19. august - 20. august 2017
Dame NM utseilt i Snipe
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
For deltagerne
Dame NM som seiles i Snipe
Seilingsbestemmelser Dame NM 2017
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Båt
Skipper
Forening
Klasse: Snipe - Dame
NOR 888
Mia Wright
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Datteras
Seilnummer:
NOR 888
Hedvig Brunner Lie
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Datteras
Seilnummer:
NOR 888
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Datteras
Mia Wright
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Datteras
Seilnummer:
NOR 888
Hedvig Brunner Lie
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Datteras
Seilnummer:
NOR 888
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mia Wright
Bærum Seilforening
NOR 28217
Anniken Murstad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Snella og Sneila
Seilnummer:
NOR 28217
Siri Sømme
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Snella og Sneila
Seilnummer:
NOR 28217
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Snella og Sneila
Anniken Murstad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Snella og Sneila
Seilnummer:
NOR 28217
Siri Sømme
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Snella og Sneila
Seilnummer:
NOR 28217
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anniken Murstad
Kongelig Norsk Seilforening
NOR 29421
Anja Wright
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Mammas
Seilnummer:
NOR 29421
Heidi Brunner
Seilforening:
Lysakerfjorden Brettseilerklubb
Båtnavn:
Mammas
Seilnummer:
NOR 29421
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mammas
Anja Wright
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Mammas
Seilnummer:
NOR 29421
Heidi Brunner
Seilforening:
Lysakerfjorden Brettseilerklubb
Båtnavn:
Mammas
Seilnummer:
NOR 29421
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anja Wright
Bærum Seilforening
NOR 29725
Kristine Schüssler
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Dolphin
Seilnummer:
NOR 29725
Marita Christensen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Dolphin
Seilnummer:
NOR 29725
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Dolphin
Kristine Schüssler
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Dolphin
Seilnummer:
NOR 29725
Marita Christensen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Dolphin
Seilnummer:
NOR 29725
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kristine Schüssler
Bærum Seilforening
NOR 29942
Karin Kolle
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Nenna
Seilnummer:
NOR 29942
Elin Maria Samdal
Seilforening:
Tønsberg Brettseilerklubb
Båtnavn:
Nenna
Seilnummer:
NOR 29942
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nenna
Karin Kolle
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Nenna
Seilnummer:
NOR 29942
Elin Maria Samdal
Seilforening:
Tønsberg Brettseilerklubb
Båtnavn:
Nenna
Seilnummer:
NOR 29942
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Karin Kolle
Tønsberg Seilforening
NOR 30397
Katrina Davis
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30397
Benedicte Heide
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30397
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Katrina Davis
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30397
Benedicte Heide
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30397
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Katrina Davis
Asker Seilforening
NOR 30440
Ellen Høegh
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Desibel
Seilnummer:
NOR 30440
Hege Berthelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Desibel
Seilnummer:
NOR 30440
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Desibel
Ellen Høegh
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Desibel
Seilnummer:
NOR 30440
Hege Berthelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Desibel
Seilnummer:
NOR 30440
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ellen Høegh
Bærum Seilforening
NOR 30613
Jeanette Lunder
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30613
Cathinka Lunder
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30613
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jeanette Lunder
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30613
Cathinka Lunder
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30613
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jeanette Lunder
Kongelig Norsk Seilforening
NOR 30805
Lise Gehrken
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30805
Tina Kopseng
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30805
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lise Gehrken
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30805
Tina Kopseng
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30805
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lise Gehrken
Bærum Seilforening
NOR 31143
Anna-Sofia Gregersson
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
KANIN
Seilnummer:
NOR 31143
Siri B. Kamfjord
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
KANIN
Seilnummer:
NOR 31143
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
KANIN
Anna-Sofia Gregersson
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
KANIN
Seilnummer:
NOR 31143
Siri B. Kamfjord
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
KANIN
Seilnummer:
NOR 31143
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anna-Sofia Gregersson
Bærum Seilforening
NOR 31312
Mari Sveen
Seilforening:
Soon Seilforening
Båtnavn:
Saillogic crusing
Seilnummer:
NOR 31312
Ingvild Johanne Torbal Udenæs
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Saillogic crusing
Seilnummer:
NOR 31312
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Saillogic crusing
Mari Sveen
Seilforening:
Soon Seilforening
Båtnavn:
Saillogic crusing
Seilnummer:
NOR 31312
Ingvild Johanne Torbal Udenæs
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Saillogic crusing
Seilnummer:
NOR 31312
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mari Sveen
Soon Seilforening
NOR 31423
Anette Melsom Myhre
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 31423
Janett Krefting
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 31423
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anette Melsom Myhre
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 31423
Janett Krefting
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 31423
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anette Melsom Myhre
Asker Seilforening
SWE 28359
Maria Øhrn
Seilforening:
Hovås Yacht Club
Båtnavn:
Steffini
Seilnummer:
SWE 28359
Alexandra Wang
Seilforening:
Åsgårdstrand
Båtnavn:
Steffini
Seilnummer:
SWE 28359
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Steffini
Maria Øhrn
Seilforening:
Hovås Yacht Club
Båtnavn:
Steffini
Seilnummer:
SWE 28359
Alexandra Wang
Seilforening:
Åsgårdstrand
Båtnavn:
Steffini
Seilnummer:
SWE 28359
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Maria Øhrn
Hovås Yacht Club
Deltagere i klassen: 13
Last ned CSV fil