Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

NOR rating 0.941 - 0.999

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-11341

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: LEVENS
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9954
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:39:37 3:39:37 3:38:36 1
Total 19.08.2017 15:39:37 3:39:37 3:38:36 1
LEVENS

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: LEVENS
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9954
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:39:37 3:39:37 3:38:36 1
Total 19.08.2017 15:39:37 3:39:37 3:38:36 1

Willy Forland (Ran Seilforening)
Elan 37 3:39:37 3:38:36 1 1
2 NOR-12144

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9785
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:48:38 3:48:38 3:43:43 2
Total 19.08.2017 15:48:38 3:48:38 3:43:43 2
FS 2

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9785
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:48:38 3:48:38 3:43:43 2
Total 19.08.2017 15:48:38 3:48:38 3:43:43 2

Jan Vidar Nordstrand (Nordhordland Seilforening)
First 34.7 3:48:38 3:43:43 2 2
3 NOR-11240

Øivind Fjeldsbø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jenny E.
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11240
NOR Rating: NOR 0.9839

Niels Tore Lerøen

Seilforening:
Båtnavn: Jenny E.
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11240
NOR Rating: NOR 0.9839
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:52:37 3:52:37 3:48:52 3
Total 19.08.2017 15:52:37 3:52:37 3:48:52 3
JENNY E.

Øivind Fjeldsbø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jenny E.
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11240
NOR Rating: NOR 0.9839

Niels Tore Lerøen

Seilforening:
Båtnavn: Jenny E.
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11240
NOR Rating: NOR 0.9839
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:52:37 3:52:37 3:48:52 3
Total 19.08.2017 15:52:37 3:52:37 3:48:52 3

Øivind Fjeldsbø (Ran Seilforening)
First 36.7 3:52:37 3:48:52 3 3
4 NOR-14605

Frank Nyheim

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Carolina av Alvøen II
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 0,9866
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:00:42 4:00:42 3:57:28 4
Total 19.08.2017 16:00:42 4:00:42 3:57:28 4
CAROLINA AV ALVøEN II

Frank Nyheim

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Carolina av Alvøen II
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 0,9866
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:00:42 4:00:42 3:57:28 4
Total 19.08.2017 16:00:42 4:00:42 3:57:28 4

Frank Nyheim (Askøy Seilforening)
Elan 37 4:00:42 3:57:28 4 4
5 NOR-15384

Håvard Kvalvik Berge

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Christiane
Båttype: Bavaria 46 Cruiser
Seilnummer: NOR 15384
NOR Rating: NOR 0,9929

Guy Pieterse

Seilforening:
Båtnavn: Christiane
Båttype: Bavaria 46 Cruiser
Seilnummer: NOR 15384
NOR Rating: NOR 0,9929
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:02:38 4:02:38 4:00:54 5
Total 19.08.2017 16:02:38 4:02:38 4:00:54 5
CHRISTIANE

Håvard Kvalvik Berge

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Christiane
Båttype: Bavaria 46 Cruiser
Seilnummer: NOR 15384
NOR Rating: NOR 0,9929

Guy Pieterse

Seilforening:
Båtnavn: Christiane
Båttype: Bavaria 46 Cruiser
Seilnummer: NOR 15384
NOR Rating: NOR 0,9929
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:02:38 4:02:38 4:00:54 5
Total 19.08.2017 16:02:38 4:02:38 4:00:54 5

Håvard Kvalvik Berge (Askøy Seilforening)
Bavaria 46 Cruiser 4:02:38 4:00:54 5 5
6 NOR-565

Ruth Birkeland

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Lille Ville
Båttype: X-99 mod
Seilnummer: NOR 565
NOR Rating: NOR 0,9796

Ian Urdal

Seilforening:
Båtnavn: Lille Ville
Båttype: X-99 mod
Seilnummer: NOR 565
NOR Rating: NOR 0,9796
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 6
Total DNS 6
LILLE VILLE

Ruth Birkeland

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Lille Ville
Båttype: X-99 mod
Seilnummer: NOR 565
NOR Rating: NOR 0,9796

Ian Urdal

Seilforening:
Båtnavn: Lille Ville
Båttype: X-99 mod
Seilnummer: NOR 565
NOR Rating: NOR 0,9796
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 6
Total DNS 6

Ruth Birkeland (Os Seilforening)
X-99 mod DNS (7)

NOR rating < 0.940

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-4352

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
NOR Rating: NOR 0,8370

Gry Hunstad

Seilforening:
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
NOR Rating: NOR 0,8370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:09:18 4:09:18 3:28:39 1
Total 19.08.2017 16:09:18 4:09:18 3:28:39 1
SHIRAZ

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
NOR Rating: NOR 0,8370

Gry Hunstad

Seilforening:
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
NOR Rating: NOR 0,8370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:09:18 4:09:18 3:28:39 1
Total 19.08.2017 16:09:18 4:09:18 3:28:39 1

Gordon Wright (Askøy Seilforening)
Albin Cumulus 4:09:18 3:28:39 1 1
2 NOR-11651

Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9205

Harald Gjøsæter

Seilforening:
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9205
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:09:55 4:09:55 3:50:02 2
Total 19.08.2017 16:09:55 4:09:55 3:50:02 2
BåTENVåR

Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9205

Harald Gjøsæter

Seilforening:
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9205
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:09:55 4:09:55 3:50:02 2
Total 19.08.2017 16:09:55 4:09:55 3:50:02 2

Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter (Askøy Seilforening)
First 31,7 4:09:55 3:50:02 2 2
3 NOR-14436

Thorvald Haarberg

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Andwaka
Båttype: Contest 46
Seilnummer: NOR 14436
NOR Rating: NOR 0,9268

Åse Skjelbred

Seilforening:
Båtnavn: Andwaka
Båttype: Contest 46
Seilnummer: NOR 14436
NOR Rating: NOR 0,9268
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:13:56 4:13:56 3:55:20 3
Total 19.08.2017 16:13:56 4:13:56 3:55:20 3
ANDWAKA

Thorvald Haarberg

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Andwaka
Båttype: Contest 46
Seilnummer: NOR 14436
NOR Rating: NOR 0,9268

Åse Skjelbred

Seilforening:
Båtnavn: Andwaka
Båttype: Contest 46
Seilnummer: NOR 14436
NOR Rating: NOR 0,9268
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:13:56 4:13:56 3:55:20 3
Total 19.08.2017 16:13:56 4:13:56 3:55:20 3

Thorvald Haarberg (Askøy Seilforening)
Contest 46 4:13:56 3:55:20 3 3
4 NOR-20

Svein Erik Johannessen

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Vivante
Båttype: Albin express
Seilnummer: NOR 20
NOR Rating: NOR 0,8455

Hilde Hammer

Seilforening:
Båtnavn: Vivante
Båttype: Albin express
Seilnummer: NOR 20
NOR Rating: NOR 0,8455
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 4
Total DNS 4
VIVANTE

Svein Erik Johannessen

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Vivante
Båttype: Albin express
Seilnummer: NOR 20
NOR Rating: NOR 0,8455

Hilde Hammer

Seilforening:
Båtnavn: Vivante
Båttype: Albin express
Seilnummer: NOR 20
NOR Rating: NOR 0,8455
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 4
Total DNS 4

Svein Erik Johannessen (Åsane Seilforening)
Albin express DNS (5)

NOR rating > 1.000

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-999

Svein Andre Hol

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Ollie
Båttype: X-41 OD
Seilnummer: NOR 999
NOR Rating: NOR 1,08301

Håvard Dale

Seilforening:
Båtnavn: Ollie
Båttype: X-41 OD
Seilnummer: NOR 999
NOR Rating: NOR 1,08301
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:14:33 3:09:33 3:25:17 1
Total 19.08.2017 15:14:33 3:09:33 3:25:17 1
OLLIE

Svein Andre Hol

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Ollie
Båttype: X-41 OD
Seilnummer: NOR 999
NOR Rating: NOR 1,08301

Håvard Dale

Seilforening:
Båtnavn: Ollie
Båttype: X-41 OD
Seilnummer: NOR 999
NOR Rating: NOR 1,08301
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:14:33 3:09:33 3:25:17 1
Total 19.08.2017 15:14:33 3:09:33 3:25:17 1

Svein Andre Hol (Askøy Seilforening)
X-41 OD 3:09:33 3:25:17 1 1
2 NOR-160

Torbjørn Halvorsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Himlaleite
Båttype: x-35
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 1,0132
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:30:11 3:25:11 3:27:53 2
Total 19.08.2017 15:30:11 3:25:11 3:27:53 2
HIMLALEITE

Torbjørn Halvorsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Himlaleite
Båttype: x-35
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 1,0132
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:30:11 3:25:11 3:27:53 2
Total 19.08.2017 15:30:11 3:25:11 3:27:53 2

Torbjørn Halvorsen (Askøy Seilforening)
x-35 3:25:11 3:27:53 2 2
3 NOR-178

Sigurd Boasson

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: LnX
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 178
NOR Rating: NOR 1,0132

Kristoffer -

Seilforening:
Båtnavn: LnX
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 178
NOR Rating: NOR 1,0132
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:33:52 3:28:52 3:31:37 3
Total 19.08.2017 15:33:52 3:28:52 3:31:37 3
LNX

Sigurd Boasson

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: LnX
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 178
NOR Rating: NOR 1,0132

Kristoffer -

Seilforening:
Båtnavn: LnX
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 178
NOR Rating: NOR 1,0132
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:33:52 3:28:52 3:31:37 3
Total 19.08.2017 15:33:52 3:28:52 3:31:37 3

Sigurd Boasson (Ran Seilforening)
X-35 3:28:52 3:31:37 3 3
4 NOR-152

Petter Sørhaug

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Zefyr-3
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 152
NOR Rating: NOR 1,0132
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:37:36 3:32:36 3:35:24 4
Total 19.08.2017 15:37:36 3:32:36 3:35:24 4
ZEFYR-3

Petter Sørhaug

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Zefyr-3
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 152
NOR Rating: NOR 1,0132
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:37:36 3:32:36 3:35:24 4
Total 19.08.2017 15:37:36 3:32:36 3:35:24 4

Petter Sørhaug (Askøy Seilforening)
X-35 OD 3:32:36 3:35:24 4 4
5 NOR-11873

Bernt Svensedn

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: SciroccoIII
Båttype: Grand Soleil
Seilnummer: NOR 11873
NOR Rating: NOR 1,0514
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:31:04 3:26:04 3:36:39 5
Total 19.08.2017 15:31:04 3:26:04 3:36:39 5
SCIROCCOIII

Bernt Svensedn

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: SciroccoIII
Båttype: Grand Soleil
Seilnummer: NOR 11873
NOR Rating: NOR 1,0514
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:31:04 3:26:04 3:36:39 5
Total 19.08.2017 15:31:04 3:26:04 3:36:39 5

Bernt Svensedn (Askøy Seilforening)
Grand Soleil 3:26:04 3:36:39 5 5
6 NOR-203

Jan Henrik Nordeide

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Ranegutt II
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 203
NOR Rating: NOR 1,0132

Lim Alexander Nordeide

Seilforening:
Båtnavn: Ranegutt II
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 203
NOR Rating: NOR 1,0132
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:41:07 3:36:07 3:38:58 6
Total 19.08.2017 15:41:07 3:36:07 3:38:58 6
RANEGUTT II

Jan Henrik Nordeide

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Ranegutt II
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 203
NOR Rating: NOR 1,0132

Lim Alexander Nordeide

Seilforening:
Båtnavn: Ranegutt II
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 203
NOR Rating: NOR 1,0132
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:41:07 3:36:07 3:38:58 6
Total 19.08.2017 15:41:07 3:36:07 3:38:58 6

Jan Henrik Nordeide (Ran Seilforening)
X-35 OD 3:36:07 3:38:58 6 6
7 GBR-5052

Fabian Bruvik

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Bergen Yacht Baat
Båttype: ILC40
Seilnummer: GBR 5052
NOR Rating: GBR 1,1479
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:16:05 3:11:05 3:39:20 7
Total 19.08.2017 15:16:05 3:11:05 3:39:20 7
BERGEN YACHT BAAT

Fabian Bruvik

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Bergen Yacht Baat
Båttype: ILC40
Seilnummer: GBR 5052
NOR Rating: GBR 1,1479
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:16:05 3:11:05 3:39:20 7
Total 19.08.2017 15:16:05 3:11:05 3:39:20 7

Fabian Bruvik (Bergens Seilforening)
ILC40 3:11:05 3:39:20 7 7
8 NOR-14930

Stein Olav Drange

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Stegg XVI
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 14930
NOR Rating: NOR 1,0173

Rolf Smedal

Seilforening:
Båtnavn: Stegg XVI
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 14930
NOR Rating: NOR 1,0173
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:42:22 3:37:22 3:41:07 8
Total 19.08.2017 15:42:22 3:37:22 3:41:07 8
STEGG XVI

Stein Olav Drange

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Stegg XVI
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 14930
NOR Rating: NOR 1,0173

Rolf Smedal

Seilforening:
Båtnavn: Stegg XVI
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 14930
NOR Rating: NOR 1,0173
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:42:22 3:37:22 3:41:07 8
Total 19.08.2017 15:42:22 3:37:22 3:41:07 8

Stein Olav Drange (Milde Båtlag)
Dehler 38 3:37:22 3:41:07 8 8
9 NOR-11754

geir einarsen

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: FirstPrice
Båttype: first 40.7
Seilnummer: NOR 11754
NOR Rating: NOR 1,0208

John Morten Vassenden

Seilforening:
Båtnavn: FirstPrice
Båttype: first 40.7
Seilnummer: NOR 11754
NOR Rating: NOR 1,0208
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:41:47 3:36:47 3:41:17 9
Total 19.08.2017 15:41:47 3:36:47 3:41:17 9
FIRSTPRICE

geir einarsen

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: FirstPrice
Båttype: first 40.7
Seilnummer: NOR 11754
NOR Rating: NOR 1,0208

John Morten Vassenden

Seilforening:
Båtnavn: FirstPrice
Båttype: first 40.7
Seilnummer: NOR 11754
NOR Rating: NOR 1,0208
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:41:47 3:36:47 3:41:17 9
Total 19.08.2017 15:41:47 3:36:47 3:41:17 9

geir einarsen (Milde Båtlag)
first 40.7 3:36:47 3:41:17 9 9
10 NOR-9000

Ove Gullbrå

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Xfram
Båttype: ILC40
Seilnummer: NOR 9000
NOR Rating: NOR 1,1204
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:23:33 3:18:33 3:42:27 10
Total 19.08.2017 15:23:33 3:18:33 3:42:27 10
XFRAM

Ove Gullbrå

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Xfram
Båttype: ILC40
Seilnummer: NOR 9000
NOR Rating: NOR 1,1204
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:23:33 3:18:33 3:42:27 10
Total 19.08.2017 15:23:33 3:18:33 3:42:27 10

Ove Gullbrå (Hjellestad Seilforening)
ILC40 3:18:33 3:42:27 10 10
11 NOR-12383

Siddis Racing

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Jysla Løye
Båttype: Farr 40
Seilnummer: NOR 12383
NOR Rating: NOR 1,1610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:17:34 3:12:34 3:43:34 11
Total 19.08.2017 15:17:34 3:12:34 3:43:34 11
JYSLA LøYE

Siddis Racing

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Jysla Løye
Båttype: Farr 40
Seilnummer: NOR 12383
NOR Rating: NOR 1,1610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:17:34 3:12:34 3:43:34 11
Total 19.08.2017 15:17:34 3:12:34 3:43:34 11

Siddis Racing (Stavanger Seilforening)
Farr 40 3:12:34 3:43:34 11 11
12 NOR-14941

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 1,0028
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:50:50 3:45:50 3:46:27 12
Total 19.08.2017 15:50:50 3:45:50 3:46:27 12
SHEEP DIP

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 1,0028
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:50:50 3:45:50 3:46:27 12
Total 19.08.2017 15:50:50 3:45:50 3:46:27 12

Kjetil Knudsen (Bergens Seilforening)
DEHLER 38 3:45:50 3:46:27 12 12
13 NOR-9701

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0342
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:46:04 3:41:04 3:48:37 13
Total 19.08.2017 15:46:04 3:41:04 3:48:37 13
AMARYLLIS

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0342
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:46:04 3:41:04 3:48:37 13
Total 19.08.2017 15:46:04 3:41:04 3:48:37 13

Inge André Utåker (Bergens Seilforening)
First 40.7 3:41:04 3:48:37 13 13
14 NOR-10852

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X 37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0008

Hans Steinsland

Seilforening:
Båtnavn: Obelix
Båttype: X 37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0008
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:54:46 3:49:46 3:49:57 14
Total 19.08.2017 15:54:46 3:49:46 3:49:57 14
OBELIX

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X 37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0008

Hans Steinsland

Seilforening:
Båtnavn: Obelix
Båttype: X 37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0008
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:54:46 3:49:46 3:49:57 14
Total 19.08.2017 15:54:46 3:49:46 3:49:57 14

Knut Erik Hjorth (Askøy Seilforening)
X 37 3:49:46 3:49:57 14 14
15 NOR-14445

Kenneth Midttun

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Argo
Båttype: First 45
Seilnummer: NOR 14445
NOR Rating: NOR 1,1057

Petter Midttun

Seilforening:
Båtnavn: Argo
Båttype: First 45
Seilnummer: NOR 14445
NOR Rating: NOR 1,1057
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:33:44 3:28:44 3:50:47 15
Total 19.08.2017 15:33:44 3:28:44 3:50:47 15
ARGO

Kenneth Midttun

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Argo
Båttype: First 45
Seilnummer: NOR 14445
NOR Rating: NOR 1,1057

Petter Midttun

Seilforening:
Båtnavn: Argo
Båttype: First 45
Seilnummer: NOR 14445
NOR Rating: NOR 1,1057
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:33:44 3:28:44 3:50:47 15
Total 19.08.2017 15:33:44 3:28:44 3:50:47 15

Kenneth Midttun (Askøy Seilforening)
First 45 3:28:44 3:50:47 15 15
16 NOR-11590

Thomas Magnussen

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Pluto
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11590
NOR Rating: NOR 1,0246

Andre Nordhuus

Seilforening:
Båtnavn: Pluto
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11590
NOR Rating: NOR 1,0246
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:52:01 3:47:01 3:52:36 16
Total 19.08.2017 15:52:01 3:47:01 3:52:36 16
PLUTO

Thomas Magnussen

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Pluto
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11590
NOR Rating: NOR 1,0246

Andre Nordhuus

Seilforening:
Båtnavn: Pluto
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11590
NOR Rating: NOR 1,0246
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:52:01 3:47:01 3:52:36 16
Total 19.08.2017 15:52:01 3:47:01 3:52:36 16

Thomas Magnussen (Milde Båtlag)
First 40.7 3:47:01 3:52:36 16 16
17 NOR-11968

Arvid Høgelid

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0786
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:48:18 3:43:18 4:00:51 17
Total 19.08.2017 15:48:18 3:43:18 4:00:51 17
FARVIDE

Arvid Høgelid

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0786
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:48:18 3:43:18 4:00:51 17
Total 19.08.2017 15:48:18 3:43:18 4:00:51 17

Arvid Høgelid (Milde Båtlag)
First 44.7 3:43:18 4:00:51 17 17

NOR rating uten spinnaker

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-6816

Håvard Dahl

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: God Tid
Båttype: First 305
Seilnummer: NOR 6816
NOR Rating: NOR 0,7893

Arne Rossabø

Seilforening:
Båtnavn: God Tid
Båttype: First 305
Seilnummer: NOR 6816
NOR Rating: NOR 0,7893
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:24:07 4:24:07 3:28:28 1
Total 19.08.2017 16:24:07 4:24:07 3:28:28 1
GOD TID

Håvard Dahl

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: God Tid
Båttype: First 305
Seilnummer: NOR 6816
NOR Rating: NOR 0,7893

Arne Rossabø

Seilforening:
Båtnavn: God Tid
Båttype: First 305
Seilnummer: NOR 6816
NOR Rating: NOR 0,7893
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:24:07 4:24:07 3:28:28 1
Total 19.08.2017 16:24:07 4:24:07 3:28:28 1

Håvard Dahl (Ran Seilforening)
First 305 4:24:07 3:28:28 1 1
2 NOR-14865

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9408

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9408
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:53:48 3:53:48 3:39:57 2
Total 19.08.2017 15:53:48 3:53:48 3:39:57 2
VITO 4

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9408

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9408
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:53:48 3:53:48 3:39:57 2
Total 19.08.2017 15:53:48 3:53:48 3:39:57 2

Nina Rosenlund (Ran Seilforening)
Elan 37 3:53:48 3:39:57 2 2
3 NOR-10311

Kjell Heimstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Anne bavari
Båttype: Bavaria
Seilnummer: NOR 10311
NOR Rating: NOR 0,8581

Bjørn Skålevik

Seilforening:
Båtnavn: Anne bavari
Båttype: Bavaria
Seilnummer: NOR 10311
NOR Rating: NOR 0,8581
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:23:10 4:23:10 3:45:49 3
Total 19.08.2017 16:23:10 4:23:10 3:45:49 3
ANNE BAVARI

Kjell Heimstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Anne bavari
Båttype: Bavaria
Seilnummer: NOR 10311
NOR Rating: NOR 0,8581

Bjørn Skålevik

Seilforening:
Båtnavn: Anne bavari
Båttype: Bavaria
Seilnummer: NOR 10311
NOR Rating: NOR 0,8581
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:23:10 4:23:10 3:45:49 3
Total 19.08.2017 16:23:10 4:23:10 3:45:49 3

Kjell Heimstad (Askøy Seilforening)
Bavaria 4:23:10 3:45:49 3 3
4 NOR-11356

BJØRN VIE

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Nemo
Båttype: Elan 37 dyp kjøl
Seilnummer: NOR 11356
NOR Rating: NOR 0,9629

Gry Hove Vie

Seilforening:
Båtnavn: Nemo
Båttype: Elan 37 dyp kjøl
Seilnummer: NOR 11356
NOR Rating: NOR 0,9629
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:10:00 4:10:00 4:00:43 4
Total 19.08.2017 16:10:00 4:10:00 4:00:43 4
NEMO

BJØRN VIE

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Nemo
Båttype: Elan 37 dyp kjøl
Seilnummer: NOR 11356
NOR Rating: NOR 0,9629

Gry Hove Vie

Seilforening:
Båtnavn: Nemo
Båttype: Elan 37 dyp kjøl
Seilnummer: NOR 11356
NOR Rating: NOR 0,9629
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:10:00 4:10:00 4:00:43 4
Total 19.08.2017 16:10:00 4:10:00 4:00:43 4

BJØRN VIE (Ran Seilforening)
Elan 37 dyp kjøl 4:10:00 4:00:43 4 4
5 NOR-7888

Magnus Valland

Seilforening: Voss Siglarlaug
Båtnavn: Vilje
Båttype: X-119
Seilnummer: NOR 7888
NOR Rating: NOR 1.0030

Stian Arveschoug

Seilforening:
Båtnavn: Vilje
Båttype: X-119
Seilnummer: NOR 7888
NOR Rating: NOR 1.0030
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:14:18 4:14:18 4:15:03 5
Total 19.08.2017 16:14:18 4:14:18 4:15:03 5
VILJE

Magnus Valland

Seilforening: Voss Siglarlaug
Båtnavn: Vilje
Båttype: X-119
Seilnummer: NOR 7888
NOR Rating: NOR 1.0030

Stian Arveschoug

Seilforening:
Båtnavn: Vilje
Båttype: X-119
Seilnummer: NOR 7888
NOR Rating: NOR 1.0030
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:14:18 4:14:18 4:15:03 5
Total 19.08.2017 16:14:18 4:14:18 4:15:03 5

Magnus Valland (Voss Siglarlaug)
X-119 4:14:18 4:15:03 5 5

Shorthanded

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-10921

PÅL HOLST

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9820

Pål Rasmus Njølstad

Seilforening:
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:42:28 3:42:28 3:38:27 1
Total 19.08.2017 15:42:28 3:42:28 3:38:27 1
TIGERGUTT

PÅL HOLST

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9820

Pål Rasmus Njølstad

Seilforening:
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:42:28 3:42:28 3:38:27 1
Total 19.08.2017 15:42:28 3:42:28 3:38:27 1

PÅL HOLST (Bergens Seilforening)
Elan 37 3:42:28 3:38:27 1 1
2 NOR-11136

Håvard Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9364

Stian Lund Bruvold

Seilforening:
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9364
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:57:59 3:57:59 3:42:50 2
Total 19.08.2017 15:57:59 3:57:59 3:42:50 2
GLEDEN

Håvard Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9364

Stian Lund Bruvold

Seilforening:
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9364
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:57:59 3:57:59 3:42:50 2
Total 19.08.2017 15:57:59 3:57:59 3:42:50 2

Håvard Espeseth (Askøy Seilforening)
Maxi 1050 3:57:59 3:42:50 2 2
3 NOR-15553

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: Vq32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9528

Jonas Grefsrud

Seilforening:
Båtnavn: Vandal
Båttype: Vq32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9528
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:05:00 4:05:00 3:53:26 3
Total 19.08.2017 16:05:00 4:05:00 3:53:26 3
VANDAL

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: Vq32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9528

Jonas Grefsrud

Seilforening:
Båtnavn: Vandal
Båttype: Vq32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9528
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:05:00 4:05:00 3:53:26 3
Total 19.08.2017 16:05:00 4:05:00 3:53:26 3

Bård Singstad (Ran Seilforening)
Vq32 4:05:00 3:53:26 3 3
4 NOR-14569

Helge Asperheim

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Morild2
Båttype: Jeanneu Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14569
NOR Rating: NOR 0,9366

Peter Elvingdal

Seilforening:
Båtnavn: Morild2
Båttype: Jeanneu Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14569
NOR Rating: NOR 0,9366
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:24:27 4:24:27 4:07:41 4
Total 19.08.2017 16:24:27 4:24:27 4:07:41 4
MORILD2

Helge Asperheim

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Morild2
Båttype: Jeanneu Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14569
NOR Rating: NOR 0,9366

Peter Elvingdal

Seilforening:
Båtnavn: Morild2
Båttype: Jeanneu Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14569
NOR Rating: NOR 0,9366
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:24:27 4:24:27 4:07:41 4
Total 19.08.2017 16:24:27 4:24:27 4:07:41 4

Helge Asperheim (Askøy Seilforening)
Jeanneu Sun Fast 37 4:24:27 4:07:41 4 4
5 NOR-12212

Ole-Jørgen MIchelsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Rubberduck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212
NOR Rating: NOR 1,1474

Morten Offerdal

Seilforening:
Båtnavn: Rubberduck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212
NOR Rating: NOR 1,1474
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:52:24 3:52:24 4:26:39 5
Total 19.08.2017 15:52:24 3:52:24 4:26:39 5
RUBBERDUCK

Ole-Jørgen MIchelsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Rubberduck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212
NOR Rating: NOR 1,1474

Morten Offerdal

Seilforening:
Båtnavn: Rubberduck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212
NOR Rating: NOR 1,1474
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 15:52:24 3:52:24 4:26:39 5
Total 19.08.2017 15:52:24 3:52:24 4:26:39 5

Ole-Jørgen MIchelsen (Askøy Seilforening)
Express 40 3:52:24 4:26:39 5 5
6 NOR-11459

Kristian Bekkenes

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Nova
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 11459
NOR Rating: NOR 0,9369

Robin Ørnsrud

Seilforening:
Båtnavn: Nova
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 11459
NOR Rating: NOR 0,9369
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 6
Total DNF 6
NOVA

Kristian Bekkenes

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Nova
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 11459
NOR Rating: NOR 0,9369

Robin Ørnsrud

Seilforening:
Båtnavn: Nova
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 11459
NOR Rating: NOR 0,9369
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 6
Total DNF 6

Kristian Bekkenes (Askøy Seilforening)
Wasa 38 DNF (7)

Turklasse

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-0

Roald Skår

Seilforening: ingen
Båtnavn: Skybert
Båttype: Bavaria 32 cruiser
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR 0,0000

Lars Martin Skår

Seilforening:
Båtnavn: Skybert
Båttype: Bavaria 32 cruiser
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:52:15 4:42:15 1
Total 19.08.2017 16:52:15 4:42:15 1000:40:39 3
SKYBERT

Roald Skår

Seilforening: ingen
Båtnavn: Skybert
Båttype: Bavaria 32 cruiser
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR 0,0000

Lars Martin Skår

Seilforening:
Båtnavn: Skybert
Båttype: Bavaria 32 cruiser
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:52:15 4:42:15 1
Total 19.08.2017 16:52:15 4:42:15 1000:40:39 3

Roald Skår (ingen)
Bavaria 32 cruiser 4:42:15 1 1
2 NOR-13951

Audun Midttveit

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Stormen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 13951
NOR Rating: NOR 0,0000

Elin Mjelde

Seilforening:
Båtnavn: Stormen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 13951
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:23:54 4:13:54 1
Total 19.08.2017 16:23:54 4:13:54 1000:40:39 1
STORMEN

Audun Midttveit

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Stormen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 13951
NOR Rating: NOR 0,0000

Elin Mjelde

Seilforening:
Båtnavn: Stormen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 13951
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:23:54 4:13:54 1
Total 19.08.2017 16:23:54 4:13:54 1000:40:39 1

Audun Midttveit (Bergens Seilforening)
Hanse 320 4:13:54 1 1
3 NOR-12371

Alice Syslak

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Upbeat
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 12371
NOR Rating: NOR 0,0000

Ivar Syslak

Seilforening:
Båtnavn: Upbeat
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 12371
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:58:09 4:48:09 1
Total 19.08.2017 16:58:09 4:48:09 1000:40:39 2
UPBEAT

Alice Syslak

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Upbeat
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 12371
NOR Rating: NOR 0,0000

Ivar Syslak

Seilforening:
Båtnavn: Upbeat
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 12371
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:58:09 4:48:09 1
Total 19.08.2017 16:58:09 4:48:09 1000:40:39 2

Alice Syslak (Askøy Seilforening)
Elan 333 4:48:09 1 1
4 NOR-13687

Beate Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Ann-Field
Båttype: Beneteau Oceanis 40
Seilnummer: NOR 13687
NOR Rating: NOR 0,0000

Tone Økland

Seilforening:
Båtnavn: Ann-Field
Båttype: Beneteau Oceanis 40
Seilnummer: NOR 13687
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:47:11 4:37:11 1
Total 19.08.2017 16:47:11 4:37:11 1000:40:39 4
ANN-FIELD

Beate Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Ann-Field
Båttype: Beneteau Oceanis 40
Seilnummer: NOR 13687
NOR Rating: NOR 0,0000

Tone Økland

Seilforening:
Båtnavn: Ann-Field
Båttype: Beneteau Oceanis 40
Seilnummer: NOR 13687
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:47:11 4:37:11 1
Total 19.08.2017 16:47:11 4:37:11 1000:40:39 4

Beate Soltvedt (Askøy Seilforening)
Beneteau Oceanis 40 4:37:11 1 1
5 NOR-10543

Helge Økland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Elena II
Båttype: Bavaria 40
Seilnummer: NOR 10543
NOR Rating: NOR 0,0000

Ørjan Soltvedt

Seilforening:
Båtnavn: Elena II
Båttype: Bavaria 40
Seilnummer: NOR 10543
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:17:42 4:07:42 1
Total 19.08.2017 16:17:42 4:07:42 1000:40:39 6
ELENA II

Helge Økland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Elena II
Båttype: Bavaria 40
Seilnummer: NOR 10543
NOR Rating: NOR 0,0000

Ørjan Soltvedt

Seilforening:
Båtnavn: Elena II
Båttype: Bavaria 40
Seilnummer: NOR 10543
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:17:42 4:07:42 1
Total 19.08.2017 16:17:42 4:07:42 1000:40:39 6

Helge Økland (Askøy Seilforening)
Bavaria 40 4:07:42 1 1
6 NOR-11331

Kjetil Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:32:18 4:22:18 1
Total 19.08.2017 16:32:18 4:22:18 1000:40:39 7
ALNA II

Kjetil Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 16:32:18 4:22:18 1
Total 19.08.2017 16:32:18 4:22:18 1000:40:39 7

Kjetil Skog (Askøy Seilforening)
Hanse 341 4:22:18 1 1
7 NOR-6854

Arne Kjell Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FRI
Båttype: Sadler 34
Seilnummer: NOR 6854
NOR Rating: NOR 0,0000

Christian Kaldestad

Seilforening:
Båtnavn: FRI
Båttype: Sadler 34
Seilnummer: NOR 6854
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 17:11:54 5:01:54 1
Total 19.08.2017 17:11:54 5:01:54 1000:40:39 5
FRI

Arne Kjell Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FRI
Båttype: Sadler 34
Seilnummer: NOR 6854
NOR Rating: NOR 0,0000

Christian Kaldestad

Seilforening:
Båtnavn: FRI
Båttype: Sadler 34
Seilnummer: NOR 6854
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 19.08.2017 17:11:54 5:01:54 1
Total 19.08.2017 17:11:54 5:01:54 1000:40:39 5

Arne Kjell Nilsen (Bergens Seilforening)
Sadler 34 5:01:54 1 1
8 NOR-000

Robert Johansen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båten
Båttype: Dufour 385
Seilnummer: NOR 000
NOR Rating: NOR 0,0000

Per Sollesnes

Seilforening:
Båtnavn: Båten
Båttype: Dufour 385
Seilnummer: NOR 000
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 8
BåTEN

Robert Johansen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båten
Båttype: Dufour 385
Seilnummer: NOR 000
NOR Rating: NOR 0,0000

Per Sollesnes

Seilforening:
Båtnavn: Båten
Båttype: Dufour 385
Seilnummer: NOR 000
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 8

Robert Johansen (Askøy Seilforening)
Dufour 385 DNF (12)
8 NOR-11650

Bjørn Hanto

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Andante Festivo
Båttype: Wauquiez PS 41
Seilnummer: NOR 11650
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 1
Total DNS 8
ANDANTE FESTIVO

Bjørn Hanto

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Andante Festivo
Båttype: Wauquiez PS 41
Seilnummer: NOR 11650
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 1
Total DNS 8

Bjørn Hanto (Askøy Seilforening)
Wauquiez PS 41 DNS (12)
8 NOR-14752

Steinar Glenjen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Blåvinge II
Båttype: Beneteau Oceanis 343
Seilnummer: NOR 14752
NOR Rating: NOR 0,0000

Annette Dittmer

Seilforening:
Båtnavn: Blåvinge II
Båttype: Beneteau Oceanis 343
Seilnummer: NOR 14752
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 1
Total DNS 8
BLåVINGE II

Steinar Glenjen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Blåvinge II
Båttype: Beneteau Oceanis 343
Seilnummer: NOR 14752
NOR Rating: NOR 0,0000

Annette Dittmer

Seilforening:
Båtnavn: Blåvinge II
Båttype: Beneteau Oceanis 343
Seilnummer: NOR 14752
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 1
Total DNS 8

Steinar Glenjen (Askøy Seilforening)
Beneteau Oceanis 343 DNS (12)
8 NOR-399

Bengt Åge Borge

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Odonata
Båttype: Dragonfly 800 Mk II
Seilnummer: NOR 399
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 1
Total DNS 8
ODONATA

Bengt Åge Borge

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Odonata
Båttype: Dragonfly 800 Mk II
Seilnummer: NOR 399
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 1
Total DNS 8

Bengt Åge Borge (Askøy Seilforening)
Dragonfly 800 Mk II DNS (12)
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-08-19 20:01:15Cache read