Deltagerliste

Sorter listen etter Påmeldingsnummer - Klasse - Seilnummer - Skipper - Båtnavn - Båttype - Seilforening (Skipper) - Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte 013
NOR 30805

Lise Gehrken

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30805

Tina Kopseng

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30805
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
   

Lise Gehrken

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30805

Tina Kopseng

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30805
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Lise Gehrken, Bærum Seilforening
Tina Kopseng, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe - Dame


NOR 31423

Anette Melsom Myhre

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 31423

Janett Krefting

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 31423
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
   

Anette Melsom Myhre

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 31423

Janett Krefting

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 31423
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Anette Melsom Myhre, Asker Seilforening
Janett Krefting, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe - Dame


NOR 30397

Katrina Davis

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30397

Benedicte Heide

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30397
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
   

Katrina Davis

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30397

Benedicte Heide

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30397
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Katrina Davis, Asker Seilforening
Benedicte Heide, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Snipe - Dame


NOR 31143

Anna-Sofia Gregersson

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: KANIN
Seilnummer: NOR 31143

Siri B. Kamfjord

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: KANIN
Seilnummer: NOR 31143
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    KANIN

Anna-Sofia Gregersson

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: KANIN
Seilnummer: NOR 31143

Siri B. Kamfjord

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: KANIN
Seilnummer: NOR 31143
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Anna-Sofia Gregersson, Bærum Seilforening
Siri B. Kamfjord, Tønsberg Seilforening
Klasse: Snipe - Dame


SWE 28359

Maria Øhrn

Seilforening: Hovås Yacht Club
Båtnavn: Steffini
Seilnummer: SWE 28359

Alexandra Wang

Seilforening: Åsgårdstrand
Båtnavn: Steffini
Seilnummer: SWE 28359
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    STEFFINI

Maria Øhrn

Seilforening: Hovås Yacht Club
Båtnavn: Steffini
Seilnummer: SWE 28359

Alexandra Wang

Seilforening: Åsgårdstrand
Båtnavn: Steffini
Seilnummer: SWE 28359
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Maria Øhrn, Hovås Yacht Club
Alexandra Wang, Åsgårdstrand
Klasse: Snipe - Dame
NOR 31312

Mari Sveen

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Saillogic crusing
Seilnummer: NOR 31312

Ingvild Johanne Torbal Udenæs

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Saillogic crusing
Seilnummer: NOR 31312
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    SAILLOGIC CRUSING

Mari Sveen

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Saillogic crusing
Seilnummer: NOR 31312

Ingvild Johanne Torbal Udenæs

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Saillogic crusing
Seilnummer: NOR 31312
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mari Sveen, Soon Seilforening
Ingvild Johanne Torbal Udenæs, Nesodden Seilforening
Klasse: Snipe - Dame


NOR 30440

Ellen Høegh

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Desibel
Seilnummer: NOR 30440

Hege Berthelsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Desibel
Seilnummer: NOR 30440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    DESIBEL

Ellen Høegh

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Desibel
Seilnummer: NOR 30440

Hege Berthelsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Desibel
Seilnummer: NOR 30440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ellen Høegh, Bærum Seilforening
Hege Berthelsen, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe - Dame


NOR 29942

Karin Kolle

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Nenna
Seilnummer: NOR 29942

Elin Maria Samdal

Seilforening: Tønsberg Brettseilerklubb
Båtnavn: Nenna
Seilnummer: NOR 29942
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    NENNA

Karin Kolle

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Nenna
Seilnummer: NOR 29942

Elin Maria Samdal

Seilforening: Tønsberg Brettseilerklubb
Båtnavn: Nenna
Seilnummer: NOR 29942
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Karin Kolle, Tønsberg Seilforening
Elin Maria Samdal, Tønsberg Brettseilerklubb
Klasse: Snipe - Dame


NOR 29725

Kristine Schüssler

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Dolphin
Seilnummer: NOR 29725

Marita Christensen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Dolphin
Seilnummer: NOR 29725
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    DOLPHIN

Kristine Schüssler

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Dolphin
Seilnummer: NOR 29725

Marita Christensen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Dolphin
Seilnummer: NOR 29725
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Kristine Schüssler, Bærum Seilforening
Marita Christensen, Oslo Seilforening
Klasse: Snipe - Dame


NOR 28217

Anniken Murstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Snella og Sneila
Seilnummer: NOR 28217

Siri Sømme

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Snella og Sneila
Seilnummer: NOR 28217
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    SNELLA OG SNEILA

Anniken Murstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Snella og Sneila
Seilnummer: NOR 28217

Siri Sømme

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Snella og Sneila
Seilnummer: NOR 28217
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Anniken Murstad, Kongelig Norsk Seilforening
Siri Sømme, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Snipe - Dame


NOR 30613

Jeanette Lunder

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30613

Cathinka Lunder

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30613
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
   

Jeanette Lunder

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30613

Cathinka Lunder

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30613
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jeanette Lunder, Kongelig Norsk Seilforening
Cathinka Lunder, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Snipe - Dame


NOR 29421

Anja Wright

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mammas
Seilnummer: NOR 29421

Heidi Brunner

Seilforening: Lysakerfjorden Brettseilerklubb
Båtnavn: Mammas
Seilnummer: NOR 29421
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    MAMMAS

Anja Wright

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mammas
Seilnummer: NOR 29421

Heidi Brunner

Seilforening: Lysakerfjorden Brettseilerklubb
Båtnavn: Mammas
Seilnummer: NOR 29421
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Anja Wright, Bærum Seilforening
Heidi Brunner, Lysakerfjorden Brettseilerklubb
Klasse: Snipe - Dame

NOR 888

Mia Wright

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Datteras
Seilnummer: NOR 888

Hedvig Brunner Lie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Datteras
Seilnummer: NOR 888
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    DATTERAS

Mia Wright

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Datteras
Seilnummer: NOR 888

Hedvig Brunner Lie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Datteras
Seilnummer: NOR 888
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mia Wright, Bærum Seilforening
Hedvig Brunner Lie, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe - Dame


Last ned CSV fil


Last updated: 2019-02-02 02:50:45Cache read