Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtSkipperForening
Klasse: Yngling
NOR 404

Chris Skogen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Team Guffen
Seilnummer: NOR 404

Torbjørn Halvorsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Team Guffen
Seilnummer: NOR 404
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Team Guffen

Chris Skogen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Team Guffen
Seilnummer: NOR 404

Torbjørn Halvorsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Team Guffen
Seilnummer: NOR 404
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Chris Skogen Askøy Seilforening
NOR 251

Rimmert van der Kooij

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Bølla
Seilnummer: NOR 251

Julian Straus

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Bølla
Seilnummer: NOR 251
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Bølla

Rimmert van der Kooij

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Bølla
Seilnummer: NOR 251

Julian Straus

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Bølla
Seilnummer: NOR 251
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Rimmert van der Kooij Trondhjems Seilforening
NOR 81

mario ditaranto

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Odette
Seilnummer: NOR 81

Svend Tollak Munkejord

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Odette
Seilnummer: NOR 81
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Odette

mario ditaranto

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Odette
Seilnummer: NOR 81

Svend Tollak Munkejord

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Odette
Seilnummer: NOR 81
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
mario ditaranto Trondhjems Seilforening
NOR 360

Ole A. Bjelland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 360

Lars Kyrre Rofeldt

Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ole A. Bjelland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 360

Lars Kyrre Rofeldt

Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ole A. Bjelland Askøy Seilforening
NOR 007

Leif Kristian Garvik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: salt 5
Seilnummer: NOR 007
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
salt 5

Leif Kristian Garvik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: salt 5
Seilnummer: NOR 007
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Leif Kristian Garvik Ran Seilforening
NOR 25

Joachim Lowzow

Seilforening: Sjøkrigsskolen Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 25

Karl Martin Aarsrud

Seilforening: Sjøkrigsskolen Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 25
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Joachim Lowzow

Seilforening: Sjøkrigsskolen Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 25

Karl Martin Aarsrud

Seilforening: Sjøkrigsskolen Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 25
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Joachim Lowzow Sjøkrigsskolen Seilforening
411

No Name

Seilforening:
Båtnavn: DNS
Seilnummer: 411
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
DNS

No Name

Seilforening:
Båtnavn: DNS
Seilnummer: 411
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
No Name
NOR 344

Jan Hopland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: RedWhiteBlue
Seilnummer: NOR 344

Bjørn Hanto

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: RedWhiteBlue
Seilnummer: NOR 344
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
RedWhiteBlue

Jan Hopland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: RedWhiteBlue
Seilnummer: NOR 344

Bjørn Hanto

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: RedWhiteBlue
Seilnummer: NOR 344
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jan Hopland Askøy Seilforening
AUS 57

Christos Kalavrytinos

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: AUS 57

William Cilento

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: AUS 57
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Christos Kalavrytinos

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: AUS 57

William Cilento

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: AUS 57
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Christos Kalavrytinos Trondhjems Seilforening
NOR 221

Daniel Moran

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Ukjent
Seilnummer: NOR 221

Erik Christiansen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Ukjent
Seilnummer: NOR 221
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ukjent

Daniel Moran

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Ukjent
Seilnummer: NOR 221

Erik Christiansen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Ukjent
Seilnummer: NOR 221
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Daniel Moran Trondhjems Seilforening
NOR 217

Silje Christine Fløysand

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Wild Thing
Seilnummer: NOR 217

Rannveig Mowinckel

Seilforening:
Båtnavn: Wild Thing
Seilnummer: NOR 217
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Wild Thing

Silje Christine Fløysand

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Wild Thing
Seilnummer: NOR 217

Rannveig Mowinckel

Seilforening:
Båtnavn: Wild Thing
Seilnummer: NOR 217
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Silje Christine Fløysand Askøy Seilforening
NOR 311

Linn Løtvedt Kirkeli

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: 311
Seilnummer: NOR 311

Mira Høstaker

Seilforening:
Båtnavn: 311
Seilnummer: NOR 311
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
311

Linn Løtvedt Kirkeli

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: 311
Seilnummer: NOR 311

Mira Høstaker

Seilforening:
Båtnavn: 311
Seilnummer: NOR 311
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Linn Løtvedt Kirkeli Askøy Seilforening
NOR 121

Ove Flatnes

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Kokken
Seilnummer: NOR 121
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Kokken

Ove Flatnes

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Kokken
Seilnummer: NOR 121
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ove Flatnes Askøy Seilforening
NOR 159

etienne retout

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 159

alessandro vannini

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 159
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

etienne retout

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 159

alessandro vannini

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 159
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
etienne retout Trondhjems Seilforening
Deltagere i klassen: 14
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-09-24 13:51:36Cache read