20. mai - 21. mai 2017
Vestfold Cup
Sponsorer
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Om regattaen
Kunngjøring
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
051
NOR 3545
Sebastian Wright Stakston
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3545
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sebastian Wright Stakston
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B rekrutt
NOR 619
Emanuel Hoholm
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 619
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emanuel Hoholm
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3288
Jenny Carlsen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3288
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jenny Carlsen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3625
Sondre Elias Midtgård
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3625
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sondre Elias Midtgård
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3602
Christine Gyllenhammar-Wiig
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3602
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Christine Gyllenhammar-Wiig
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3896
Sindre Angell-Hansen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3896
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sindre Angell-Hansen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3718
Pernille Baann Eftang
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3718
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pernille Baann Eftang
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3479
Lukas Hoholm
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3479
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lukas Hoholm
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3912
Liva Løset Eriksen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3912
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Liva Løset Eriksen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3898
Mari Grundvig Hvidsten
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3898
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mari Grundvig Hvidsten
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3476
Helene Grundvig Hvidsten
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3476
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Helene Grundvig Hvidsten
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3894
Ferdinand Juell-Bergan
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3894
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ferdinand Juell-Bergan
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3709
Nanna Juell-Bergan
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3709
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nanna Juell-Bergan
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3650
Ebba Juell-Bergan
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3650
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ebba Juell-Bergan
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3848
Hedvig Doksrød
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3848
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hedvig Doksrød
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B rekrutt
NOR 3893
Nora Doksrød
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3893
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nora Doksrød
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3897
Edvin Iver Stakston
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3897
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Edvin Iver Stakston
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 203887
Ludvig Carlsen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 203887
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ludvig Carlsen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3535
Conor Mc Carthy
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3535
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Conor Mc Carthy
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3072
Maren Angell-Hansen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3072
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Maren Angell-Hansen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3895
Ulrik Quamme
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3895
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ulrik Quamme
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3619
Ole Jakob Hoholm
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3619
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ole Jakob Hoholm
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3447
Henrik O. Bjørndahl
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3447
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik O. Bjørndahl
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B rekrutt
NOR 2931
Alexander Thorvaldsen Wilhelmsen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 2931
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Alexander Thorvaldsen Wilhelmsen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3185
Iver Elias Holm
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3185
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Iver Elias Holm
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
DEN 8134
Eldar Ravn Holm
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
DEN 8134
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eldar Ravn Holm
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3199
Caroline Karlsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3199
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Caroline Karlsen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B rekrutt
NOR 3900
Felix Toll-Kjær
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3900
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Felix Toll-Kjær
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 830
Ferdinand Toll-Kjær
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 830
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ferdinand Toll-Kjær
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B rekrutt
NOR 206870
Ragnar Spilling Olsen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Seilnummer:
NOR 206870
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ragnar Spilling Olsen
, Brevik Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3542
Ida-Linn Vittersø
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3542
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ida-Linn Vittersø
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3024
Hannah Nygård
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3024
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hannah Nygård
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3031
Herman Nygård
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3031
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Herman Nygård
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3762
Marie Jacobsen Lepperød
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3762
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marie Jacobsen Lepperød
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3830
Mathilde Bregner Robertstad
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3830
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mathilde Bregner Robertstad
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3323
Marius Wien Nybakk
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3323
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marius Wien Nybakk
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3797
Fredrik Ugelstad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3797
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fredrik Ugelstad
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B rekrutt
NOR 206361
Herman Bakke-Jakobsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 206361
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Herman Bakke-Jakobsen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3363
Ole Jacobsen Lepperød
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3363
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ole Jacobsen Lepperød
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B rekrutt
NOR 336
Oda Jacobsen Lepperød
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 336
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oda Jacobsen Lepperød
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B rekrutt
NOR 2999
Gabriella Gyldenblom
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 2999
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Gabriella Gyldenblom
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3809
Marie Sofie Ekeberg
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3809
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marie Sofie Ekeberg
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
SWE 4400
Simen Ekeberg
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
SWE 4400
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Simen Ekeberg
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B rekrutt
NOR 3528
Adele Chapman
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3528
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Adele Chapman
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3665
Henrik Løset Eriksen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3665
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Løset Eriksen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B rekrutt
NOR 3846
Amund Bråten
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3846
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Amund Bråten
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3914
Nicklas Høst
Seilforening:
Larvik Seilforening
Seilnummer:
NOR 3914
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nicklas Høst
, Larvik Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 2946
Nathalie Gråberg
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 2946
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nathalie Gråberg
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 201382
Emil Schøning-Olsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 201382
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emil Schøning-Olsen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 207539
Caspar Wedel Jarlsberg
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 207539
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Caspar Wedel Jarlsberg
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3214
Fanny Wedel Jarlsberg
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3214
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fanny Wedel Jarlsberg
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
Last ned CSV fil