Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

Klasse A

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7
1 NOR-9108

Morten Devold

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Håp
Båttype: Dehler 29
Seilnummer: NOR 9108
NOR Rating: NOR 0,8960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2017 20:26:30 0:59:26 0:53:15 3
Total 18.08.2017 20:26:30 0:59:26 0:53:15 3
HåP

Morten Devold

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Håp
Båttype: Dehler 29
Seilnummer: NOR 9108
NOR Rating: NOR 0,8960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2017 20:26:30 0:59:26 0:53:15 3
Total 18.08.2017 20:26:30 0:59:26 0:53:15 3

Morten Devold (Molde Seilforening)
Dehler 29 8 3221111
2 NOR-41

VIDAR SKAAR

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Furia II
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 41
NOR Rating: NOR 0,8460

Øyvind Meisingset Hasselø

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Furia II
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 41
NOR Rating: NOR 0,8460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2017 20:10:10 0:43:06 0:36:27 1
Total 18.08.2017 20:10:10 0:43:06 0:36:27 1
FURIA II

VIDAR SKAAR

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Furia II
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 41
NOR Rating: NOR 0,8460

Øyvind Meisingset Hasselø

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Furia II
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 41
NOR Rating: NOR 0,8460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2017 20:10:10 0:43:06 0:36:27 1
Total 18.08.2017 20:10:10 0:43:06 0:36:27 1

VIDAR SKAAR (Molde Seilforening)
Albin Express 9 1112222
3 NOR-000

Geir Oterhals

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Snoppen og Snipen
Båttype: Snipe
Seilnummer: NOR 000
NOR Rating: NOR

Kari Bachmann

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Snoppen og Snipen
Båttype: Snipe
Seilnummer: NOR 000
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2017 20:19:19 0:52:15 0:52:15 2
Total 18.08.2017 20:19:19 0:52:15 0:52:15 2
SNOPPEN OG SNIPEN

Geir Oterhals

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Snoppen og Snipen
Båttype: Snipe
Seilnummer: NOR 000
NOR Rating: NOR

Kari Bachmann

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Snoppen og Snipen
Båttype: Snipe
Seilnummer: NOR 000
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2017 20:19:19 0:52:15 0:52:15 2
Total 18.08.2017 20:19:19 0:52:15 0:52:15 2

Geir Oterhals (Molde Seilforening)
Snipe 22 2DNC (4)DNC (4)DNC (4)DNC (4)DNC (4)DNC (4)

Klasse B

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7
1 NOR-9558

Stig Waagbø

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558
NOR Rating: NOR 1,0480

Tor Ivar Reitan

Seilforening:
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558
NOR Rating: NOR 1,0480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2017 20:03:43 0:36:39 0:38:24 1
Total 18.08.2017 20:03:43 0:36:39 0:38:24 1
FURIA III

Stig Waagbø

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558
NOR Rating: NOR 1,0480

Tor Ivar Reitan

Seilforening:
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558
NOR Rating: NOR 1,0480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2017 20:03:43 0:36:39 0:38:24 1
Total 18.08.2017 20:03:43 0:36:39 0:38:24 1

Stig Waagbø (Molde Seilforening)
X-442 7 1132111
2 NOR-11200

Frank Sundsbø

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Arius IV
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 11200
NOR Rating: NOR 0,9362

Frank Johanssen

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Arius IV
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 11200
NOR Rating: NOR 0,9362
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2017 20:13:41 0:46:37 0:43:38 2
Total 18.08.2017 20:13:41 0:46:37 0:43:38 2
ARIUS IV

Frank Sundsbø

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Arius IV
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 11200
NOR Rating: NOR 0,9362

Frank Johanssen

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Arius IV
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 11200
NOR Rating: NOR 0,9362
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2017 20:13:41 0:46:37 0:43:38 2
Total 18.08.2017 20:13:41 0:46:37 0:43:38 2

Frank Sundsbø (Molde Seilforening)
Bavaria 36 10 2DNF (4)11222
3 NOR-12088

PETTER HOLEN

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Øse
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12088
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2017 20:26:16 0:59:12 1:00:37 3
Total 18.08.2017 20:26:16 0:59:12 1:00:37 3
ØSE

PETTER HOLEN

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Øse
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12088
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2017 20:26:16 0:59:12 1:00:37 3
Total 18.08.2017 20:26:16 0:59:12 1:00:37 3

PETTER HOLEN (Molde Seilforening)
Hanse 400e 16 3223333

Klasse U

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7
1 NOR-121

Jon Petter Hol

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Jake
Båttype: J70
Seilnummer: NOR 121
NOR Rating: NOR 0,9090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2017 20:09:44 0:42:40 0:38:47 2
Total 18.08.2017 20:09:44 0:42:40 0:38:47 2
JAKE

Jon Petter Hol

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Jake
Båttype: J70
Seilnummer: NOR 121
NOR Rating: NOR 0,9090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2017 20:09:44 0:42:40 0:38:47 2
Total 18.08.2017 20:09:44 0:42:40 0:38:47 2

Jon Petter Hol (Molde Seilforening)
J70 7 2111211
2 NOR-14603

kristian bachmann

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Nini roll
Båttype: Beneteau 25 plate racer
Seilnummer: NOR 14603
NOR Rating: NOR 0,9220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2017 20:06:40 0:39:36 0:36:30 1
Total 18.08.2017 20:06:40 0:39:36 0:36:30 1
NINI ROLL

kristian bachmann

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Nini roll
Båttype: Beneteau 25 plate racer
Seilnummer: NOR 14603
NOR Rating: NOR 0,9220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2017 20:06:40 0:39:36 0:36:30 1
Total 18.08.2017 20:06:40 0:39:36 0:36:30 1

kristian bachmann (Molde Seilforening)
Beneteau 25 plate racer 10 1222122
3 NOR-11810

Eivind Farstad

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Marlboro
Båttype: CB66 Racer
Seilnummer: NOR 11810
NOR Rating: NOR 1,19

Torfinn Farstad

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Marlboro
Båttype: CB66 Racer
Seilnummer: NOR 11810
NOR Rating: NOR 1,19
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2017 20:25:40 0:58:36 1:09:44 3
Total 18.08.2017 20:25:40 0:58:36 1:09:44 3
MARLBORO

Eivind Farstad

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Marlboro
Båttype: CB66 Racer
Seilnummer: NOR 11810
NOR Rating: NOR 1,19

Torfinn Farstad

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Marlboro
Båttype: CB66 Racer
Seilnummer: NOR 11810
NOR Rating: NOR 1,19
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2017 20:25:40 0:58:36 1:09:44 3
Total 18.08.2017 20:25:40 0:58:36 1:09:44 3

Eivind Farstad (Molde Seilforening)
CB66 Racer 18 3DNF (4)33333
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-08-21 09:32:07Cache read