Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtBåttypeSkipperForeningHCP
Klasse: NOR Rating - <=0.930
NOR 11470

Geir Rudolfsen

Seilforening: Tromsø Seilforening
Båtnavn: Felicia
Båttype: Hanse 312
Seilnummer: NOR 11470
NOR Rating: NOR 0,8912
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Felicia

Geir Rudolfsen

Seilforening: Tromsø Seilforening
Båtnavn: Felicia
Båttype: Hanse 312
Seilnummer: NOR 11470
NOR Rating: NOR 0,8912
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 312 Geir Rudolfsen Tromsø Seilforening 0,891
AFG

Erik Jæger

Seilforening: Tromsø Seilforening
Båtnavn: Ivida
Båttype: Bavaria Cruiser
Seilnummer: AFG
NOR Rating: AFG 0,932
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Ivida

Erik Jæger

Seilforening: Tromsø Seilforening
Båtnavn: Ivida
Båttype: Bavaria Cruiser
Seilnummer: AFG
NOR Rating: AFG 0,932
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria Cruiser Erik Jæger Tromsø Seilforening 0,932
NOR 10659

knut sørensen

Seilforening: Tromsø Seilforening
Båtnavn: magnolia
Båttype: hanse 311
Seilnummer: NOR 10659
NOR Rating: NOR 0,8680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
magnolia

knut sørensen

Seilforening: Tromsø Seilforening
Båtnavn: magnolia
Båttype: hanse 311
Seilnummer: NOR 10659
NOR Rating: NOR 0,8680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
hanse 311 knut sørensen Tromsø Seilforening 0,868
NOR 5821

Jostein Hansen

Seilforening: Tromsø Seilforening
Båtnavn: Taz
Båttype: First Class 8
Seilnummer: NOR 5821
NOR Rating: NOR 0,9040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Taz

Jostein Hansen

Seilforening: Tromsø Seilforening
Båtnavn: Taz
Båttype: First Class 8
Seilnummer: NOR 5821
NOR Rating: NOR 0,9040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First Class 8 Jostein Hansen Tromsø Seilforening 0,904
NOR 76

Ken Olsen

Seilforening: Tromsø Seilforening
Båtnavn: Lille My
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 76
NOR Rating: NOR 0,8070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Lille My

Ken Olsen

Seilforening: Tromsø Seilforening
Båtnavn: Lille My
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 76
NOR Rating: NOR 0,8070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
H-båt Ken Olsen Tromsø Seilforening 0,807
NOR 10395

Trond Johansen

Seilforening: Tromsø Seilforening
Båtnavn: Ada
Båttype: elan 333
Seilnummer: NOR 10395
NOR Rating: NOR 0,9290
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Ada

Trond Johansen

Seilforening: Tromsø Seilforening
Båtnavn: Ada
Båttype: elan 333
Seilnummer: NOR 10395
NOR Rating: NOR 0,9290
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
elan 333 Trond Johansen Tromsø Seilforening 0,929
Deltagere i klassen: 6
 
Klasse: NOR Rating - >0.930
NOR 12161

Magnus Nikoma Haugen

Seilforening: Tromsø Seilforening
Båtnavn: Malik
Båttype: RM 1200
Seilnummer: NOR 12161
NOR Rating: NOR 1,0040

Marianne Nikoma Haugen

Seilforening:
Båtnavn: Malik
Båttype: RM 1200
Seilnummer: NOR 12161
NOR Rating: NOR 1,0040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Malik

Magnus Nikoma Haugen

Seilforening: Tromsø Seilforening
Båtnavn: Malik
Båttype: RM 1200
Seilnummer: NOR 12161
NOR Rating: NOR 1,0040

Marianne Nikoma Haugen

Seilforening:
Båtnavn: Malik
Båttype: RM 1200
Seilnummer: NOR 12161
NOR Rating: NOR 1,0040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
RM 1200 Magnus Nikoma Haugen Tromsø Seilforening 1,004
NOR 15520

Helge Hartvigsen

Seilforening: Tromsø Seilforening
Båtnavn: Anna
Båttype: Sun Od 36 ip
Seilnummer: NOR 15520
NOR Rating: NOR 0,9610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Anna

Helge Hartvigsen

Seilforening: Tromsø Seilforening
Båtnavn: Anna
Båttype: Sun Od 36 ip
Seilnummer: NOR 15520
NOR Rating: NOR 0,9610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sun Od 36 ip Helge Hartvigsen Tromsø Seilforening 0,961
NOR 10542

ANTON BORCH

Seilforening: Tromsø Seilforening
Båtnavn: Marathi
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 10542
NOR Rating: NOR 0.929

Øystein Hermansen

Seilforening:
Båtnavn: Marathi
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 10542
NOR Rating: NOR 0.929
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Marathi

ANTON BORCH

Seilforening: Tromsø Seilforening
Båtnavn: Marathi
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 10542
NOR Rating: NOR 0.929

Øystein Hermansen

Seilforening:
Båtnavn: Marathi
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 10542
NOR Rating: NOR 0.929
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dufour 34 ANTON BORCH Tromsø Seilforening 0,929
NOR 15614

Vegard Danielsen

Seilforening: Tromsø Seilforening
Båtnavn: La SaonA
Båttype: Hanse 342
Seilnummer: NOR 15614
NOR Rating: NOR 0,9370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
La SaonA

Vegard Danielsen

Seilforening: Tromsø Seilforening
Båtnavn: La SaonA
Båttype: Hanse 342
Seilnummer: NOR 15614
NOR Rating: NOR 0,9370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 342 Vegard Danielsen Tromsø Seilforening 0,937
Deltagere i klassen: 4
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-09-07 09:23:08Cache read