Resultater

Foreløpige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Foreløpige resultater

Klasse: Seilas:

NOR Rating - < 0,970

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng 07.06.2017
1 NOR-91

Geir Grinde

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Juno VI
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 91
NOR Rating: NOR 0,801
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:26:56 1:16:56 1:01:37 1
Total 07.06.2017 01:26:56 1:16:56 1:01:37 1
JUNO VI

Geir Grinde

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Juno VI
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 91
NOR Rating: NOR 0,801
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:26:56 1:16:56 1:01:37 1
Total 07.06.2017 01:26:56 1:16:56 1:01:37 1

Geir Grinde (Bærum Seilforening)
H-båt 1:16:56 1:01:37 1 1
2 NOR-150

Hans Petter Jostad

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Solingen
Båttype: soling
Seilnummer: NOR 150
NOR Rating: NOR 0,866
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:21:16 1:11:16 1:01:43 2
Total 07.06.2017 01:21:16 1:11:16 1:01:43 2
SOLINGEN

Hans Petter Jostad

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Solingen
Båttype: soling
Seilnummer: NOR 150
NOR Rating: NOR 0,866
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:21:16 1:11:16 1:01:43 2
Total 07.06.2017 01:21:16 1:11:16 1:01:43 2

Hans Petter Jostad (Asker Seilforening)
soling 1:11:16 1:01:43 2 2
3 NOR-11110

Wolfgang Eichstetter

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
NOR Rating: NOR 0,865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:22:21 1:12:21 1:02:34 3
Total 07.06.2017 01:22:21 1:12:21 1:02:34 3
LUPONA

Wolfgang Eichstetter

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
NOR Rating: NOR 0,865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:22:21 1:12:21 1:02:34 3
Total 07.06.2017 01:22:21 1:12:21 1:02:34 3

Wolfgang Eichstetter (Asker Seilforening)
Kron 1:12:21 1:02:34 3 3
4 NOR-15453

Endre Christensen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: 4ALL
Båttype: C55
Seilnummer: NOR 15453
NOR Rating: NOR 0,737
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:35:08 1:25:08 1:02:44 4
Total 07.06.2017 01:35:08 1:25:08 1:02:44 4
4ALL

Endre Christensen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: 4ALL
Båttype: C55
Seilnummer: NOR 15453
NOR Rating: NOR 0,737
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:35:08 1:25:08 1:02:44 4
Total 07.06.2017 01:35:08 1:25:08 1:02:44 4

Endre Christensen (Bærum Seilforening)
C55 1:25:08 1:02:44 4 4
5 NOR-10629

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,909
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:20:38 1:10:38 1:04:12 5
Total 07.06.2017 01:20:38 1:10:38 1:04:12 5
SINBAD

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,909
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:20:38 1:10:38 1:04:12 5
Total 07.06.2017 01:20:38 1:10:38 1:04:12 5

Bjørn Hansen (Bærum Seilforening)
Impala 31 1:10:38 1:04:12 5 5
6 NOR-10107

Trond Gundersen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Joy IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10107
NOR Rating: NOR 0,926
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:19:26 1:09:26 1:04:17 6
Total 07.06.2017 01:19:26 1:09:26 1:04:17 6
JOY IV

Trond Gundersen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Joy IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10107
NOR Rating: NOR 0,926
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:19:26 1:09:26 1:04:17 6
Total 07.06.2017 01:19:26 1:09:26 1:04:17 6

Trond Gundersen (Asker Seilforening)
First 31.7 1:09:26 1:04:17 6 6
7 NOR-13550

Michael Kristiansen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: TimeOut
Båttype: Elan 31
Seilnummer: NOR 13550
NOR Rating: NOR 0,901
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:22:39 1:12:39 1:05:27 7
Total 07.06.2017 01:22:39 1:12:39 1:05:27 7
TIMEOUT

Michael Kristiansen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: TimeOut
Båttype: Elan 31
Seilnummer: NOR 13550
NOR Rating: NOR 0,901
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:22:39 1:12:39 1:05:27 7
Total 07.06.2017 01:22:39 1:12:39 1:05:27 7

Michael Kristiansen (Nesodden Seilforening)
Elan 31 1:12:39 1:05:27 7 7
8 NOR-5175

Ragnar Andreassen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Indy
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175
NOR Rating: NOR 0,88
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:24:47 1:14:47 1:05:48 8
Total 07.06.2017 01:24:47 1:14:47 1:05:48 8
INDY

Ragnar Andreassen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Indy
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175
NOR Rating: NOR 0,88
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:24:47 1:14:47 1:05:48 8
Total 07.06.2017 01:24:47 1:14:47 1:05:48 8

Ragnar Andreassen (Bundefjorden Seilforening)
Omega 30 1:14:47 1:05:48 8 8
9 NOR-837

Bjørn Gulbrandsen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Settanta
Båttype: J/70
Seilnummer: NOR 837
NOR Rating: NOR 0,909
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:22:45 1:12:45 1:06:07 9
Total 07.06.2017 01:22:45 1:12:45 1:06:07 9
SETTANTA

Bjørn Gulbrandsen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Settanta
Båttype: J/70
Seilnummer: NOR 837
NOR Rating: NOR 0,909
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:22:45 1:12:45 1:06:07 9
Total 07.06.2017 01:22:45 1:12:45 1:06:07 9

Bjørn Gulbrandsen (Asker Seilforening)
J/70 1:12:45 1:06:07 9 9
10 NOR-12512

Stine Lien

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Endorfine
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 12512
NOR Rating: NOR 0,95
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:21:07 1:11:07 1:07:33 10
Total 07.06.2017 01:21:07 1:11:07 1:07:33 10
ENDORFINE

Stine Lien

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Endorfine
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 12512
NOR Rating: NOR 0,95
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:21:07 1:11:07 1:07:33 10
Total 07.06.2017 01:21:07 1:11:07 1:07:33 10

Stine Lien (Asker Seilforening)
Elan 340 1:11:07 1:07:33 10 10
11 NOR-10224

Carl Hermann Corneliussen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: A IV
Båttype: First 27.7
Seilnummer: NOR 10224
NOR Rating: NOR 0,892
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:27:07 1:17:07 1:08:47 11
Total 07.06.2017 01:27:07 1:17:07 1:08:47 11
A IV

Carl Hermann Corneliussen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: A IV
Båttype: First 27.7
Seilnummer: NOR 10224
NOR Rating: NOR 0,892
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:27:07 1:17:07 1:08:47 11
Total 07.06.2017 01:27:07 1:17:07 1:08:47 11

Carl Hermann Corneliussen (Asker Seilforening)
First 27.7 1:17:07 1:08:47 11 11
12 NOR-12312

jan nic. langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: makTEN
Seilnummer: NOR 12312
NOR Rating: NOR 0,931
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:24:49 1:14:49 1:09:39 12
Total 07.06.2017 01:24:49 1:14:49 1:09:39 12
FADERNES BESLUTNING

jan nic. langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: makTEN
Seilnummer: NOR 12312
NOR Rating: NOR 0,931
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:24:49 1:14:49 1:09:39 12
Total 07.06.2017 01:24:49 1:14:49 1:09:39 12

jan nic. langfeldt (Asker Seilforening)
makTEN 1:14:49 1:09:39 12 12
13 NOR-15097

Bjørn Clausen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: Maren
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 15097
NOR Rating: NOR 0,924
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:28:23 1:18:23 1:12:25 13
Total 07.06.2017 01:28:23 1:18:23 1:12:25 13
MAREN

Bjørn Clausen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: Maren
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 15097
NOR Rating: NOR 0,924
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:28:23 1:18:23 1:12:25 13
Total 07.06.2017 01:28:23 1:18:23 1:12:25 13

Bjørn Clausen (Nesodden Seilforening)
Bavaria 36 AC 1:18:23 1:12:25 13 13
14 NOR-7051

Arne Husevåg

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Frida
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: NOR 7051
NOR Rating: NOR 0,89
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
FRIDA

Arne Husevåg

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Frida
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: NOR 7051
NOR Rating: NOR 0,89
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Arne Husevåg (Asker Seilforening)
Scanmar 345 DNC (21)
14 NOR-123

Lars Dyrhaug

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: Marte
Båttype: Spekkhugger
Seilnummer: NOR 123
NOR Rating: NOR 0,767
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MARTE

Lars Dyrhaug

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: Marte
Båttype: Spekkhugger
Seilnummer: NOR 123
NOR Rating: NOR 0,767
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Lars Dyrhaug (Nesodden Seilforening)
Spekkhugger DNC (21)
14 NOR-1458

Helge Pedersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: Mira
Båttype: Maxi 87
Seilnummer: NOR 1458
NOR Rating: NOR 0,806
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MIRA

Helge Pedersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: Mira
Båttype: Maxi 87
Seilnummer: NOR 1458
NOR Rating: NOR 0,806
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Helge Pedersen (Nesodden Seilforening)
Maxi 87 DNC (21)
14 NOR-10766

Erlend Balsvik

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Pole Pole
Båttype: First 27.7
Seilnummer: NOR 10766
NOR Rating: NOR 0,9055
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
POLE POLE

Erlend Balsvik

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Pole Pole
Båttype: First 27.7
Seilnummer: NOR 10766
NOR Rating: NOR 0,9055
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Erlend Balsvik (Asker Seilforening)
First 27.7 DNC (21)
14 NOR-230

Truls Baklid

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Primetime
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 230
NOR Rating: NOR 0,846
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
PRIMETIME

Truls Baklid

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Primetime
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 230
NOR Rating: NOR 0,846
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Truls Baklid (Asker Seilforening)
Albin Express DNC (21)
14 NOR-15628

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 0,936
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
WILDA

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 0,936
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Kristian Jerpetjøn (Nesodden Seilforening)
SO 409 Performance DNC (21)
14 NOR-9282

Line Katrin Rødseth

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: X Red Dingo
Båttype: X-342 MH
Seilnummer: NOR 9282
NOR Rating: NOR 0,92
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X RED DINGO

Line Katrin Rødseth

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: X Red Dingo
Båttype: X-342 MH
Seilnummer: NOR 9282
NOR Rating: NOR 0,92
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Line Katrin Rødseth (Nesodden Seilforening)
X-342 MH DNC (21)

NOR Rating - > 0,969

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng 07.06.2017
1 NOR-10042

Tor Ingebrigtsen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Dawn II
Båttype: Grand Soleil 40c
Seilnummer: NOR 10042
NOR Rating: NOR 0,99
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:35:26 1:30:26 1:29:31 1
Total 07.06.2017 01:35:26 1:30:26 1:29:31 1
DAWN II

Tor Ingebrigtsen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Dawn II
Båttype: Grand Soleil 40c
Seilnummer: NOR 10042
NOR Rating: NOR 0,99
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:35:26 1:30:26 1:29:31 1
Total 07.06.2017 01:35:26 1:30:26 1:29:31 1

Tor Ingebrigtsen (Asker Seilforening)
Grand Soleil 40c 1:30:26 1:29:31 1 1
2 NOR-14109

Kristian Heder

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Little Wing
Båttype: T-34
Seilnummer: NOR 14109
NOR Rating: NOR 0,988
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:38:21 1:33:21 1:32:13 2
Total 07.06.2017 01:38:21 1:33:21 1:32:13 2
LITTLE WING

Kristian Heder

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Little Wing
Båttype: T-34
Seilnummer: NOR 14109
NOR Rating: NOR 0,988
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:38:21 1:33:21 1:32:13 2
Total 07.06.2017 01:38:21 1:33:21 1:32:13 2

Kristian Heder (Asker Seilforening)
T-34 1:33:21 1:32:13 2 2
3 NOR-9299

Svein Are Løtveit

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Olisabeth
Båttype: Luffe 40MH
Seilnummer: NOR 9299
NOR Rating: NOR 1,031
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:34:34 1:29:34 1:32:20 3
Total 07.06.2017 01:34:34 1:29:34 1:32:20 3
OLISABETH

Svein Are Løtveit

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Olisabeth
Båttype: Luffe 40MH
Seilnummer: NOR 9299
NOR Rating: NOR 1,031
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:34:34 1:29:34 1:32:20 3
Total 07.06.2017 01:34:34 1:29:34 1:32:20 3

Svein Are Løtveit (Asker Seilforening)
Luffe 40MH 1:29:34 1:32:20 3 3
4 NOR-10240

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,028
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:37:10 1:32:10 1:34:44 4
Total 07.06.2017 01:37:10 1:32:10 1:34:44 4
FRITT FRAM!

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,028
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:37:10 1:32:10 1:34:44 4
Total 07.06.2017 01:37:10 1:32:10 1:34:44 4

Audun Gjøstein (Asker Seilforening)
First 40.7 1:32:10 1:34:44 4 4
5 NOR-11197

Henning Carlsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mulen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11197
NOR Rating: NOR 0,983
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:41:45 1:36:45 1:35:06 5
Total 07.06.2017 01:41:45 1:36:45 1:35:06 5
MULEN

Henning Carlsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mulen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11197
NOR Rating: NOR 0,983
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:41:45 1:36:45 1:35:06 5
Total 07.06.2017 01:41:45 1:36:45 1:35:06 5

Henning Carlsen (Bærum Seilforening)
First 36,7 1:36:45 1:35:06 5 5
6 NOR-10180

Morten Lycke

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,98
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:43:09 1:38:09 1:36:11 6
Total 07.06.2017 01:43:09 1:38:09 1:36:11 6
LUCKY LADY II

Morten Lycke

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,98
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:43:09 1:38:09 1:36:11 6
Total 07.06.2017 01:43:09 1:38:09 1:36:11 6

Morten Lycke (Bærum Seilforening)
First 36,7 1:38:09 1:36:11 6 6
7 NOR-13639

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,061
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:37:41 1:32:41 1:38:20 8
Total 07.06.2017 01:37:41 1:32:41 1:38:20 7
GODEVENNER

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,061
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:37:41 1:32:41 1:38:20 8
Total 07.06.2017 01:37:41 1:32:41 1:38:20 7

Elling Rishoff (Asker Seilforening)
First 40 1:32:41 1:38:20 7 7
8 NOR-21

Bjørn Vadholm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Barcarole opus IV
Båttype: X-35 One design
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,012
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:43:09 1:38:09 1:39:19 9
Total 07.06.2017 01:43:09 1:38:09 1:39:19 8
BARCAROLE OPUS IV

Bjørn Vadholm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Barcarole opus IV
Båttype: X-35 One design
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,012
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:43:09 1:38:09 1:39:19 9
Total 07.06.2017 01:43:09 1:38:09 1:39:19 8

Bjørn Vadholm (Kongelig Norsk Seilforening)
X-35 One design 1:38:09 1:39:19 8 8
9 NOR-11956

Olav Mork Bjørnås

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
NOR Rating: NOR 0,982
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:46:51 1:41:51 1:40:01 10
Total 07.06.2017 01:46:51 1:41:51 1:40:01 9
MORILD

Olav Mork Bjørnås

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
NOR Rating: NOR 0,982
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:46:51 1:41:51 1:40:01 10
Total 07.06.2017 01:46:51 1:41:51 1:40:01 9

Olav Mork Bjørnås (Nesodden Seilforening)
Elan 37 1:41:51 1:40:01 9 9
10 NOR-10388

Torgeir Sten Askvig

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,9832
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:48:15 1:43:15 1:41:30 11
Total 07.06.2017 01:48:15 1:43:15 1:41:30 10
JAMBO

Torgeir Sten Askvig

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,9832
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:48:15 1:43:15 1:41:30 11
Total 07.06.2017 01:48:15 1:43:15 1:41:30 10

Torgeir Sten Askvig (Asker Seilforening)
J/109 1:43:15 1:41:30 10 10
11 NOR-13990

HENNING FØSKER

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: Wasabi
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13990
NOR Rating: NOR 0,984
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:48:11 1:43:11 1:41:31 12
Total 07.06.2017 01:48:11 1:43:11 1:41:31 11
WASABI

HENNING FØSKER

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: Wasabi
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13990
NOR Rating: NOR 0,984
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:48:11 1:43:11 1:41:31 12
Total 07.06.2017 01:48:11 1:43:11 1:41:31 11

HENNING FØSKER (Nesodden Seilforening)
First 35 1:43:11 1:41:31 11 11
12 NOR-6251

Petter Albrektsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Red lady
Båttype: Contrast 36
Seilnummer: NOR 6251
NOR Rating: NOR 0,927
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:56:42 1:51:42 1:43:32 13
Total 07.06.2017 01:56:42 1:51:42 1:43:32 12
RED LADY

Petter Albrektsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Red lady
Båttype: Contrast 36
Seilnummer: NOR 6251
NOR Rating: NOR 0,927
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:56:42 1:51:42 1:43:32 13
Total 07.06.2017 01:56:42 1:51:42 1:43:32 12

Petter Albrektsen (Bærum Seilforening)
Contrast 36 1:51:42 1:43:32 12 12
13 NOR-567

Vidar Henrik Halvorsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Joy
Båttype: J80
Seilnummer: NOR 567
NOR Rating: NOR 0,922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:58:01 1:53:01 1:44:12 14
Total 07.06.2017 01:58:01 1:53:01 1:44:12 13
JOY

Vidar Henrik Halvorsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Joy
Båttype: J80
Seilnummer: NOR 567
NOR Rating: NOR 0,922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:58:01 1:53:01 1:44:12 14
Total 07.06.2017 01:58:01 1:53:01 1:44:12 13

Vidar Henrik Halvorsen (Bærum Seilforening)
J80 1:53:01 1:44:12 13 13
14 NOR-11220

Morten Sollerud

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Saevitia
Båttype: Bavaria35 Mach
Seilnummer: NOR 11220
NOR Rating: NOR 0,996
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:50:24 1:45:24 1:44:58 15
Total 07.06.2017 01:50:24 1:45:24 1:44:58 14
SAEVITIA

Morten Sollerud

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Saevitia
Båttype: Bavaria35 Mach
Seilnummer: NOR 11220
NOR Rating: NOR 0,996
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:50:24 1:45:24 1:44:58 15
Total 07.06.2017 01:50:24 1:45:24 1:44:58 14

Morten Sollerud (Asker Seilforening)
Bavaria35 Mach 1:45:24 1:44:58 14 14
15 NOR-15229

Arne Sørlie

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Winifi
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15229
NOR Rating: NOR 1,018
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:49:35 1:44:35 1:46:27 16
Total 07.06.2017 01:49:35 1:44:35 1:46:27 15
WINIFI

Arne Sørlie

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Winifi
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15229
NOR Rating: NOR 1,018
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:49:35 1:44:35 1:46:27 16
Total 07.06.2017 01:49:35 1:44:35 1:46:27 15

Arne Sørlie (Bærum Seilforening)
Dehler 38 1:44:35 1:46:27 15 15
16 NOR-14633

Frode Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,04
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:48:00 1:43:00 1:47:07 17
Total 07.06.2017 01:48:00 1:43:00 1:47:07 16
FRISKUS VI

Frode Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,04
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:48:00 1:43:00 1:47:07 17
Total 07.06.2017 01:48:00 1:43:00 1:47:07 16

Frode Brattum (Asker Seilforening)
Hanse 445 1:43:00 1:47:07 16 16
17 NOR-9899

Endre Marken

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Drøm
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9899
NOR Rating: NOR 0,945
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 02:04:00 1:59:00 1:52:27 18
Total 07.06.2017 02:04:00 1:59:00 1:52:27 17
DRøM

Endre Marken

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Drøm
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9899
NOR Rating: NOR 0,945
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 02:04:00 1:59:00 1:52:27 18
Total 07.06.2017 02:04:00 1:59:00 1:52:27 17

Endre Marken (Bærum Seilforening)
X-332 1:59:00 1:52:27 17 17
18 NOR-14971

Harald Masst

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Seayou2
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 0,997
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 02:07:33 2:02:33 2:02:10 19
Total 07.06.2017 02:07:33 2:02:33 2:02:10 18
SEAYOU2

Harald Masst

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Seayou2
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 0,997
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 02:07:33 2:02:33 2:02:10 19
Total 07.06.2017 02:07:33 2:02:33 2:02:10 18

Harald Masst (Bærum Seilforening)
Seascape 27 2:02:33 2:02:10 18 18
19 NOR-14628

Tormod S. Petersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,037
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 20
Total DNF 19
VINDFANG

Tormod S. Petersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,037
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 20
Total DNF 19

Tormod S. Petersen (Nesodden Seilforening)
HP1030 DNF (31)
19 NOR-11464

Alf Magne Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 0,986
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:43:50 1:38:50 1:37:26 DSQ 7
Total DSQ 19
ELDORADO

Alf Magne Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 0,986
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:43:50 1:38:50 1:37:26 DSQ 7
Total DSQ 19

Alf Magne Andersen (Nesodden Seilforening)
X-37 DSQ (31)
19 NOR-159

Halvor Smith

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: ad undine
Båttype: 11:Meter
Seilnummer: NOR 159
NOR Rating: NOR 1,026
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
AD UNDINE

Halvor Smith

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: ad undine
Båttype: 11:Meter
Seilnummer: NOR 159
NOR Rating: NOR 1,026
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Halvor Smith (Kongelig Norsk Seilforening)
11:Meter DNC (31)
19 NOR-12343

Tore Kandahl

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Destin
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12343
NOR Rating: NOR 1,132
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
DESTIN

Tore Kandahl

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Destin
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12343
NOR Rating: NOR 1,132
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Tore Kandahl (Asker Seilforening)
Landmark 43 DNC (31)
19 NOR-14415

Tore Glen Berg

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Green Magic
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14415
NOR Rating: NOR 1,0204
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
GREEN MAGIC

Tore Glen Berg

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Green Magic
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14415
NOR Rating: NOR 1,0204
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Tore Glen Berg (Asker Seilforening)
Elan 350 DNC (31)
19 NOR-11172

Bente Vikenes

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Gråtass
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,095
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
GRåTASS

Bente Vikenes

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Gråtass
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,095
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Bente Vikenes (Asker Seilforening)
Grand Soleil 42R DNC (31)
19 NOR-13335

Ole Gunnar Tveiten

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Hyggen
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13335
NOR Rating: NOR 1,042
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
HYGGEN

Ole Gunnar Tveiten

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Hyggen
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13335
NOR Rating: NOR 1,042
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Ole Gunnar Tveiten (Asker Seilforening)
Hanse 430e DNC (31)
19 NOR-10701

Geir Kristensen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: OutOfOffice
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10701
NOR Rating: NOR 0,984
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
OUTOFOFFICE

Geir Kristensen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: OutOfOffice
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10701
NOR Rating: NOR 0,984
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Geir Kristensen (Asker Seilforening)
First 36.7 DNC (31)
19 NOR-160

Anders Larsson

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Point 2 Point
Båttype: 11 Meter
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 1,019
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
POINT 2 POINT

Anders Larsson

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Point 2 Point
Båttype: 11 Meter
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 1,019
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Anders Larsson (Asker Seilforening)
11 Meter DNC (31)
19 NOR-15413

Harald Helverschou

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Rubin 4
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15413
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
RUBIN 4

Harald Helverschou

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Rubin 4
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15413
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Harald Helverschou (Kongelig Norsk Seilforening)
Dehler 38 DNC (31)
19 NOR-8438

Jon Ramm-Pettersen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Spirit II
Båttype: Baltic43
Seilnummer: NOR 8438
NOR Rating: NOR 1,021
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SPIRIT II

Jon Ramm-Pettersen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Spirit II
Båttype: Baltic43
Seilnummer: NOR 8438
NOR Rating: NOR 1,021
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Jon Ramm-Pettersen (Asker Seilforening)
Baltic43 DNC (31)
19 NOR-14660

Gitte Mårtensen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: SY Tango
Båttype: Mumm 36
Seilnummer: NOR 14660
NOR Rating: NOR 1,054
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SY TANGO

Gitte Mårtensen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: SY Tango
Båttype: Mumm 36
Seilnummer: NOR 14660
NOR Rating: NOR 1,054
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Gitte Mårtensen (Nesodden Seilforening)
Mumm 36 DNC (31)
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-08-23 22:44:58Cache read