stars Junior 2008-2007 (lør & søn)
NOR 3884
Nikolai Løhren Kuhle
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3884
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nikolai Løhren Kuhle
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
NOR 3901
Lars Andre Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3901
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lars Andre Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3918
Caroline karlsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3918
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Caroline karlsen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Coming Stars Junior 2008-2007 (lør & søn)
NOR 3762
Marie Jacobsen Lepperød
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3762
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marie Jacobsen Lepperød
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3775
Rudolf Ugelstad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3775
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Rudolf Ugelstad
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3797
Fredrik Ugelstad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3797
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fredrik Ugelstad
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Coming Stars Junior 2008-2007 (lør & søn)
CAN 1511
Mattias Moberg-Parker
Seilforening:
Royal Vancouver Yacht Club
Seilnummer:
CAN 1511
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mattias Moberg-Parker
, Royal Vancouver Yacht Club
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3730
Vilde Tønnessen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3730
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Vilde Tønnessen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3688
Einar Olaf Blydt Aarnæs
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3688
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Einar Olaf Blydt Aarnæs
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3744
Sindre Johannes Blydt Aarnæs
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3744
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sindre Johannes Blydt Aarnæs
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
NOR 3242
Vilde Andrea Blydt Aarnæs
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3242
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Vilde Andrea Blydt Aarnæs
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
NOR 3492
Bendik Stening
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Seilnummer:
NOR 3492
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bendik Stening
, Christianssands Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
3824 9424
Jonas Alaxander Sørlie
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
3824 9424
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jonas Alaxander Sørlie
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3542
Ida-Linn Vittersø
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3542
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ida-Linn Vittersø
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3939
Sara Louise Syrrist
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 3939
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sara Louise Syrrist
, Moss Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
NOR 2508
Ella Sofie Syrrist
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 2508
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ella Sofie Syrrist
, Moss Seilforening
Klasse: Optimist - Coming Stars Junior 2008-2007 (lør & søn)
NOR 3660
Even Rondeel
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3660
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Even Rondeel
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
NOR 3750
Nils-Henrik Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3750
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nils-Henrik Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 2931
Alexander Thorvaldsen Wilhelmsen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 2931
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Alexander Thorvaldsen Wilhelmsen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
NOR 3883
Herman Bruaset Andersen
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 3883
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Herman Bruaset Andersen
, Moss Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
NOR 3578
Hannah Ottesen
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3578
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hannah Ottesen
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars Senior 2005-2006 (lør & søn)
NOR 3740
Emil Røgeberg
Seilforening:
Sarpsborg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3740
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emil Røgeberg
, Sarpsborg Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3773
Marie Gudmestad Andreassen
Seilforening:
Sarpsborg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3773
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marie Gudmestad Andreassen
, Sarpsborg Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3878
Thomas Efskind
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3878
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Thomas Efskind
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
Last ned CSV fil