Deltagerliste

Sorter listen etter Påmeldingsnummer - Klasse - Seilnummer - Skipper - Båtnavn - Båttype - Seilforening (Skipper) - Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte 049
NOR 999

Svein Andre Hol

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Ollie
Båttype: X-41 OD
Seilnummer: NOR 999
NOR Rating: NOR 1,08301

Håvard Dale

Seilforening:
Båtnavn: Ollie
Båttype: X-41 OD
Seilnummer: NOR 999
NOR Rating: NOR 1,08301
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:14:33 3:09:33 3:25:17 1
Total 19.08.2017 15:14:33 3:09:33 3:25:17 1
    OLLIE

Svein Andre Hol

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Ollie
Båttype: X-41 OD
Seilnummer: NOR 999
NOR Rating: NOR 1,08301

Håvard Dale

Seilforening:
Båtnavn: Ollie
Båttype: X-41 OD
Seilnummer: NOR 999
NOR Rating: NOR 1,08301
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:14:33 3:09:33 3:25:17 1
Total 19.08.2017 15:14:33 3:09:33 3:25:17 1
Svein Andre Hol, Askøy Seilforening
Håvard Dale,
Frode Skaar,
Christian Lunde Nærø,
Dag Vartdal Carlsen,
Bård Magne Karlsen,
Karl Petter Haugen,
Karl Emil Haugen,
Silje Christine Fløysand,
Klasse: NOR Rating - C Nor-Rating 1,000 og høyere
Båttype: X-41 OD
Måltall: 1,08301

NOR 565

Ruth Birkeland

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Lille Ville
Båttype: X-99 mod
Seilnummer: NOR 565
NOR Rating: NOR 0,9796

Ian Urdal

Seilforening:
Båtnavn: Lille Ville
Båttype: X-99 mod
Seilnummer: NOR 565
NOR Rating: NOR 0,9796
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 6
Total DNS 6
    LILLE VILLE

Ruth Birkeland

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Lille Ville
Båttype: X-99 mod
Seilnummer: NOR 565
NOR Rating: NOR 0,9796

Ian Urdal

Seilforening:
Båtnavn: Lille Ville
Båttype: X-99 mod
Seilnummer: NOR 565
NOR Rating: NOR 0,9796
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 6
Total DNS 6
Ruth Birkeland, Os Seilforening
Ian Urdal,
Klasse: NOR Rating - B Nor-Rating 0,941 til og med 0.999
Båttype: X-99 mod
Måltall: 0,9796

NOR 11651

Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9205

Harald Gjøsæter

Seilforening:
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9205
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:09:55 4:09:55 3:50:02 2
Total 19.08.2017 16:09:55 4:09:55 3:50:02 2
    BåTENVåR

Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9205

Harald Gjøsæter

Seilforening:
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9205
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:09:55 4:09:55 3:50:02 2
Total 19.08.2017 16:09:55 4:09:55 3:50:02 2
Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter, Askøy Seilforening
Harald Gjøsæter,
Petter Seip,
Klasse: NOR Rating - A Nor-Rating 0,940 og lavere
Båttype: First 31,7
Måltall: 0,9205

NOR 7888

Magnus Valland

Seilforening: Voss Siglarlaug
Båtnavn: Vilje
Båttype: X-119
Seilnummer: NOR 7888
NOR Rating: NOR 1.0030

Stian Arveschoug

Seilforening:
Båtnavn: Vilje
Båttype: X-119
Seilnummer: NOR 7888
NOR Rating: NOR 1.0030
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:14:18 4:14:18 4:15:03 5
Total 19.08.2017 16:14:18 4:14:18 4:15:03 5
    VILJE

Magnus Valland

Seilforening: Voss Siglarlaug
Båtnavn: Vilje
Båttype: X-119
Seilnummer: NOR 7888
NOR Rating: NOR 1.0030

Stian Arveschoug

Seilforening:
Båtnavn: Vilje
Båttype: X-119
Seilnummer: NOR 7888
NOR Rating: NOR 1.0030
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:14:18 4:14:18 4:15:03 5
Total 19.08.2017 16:14:18 4:14:18 4:15:03 5
Magnus Valland, Voss Siglarlaug
Stian Arveschoug,
Lars Haugo,
Sverre Lorentzen,
Klasse: NOR Rating - u spinnaker
Båttype: X-119
Måltall: 1.0030

NOR 11590

Thomas Magnussen

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Pluto
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11590
NOR Rating: NOR 1,0246

Andre Nordhuus

Seilforening:
Båtnavn: Pluto
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11590
NOR Rating: NOR 1,0246
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:52:01 3:47:01 3:52:36 16
Total 19.08.2017 15:52:01 3:47:01 3:52:36 16
    PLUTO

Thomas Magnussen

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Pluto
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11590
NOR Rating: NOR 1,0246

Andre Nordhuus

Seilforening:
Båtnavn: Pluto
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11590
NOR Rating: NOR 1,0246
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:52:01 3:47:01 3:52:36 16
Total 19.08.2017 15:52:01 3:47:01 3:52:36 16
Thomas Magnussen, Milde Båtlag
Andre Nordhuus,
Runar Agasøster,
Ørjan Juvik,
Alexander Iversen,
Gjermund Bøthun,
Klasse: NOR Rating - C Nor-Rating 1,000 og høyere
Båttype: First 40.7
Måltall: 1,0246

NOR 399

Bengt Åge Borge

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Odonata
Båttype: Dragonfly 800 Mk II
Seilnummer: NOR 399
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 1
Total DNS 8
    ODONATA

Bengt Åge Borge

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Odonata
Båttype: Dragonfly 800 Mk II
Seilnummer: NOR 399
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 1
Total DNS 8
Bengt Åge Borge, Askøy Seilforening Klasse: Tur & Hav
Båttype: Dragonfly 800 Mk II
Måltall: 0,0000

NOR 0

Roald Skår

Seilforening: ingen
Båtnavn: Skybert
Båttype: Bavaria 32 cruiser
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR 0,0000

Lars Martin Skår

Seilforening:
Båtnavn: Skybert
Båttype: Bavaria 32 cruiser
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:52:15 4:42:15 1
Total 19.08.2017 16:52:15 4:42:15 1000:40:39 3
    SKYBERT

Roald Skår

Seilforening: ingen
Båtnavn: Skybert
Båttype: Bavaria 32 cruiser
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR 0,0000

Lars Martin Skår

Seilforening:
Båtnavn: Skybert
Båttype: Bavaria 32 cruiser
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:52:15 4:42:15 1
Total 19.08.2017 16:52:15 4:42:15 1000:40:39 3
Roald Skår, ingen
Lars Martin Skår,
Klasse: Tur & Hav
Båttype: Bavaria 32 cruiser
Måltall: 0,0000
NOR 11650

Bjørn Hanto

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Andante Festivo
Båttype: Wauquiez PS 41
Seilnummer: NOR 11650
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 1
Total DNS 8
    ANDANTE FESTIVO

Bjørn Hanto

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Andante Festivo
Båttype: Wauquiez PS 41
Seilnummer: NOR 11650
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 1
Total DNS 8
Bjørn Hanto, Askøy Seilforening Klasse: Tur & Hav
Båttype: Wauquiez PS 41
Måltall: 0,0000

NOR 15384

Håvard Kvalvik Berge

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Christiane
Båttype: Bavaria 46 Cruiser
Seilnummer: NOR 15384
NOR Rating: NOR 0,9929

Guy Pieterse

Seilforening:
Båtnavn: Christiane
Båttype: Bavaria 46 Cruiser
Seilnummer: NOR 15384
NOR Rating: NOR 0,9929
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:02:38 4:02:38 4:00:54 5
Total 19.08.2017 16:02:38 4:02:38 4:00:54 5
    CHRISTIANE

Håvard Kvalvik Berge

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Christiane
Båttype: Bavaria 46 Cruiser
Seilnummer: NOR 15384
NOR Rating: NOR 0,9929

Guy Pieterse

Seilforening:
Båtnavn: Christiane
Båttype: Bavaria 46 Cruiser
Seilnummer: NOR 15384
NOR Rating: NOR 0,9929
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:02:38 4:02:38 4:00:54 5
Total 19.08.2017 16:02:38 4:02:38 4:00:54 5
Håvard Kvalvik Berge, Askøy Seilforening
Guy Pieterse,
Klasse: NOR Rating - B Nor-Rating 0,941 til og med 0.999
Båttype: Bavaria 46 Cruiser
Måltall: 0,9929

NOR 14569

Helge Asperheim

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Morild2
Båttype: Jeanneu Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14569
NOR Rating: NOR 0,9366

Peter Elvingdal

Seilforening:
Båtnavn: Morild2
Båttype: Jeanneu Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14569
NOR Rating: NOR 0,9366
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:24:27 4:24:27 4:07:41 4
Total 19.08.2017 16:24:27 4:24:27 4:07:41 4
    MORILD2

Helge Asperheim

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Morild2
Båttype: Jeanneu Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14569
NOR Rating: NOR 0,9366

Peter Elvingdal

Seilforening:
Båtnavn: Morild2
Båttype: Jeanneu Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14569
NOR Rating: NOR 0,9366
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:24:27 4:24:27 4:07:41 4
Total 19.08.2017 16:24:27 4:24:27 4:07:41 4
Helge Asperheim, Askøy Seilforening
Peter Elvingdal,
Klasse: Shorthanded
Båttype: Jeanneu Sun Fast 37
Måltall: 0,9366

NOR 13951

Audun Midttveit

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Stormen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 13951
NOR Rating: NOR 0,0000

Elin Mjelde

Seilforening:
Båtnavn: Stormen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 13951
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:23:54 4:13:54 1
Total 19.08.2017 16:23:54 4:13:54 1000:40:39 1
    STORMEN

Audun Midttveit

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Stormen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 13951
NOR Rating: NOR 0,0000

Elin Mjelde

Seilforening:
Båtnavn: Stormen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 13951
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:23:54 4:13:54 1
Total 19.08.2017 16:23:54 4:13:54 1000:40:39 1
Audun Midttveit, Bergens Seilforening
Elin Mjelde,
Oddvar Midttveit,
Olav Melsæter,
Thomas Welle,
Klasse: Tur & Hav
Båttype: Hanse 320
Måltall: 0,0000

GBR 5052

Fabian Bruvik

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Bergen Yacht Baat
Båttype: ILC40
Seilnummer: GBR 5052
NOR Rating: GBR 1,1479
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:16:05 3:11:05 3:39:20 7
Total 19.08.2017 15:16:05 3:11:05 3:39:20 7
    BERGEN YACHT BAAT

Fabian Bruvik

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Bergen Yacht Baat
Båttype: ILC40
Seilnummer: GBR 5052
NOR Rating: GBR 1,1479
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:16:05 3:11:05 3:39:20 7
Total 19.08.2017 15:16:05 3:11:05 3:39:20 7
Fabian Bruvik, Bergens Seilforening Klasse: NOR Rating - C Nor-Rating 1,000 og høyere
Båttype: ILC40
Måltall: 1,1479

NOR 11240

Øivind Fjeldsbø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jenny E.
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11240
NOR Rating: NOR 0.9839

Niels Tore Lerøen

Seilforening:
Båtnavn: Jenny E.
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11240
NOR Rating: NOR 0.9839
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:52:37 3:52:37 3:48:52 3
Total 19.08.2017 15:52:37 3:52:37 3:48:52 3
    JENNY E.

Øivind Fjeldsbø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jenny E.
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11240
NOR Rating: NOR 0.9839

Niels Tore Lerøen

Seilforening:
Båtnavn: Jenny E.
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11240
NOR Rating: NOR 0.9839
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:52:37 3:52:37 3:48:52 3
Total 19.08.2017 15:52:37 3:52:37 3:48:52 3
Øivind Fjeldsbø, Ran Seilforening
Niels Tore Lerøen,
Thor Olsen,
Jan Erik Iversen,
Bjørn Normann,
Karsten Bergesen,
Klasse: NOR Rating - B Nor-Rating 0,941 til og med 0.999
Båttype: First 36.7
Måltall: 0.9839

NOR 15553

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: Vq32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9528

Jonas Grefsrud

Seilforening:
Båtnavn: Vandal
Båttype: Vq32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9528
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:05:00 4:05:00 3:53:26 3
Total 19.08.2017 16:05:00 4:05:00 3:53:26 3
    VANDAL

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: Vq32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9528

Jonas Grefsrud

Seilforening:
Båtnavn: Vandal
Båttype: Vq32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9528
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:05:00 4:05:00 3:53:26 3
Total 19.08.2017 16:05:00 4:05:00 3:53:26 3
Bård Singstad, Ran Seilforening
Jonas Grefsrud,
Klasse: Shorthanded
Båttype: Vq32
Måltall: 0,9528

NOR 12371

Alice Syslak

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Upbeat
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 12371
NOR Rating: NOR 0,0000

Ivar Syslak

Seilforening:
Båtnavn: Upbeat
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 12371
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:58:09 4:48:09 1
Total 19.08.2017 16:58:09 4:48:09 1000:40:39 2
    UPBEAT

Alice Syslak

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Upbeat
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 12371
NOR Rating: NOR 0,0000

Ivar Syslak

Seilforening:
Båtnavn: Upbeat
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 12371
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:58:09 4:48:09 1
Total 19.08.2017 16:58:09 4:48:09 1000:40:39 2
Alice Syslak, Askøy Seilforening
Ivar Syslak,
Gustavo Syslak,
Ronny Solheim,
Klasse: Tur & Hav
Båttype: Elan 333
Måltall: 0,0000

NOR 11341

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: LEVENS
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9954
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:39:37 3:39:37 3:38:36 1
Total 19.08.2017 15:39:37 3:39:37 3:38:36 1
    LEVENS

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: LEVENS
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9954
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:39:37 3:39:37 3:38:36 1
Total 19.08.2017 15:39:37 3:39:37 3:38:36 1
Willy Forland, Ran Seilforening Klasse: NOR Rating - B Nor-Rating 0,941 til og med 0.999
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,9954

NOR 14865

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9408

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9408
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:53:48 3:53:48 3:39:57 2
Total 19.08.2017 15:53:48 3:53:48 3:39:57 2
    VITO 4

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9408

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9408
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:53:48 3:53:48 3:39:57 2
Total 19.08.2017 15:53:48 3:53:48 3:39:57 2
Nina Rosenlund, Ran Seilforening
Petter Ankjær-Jensen,
Turbo Uten spinnaker,
Klasse: NOR Rating - u spinnaker
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,9408

NOR 14445

Kenneth Midttun

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Argo
Båttype: First 45
Seilnummer: NOR 14445
NOR Rating: NOR 1,1057

Petter Midttun

Seilforening:
Båtnavn: Argo
Båttype: First 45
Seilnummer: NOR 14445
NOR Rating: NOR 1,1057
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:33:44 3:28:44 3:50:47 15
Total 19.08.2017 15:33:44 3:28:44 3:50:47 15
    ARGO

Kenneth Midttun

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Argo
Båttype: First 45
Seilnummer: NOR 14445
NOR Rating: NOR 1,1057

Petter Midttun

Seilforening:
Båtnavn: Argo
Båttype: First 45
Seilnummer: NOR 14445
NOR Rating: NOR 1,1057
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:33:44 3:28:44 3:50:47 15
Total 19.08.2017 15:33:44 3:28:44 3:50:47 15
Kenneth Midttun, Askøy Seilforening
Petter Midttun,
Benjamin Venø,
Jens-Åge Ellingsund,
Frode Hordvik,
Svein-Egil Aarbu,
Ivar-Olaf Jacobsen,
Klasse: NOR Rating - C Nor-Rating 1,000 og høyere
Båttype: First 45
Måltall: 1,1057

NOR 13687

Beate Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Ann-Field
Båttype: Beneteau Oceanis 40
Seilnummer: NOR 13687
NOR Rating: NOR 0,0000

Tone Økland

Seilforening:
Båtnavn: Ann-Field
Båttype: Beneteau Oceanis 40
Seilnummer: NOR 13687
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:47:11 4:37:11 1
Total 19.08.2017 16:47:11 4:37:11 1000:40:39 4
    ANN-FIELD

Beate Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Ann-Field
Båttype: Beneteau Oceanis 40
Seilnummer: NOR 13687
NOR Rating: NOR 0,0000

Tone Økland

Seilforening:
Båtnavn: Ann-Field
Båttype: Beneteau Oceanis 40
Seilnummer: NOR 13687
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:47:11 4:37:11 1
Total 19.08.2017 16:47:11 4:37:11 1000:40:39 4
Beate Soltvedt, Askøy Seilforening
Tone Økland,
Lissbeth Pedersen,
Klasse: Tur & Hav
Båttype: Beneteau Oceanis 40
Måltall: 0,0000

NOR 12383

Siddis Racing

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Jysla Løye
Båttype: Farr 40
Seilnummer: NOR 12383
NOR Rating: NOR 1,1610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:17:34 3:12:34 3:43:34 11
Total 19.08.2017 15:17:34 3:12:34 3:43:34 11
    JYSLA LøYE

Siddis Racing

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Jysla Løye
Båttype: Farr 40
Seilnummer: NOR 12383
NOR Rating: NOR 1,1610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:17:34 3:12:34 3:43:34 11
Total 19.08.2017 15:17:34 3:12:34 3:43:34 11
Siddis Racing, Stavanger Seilforening Klasse: NOR Rating - C Nor-Rating 1,000 og høyere
Båttype: Farr 40
Måltall: 1,1610

NOR 11968

Arvid Høgelid

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0786
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:48:18 3:43:18 4:00:51 17
Total 19.08.2017 15:48:18 3:43:18 4:00:51 17
    FARVIDE

Arvid Høgelid

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0786
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:48:18 3:43:18 4:00:51 17
Total 19.08.2017 15:48:18 3:43:18 4:00:51 17
Arvid Høgelid, Milde Båtlag Klasse: NOR Rating - C Nor-Rating 1,000 og høyere
Båttype: First 44.7
Måltall: 1,0786

NOR 10543

Helge Økland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Elena II
Båttype: Bavaria 40
Seilnummer: NOR 10543
NOR Rating: NOR 0,0000

Ørjan Soltvedt

Seilforening:
Båtnavn: Elena II
Båttype: Bavaria 40
Seilnummer: NOR 10543
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:17:42 4:07:42 1
Total 19.08.2017 16:17:42 4:07:42 1000:40:39 6
    ELENA II

Helge Økland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Elena II
Båttype: Bavaria 40
Seilnummer: NOR 10543
NOR Rating: NOR 0,0000

Ørjan Soltvedt

Seilforening:
Båtnavn: Elena II
Båttype: Bavaria 40
Seilnummer: NOR 10543
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:17:42 4:07:42 1
Total 19.08.2017 16:17:42 4:07:42 1000:40:39 6
Helge Økland, Askøy Seilforening
Ørjan Soltvedt,
Espen Hansen,
Birger Aga,
Klasse: Tur & Hav
Båttype: Bavaria 40
Måltall: 0,0000

NOR 152

Petter Sørhaug

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Zefyr-3
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 152
NOR Rating: NOR 1,0132
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:37:36 3:32:36 3:35:24 4
Total 19.08.2017 15:37:36 3:32:36 3:35:24 4
    ZEFYR-3

Petter Sørhaug

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Zefyr-3
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 152
NOR Rating: NOR 1,0132
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:37:36 3:32:36 3:35:24 4
Total 19.08.2017 15:37:36 3:32:36 3:35:24 4
Petter Sørhaug, Askøy Seilforening Klasse: NOR Rating - C Nor-Rating 1,000 og høyere
Båttype: X-35 OD
Måltall: 1,0132

NOR 11136

Håvard Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9364

Stian Lund Bruvold

Seilforening:
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9364
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:57:59 3:57:59 3:42:50 2
Total 19.08.2017 15:57:59 3:57:59 3:42:50 2
    GLEDEN

Håvard Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9364

Stian Lund Bruvold

Seilforening:
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9364
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:57:59 3:57:59 3:42:50 2
Total 19.08.2017 15:57:59 3:57:59 3:42:50 2
Håvard Espeseth, Askøy Seilforening
Stian Lund Bruvold,
Klasse: Shorthanded
Båttype: Maxi 1050
Måltall: 0,9364

NOR 160

Torbjørn Halvorsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Himlaleite
Båttype: x-35
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 1,0132
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:30:11 3:25:11 3:27:53 2
Total 19.08.2017 15:30:11 3:25:11 3:27:53 2
    HIMLALEITE

Torbjørn Halvorsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Himlaleite
Båttype: x-35
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 1,0132
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:30:11 3:25:11 3:27:53 2
Total 19.08.2017 15:30:11 3:25:11 3:27:53 2
Torbjørn Halvorsen, Askøy Seilforening Klasse: NOR Rating - C Nor-Rating 1,000 og høyere
Båttype: x-35
Måltall: 1,0132

NOR 11331

Kjetil Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:32:18 4:22:18 1
Total 19.08.2017 16:32:18 4:22:18 1000:40:39 7
    ALNA II

Kjetil Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:32:18 4:22:18 1
Total 19.08.2017 16:32:18 4:22:18 1000:40:39 7
Kjetil Skog, Askøy Seilforening Klasse: Tur & Hav
Båttype: Hanse 341
Måltall: 0,0000

NOR 11873

Bernt Svensedn

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: SciroccoIII
Båttype: Grand Soleil
Seilnummer: NOR 11873
NOR Rating: NOR 1,0514
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:31:04 3:26:04 3:36:39 5
Total 19.08.2017 15:31:04 3:26:04 3:36:39 5
    SCIROCCOIII

Bernt Svensedn

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: SciroccoIII
Båttype: Grand Soleil
Seilnummer: NOR 11873
NOR Rating: NOR 1,0514
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:31:04 3:26:04 3:36:39 5
Total 19.08.2017 15:31:04 3:26:04 3:36:39 5
Bernt Svensedn, Askøy Seilforening Klasse: NOR Rating - C Nor-Rating 1,000 og høyere
Båttype: Grand Soleil
Måltall: 1,0514

NOR 20

Svein Erik Johannessen

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Vivante
Båttype: Albin express
Seilnummer: NOR 20
NOR Rating: NOR 0,8455

Hilde Hammer

Seilforening:
Båtnavn: Vivante
Båttype: Albin express
Seilnummer: NOR 20
NOR Rating: NOR 0,8455
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 4
Total DNS 4
    VIVANTE

Svein Erik Johannessen

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Vivante
Båttype: Albin express
Seilnummer: NOR 20
NOR Rating: NOR 0,8455

Hilde Hammer

Seilforening:
Båtnavn: Vivante
Båttype: Albin express
Seilnummer: NOR 20
NOR Rating: NOR 0,8455
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 4
Total DNS 4
Svein Erik Johannessen, Åsane Seilforening
Hilde Hammer,
Bjørn Barstad,
Torill Anita Standal,
Klasse: NOR Rating - A Nor-Rating 0,940 og lavere
Båttype: Albin express
Måltall: 0,8455

NOR 203

Jan Henrik Nordeide

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Ranegutt II
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 203
NOR Rating: NOR 1,0132

Lim Alexander Nordeide

Seilforening:
Båtnavn: Ranegutt II
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 203
NOR Rating: NOR 1,0132
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:41:07 3:36:07 3:38:58 6
Total 19.08.2017 15:41:07 3:36:07 3:38:58 6
    RANEGUTT II

Jan Henrik Nordeide

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Ranegutt II
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 203
NOR Rating: NOR 1,0132

Lim Alexander Nordeide

Seilforening:
Båtnavn: Ranegutt II
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 203
NOR Rating: NOR 1,0132
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:41:07 3:36:07 3:38:58 6
Total 19.08.2017 15:41:07 3:36:07 3:38:58 6
Jan Henrik Nordeide, Ran Seilforening
Lim Alexander Nordeide,
Fredrik Lensberg,
Klasse: NOR Rating - C Nor-Rating 1,000 og høyere
Båttype: X-35 OD
Måltall: 1,0132

NOR 12144

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9785
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:48:38 3:48:38 3:43:43 2
Total 19.08.2017 15:48:38 3:48:38 3:43:43 2
    FS 2

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9785
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:48:38 3:48:38 3:43:43 2
Total 19.08.2017 15:48:38 3:48:38 3:43:43 2
Jan Vidar Nordstrand, Nordhordland Seilforening Klasse: NOR Rating - B Nor-Rating 0,941 til og med 0.999
Båttype: First 34.7
Måltall: 0,9785

NOR 11459

Kristian Bekkenes

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Nova
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 11459
NOR Rating: NOR 0,9369

Robin Ørnsrud

Seilforening:
Båtnavn: Nova
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 11459
NOR Rating: NOR 0,9369
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 6
Total DNF 6
    NOVA

Kristian Bekkenes

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Nova
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 11459
NOR Rating: NOR 0,9369

Robin Ørnsrud

Seilforening:
Båtnavn: Nova
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 11459
NOR Rating: NOR 0,9369
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 6
Total DNF 6
Kristian Bekkenes, Askøy Seilforening
Robin Ørnsrud,
Klasse: Shorthanded
Båttype: Wasa 38
Måltall: 0,9369

NOR 178

Sigurd Boasson

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: LnX
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 178
NOR Rating: NOR 1,0132

Kristoffer -

Seilforening:
Båtnavn: LnX
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 178
NOR Rating: NOR 1,0132
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:33:52 3:28:52 3:31:37 3
Total 19.08.2017 15:33:52 3:28:52 3:31:37 3
    LNX

Sigurd Boasson

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: LnX
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 178
NOR Rating: NOR 1,0132

Kristoffer -

Seilforening:
Båtnavn: LnX
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 178
NOR Rating: NOR 1,0132
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:33:52 3:28:52 3:31:37 3
Total 19.08.2017 15:33:52 3:28:52 3:31:37 3
Sigurd Boasson, Ran Seilforening
Kristoffer -,
Rune -,
Magnus -,
Silje -,
Didirik -,
Thorbjørn -,
Erik -,
Klasse: NOR Rating - C Nor-Rating 1,000 og høyere
Båttype: X-35
Måltall: 1,0132

NOR 11356

BJØRN VIE

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Nemo
Båttype: Elan 37 dyp kjøl
Seilnummer: NOR 11356
NOR Rating: NOR 0,9629

Gry Hove Vie

Seilforening:
Båtnavn: Nemo
Båttype: Elan 37 dyp kjøl
Seilnummer: NOR 11356
NOR Rating: NOR 0,9629
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:10:00 4:10:00 4:00:43 4
Total 19.08.2017 16:10:00 4:10:00 4:00:43 4
    NEMO

BJØRN VIE

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Nemo
Båttype: Elan 37 dyp kjøl
Seilnummer: NOR 11356
NOR Rating: NOR 0,9629

Gry Hove Vie

Seilforening:
Båtnavn: Nemo
Båttype: Elan 37 dyp kjøl
Seilnummer: NOR 11356
NOR Rating: NOR 0,9629
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:10:00 4:10:00 4:00:43 4
Total 19.08.2017 16:10:00 4:10:00 4:00:43 4
BJØRN VIE, Ran Seilforening
Gry Hove Vie,
Elise Hove Vie,
Anne Hove Vie,
Asbjørn Nesse,
Elida Nesse,
Klasse: NOR Rating - u spinnaker
Båttype: Elan 37 dyp kjøl
Måltall: 0,9629

NOR 10311

Kjell Heimstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Anne bavari
Båttype: Bavaria
Seilnummer: NOR 10311
NOR Rating: NOR 0,8581

Bjørn Skålevik

Seilforening:
Båtnavn: Anne bavari
Båttype: Bavaria
Seilnummer: NOR 10311
NOR Rating: NOR 0,8581
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:23:10 4:23:10 3:45:49 3
Total 19.08.2017 16:23:10 4:23:10 3:45:49 3
    ANNE BAVARI

Kjell Heimstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Anne bavari
Båttype: Bavaria
Seilnummer: NOR 10311
NOR Rating: NOR 0,8581

Bjørn Skålevik

Seilforening:
Båtnavn: Anne bavari
Båttype: Bavaria
Seilnummer: NOR 10311
NOR Rating: NOR 0,8581
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:23:10 4:23:10 3:45:49 3
Total 19.08.2017 16:23:10 4:23:10 3:45:49 3
Kjell Heimstad, Askøy Seilforening
Bjørn Skålevik,
Klasse: NOR Rating - u spinnaker
Båttype: Bavaria
Måltall: 0,8581

NOR 9701

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0342
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:46:04 3:41:04 3:48:37 13
Total 19.08.2017 15:46:04 3:41:04 3:48:37 13
    AMARYLLIS

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0342
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:46:04 3:41:04 3:48:37 13
Total 19.08.2017 15:46:04 3:41:04 3:48:37 13
Inge André Utåker, Bergens Seilforening Klasse: NOR Rating - C Nor-Rating 1,000 og høyere
Båttype: First 40.7
Måltall: 1,0342

NOR 4352

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
NOR Rating: NOR 0,8370

Gry Hunstad

Seilforening:
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
NOR Rating: NOR 0,8370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:09:18 4:09:18 3:28:39 1
Total 19.08.2017 16:09:18 4:09:18 3:28:39 1
    SHIRAZ

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
NOR Rating: NOR 0,8370

Gry Hunstad

Seilforening:
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
NOR Rating: NOR 0,8370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:09:18 4:09:18 3:28:39 1
Total 19.08.2017 16:09:18 4:09:18 3:28:39 1
Gordon Wright, Askøy Seilforening
Gry Hunstad,
Thomas Hunstad,
Klasse: NOR Rating - A Nor-Rating 0,940 og lavere
Båttype: Albin Cumulus
Måltall: 0,8370

NOR 000

Robert Johansen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båten
Båttype: Dufour 385
Seilnummer: NOR 000
NOR Rating: NOR 0,0000

Per Sollesnes

Seilforening:
Båtnavn: Båten
Båttype: Dufour 385
Seilnummer: NOR 000
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 8
    BåTEN

Robert Johansen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båten
Båttype: Dufour 385
Seilnummer: NOR 000
NOR Rating: NOR 0,0000

Per Sollesnes

Seilforening:
Båtnavn: Båten
Båttype: Dufour 385
Seilnummer: NOR 000
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 8
Robert Johansen, Askøy Seilforening
Per Sollesnes,
Henrik Orth,
Thomas Ravnanger,
Klasse: Tur & Hav
Båttype: Dufour 385
Måltall: 0,0000

NOR 9000

Ove Gullbrå

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Xfram
Båttype: ILC40
Seilnummer: NOR 9000
NOR Rating: NOR 1,1204
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:23:33 3:18:33 3:42:27 10
Total 19.08.2017 15:23:33 3:18:33 3:42:27 10
    XFRAM

Ove Gullbrå

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Xfram
Båttype: ILC40
Seilnummer: NOR 9000
NOR Rating: NOR 1,1204
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:23:33 3:18:33 3:42:27 10
Total 19.08.2017 15:23:33 3:18:33 3:42:27 10
Ove Gullbrå, Hjellestad Seilforening Klasse: NOR Rating - C Nor-Rating 1,000 og høyere
Båttype: ILC40
Måltall: 1,1204

NOR 14436

Thorvald Haarberg

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Andwaka
Båttype: Contest 46
Seilnummer: NOR 14436
NOR Rating: NOR 0,9268

Åse Skjelbred

Seilforening:
Båtnavn: Andwaka
Båttype: Contest 46
Seilnummer: NOR 14436
NOR Rating: NOR 0,9268
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:13:56 4:13:56 3:55:20 3
Total 19.08.2017 16:13:56 4:13:56 3:55:20 3
    ANDWAKA

Thorvald Haarberg

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Andwaka
Båttype: Contest 46
Seilnummer: NOR 14436
NOR Rating: NOR 0,9268

Åse Skjelbred

Seilforening:
Båtnavn: Andwaka
Båttype: Contest 46
Seilnummer: NOR 14436
NOR Rating: NOR 0,9268
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:13:56 4:13:56 3:55:20 3
Total 19.08.2017 16:13:56 4:13:56 3:55:20 3
Thorvald Haarberg, Askøy Seilforening
Åse Skjelbred,
Gjert Klausen,
Bernt Grøndal,
Bjørn Davidsen,
Klasse: NOR Rating - A Nor-Rating 0,940 og lavere
Båttype: Contest 46
Måltall: 0,9268

NOR 10852

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X 37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0008

Hans Steinsland

Seilforening:
Båtnavn: Obelix
Båttype: X 37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0008
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:54:46 3:49:46 3:49:57 14
Total 19.08.2017 15:54:46 3:49:46 3:49:57 14
    OBELIX

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X 37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0008

Hans Steinsland

Seilforening:
Båtnavn: Obelix
Båttype: X 37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0008
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:54:46 3:49:46 3:49:57 14
Total 19.08.2017 15:54:46 3:49:46 3:49:57 14
Knut Erik Hjorth, Askøy Seilforening
Hans Steinsland,
Kristianne Hjorth Viken,
nn nn,
nn nn,
nn nn,
Klasse: NOR Rating - C Nor-Rating 1,000 og høyere
Båttype: X 37
Måltall: 1,0008

NOR 14605

Frank Nyheim

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Carolina av Alvøen II
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 0,9866
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:00:42 4:00:42 3:57:28 4
Total 19.08.2017 16:00:42 4:00:42 3:57:28 4
    CAROLINA AV ALVøEN II

Frank Nyheim

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Carolina av Alvøen II
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 0,9866
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:00:42 4:00:42 3:57:28 4
Total 19.08.2017 16:00:42 4:00:42 3:57:28 4
Frank Nyheim, Askøy Seilforening Klasse: NOR Rating - B Nor-Rating 0,941 til og med 0.999
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,9866

NOR 14941

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 1,0028
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:50:50 3:45:50 3:46:27 12
Total 19.08.2017 15:50:50 3:45:50 3:46:27 12
    SHEEP DIP

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 1,0028
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:50:50 3:45:50 3:46:27 12
Total 19.08.2017 15:50:50 3:45:50 3:46:27 12
Kjetil Knudsen, Bergens Seilforening Klasse: NOR Rating - C Nor-Rating 1,000 og høyere
Båttype: DEHLER 38
Måltall: 1,0028

NOR 11754

geir einarsen

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: FirstPrice
Båttype: first 40.7
Seilnummer: NOR 11754
NOR Rating: NOR 1,0208

John Morten Vassenden

Seilforening:
Båtnavn: FirstPrice
Båttype: first 40.7
Seilnummer: NOR 11754
NOR Rating: NOR 1,0208
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:41:47 3:36:47 3:41:17 9
Total 19.08.2017 15:41:47 3:36:47 3:41:17 9
    FIRSTPRICE

geir einarsen

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: FirstPrice
Båttype: first 40.7
Seilnummer: NOR 11754
NOR Rating: NOR 1,0208

John Morten Vassenden

Seilforening:
Båtnavn: FirstPrice
Båttype: first 40.7
Seilnummer: NOR 11754
NOR Rating: NOR 1,0208
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:41:47 3:36:47 3:41:17 9
Total 19.08.2017 15:41:47 3:36:47 3:41:17 9
geir einarsen, Milde Båtlag
John Morten Vassenden,
Jon Arild Tørresdal,
Per Christian Follnes,
Tom Seim,
Klasse: NOR Rating - C Nor-Rating 1,000 og høyere
Båttype: first 40.7
Måltall: 1,0208

NOR 10921

PÅL HOLST

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9820

Pål Rasmus Njølstad

Seilforening:
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:42:28 3:42:28 3:38:27 1
Total 19.08.2017 15:42:28 3:42:28 3:38:27 1
    TIGERGUTT

PÅL HOLST

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9820

Pål Rasmus Njølstad

Seilforening:
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:42:28 3:42:28 3:38:27 1
Total 19.08.2017 15:42:28 3:42:28 3:38:27 1
PÅL HOLST, Bergens Seilforening
Pål Rasmus Njølstad,
Klasse: Shorthanded
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,9820

NOR 6854

Arne Kjell Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FRI
Båttype: Sadler 34
Seilnummer: NOR 6854
NOR Rating: NOR 0,0000

Christian Kaldestad

Seilforening:
Båtnavn: FRI
Båttype: Sadler 34
Seilnummer: NOR 6854
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 17:11:54 5:01:54 1
Total 19.08.2017 17:11:54 5:01:54 1000:40:39 5
    FRI

Arne Kjell Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FRI
Båttype: Sadler 34
Seilnummer: NOR 6854
NOR Rating: NOR 0,0000

Christian Kaldestad

Seilforening:
Båtnavn: FRI
Båttype: Sadler 34
Seilnummer: NOR 6854
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 17:11:54 5:01:54 1
Total 19.08.2017 17:11:54 5:01:54 1000:40:39 5
Arne Kjell Nilsen, Bergens Seilforening
Christian Kaldestad,
Fridtjof Tangen,
Klasse: Tur & Hav
Båttype: Sadler 34
Måltall: 0,0000

NOR 6816

Håvard Dahl

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: God Tid
Båttype: First 305
Seilnummer: NOR 6816
NOR Rating: NOR 0,7893

Arne Rossabø

Seilforening:
Båtnavn: God Tid
Båttype: First 305
Seilnummer: NOR 6816
NOR Rating: NOR 0,7893
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:24:07 4:24:07 3:28:28 1
Total 19.08.2017 16:24:07 4:24:07 3:28:28 1
    GOD TID

Håvard Dahl

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: God Tid
Båttype: First 305
Seilnummer: NOR 6816
NOR Rating: NOR 0,7893

Arne Rossabø

Seilforening:
Båtnavn: God Tid
Båttype: First 305
Seilnummer: NOR 6816
NOR Rating: NOR 0,7893
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:24:07 4:24:07 3:28:28 1
Total 19.08.2017 16:24:07 4:24:07 3:28:28 1
Håvard Dahl, Ran Seilforening
Arne Rossabø,
Helge Dahl,
Øyvind Dahl,
Klasse: NOR Rating - u spinnaker
Båttype: First 305
Måltall: 0,7893

NOR 12212

Ole-Jørgen MIchelsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Rubberduck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212
NOR Rating: NOR 1,1474

Morten Offerdal

Seilforening:
Båtnavn: Rubberduck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212
NOR Rating: NOR 1,1474
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:52:24 3:52:24 4:26:39 5
Total 19.08.2017 15:52:24 3:52:24 4:26:39 5
    RUBBERDUCK

Ole-Jørgen MIchelsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Rubberduck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212
NOR Rating: NOR 1,1474

Morten Offerdal

Seilforening:
Båtnavn: Rubberduck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212
NOR Rating: NOR 1,1474
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:52:24 3:52:24 4:26:39 5
Total 19.08.2017 15:52:24 3:52:24 4:26:39 5
Ole-Jørgen MIchelsen, Askøy Seilforening
Morten Offerdal,
Klasse: Shorthanded
Båttype: Express 40
Måltall: 1,1474

NOR 14930

Stein Olav Drange

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Stegg XVI
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 14930
NOR Rating: NOR 1,0173

Rolf Smedal

Seilforening:
Båtnavn: Stegg XVI
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 14930
NOR Rating: NOR 1,0173
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:42:22 3:37:22 3:41:07 8
Total 19.08.2017 15:42:22 3:37:22 3:41:07 8
    STEGG XVI

Stein Olav Drange

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Stegg XVI
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 14930
NOR Rating: NOR 1,0173

Rolf Smedal

Seilforening:
Båtnavn: Stegg XVI
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 14930
NOR Rating: NOR 1,0173
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:42:22 3:37:22 3:41:07 8
Total 19.08.2017 15:42:22 3:37:22 3:41:07 8
Stein Olav Drange, Milde Båtlag
Rolf Smedal,
Endre Lie,
Klasse: NOR Rating - C Nor-Rating 1,000 og høyere
Båttype: Dehler 38
Måltall: 1,0173

NOR 14752

Steinar Glenjen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Blåvinge II
Båttype: Beneteau Oceanis 343
Seilnummer: NOR 14752
NOR Rating: NOR 0,0000

Annette Dittmer

Seilforening:
Båtnavn: Blåvinge II
Båttype: Beneteau Oceanis 343
Seilnummer: NOR 14752
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 1
Total DNS 8
    BLåVINGE II

Steinar Glenjen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Blåvinge II
Båttype: Beneteau Oceanis 343
Seilnummer: NOR 14752
NOR Rating: NOR 0,0000

Annette Dittmer

Seilforening:
Båtnavn: Blåvinge II
Båttype: Beneteau Oceanis 343
Seilnummer: NOR 14752
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 1
Total DNS 8
Steinar Glenjen, Askøy Seilforening
Annette Dittmer,
Ingunn Glenjen,
Klasse: Tur & Hav
Båttype: Beneteau Oceanis 343
Måltall: 0,0000

Last ned CSV fil


Last updated: 2017-08-19 20:03:52Cache read