Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Foreløpige resultater
Om regattaen
Utfyllende informasjon og dokumenter
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
021
NOR 220
Thor Ludvig Thorsen
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 220
Gro Vale
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 220
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Thor Ludvig Thorsen
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 220
Gro Vale
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 220
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Thor Ludvig Thorsen
, Grimstad Seilforening
Gro Vale, Grimstad Seilforening
Klasse: Grimstadjolle
NOR 73
Gaute Austefjord
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Ja-Ja
Seilnummer:
NOR 73
Svein Nesje
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Ja-Ja
Seilnummer:
NOR 73
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
JA-JA
Gaute Austefjord
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Ja-Ja
Seilnummer:
NOR 73
Svein Nesje
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Ja-Ja
Seilnummer:
NOR 73
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Gaute Austefjord
, Grimstad Seilforening
Svein Nesje, Grimstad Seilforening
Klasse: Grimstadjolle
NOR 83
August Austefjord
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Flaks
Seilnummer:
NOR 83
Kamilla Valle Tangen
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Flaks
Seilnummer:
NOR 83
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FLAKS
August Austefjord
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Flaks
Seilnummer:
NOR 83
Kamilla Valle Tangen
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Flaks
Seilnummer:
NOR 83
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
August Austefjord
, Grimstad Seilforening
Kamilla Valle Tangen, Grimstad Seilforening
Klasse: Grimstadjolle
NOR 159
Mads Sætren
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Kamilline
Seilnummer:
NOR 159
Jason Bayne
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Kamilline
Seilnummer:
NOR 159
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
KAMILLINE
Mads Sætren
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Kamilline
Seilnummer:
NOR 159
Jason Bayne
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Kamilline
Seilnummer:
NOR 159
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mads Sætren
, Grimstad Seilforening
Jason Bayne, Arendals Seilforening
Klasse: Grimstadjolle
NOR 171
Georgios Nikoltsis
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 171
Vidar Ljungstrøm
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 171
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Georgios Nikoltsis
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 171
Vidar Ljungstrøm
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 171
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Georgios Nikoltsis
, Grimstad Seilforening
Vidar Ljungstrøm, Grimstad Seilforening
Klasse: Grimstadjolle
NOR 218
Dagfinn Bakke
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 218
Martin Bakke
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 218
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Dagfinn Bakke
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 218
Martin Bakke
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 218
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Dagfinn Bakke
, Grimstad Seilforening
Martin Bakke, Grimstad Seilforening
Klasse: Grimstadjolle
NOR 82
Bjarne Kristensen
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Felix
Seilnummer:
NOR 82
Per Morten Normann
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Felix
Seilnummer:
NOR 82
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FELIX
Bjarne Kristensen
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Felix
Seilnummer:
NOR 82
Per Morten Normann
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Felix
Seilnummer:
NOR 82
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bjarne Kristensen
, Grimstad Seilforening
Per Morten Normann, Grimstad Seilforening
Klasse: Grimstadjolle
NOR 193
Elisa Bergshaven
Seilforening:
Royal Hong Kong yacht club
Båtnavn:
Kos iv
Seilnummer:
NOR 193
Bjørn Bergshaven
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Kos iv
Seilnummer:
NOR 193
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
KOS IV
Elisa Bergshaven
Seilforening:
Royal Hong Kong yacht club
Båtnavn:
Kos iv
Seilnummer:
NOR 193
Bjørn Bergshaven
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Kos iv
Seilnummer:
NOR 193
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Elisa Bergshaven
, Royal Hong Kong yacht club
Bjørn Bergshaven, Grimstad Seilforening
Klasse: Grimstadjolle
NOR 33
Odd Olav Vatne
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Gudrun
Seilnummer:
NOR 33
Anett Eidesund
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Gudrun
Seilnummer:
NOR 33
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
GUDRUN
Odd Olav Vatne
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Gudrun
Seilnummer:
NOR 33
Anett Eidesund
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Gudrun
Seilnummer:
NOR 33
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Odd Olav Vatne
, Grimstad Seilforening
Anett Eidesund, Arendals Seilforening
Klasse: Grimstadjolle
NOR 21
Kristian Vale
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Madam Bugesen
Seilnummer:
NOR 21
Markus Vale
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Madam Bugesen
Seilnummer:
NOR 21
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
MADAM BUGESEN
Kristian Vale
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Madam Bugesen
Seilnummer:
NOR 21
Markus Vale
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Madam Bugesen
Seilnummer:
NOR 21
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kristian Vale
, Grimstad Seilforening
Markus Vale, Grimstad Seilforening
Klasse: Grimstadjolle
NOR 68
Bjørn Ringvold
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Ferd
Seilnummer:
NOR 68
Ane Ringvold
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Ferd
Seilnummer:
NOR 68
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FERD
Bjørn Ringvold
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Ferd
Seilnummer:
NOR 68
Ane Ringvold
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Ferd
Seilnummer:
NOR 68
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bjørn Ringvold
, Kongelig Norsk Seilforening
Ane Ringvold, Grimstad Seilforening
Klasse: Grimstadjolle
NOR 302
Terje Nielsen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Kjærviga
Seilnummer:
NOR 302
Margrete Guttormsen
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Kjærviga
Seilnummer:
NOR 302
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
KJæRVIGA
Terje Nielsen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Kjærviga
Seilnummer:
NOR 302
Margrete Guttormsen
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Kjærviga
Seilnummer:
NOR 302
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Terje Nielsen
, Brevik Seilforening
Margrete Guttormsen, Grimstad Seilforening
Klasse: Grimstadjolle
NOR 194
Jørn Samuelsen
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 194
Roy Slettene
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 194
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jørn Samuelsen
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 194
Roy Slettene
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 194
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jørn Samuelsen
, Grimstad Seilforening
Roy Slettene, Grimstad Seilforening
Klasse: Grimstadjolle
NOR 9
Are Mykland
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 9
John Ottar Akselsen
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 9
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Are Mykland
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 9
John Ottar Akselsen
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 9
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Are Mykland
, Grimstad Seilforening
John Ottar Akselsen, Grimstad Seilforening
Klasse: Grimstadjolle
NOR 84
Vidar Tregde
Seilforening:
Mandal Seilforening
Båtnavn:
Teddy
Seilnummer:
NOR 84
Kjetil Solvang
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Båtnavn:
Teddy
Seilnummer:
NOR 84
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TEDDY
Vidar Tregde
Seilforening:
Mandal Seilforening
Båtnavn:
Teddy
Seilnummer:
NOR 84
Kjetil Solvang
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Båtnavn:
Teddy
Seilnummer:
NOR 84
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Vidar Tregde
, Mandal Seilforening
Kjetil Solvang, Christianssands Seilforening
Klasse: Grimstadjolle
NOR 187
Nicolay Rylander
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 187
Fredrik Rylander
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 187
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nicolay Rylander
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 187
Fredrik Rylander
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 187
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nicolay Rylander
, Kongelig Norsk Seilforening
Fredrik Rylander, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Grimstadjolle
NOR 211
Harald Kringlebotn
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Sprut
Seilnummer:
NOR 211
Gisle Bø
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Båtnavn:
Sprut
Seilnummer:
NOR 211
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SPRUT
Harald Kringlebotn
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Sprut
Seilnummer:
NOR 211
Gisle Bø
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Båtnavn:
Sprut
Seilnummer:
NOR 211
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Harald Kringlebotn
, Grimstad Seilforening
Gisle Bø, Christianssands Seilforening
Klasse: Grimstadjolle
NOR 223
Einar Forfang
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Jenny
Seilnummer:
NOR 223
Helge Berntsen
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Jenny
Seilnummer:
NOR 223
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
JENNY
Einar Forfang
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Jenny
Seilnummer:
NOR 223
Helge Berntsen
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Jenny
Seilnummer:
NOR 223
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Einar Forfang
, Grimstad Seilforening
Helge Berntsen, Grimstad Seilforening
Klasse: Grimstadjolle
NOR 167
Håvard Akselsen
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
GJ167
Seilnummer:
NOR 167
Lars Rimereid
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
GJ167
Seilnummer:
NOR 167
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
GJ167
Håvard Akselsen
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
GJ167
Seilnummer:
NOR 167
Lars Rimereid
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
GJ167
Seilnummer:
NOR 167
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Håvard Akselsen
, Grimstad Seilforening
Lars Rimereid, Grimstad Seilforening
Klasse: Grimstadjolle
NOR 43
Espen Tveit
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Joker
Seilnummer:
NOR 43
Bjørnar Slåtterø
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Joker
Seilnummer:
NOR 43
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
JOKER
Espen Tveit
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Joker
Seilnummer:
NOR 43
Bjørnar Slåtterø
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Joker
Seilnummer:
NOR 43
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Espen Tveit
, Grimstad Seilforening
Bjørnar Slåtterø, Grimstad Seilforening
Klasse: Grimstadjolle
NOR 48
Øivind Bjørke Benrtsen
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 48
Tom Pedersen
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 48
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Øivind Bjørke Benrtsen
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 48
Tom Pedersen
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 48
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Øivind Bjørke Benrtsen
, Grimstad Seilforening
Tom Pedersen, Grimstad Seilforening
Klasse: Grimstadjolle
Last ned CSV fil