Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtSkipperForening
Klasse: Snipe - Dame
NOR 30805

Lise Gehrken

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30805

Tina Kopseng

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30805
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lise Gehrken

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30805

Tina Kopseng

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30805
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Lise Gehrken Bærum Seilforening
NOR 31423

Anette Melsom Myhre

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 31423

Janett Krefting

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 31423
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anette Melsom Myhre

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 31423

Janett Krefting

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 31423
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Anette Melsom Myhre Asker Seilforening
NOR 30397

Katrina Davis

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30397

Benedicte Heide

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30397
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Katrina Davis

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30397

Benedicte Heide

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30397
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Katrina Davis Asker Seilforening
NOR 31143

Anna-Sofia Gregersson

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: KANIN
Seilnummer: NOR 31143

Siri B. Kamfjord

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: KANIN
Seilnummer: NOR 31143
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
KANIN

Anna-Sofia Gregersson

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: KANIN
Seilnummer: NOR 31143

Siri B. Kamfjord

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: KANIN
Seilnummer: NOR 31143
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Anna-Sofia Gregersson Bærum Seilforening
SWE 28359

Maria Øhrn

Seilforening: Hovås Yacht Club
Båtnavn: Steffini
Seilnummer: SWE 28359

Alexandra Wang

Seilforening: Åsgårdstrand
Båtnavn: Steffini
Seilnummer: SWE 28359
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Steffini

Maria Øhrn

Seilforening: Hovås Yacht Club
Båtnavn: Steffini
Seilnummer: SWE 28359

Alexandra Wang

Seilforening: Åsgårdstrand
Båtnavn: Steffini
Seilnummer: SWE 28359
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Maria Øhrn Hovås Yacht Club
NOR 31312

Mari Sveen

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Saillogic crusing
Seilnummer: NOR 31312

Ingvild Johanne Torbal Udenæs

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Saillogic crusing
Seilnummer: NOR 31312
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Saillogic crusing

Mari Sveen

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Saillogic crusing
Seilnummer: NOR 31312

Ingvild Johanne Torbal Udenæs

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Saillogic crusing
Seilnummer: NOR 31312
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mari Sveen Soon Seilforening
NOR 30440

Ellen Høegh

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Desibel
Seilnummer: NOR 30440

Hege Berthelsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Desibel
Seilnummer: NOR 30440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Desibel

Ellen Høegh

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Desibel
Seilnummer: NOR 30440

Hege Berthelsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Desibel
Seilnummer: NOR 30440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ellen Høegh Bærum Seilforening
NOR 29942

Karin Kolle

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Nenna
Seilnummer: NOR 29942

Elin Maria Samdal

Seilforening: Tønsberg Brettseilerklubb
Båtnavn: Nenna
Seilnummer: NOR 29942
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Nenna

Karin Kolle

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Nenna
Seilnummer: NOR 29942

Elin Maria Samdal

Seilforening: Tønsberg Brettseilerklubb
Båtnavn: Nenna
Seilnummer: NOR 29942
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Karin Kolle Tønsberg Seilforening
NOR 29725

Kristine Schüssler

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Dolphin
Seilnummer: NOR 29725

Marita Christensen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Dolphin
Seilnummer: NOR 29725
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Dolphin

Kristine Schüssler

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Dolphin
Seilnummer: NOR 29725

Marita Christensen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Dolphin
Seilnummer: NOR 29725
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Kristine Schüssler Bærum Seilforening
NOR 28217

Anniken Murstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Snella og Sneila
Seilnummer: NOR 28217

Siri Sømme

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Snella og Sneila
Seilnummer: NOR 28217
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Snella og Sneila

Anniken Murstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Snella og Sneila
Seilnummer: NOR 28217

Siri Sømme

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Snella og Sneila
Seilnummer: NOR 28217
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Anniken Murstad Kongelig Norsk Seilforening
NOR 30613

Jeanette Lunder

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30613

Cathinka Lunder

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30613
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jeanette Lunder

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30613

Cathinka Lunder

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30613
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jeanette Lunder Kongelig Norsk Seilforening
NOR 29421

Anja Wright

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mammas
Seilnummer: NOR 29421

Heidi Brunner

Seilforening: Lysakerfjorden Brettseilerklubb
Båtnavn: Mammas
Seilnummer: NOR 29421
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mammas

Anja Wright

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mammas
Seilnummer: NOR 29421

Heidi Brunner

Seilforening: Lysakerfjorden Brettseilerklubb
Båtnavn: Mammas
Seilnummer: NOR 29421
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Anja Wright Bærum Seilforening
NOR 888

Mia Wright

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Datteras
Seilnummer: NOR 888

Hedvig Brunner Lie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Datteras
Seilnummer: NOR 888
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Datteras

Mia Wright

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Datteras
Seilnummer: NOR 888

Hedvig Brunner Lie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Datteras
Seilnummer: NOR 888
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mia Wright Bærum Seilforening
Deltagere i klassen: 13
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-10-22 01:36:26