26. august - 27. august 2017
Vestfoldcup / Kretsmesterskap i Holmestrand
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
For deltagerne
Kunngjøring
Seilingsbestemmelser
Seilforeningens hjemmeside
Holmestrand seilforening
Drammen seilforening
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
035
NOR 11
Sarah Brudevoll
Seilforening:
Drammens Seilforening
Seilnummer:
NOR 11
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sarah Brudevoll
, Drammens Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 206870
Ragnar Spilling Olsen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Seilnummer:
NOR 206870
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ragnar Spilling Olsen
, Brevik Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 206361
Herman Bakke-Jakobsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 206361
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Herman Bakke-Jakobsen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3765
Noah Boge
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3765
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Noah Boge
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B rekrutt
NOR 3918
Caroline Karlsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3918
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Caroline Karlsen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B rekrutt
NOR 4
Solveig Brudevoll
Seilforening:
Drammens Seilforening
Seilnummer:
NOR 4
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Solveig Brudevoll
, Drammens Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3889
Jacob Andresen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3889
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jacob Andresen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3651
Peter Andresen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3651
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Peter Andresen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3545
Sebastian Wright Stakston Stakston
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3545
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sebastian Wright Stakston Stakston
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B rekrutt
NOR 20173
Ulrik Quamme
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 20173
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ulrik Quamme
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3896
Sindre Angell-Hansen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3896
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sindre Angell-Hansen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3072
Maren Angell-Hansen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3072
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Maren Angell-Hansen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3718
Pernille Baann Eftang
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3718
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pernille Baann Eftang
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3665
Henrik Løset Eriksen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3665
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Løset Eriksen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B rekrutt
NOR 3912
Liva Løset Eriksen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3912
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Liva Løset Eriksen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3602
Christine Gyllenhammar-Wiig
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3602
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Christine Gyllenhammar-Wiig
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 181323
Victor Gautneb
Seilforening:
Drammens Seilforening
Seilnummer:
NOR 181323
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Victor Gautneb
, Drammens Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 88
Alexander Johansen
Seilforening:
Drammens Seilforening
Seilnummer:
NOR 88
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Alexander Johansen
, Drammens Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 6215
Francis Gautneb
Seilforening:
Drammens Seilforening
Seilnummer:
NOR 6215
Sanne Østli Andreassen
Seilforening:
Drammens Seilforening
Seilnummer:
NOR 6215
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Francis Gautneb
, Drammens Seilforening
Sanne Østli Andreassen, Drammens Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 5976
Aksel Strøm Hansen
Seilforening:
Drammens Seilforening
Seilnummer:
NOR 5976
Agnes Strøm Hansen
Seilforening:
Drammens Seilforening
Seilnummer:
NOR 5976
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Aksel Strøm Hansen
, Drammens Seilforening
Agnes Strøm Hansen, Drammens Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 5975
Philip Østli Andreassen
Seilforening:
Drammens Seilforening
Seilnummer:
NOR 5975
Agathe Gautneb
Seilforening:
Drammens Seilforening
Seilnummer:
NOR 5975
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Philip Østli Andreassen
, Drammens Seilforening
Agathe Gautneb, Drammens Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 383
Linus Ekdahl
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 383
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Linus Ekdahl
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B rekrutt
NOR 4136
Elisabet Ødegaard Hansteen
Seilforening:
Holmestrand Seilforening
Seilnummer:
NOR 4136
Sunniva Bogen Eriksen
Seilforening:
Holmestrand Seilforening
Seilnummer:
NOR 4136
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Elisabet Ødegaard Hansteen
, Holmestrand Seilforening
Sunniva Bogen Eriksen, Holmestrand Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 4137
Samuel Jahre
Seilforening:
Holmestrand Seilforening
Seilnummer:
NOR 4137
Milan Reime
Seilforening:
Holmestrand Seilforening
Seilnummer:
NOR 4137
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Samuel Jahre
, Holmestrand Seilforening
Milan Reime, Holmestrand Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 4138
Audun Ødegaard Hansteen
Seilforening:
Holmestrand Seilforening
Seilnummer:
NOR 4138
Sigve Johan Lie
Seilforening:
Holmestrand Seilforening
Seilnummer:
NOR 4138
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Audun Ødegaard Hansteen
, Holmestrand Seilforening
Sigve Johan Lie, Holmestrand Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 00
Elliot Karlsen Jahre
Seilforening:
Holmestrand Seilforening
Seilnummer:
NOR 00
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Elliot Karlsen Jahre
, Holmestrand Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 209135
Ida-Linn Vittersø
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 209135
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ida-Linn Vittersø
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3711
Kristian Høstvang
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Seilnummer:
NOR 3711
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristian Høstvang
, Åsgårdstrand Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B rekrutt
NOR 3300
Isabella Petterson
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3300
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Isabella Petterson
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B rekrutt
NOR 3960
Mathilde Robertstad
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3960
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mathilde Robertstad
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3885
Marie Butler Wang
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3885
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marie Butler Wang
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 201382
Emil Schøning-Olsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 201382
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emil Schøning-Olsen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3854
Sindre Sørebø
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Seilnummer:
NOR 3854
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sindre Sørebø
, Åsgårdstrand Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B rekrutt
NOR 3759
Håkon Sørebø
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Seilnummer:
NOR 3759
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Håkon Sørebø
, Åsgårdstrand Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3214
Fanny Wedel Jarlsberg
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3214
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fanny Wedel Jarlsberg
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B rekrutt
Last ned CSV fil