Resultater

Foreløpige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     

Foreløpige resultater

Klasse: Seilas:

Express

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8Race 9Race 10
1 NOR-600

Kristian Nergaard

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Baghdad Expressen
Seilnummer: NOR 600

Trond Solli-Sæther

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Baghdad Expressen
Seilnummer: NOR 600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BAGHDAD EXPRESSEN

Kristian Nergaard

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Baghdad Expressen
Seilnummer: NOR 600

Trond Solli-Sæther

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Baghdad Expressen
Seilnummer: NOR 600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kristian Nergaard (Kongelig Norsk Seilforening)
14 7141314
2 NOR-755

erik holter

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Orca
Seilnummer: NOR 755
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ORCA

erik holter

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Orca
Seilnummer: NOR 755
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

erik holter (Oslo Seilforening)
28 312211183
3 NOR-1121

Petter Mørland Pedersen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Team www.Blow.no - Båtførerprøven
Seilnummer: NOR 1121

Joachim Nærø

Seilforening: Flosta Seilforening
Båtnavn: Team www.Blow.no - Båtførerprøven
Seilnummer: NOR 1121
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TEAM WWW.BLOW.NO - BåTFøRERPRøVEN

Petter Mørland Pedersen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Team www.Blow.no - Båtførerprøven
Seilnummer: NOR 1121

Joachim Nærø

Seilforening: Flosta Seilforening
Båtnavn: Team www.Blow.no - Båtførerprøven
Seilnummer: NOR 1121
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Petter Mørland Pedersen (Arendals Seilforening)
29 10287822
4 NOR-501

Thomas Elvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Black jack
Seilnummer: NOR 501

Magnus Brun

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Black jack
Seilnummer: NOR 501
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BLACK JACK

Thomas Elvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Black jack
Seilnummer: NOR 501

Magnus Brun

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Black jack
Seilnummer: NOR 501
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Thomas Elvik (Kongelig Norsk Seilforening)
33 18855555
5 NOR-349

Jan Fredrik Knudsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Tilbake
Seilnummer: NOR 349

Gorm Bue Søby

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Tilbake
Seilnummer: NOR 349
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TILBAKE

Jan Fredrik Knudsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Tilbake
Seilnummer: NOR 349

Gorm Bue Søby

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Tilbake
Seilnummer: NOR 349
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jan Fredrik Knudsen (Oslo Seilforening)
34 441018466
6 SWE-2010

Arne K Larssen

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: regatta.nu
Seilnummer: SWE 2010

Sven Augland

Seilforening:
Båtnavn: regatta.nu
Seilnummer: SWE 2010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
REGATTA.NU

Arne K Larssen

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: regatta.nu
Seilnummer: SWE 2010

Sven Augland

Seilforening:
Båtnavn: regatta.nu
Seilnummer: SWE 2010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Arne K Larssen (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
36 97922237
7 NOR-329

Terje Wang

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Kjappfot
Seilnummer: NOR 329
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
KJAPPFOT

Terje Wang

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Kjappfot
Seilnummer: NOR 329
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Terje Wang (Kongelig Norsk Seilforening)
42 15310101713
8 NOR-997

Bjørn Mørland-Pedersen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Fram XVII
Seilnummer: NOR 997

Kjell Arne Myrann

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Fram XVII
Seilnummer: NOR 997
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
FRAM XVII

Bjørn Mørland-Pedersen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Fram XVII
Seilnummer: NOR 997

Kjell Arne Myrann

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Fram XVII
Seilnummer: NOR 997
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Bjørn Mørland-Pedersen (Arendals Seilforening)
44 11161161231
9 NOR-2007

Geir Victor Svendsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Glory
Seilnummer: NOR 2007

Dag Andersen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Glory
Seilnummer: NOR 2007
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
GLORY

Geir Victor Svendsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Glory
Seilnummer: NOR 2007

Dag Andersen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Glory
Seilnummer: NOR 2007
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Geir Victor Svendsen (Oslo Seilforening)
50 8101823158
10 NOR-1150

Esben Keim

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Hvergang
Seilnummer: NOR 1150

Espen Tønnesson

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Hvergang
Seilnummer: NOR 1150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
HVERGANG

Esben Keim

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Hvergang
Seilnummer: NOR 1150

Espen Tønnesson

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Hvergang
Seilnummer: NOR 1150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Esben Keim (Oslo Seilforening)
50 6157472111
11 NOR-154-

Jon A Houge

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Team Bitpro
Seilnummer: NOR-154

Kjetil Solvang

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Team Bitpro
Seilnummer: NOR-154
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TEAM BITPRO

Jon A Houge

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Team Bitpro
Seilnummer: NOR-154

Kjetil Solvang

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Team Bitpro
Seilnummer: NOR-154
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jon A Houge (Christianssands Seilforening)
56 23OCS (45)392712
12 NOR-226

Arild Heldal

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Team target everyone
Seilnummer: NOR 226

Ole I Dole

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Team target everyone
Seilnummer: NOR 226
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TEAM TARGET EVERYONE

Arild Heldal

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Team target everyone
Seilnummer: NOR 226

Ole I Dole

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Team target everyone
Seilnummer: NOR 226
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Arild Heldal (Røyken Seilforening)
69 3913131311910
13 NOR-216

Bård Sæthre

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Retro
Seilnummer: NOR 216

Håkon Leth-Olsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Retro
Seilnummer: NOR 216
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
RETRO

Bård Sæthre

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Retro
Seilnummer: NOR 216

Håkon Leth-Olsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Retro
Seilnummer: NOR 216
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Bård Sæthre (Brevik Seilforening)
70 517141261619
14 NOR-950

Morten Larsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Expenser
Seilnummer: NOR 950

Arnold Teeuwen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Expenser
Seilnummer: NOR 950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
EXPENSER

Morten Larsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Expenser
Seilnummer: NOR 950

Arnold Teeuwen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Expenser
Seilnummer: NOR 950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Morten Larsen (Bundefjorden Seilforening)
72 1461217131020
15 NOR-147

Arild Holt

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Sånnja
Seilnummer: NOR 147

Petter Fjellstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Sånnja
Seilnummer: NOR 147
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SåNNJA

Arild Holt

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Sånnja
Seilnummer: NOR 147

Petter Fjellstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Sånnja
Seilnummer: NOR 147
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Arild Holt (Oslo Seilforening)
76 15925143649
16 NOR-2001

Fredrik Hansen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Pondus
Seilnummer: NOR 2001

Elin Mjelde Gjerde

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Pondus
Seilnummer: NOR 2001
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
PONDUS

Fredrik Hansen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Pondus
Seilnummer: NOR 2001

Elin Mjelde Gjerde

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Pondus
Seilnummer: NOR 2001
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Fredrik Hansen (Hjellestad Seilforening)
92 2611616193214
17 NOR-413

Øystein Spetland

Seilforening: Mandal Seilforening
Båtnavn: FiXit
Seilnummer: NOR 413

Gøran Spetland

Seilforening: Mandal Seilforening
Båtnavn: FiXit
Seilnummer: NOR 413
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
FIXIT

Øystein Spetland

Seilforening: Mandal Seilforening
Båtnavn: FiXit
Seilnummer: NOR 413

Gøran Spetland

Seilforening: Mandal Seilforening
Båtnavn: FiXit
Seilnummer: NOR 413
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Øystein Spetland (Mandal Seilforening)
104 22182015141918
18 NOR-253

Gerhard Lorange

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Exena
Seilnummer: NOR 253

Kristoffer Olsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Exena
Seilnummer: NOR 253
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
EXENA

Gerhard Lorange

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Exena
Seilnummer: NOR 253

Kristoffer Olsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Exena
Seilnummer: NOR 253
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Gerhard Lorange (Kongelig Norsk Seilforening)
109 2119219172622
19 NOR-124

Eirik Malthe-Sørenssen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Milonga
Seilnummer: NOR 124

Svein Ersdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Milonga
Seilnummer: NOR 124
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
MILONGA

Eirik Malthe-Sørenssen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Milonga
Seilnummer: NOR 124

Svein Ersdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Milonga
Seilnummer: NOR 124
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Eirik Malthe-Sørenssen (Oslo Seilforening)
111 17202228162016
20 NOR-1046

Halvor Aaslestad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Gullhøna
Seilnummer: NOR 1046

Jone Aaslestad

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Gullhøna
Seilnummer: NOR 1046
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
GULLHøNA

Halvor Aaslestad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Gullhøna
Seilnummer: NOR 1046

Jone Aaslestad

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Gullhøna
Seilnummer: NOR 1046
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Halvor Aaslestad (Stavanger Seilforening)
119 24261531261315
21 NOR-378

Birthe Marie Steensen

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: Tussi
Seilnummer: NOR 378

Nils Melsom Kristensen

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Tussi
Seilnummer: NOR 378
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TUSSI

Birthe Marie Steensen

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: Tussi
Seilnummer: NOR 378

Nils Melsom Kristensen

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Tussi
Seilnummer: NOR 378
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Birthe Marie Steensen (Horten Seilforening)
122 131417291534DSQ (45)
22 NOR-195

Øyvind Henriksen

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Klara
Seilnummer: NOR 195

Skjalg Thunes

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Klara
Seilnummer: NOR 195
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
KLARA

Øyvind Henriksen

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Klara
Seilnummer: NOR 195

Skjalg Thunes

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Klara
Seilnummer: NOR 195
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Øyvind Henriksen (Stavanger Seilforening)
126 1232243022731
23 NOR-54

Pål Robertstad

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Passe Laidback
Seilnummer: NOR 54

Ole Kristoffer Røed

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Passe Laidback
Seilnummer: NOR 54
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
PASSE LAIDBACK

Pål Robertstad

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Passe Laidback
Seilnummer: NOR 54

Ole Kristoffer Røed

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Passe Laidback
Seilnummer: NOR 54
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Pål Robertstad (Tønsberg Seilforening)
128 32271626201128
24 NOR-91

Fredrik Dukan

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: New Sweden
Seilnummer: NOR 91

Simen Landa

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: New Sweden
Seilnummer: NOR 91
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NEW SWEDEN

Fredrik Dukan

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: New Sweden
Seilnummer: NOR 91

Simen Landa

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: New Sweden
Seilnummer: NOR 91
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Fredrik Dukan (Arendals Seilforening)
132 23211822253923
25 NOR-536

Olav Mosvold Larsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Proxy
Seilnummer: NOR 536

Morten Tenvig

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Proxy
Seilnummer: NOR 536
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
PROXY

Olav Mosvold Larsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Proxy
Seilnummer: NOR 536

Morten Tenvig

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Proxy
Seilnummer: NOR 536
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Olav Mosvold Larsen (Oslo Seilforening)
148 20222623292838
26 NOR-535

Erling Guderud

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Thunderchicken
Seilnummer: NOR 535

Alexander Mysen

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Thunderchicken
Seilnummer: NOR 535
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
THUNDERCHICKEN

Erling Guderud

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Thunderchicken
Seilnummer: NOR 535

Alexander Mysen

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Thunderchicken
Seilnummer: NOR 535
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erling Guderud (Bærum Seilforening)
152 16253619372234
27 NOR-134

Andreas Næss

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Gunild
Seilnummer: NOR 134

Jesper Thoresen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Gunild
Seilnummer: NOR 134
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
GUNILD

Andreas Næss

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Gunild
Seilnummer: NOR 134

Jesper Thoresen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Gunild
Seilnummer: NOR 134
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Andreas Næss (Oslo Seilforening)
152 25332825322517
28 NOR-819

Richard Karlsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Crazy Anna
Seilnummer: NOR 819

Frederik Sætrang Sohlman

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Crazy Anna
Seilnummer: NOR 819
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
CRAZY ANNA

Richard Karlsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Crazy Anna
Seilnummer: NOR 819

Frederik Sætrang Sohlman

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Crazy Anna
Seilnummer: NOR 819
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Richard Karlsen (Kongelig Norsk Seilforening)
152 19292324273130
29 NOR-1105

Ivar Engen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Akva
Seilnummer: NOR 1105

Arne Engen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Akva
Seilnummer: NOR 1105
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
AKVA

Ivar Engen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Akva
Seilnummer: NOR 1105

Arne Engen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Akva
Seilnummer: NOR 1105
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ivar Engen (Oslo Seilforening)
158 28243320283625
30 NOR-952

Camilla Foss Hanssen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn
Seilnummer: NOR 952

Ane Berg Tomter

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn
Seilnummer: NOR 952
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
REGATTAMASKINEN ASBJøRN

Camilla Foss Hanssen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn
Seilnummer: NOR 952

Ane Berg Tomter

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn
Seilnummer: NOR 952
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Camilla Foss Hanssen (Oslo Seilforening)
163 29363233183021
31 NOR-173

Ida Aarum

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Gerd
Seilnummer: NOR 173

Stian Aarum

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Gerd
Seilnummer: NOR 173
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
GERD

Ida Aarum

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Gerd
Seilnummer: NOR 173

Stian Aarum

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Gerd
Seilnummer: NOR 173
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ida Aarum (Sarpsborg Seilforening)
166 34283027243324
32 NOR-164

Jostein Magnussen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: DNF3
Seilnummer: NOR 164

Ole Martin Nodenes

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: DNF3
Seilnummer: NOR 164
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
DNF3

Jostein Magnussen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: DNF3
Seilnummer: NOR 164

Ole Martin Nodenes

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: DNF3
Seilnummer: NOR 164
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jostein Magnussen (Oslo Seilforening)
169 36371921214235
33 NOR-605

Rune Lande

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: Team Ellida II
Seilnummer: NOR 605

Hans Jacob Rossebø

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: Team Ellida II
Seilnummer: NOR 605
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TEAM ELLIDA II

Rune Lande

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: Team Ellida II
Seilnummer: NOR 605

Hans Jacob Rossebø

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: Team Ellida II
Seilnummer: NOR 605
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Rune Lande (Haugesund Seilforening)
171 382329UFD (45)301833
34 NOR-1080

Arne Haabeth

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: innit!
Seilnummer: NOR 1080

Karsten Barton

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: innit!
Seilnummer: NOR 1080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
INNIT!

Arne Haabeth

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: innit!
Seilnummer: NOR 1080

Karsten Barton

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: innit!
Seilnummer: NOR 1080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Arne Haabeth (Oslo Seilforening)
173 35342732311436
35 NOR-193

Stig Arild Pettersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Faux Pas
Seilnummer: NOR 193

Aron Halfen

Seilforening:
Båtnavn: Faux Pas
Seilnummer: NOR 193
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
FAUX PAS

Stig Arild Pettersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Faux Pas
Seilnummer: NOR 193

Aron Halfen

Seilforening:
Båtnavn: Faux Pas
Seilnummer: NOR 193
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Stig Arild Pettersen (Kongelig Norsk Seilforening)
182 31393934341232
36 NOR-936

Bjørn W Johansen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Excel
Seilnummer: NOR 936

Stefano Holguin

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Excel
Seilnummer: NOR 936
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
EXCEL

Bjørn W Johansen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Excel
Seilnummer: NOR 936

Stefano Holguin

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Excel
Seilnummer: NOR 936
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Bjørn W Johansen (Bundefjorden Seilforening)
187 27303137354127
37 NOR-988

Randi Wøien

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: JaJa
Seilnummer: NOR 988

Jannike Hovland

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: JaJa
Seilnummer: NOR 988
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
JAJA

Randi Wøien

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: JaJa
Seilnummer: NOR 988

Jannike Hovland

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: JaJa
Seilnummer: NOR 988
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Randi Wøien (Oslo Seilforening)
198 40314036382429
38 NOR-190

Marius Bakke

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Salacia
Seilnummer: NOR 190

erik Skagen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Salacia
Seilnummer: NOR 190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SALACIA

Marius Bakke

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Salacia
Seilnummer: NOR 190

erik Skagen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Salacia
Seilnummer: NOR 190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marius Bakke (Bundefjorden Seilforening)
200 41383539332926
39 NOR-66

Morten Hetlevik

Seilforening: Mandal Seilforening
Båtnavn: 4eX
Seilnummer: NOR 66

Leif Jørgen Andersen

Seilforening: Mandal Seilforening
Båtnavn: 4eX
Seilnummer: NOR 66
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
4EX

Morten Hetlevik

Seilforening: Mandal Seilforening
Båtnavn: 4eX
Seilnummer: NOR 66

Leif Jørgen Andersen

Seilforening: Mandal Seilforening
Båtnavn: 4eX
Seilnummer: NOR 66
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Morten Hetlevik (Mandal Seilforening)
221 33403838423537
40 NOR-212

Kjetil Mo

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Sfinx
Seilnummer: NOR 212

Nina Bjærum

Seilforening:
Båtnavn: Sfinx
Seilnummer: NOR 212
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SFINX

Kjetil Mo

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Sfinx
Seilnummer: NOR 212

Nina Bjærum

Seilforening:
Båtnavn: Sfinx
Seilnummer: NOR 212
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kjetil Mo (Kongelig Norsk Seilforening)
228 42413435413740
41 NOR-106

Aron Heimonen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Siela Expreience
Seilnummer: NOR 106

Joar Heimonen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Siela Expreience
Seilnummer: NOR 106
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SIELA EXPREIENCE

Aron Heimonen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Siela Expreience
Seilnummer: NOR 106

Joar Heimonen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Siela Expreience
Seilnummer: NOR 106
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Aron Heimonen (Bundefjorden Seilforening)
229 37353741394041
42 NOR-156

Andreas Myklebust

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Aquila 1
Seilnummer: NOR 156
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
AQUILA 1

Andreas Myklebust

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Aquila 1
Seilnummer: NOR 156
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Andreas Myklebust (Oslo Seilforening)
240 43424140403839
43 NOR-688

Ulrik Hesselroth

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Hjørdis
Seilnummer: NOR 688

Helge Solfjeld

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Hjørdis
Seilnummer: NOR 688
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
HJøRDIS

Ulrik Hesselroth

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Hjørdis
Seilnummer: NOR 688

Helge Solfjeld

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Hjørdis
Seilnummer: NOR 688
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ulrik Hesselroth (Oslo Seilforening)
255 30RET (45)RET (45)RET (45)RET (45)DNC (45)DNC (45)
44 NOR-695

truls rognerud

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Else
Seilnummer: NOR 695
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
ELSE

truls rognerud

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Else
Seilnummer: NOR 695
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

truls rognerud (Oslo Seilforening)
270 DNC (45)DNC (45)DNC (45)DNC (45)DNC (45)DNC (45)DNC (45)
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-01-31 20:47:42Cache read