Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

Nor Rating 0,985 og høyere

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Sydgående løpNordgående løp
1 NOR-203

Jan Henrik Nordeide

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Ranegutt II
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 203
NOR Rating: NOR 1,0130

Lim Alexander Nordeide

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Ranegutt II
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 203
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 05:59:56 11:52:56 12:02:12 1
Total 10.06.2017 05:59:56 11:52:56 12:02:12 1
RANEGUTT II

Jan Henrik Nordeide

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Ranegutt II
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 203
NOR Rating: NOR 1,0130

Lim Alexander Nordeide

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Ranegutt II
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 203
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 05:59:56 11:52:56 12:02:12 1
Total 10.06.2017 05:59:56 11:52:56 12:02:12 1

Jan Henrik Nordeide (Ran Seilforening
Lim Alexander Nordeide (Ran Seilforening)
Børre Børresen (Ran Seilforening)
Olli Toivonen (Ran Seilforening)
Kristoffer Stange Larsen (Ran Seilforening))
X-35 3 12
2 NOR-14941

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 1,0030
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 06:20:08 12:13:08 12:15:19 2
Total 10.06.2017 06:20:08 12:13:08 12:15:19 2
SHEEP DIP

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 1,0030
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 06:20:08 12:13:08 12:15:19 2
Total 10.06.2017 06:20:08 12:13:08 12:15:19 2

Kjetil Knudsen (Bergens Seilforening)
DEHLER 38 6 24
3 NOR-14550

Trond Wickman

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: YABADOO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 1,0210

Giovanni Scorrano

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: YABADOO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 1,0210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 09:42:34 15:35:34 15:55:12 7
Total 10.06.2017 09:42:34 15:35:34 15:55:12 7
YABADOO

Trond Wickman

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: YABADOO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 1,0210

Giovanni Scorrano

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: YABADOO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 1,0210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 09:42:34 15:35:34 15:55:12 7
Total 10.06.2017 09:42:34 15:35:34 15:55:12 7

Trond Wickman (Bergens Seilforening
Giovanni Scorrano (Bergens Seilforening)
Ståle Olsen (Bergens Seilforening)
Tolv Tvinnereim (Bergens Seilforening))
Hanse 430 8 71
4 NOR-12011

Gunnar Grevstad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: gamma
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12011
NOR Rating: NOR 1,0410

Espen Grevstad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: gamma
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12011
NOR Rating: NOR 1,0410
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 06:19:29 12:12:29 12:42:30 3
Total 10.06.2017 06:19:29 12:12:29 12:42:30 3
GAMMA

Gunnar Grevstad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: gamma
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12011
NOR Rating: NOR 1,0410

Espen Grevstad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: gamma
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12011
NOR Rating: NOR 1,0410
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 06:19:29 12:12:29 12:42:30 3
Total 10.06.2017 06:19:29 12:12:29 12:42:30 3

Gunnar Grevstad (Bergens Seilforening
Espen Grevstad (Bergens Seilforening)
Stine Grevstad (Bergens Seilforening)
Kari Grevstad (Bergens Seilforening))
X-43 9 36
5 NOR-9701

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 07:11:47 13:04:47 13:31:27 4
Total 10.06.2017 07:11:47 13:04:47 13:31:27 4
AMARYLLIS

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 07:11:47 13:04:47 13:31:27 4
Total 10.06.2017 07:11:47 13:04:47 13:31:27 4

Inge André Utåker (Bergens Seilforening)
First 40.7 9 45
6 NOR-14930

Stein Olav Drange

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Stegg XVI
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 14930
NOR Rating: NOR 1,0170

Gunnar Milde

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Stegg XVI
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 14930
NOR Rating: NOR 1,0170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 10:07:28 16:00:28 16:16:47 8
Total 10.06.2017 10:07:28 16:00:28 16:16:47 8
STEGG XVI

Stein Olav Drange

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Stegg XVI
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 14930
NOR Rating: NOR 1,0170

Gunnar Milde

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Stegg XVI
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 14930
NOR Rating: NOR 1,0170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 10:07:28 16:00:28 16:16:47 8
Total 10.06.2017 10:07:28 16:00:28 16:16:47 8

Stein Olav Drange (Milde Båtlag
Gunnar Milde (Milde Båtlag)
Jan Fossberg (Milde Båtlag))
Dehler 38 11 83
7 GBR-5052

Trine-Lise Isager

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Bergen Yacht Baat
Båttype: ILC 40
Seilnummer: GBR 5052
NOR Rating: GBR 1,1480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 05:59:41 11:52:41 13:38:09 5
Total 10.06.2017 05:59:41 11:52:41 13:38:09 5
BERGEN YACHT BAAT

Trine-Lise Isager

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Bergen Yacht Baat
Båttype: ILC 40
Seilnummer: GBR 5052
NOR Rating: GBR 1,1480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 05:59:41 11:52:41 13:38:09 5
Total 10.06.2017 05:59:41 11:52:41 13:38:09 5

Trine-Lise Isager (Bergens Seilforening)
ILC 40 13 58
8 NOR-12239

Torolf Wedberg

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Anima
Båttype: Hanse370e
Seilnummer: NOR 12239
NOR Rating: NOR 0,9870

Sigve Wedberg

Seilforening:
Båtnavn: Anima
Båttype: Hanse370e
Seilnummer: NOR 12239
NOR Rating: NOR 0,9870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 10:06:29 15:59:29 15:47:00 6
Total 10.06.2017 10:06:29 15:59:29 15:47:00 6
ANIMA

Torolf Wedberg

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Anima
Båttype: Hanse370e
Seilnummer: NOR 12239
NOR Rating: NOR 0,9870

Sigve Wedberg

Seilforening:
Båtnavn: Anima
Båttype: Hanse370e
Seilnummer: NOR 12239
NOR Rating: NOR 0,9870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 10:06:29 15:59:29 15:47:00 6
Total 10.06.2017 10:06:29 15:59:29 15:47:00 6

Torolf Wedberg (Bergens Seilforening
Sigve Wedberg ()
Per Arve Frøyen ())
Hanse370e 17 611
9 NOR-14445

Kenneth Midttun

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Argo
Båttype: First 45
Seilnummer: NOR 14445
NOR Rating: NOR 1,1060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 09:36:58 15:29:58 17:08:32 9
Total 10.06.2017 09:36:58 15:29:58 17:08:32 9
ARGO

Kenneth Midttun

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Argo
Båttype: First 45
Seilnummer: NOR 14445
NOR Rating: NOR 1,1060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 09:36:58 15:29:58 17:08:32 9
Total 10.06.2017 09:36:58 15:29:58 17:08:32 9

Kenneth Midttun (Hjellestad Seilforening)
First 45 18 99
10 NOR-11518

SVEIN SKOGLUND

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tina II
Båttype: Dufour 40 HR
Seilnummer: NOR 11518
NOR Rating: NOR 1,0030

Svein Holm

Seilforening:
Båtnavn: Tina II
Båttype: Dufour 40 HR
Seilnummer: NOR 11518
NOR Rating: NOR 1,0030
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
TINA II

SVEIN SKOGLUND

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tina II
Båttype: Dufour 40 HR
Seilnummer: NOR 11518
NOR Rating: NOR 1,0030

Svein Holm

Seilforening:
Båtnavn: Tina II
Båttype: Dufour 40 HR
Seilnummer: NOR 11518
NOR Rating: NOR 1,0030
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10

SVEIN SKOGLUND (Os Seilforening
Svein Holm ()
Sigurd Aanensen ())
Dufour 40 HR 22 DNF (15)7
11 NOR-13430

Lars Henrik Hjellestad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Veni VI
Båttype: Hanse 30e
Seilnummer: NOR 13430
NOR Rating: NOR 1,0260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
VENI VI

Lars Henrik Hjellestad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Veni VI
Båttype: Hanse 30e
Seilnummer: NOR 13430
NOR Rating: NOR 1,0260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10

Lars Henrik Hjellestad (Bergens Seilforening)
Hanse 30e 25 DNF (15)10
12 NOR-15291

Knut Jørgen Haaland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Angelina
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 15291
NOR Rating: NOR 0,9990

Tomas Sørlie

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Angelina
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 15291
NOR Rating: NOR 0,9990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
ANGELINA

Knut Jørgen Haaland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Angelina
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 15291
NOR Rating: NOR 0,9990

Tomas Sørlie

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Angelina
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 15291
NOR Rating: NOR 0,9990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10

Knut Jørgen Haaland (Bergens Seilforening
Tomas Sørlie (Bergens Seilforening)
Svein Kristiansen (Bergens Seilforening)
Zydrunas Sakalinis (Bergens Seilforening)
Erik Fristad (Bergens Seilforening))
Oceanis 46 27 DNF (15)12
13 NOR-14853

Arvid Hovland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Initium
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14853
NOR Rating: NOR 1,0150

Christer Hovland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Initium
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14853
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
INITIUM

Arvid Hovland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Initium
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14853
NOR Rating: NOR 1,0150

Christer Hovland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Initium
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14853
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10

Arvid Hovland (Bergens Seilforening
Christer Hovland (Bergens Seilforening)
Lasse Hovland (Bergens Seilforening))
Hanse 430 30 DNF (15)DNS (15)
14 NOR-11968

Arvid Høgelid

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 10
Total DNS 10
FARVIDE

Arvid Høgelid

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 10
Total DNS 10

Arvid Høgelid (Milde Båtlag)
First 44.7 30 DNS (15)RET (15)

Nor Rating Doublehanded

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Nordgående løpSydgående løp
1 NOR-11044

Paul Øyvind Mehammer

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 0,9830

Terje Klyve

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 0,9830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2017 13:31:56 3:26:56 3:23:24 3
Total 11.06.2017 13:31:56 3:26:56 3:23:24 3
TUSSI

Paul Øyvind Mehammer

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 0,9830

Terje Klyve

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 0,9830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2017 13:31:56 3:26:56 3:23:24 3
Total 11.06.2017 13:31:56 3:26:56 3:23:24 3

Paul Øyvind Mehammer (Os Seilforening
Terje Klyve (Os Seilforening))
Bavaria 38 Match 6 33
2 NOR-2044

Bjørn Rundhovde

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8820

Arne Øi

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2017 13:44:46 3:39:46 3:13:50 1
Total 11.06.2017 13:44:46 3:39:46 3:13:50 1
MATHILDA

Bjørn Rundhovde

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8820

Arne Øi

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2017 13:44:46 3:39:46 3:13:50 1
Total 11.06.2017 13:44:46 3:39:46 3:13:50 1

Bjørn Rundhovde (Nordhordland Seilforening
Arne Øi (Nordhordland Seilforening))
Aphrodite 101 7 16
3 NOR-11651

Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9090

Harald Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2017 13:55:40 3:50:40 3:29:40 6
Total 11.06.2017 13:55:40 3:50:40 3:29:40 6
BåTENVåR

Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9090

Harald Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2017 13:55:40 3:50:40 3:29:40 6
Total 11.06.2017 13:55:40 3:50:40 3:29:40 6

Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter (Askøy Seilforening
Harald Gjøsæter (Askøy Seilforening))
First 31,7 8 62
4 NOR-12800

Pål R. Njølstad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Vilja
Båttype: FIRST 36.7
Seilnummer: NOR 12800
NOR Rating: NOR 0,9710

Pål Holst

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Vilja
Båttype: FIRST 36.7
Seilnummer: NOR 12800
NOR Rating: NOR 0,9710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2017 13:39:23 3:34:23 3:28:09 4
Total 11.06.2017 13:39:23 3:34:23 3:28:09 4
VILJA

Pål R. Njølstad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Vilja
Båttype: FIRST 36.7
Seilnummer: NOR 12800
NOR Rating: NOR 0,9710

Pål Holst

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Vilja
Båttype: FIRST 36.7
Seilnummer: NOR 12800
NOR Rating: NOR 0,9710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2017 13:39:23 3:34:23 3:28:09 4
Total 11.06.2017 13:39:23 3:34:23 3:28:09 4

Pål R. Njølstad (Bergens Seilforening
Pål Holst (Bergens Seilforening))
FIRST 36.7 8 44
5 NOR-11074

Erling Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Match
Båttype: Match 35
Seilnummer: NOR 11074
NOR Rating: NOR 0,9730

Rolf Granli Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Match
Båttype: Match 35
Seilnummer: NOR 11074
NOR Rating: NOR 0,9730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2017 13:42:11 3:37:11 3:31:19 8
Total 11.06.2017 13:42:11 3:37:11 3:31:19 8
MATCH

Erling Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Match
Båttype: Match 35
Seilnummer: NOR 11074
NOR Rating: NOR 0,9730

Rolf Granli Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Match
Båttype: Match 35
Seilnummer: NOR 11074
NOR Rating: NOR 0,9730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2017 13:42:11 3:37:11 3:31:19 8
Total 11.06.2017 13:42:11 3:37:11 3:31:19 8

Erling Gangdal (Stord Seilforening
Rolf Granli Gangdal (Stord Seilforening))
Match 35 9 81
6 NOR-11921

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9510
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2017 13:46:04 3:41:04 3:30:14 7
Total 11.06.2017 13:46:04 3:41:04 3:30:14 7
SILJE

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9510
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2017 13:46:04 3:41:04 3:30:14 7
Total 11.06.2017 13:46:04 3:41:04 3:30:14 7

Roy Nilsen (Stord Seilforening)
J Sun Odyssey 40.3 12 75
7 NOR-11341

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: LEVENS
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9880

Kåre Forland

Seilforening:
Båtnavn: LEVENS
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2017 13:36:45 3:31:45 3:29:12 5
Total 11.06.2017 13:36:45 3:31:45 3:29:12 5
LEVENS

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: LEVENS
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9880

Kåre Forland

Seilforening:
Båtnavn: LEVENS
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2017 13:36:45 3:31:45 3:29:12 5
Total 11.06.2017 13:36:45 3:31:45 3:29:12 5

Willy Forland (Ran Seilforening
Kåre Forland ())
Elan 37 15 510
8 NOR-5690

sigurd utbjoe

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Amelia
Båttype: Luffe 44
Seilnummer: NOR 5690
NOR Rating: NOR 1,0080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2017 13:19:15 3:14:15 3:15:48 2
Total 11.06.2017 13:19:15 3:14:15 3:15:48 2
AMELIA

sigurd utbjoe

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Amelia
Båttype: Luffe 44
Seilnummer: NOR 5690
NOR Rating: NOR 1,0080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2017 13:19:15 3:14:15 3:15:48 2
Total 11.06.2017 13:19:15 3:14:15 3:15:48 2

sigurd utbjoe (Stord Seilforening)
Luffe 44 16 2DNF (14)
9 NOR-12144

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9690

Karen Drange

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2017 13:55:16 3:50:16 3:43:07 9
Total 11.06.2017 13:55:16 3:50:16 3:43:07 9
FS 2

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9690

Karen Drange

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2017 13:55:16 3:50:16 3:43:07 9
Total 11.06.2017 13:55:16 3:50:16 3:43:07 9

Jan Vidar Nordstrand (Nordhordland Seilforening
Karen Drange (Os Seilforening))
First 34.7 18 99
10 NOR-15507

Martin van Velzen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Sanssoucy
Båttype: Oceanis 361
Seilnummer: NOR 15507
NOR Rating: NOR 0,8500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
SANSSOUCY

Martin van Velzen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Sanssoucy
Båttype: Oceanis 361
Seilnummer: NOR 15507
NOR Rating: NOR 0,8500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Martin van Velzen (Stord Seilforening)
Oceanis 361 21 DNF (14)7
11 NOR-5112

Tor Inge Miljeteig

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Tora
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 5112
NOR Rating: NOR 0,8980

Einar Ove Hugset

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Tora
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 5112
NOR Rating: NOR 0,8980
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 11
Total DNS 11
TORA

Tor Inge Miljeteig

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Tora
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 5112
NOR Rating: NOR 0,8980

Einar Ove Hugset

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Tora
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 5112
NOR Rating: NOR 0,8980
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 11
Total DNS 11

Tor Inge Miljeteig (Stord Seilforening
Einar Ove Hugset (Stord Seilforening))
Albin Nova 22 DNS (14)8
12 NOR-326

Fredrik Lien

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Gretchen
Båttype: Mini 650 PROTO
Seilnummer: NOR 326
NOR Rating: NOR 0,9670

Joachim Hultman Thomsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Gretchen
Båttype: Mini 650 PROTO
Seilnummer: NOR 326
NOR Rating: NOR 0,9670
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2017 14:37:57 4:32:57 4:23:56 10
Total 11.06.2017 14:37:57 4:32:57 4:23:56 10
GRETCHEN

Fredrik Lien

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Gretchen
Båttype: Mini 650 PROTO
Seilnummer: NOR 326
NOR Rating: NOR 0,9670

Joachim Hultman Thomsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Gretchen
Båttype: Mini 650 PROTO
Seilnummer: NOR 326
NOR Rating: NOR 0,9670
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2017 14:37:57 4:32:57 4:23:56 10
Total 11.06.2017 14:37:57 4:32:57 4:23:56 10

Fredrik Lien (Bergens Seilforening
Joachim Hultman Thomsen (Bergens Seilforening))
Mini 650 PROTO 24 10DNF (14)
13 NOR-15285

Leiv Henning Haugland

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Moin
Båttype: Bavaria 38ac
Seilnummer: NOR 15285
NOR Rating: NOR 0,9520

Ivar Selland

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Moin
Båttype: Bavaria 38ac
Seilnummer: NOR 15285
NOR Rating: NOR 0,9520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 11
Total DNS 11
MOIN

Leiv Henning Haugland

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Moin
Båttype: Bavaria 38ac
Seilnummer: NOR 15285
NOR Rating: NOR 0,9520

Ivar Selland

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Moin
Båttype: Bavaria 38ac
Seilnummer: NOR 15285
NOR Rating: NOR 0,9520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 11
Total DNS 11

Leiv Henning Haugland (Stord Seilforening
Ivar Selland (Stord Seilforening))
Bavaria 38ac 25 DNS (14)11

Nor Rating opp til 0,984

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Sydgående løpNordgående løp
1 NOR-8368

Petter Strømme

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Octavia
Båttype: Albin Stratus
Seilnummer: NOR 8368
NOR Rating: NOR 0,8960

Sebastian Lie-Strømme

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Octavia
Båttype: Albin Stratus
Seilnummer: NOR 8368
NOR Rating: NOR 0,8960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 07:25:14 13:20:14 11:57:00 1
Total 10.06.2017 07:25:14 13:20:14 11:57:00 1
OCTAVIA

Petter Strømme

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Octavia
Båttype: Albin Stratus
Seilnummer: NOR 8368
NOR Rating: NOR 0,8960

Sebastian Lie-Strømme

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Octavia
Båttype: Albin Stratus
Seilnummer: NOR 8368
NOR Rating: NOR 0,8960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 07:25:14 13:20:14 11:57:00 1
Total 10.06.2017 07:25:14 13:20:14 11:57:00 1

Petter Strømme (Askøy Seilforening
Sebastian Lie-Strømme (Bergens Seilforening))
Albin Stratus 3 12
2 NOR-15395

Are Pedersen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Lyra
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15395
NOR Rating: NOR 0,9760

Christer Sørvik

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Lyra
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15395
NOR Rating: NOR 0,9760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 10:18:28 16:13:28 15:50:06 3
Total 10.06.2017 10:18:28 16:13:28 15:50:06 3
LYRA

Are Pedersen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Lyra
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15395
NOR Rating: NOR 0,9760

Christer Sørvik

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Lyra
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15395
NOR Rating: NOR 0,9760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 10:18:28 16:13:28 15:50:06 3
Total 10.06.2017 10:18:28 16:13:28 15:50:06 3

Are Pedersen (Stord Seilforening
Christer Sørvik (Stord Seilforening)
Frode Dybvik (Stord Seilforening)
Tore Greibesland (Stord Seilforening))
Hanse 430 4 31
3 NOR-10698

Hans-Martin Zeil

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: MarBeth
Båttype: Bavaria 38ac
Seilnummer: NOR 10698
NOR Rating: NOR 0,9300

Olav Kindt

Seilforening:
Båtnavn: MarBeth
Båttype: Bavaria 38ac
Seilnummer: NOR 10698
NOR Rating: NOR 0,9300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 07:31:32 13:26:32 12:30:04 2
Total 10.06.2017 07:31:32 13:26:32 12:30:04 2
MARBETH

Hans-Martin Zeil

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: MarBeth
Båttype: Bavaria 38ac
Seilnummer: NOR 10698
NOR Rating: NOR 0,9300

Olav Kindt

Seilforening:
Båtnavn: MarBeth
Båttype: Bavaria 38ac
Seilnummer: NOR 10698
NOR Rating: NOR 0,9300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2017 07:31:32 13:26:32 12:30:04 2
Total 10.06.2017 07:31:32 13:26:32 12:30:04 2

Hans-Martin Zeil (Bergens Seilforening
Olav Kindt ()
Mats Wold ()
Endre Eikestad ()
Bjørnar Torvik ())
Bavaria 38ac 5 23
4 NOR-15523

Knud Nagell Dahl

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Memento Mori
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 15523
NOR Rating: NOR 0,9210

Kristian Granberg

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Memento Mori
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 15523
NOR Rating: NOR 0,9210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 4
Total DNS 4
MEMENTO MORI

Knud Nagell Dahl

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Memento Mori
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 15523
NOR Rating: NOR 0,9210

Kristian Granberg

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Memento Mori
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 15523
NOR Rating: NOR 0,9210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 4
Total DNS 4

Knud Nagell Dahl (Stord Seilforening
Kristian Granberg (Stord Seilforening)
Michaela Weissona (Stord Seilforening))
Hanse 350 9 DNS (5)4

Tur

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Nordgående løpSydgående løp
1 NOR-6854

Arne Kjell Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Fri
Båttype: Sadler 34
Seilnummer: NOR 6854
NOR Rating: NOR

Herbert Are Heldal

Seilforening: TBA
Båtnavn: Fri
Båttype: Sadler 34
Seilnummer: NOR 6854
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2017 14:39:42 4:34:42 4:34:42 2
Total 11.06.2017 14:39:42 4:34:42 4:34:42 2
FRI

Arne Kjell Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Fri
Båttype: Sadler 34
Seilnummer: NOR 6854
NOR Rating: NOR

Herbert Are Heldal

Seilforening: TBA
Båtnavn: Fri
Båttype: Sadler 34
Seilnummer: NOR 6854
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2017 14:39:42 4:34:42 4:34:42 2
Total 11.06.2017 14:39:42 4:34:42 4:34:42 2

Arne Kjell Nilsen (Bergens Seilforening
Herbert Are Heldal (TBA))
Sadler 34 3 21
2 NOR-10056

Christopher Ramsdal

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Perle
Båttype: Beneteau Oceanis 311
Seilnummer: NOR 10056
NOR Rating: NOR

Runar Økland

Seilforening:
Båtnavn: Perle
Båttype: Beneteau Oceanis 311
Seilnummer: NOR 10056
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2017 14:35:37 4:30:37 4:30:37 1
Total 11.06.2017 14:35:37 4:30:37 4:30:37 1
PERLE

Christopher Ramsdal

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Perle
Båttype: Beneteau Oceanis 311
Seilnummer: NOR 10056
NOR Rating: NOR

Runar Økland

Seilforening:
Båtnavn: Perle
Båttype: Beneteau Oceanis 311
Seilnummer: NOR 10056
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2017 14:35:37 4:30:37 4:30:37 1
Total 11.06.2017 14:35:37 4:30:37 4:30:37 1

Christopher Ramsdal (Ran Seilforening
Runar Økland ()
Erik Pettersen ())
Beneteau Oceanis 311 5 1DNF (4)
3 NOR-0000

thor christian ebbesvik

Seilforening: ....
Båtnavn: COCO
Båttype: Hanse 315
Seilnummer: NOR 0000
NOR Rating: NOR

Thomas Nordeng

Seilforening:
Båtnavn: COCO
Båttype: Hanse 315
Seilnummer: NOR 0000
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
COCO

thor christian ebbesvik

Seilforening: ....
Båtnavn: COCO
Båttype: Hanse 315
Seilnummer: NOR 0000
NOR Rating: NOR

Thomas Nordeng

Seilforening:
Båtnavn: COCO
Båttype: Hanse 315
Seilnummer: NOR 0000
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

thor christian ebbesvik (....
Thomas Nordeng ()
Thomas Ebbesvik ())
Hanse 315 8 DNF (4)DNS (4)
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-02-01 21:58:22Cache read