Resultater

Foreløpige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Foreløpige resultater

Klasse: Seilas:

NOR Rating - < 0,970

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-91

Geir Grinde

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: BÆRUM
Båtnavn: Juno VI
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 91
NOR Rating: NOR 0,801
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:55:19 0:54:19 0:43:30 1
Total 23.08.2017 19:55:19 0:54:19 0:43:30 1
JUNO VI

Geir Grinde

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: BÆRUM
Båtnavn: Juno VI
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 91
NOR Rating: NOR 0,801
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:55:19 0:54:19 0:43:30 1
Total 23.08.2017 19:55:19 0:54:19 0:43:30 1

Geir Grinde (Bærum Seilforening)
H-båt 0:54:19 0:43:30 1 1
2 NOR-150

Hans Petter Jostad

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Solingen
Båttype: soling
Seilnummer: NOR 150
NOR Rating: NOR 0,866
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:51:24 0:50:24 0:43:38 2
Total 23.08.2017 19:51:24 0:50:24 0:43:38 2
SOLINGEN

Hans Petter Jostad

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Solingen
Båttype: soling
Seilnummer: NOR 150
NOR Rating: NOR 0,866
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:51:24 0:50:24 0:43:38 2
Total 23.08.2017 19:51:24 0:50:24 0:43:38 2

Hans Petter Jostad (Asker Seilforening)
soling 0:50:24 0:43:38 2 2
3 NOR-15453

Endre Christensen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: BÆRUM
Båtnavn: 4ALL
Båttype: C55
Seilnummer: NOR 15453
NOR Rating: NOR 0,737
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 20:00:43 0:59:43 0:44:00 3
Total 23.08.2017 20:00:43 0:59:43 0:44:00 3
4ALL

Endre Christensen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: BÆRUM
Båtnavn: 4ALL
Båttype: C55
Seilnummer: NOR 15453
NOR Rating: NOR 0,737
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 20:00:43 0:59:43 0:44:00 3
Total 23.08.2017 20:00:43 0:59:43 0:44:00 3

Endre Christensen (Bærum Seilforening)
C55 0:59:43 0:44:00 3 3
4 NOR-2682

Jan Magnus Christensen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Priscilla
Båttype: Bakke 26
Seilnummer: NOR 2682
NOR Rating: NOR 0,782
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:58:00 0:57:00 0:44:34 4
Total 23.08.2017 19:58:00 0:57:00 0:44:34 4
PRISCILLA

Jan Magnus Christensen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Priscilla
Båttype: Bakke 26
Seilnummer: NOR 2682
NOR Rating: NOR 0,782
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:58:00 0:57:00 0:44:34 4
Total 23.08.2017 19:58:00 0:57:00 0:44:34 4

Jan Magnus Christensen (Bærum Seilforening)
Bakke 26 0:57:00 0:44:34 4 4
5 NOR-147

Jan Petter Håkonsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Drake
Båttype: Drake
Seilnummer: NOR 147
NOR Rating: NOR 0,814
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:56:01 0:55:01 0:44:47 5
Total 23.08.2017 19:56:01 0:55:01 0:44:47 5
DRAKE

Jan Petter Håkonsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Drake
Båttype: Drake
Seilnummer: NOR 147
NOR Rating: NOR 0,814
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:56:01 0:55:01 0:44:47 5
Total 23.08.2017 19:56:01 0:55:01 0:44:47 5

Jan Petter Håkonsen (Bærum Seilforening)
Drake 0:55:01 0:44:47 5 5
6 NOR-10107

Trond Gundersen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Joy IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10107
NOR Rating: NOR 0,926
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:50:06 0:49:06 0:45:27 6
Total 23.08.2017 19:50:06 0:49:06 0:45:27 6
JOY IV

Trond Gundersen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Joy IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10107
NOR Rating: NOR 0,926
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:50:06 0:49:06 0:45:27 6
Total 23.08.2017 19:50:06 0:49:06 0:45:27 6

Trond Gundersen (Asker Seilforening)
First 31.7 0:49:06 0:45:27 6 6
7 NOR-15628

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 0,936
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:51:11 0:50:11 0:46:58 7
Total 23.08.2017 19:51:11 0:50:11 0:46:58 7
WILDA

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 0,936
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:51:11 0:50:11 0:46:58 7
Total 23.08.2017 19:51:11 0:50:11 0:46:58 7

Kristian Jerpetjøn (Nesodden Seilforening)
SO 409 Performance 0:50:11 0:46:58 7 7
8 NOR-11110

Wolfgang Eichstetter

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
NOR Rating: NOR 0,865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:55:30 0:54:30 0:47:08 8
Total 23.08.2017 19:55:30 0:54:30 0:47:08 8
LUPONA

Wolfgang Eichstetter

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
NOR Rating: NOR 0,865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:55:30 0:54:30 0:47:08 8
Total 23.08.2017 19:55:30 0:54:30 0:47:08 8

Wolfgang Eichstetter (Asker Seilforening)
Kron 0:54:30 0:47:08 8 8
9 NOR-7051

Arne Husevåg

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Frida
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: NOR 7051
NOR Rating: NOR 0,89
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:54:04 0:53:04 0:47:13 9
Total 23.08.2017 19:54:04 0:53:04 0:47:13 9
FRIDA

Arne Husevåg

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Frida
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: NOR 7051
NOR Rating: NOR 0,89
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:54:04 0:53:04 0:47:13 9
Total 23.08.2017 19:54:04 0:53:04 0:47:13 9

Arne Husevåg (Asker Seilforening)
Scanmar 345 0:53:04 0:47:13 9 9
10 NOR-21

Kjell Kristoffersen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Expresso
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 0,846
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:57:05 0:56:05 0:47:26 10
Total 23.08.2017 19:57:05 0:56:05 0:47:26 10
EXPRESSO

Kjell Kristoffersen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Expresso
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 0,846
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:57:05 0:56:05 0:47:26 10
Total 23.08.2017 19:57:05 0:56:05 0:47:26 10

Kjell Kristoffersen (Bærum Seilforening)
Albin Express 0:56:05 0:47:26 10 10
11 NOR-10629

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: BÆRUM
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,909
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:53:33 0:52:33 0:47:46 11
Total 23.08.2017 19:53:33 0:52:33 0:47:46 11
SINBAD

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: BÆRUM
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,909
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:53:33 0:52:33 0:47:46 11
Total 23.08.2017 19:53:33 0:52:33 0:47:46 11

Bjørn Hansen (Bærum Seilforening)
Impala 31 0:52:33 0:47:46 11 11
12 NOR-12512

Stine Lien

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Endorfine
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 12512
NOR Rating: NOR 0,95
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:51:46 0:50:46 0:48:13 12
Total 23.08.2017 19:51:46 0:50:46 0:48:13 12
ENDORFINE

Stine Lien

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Endorfine
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 12512
NOR Rating: NOR 0,95
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:51:46 0:50:46 0:48:13 12
Total 23.08.2017 19:51:46 0:50:46 0:48:13 12

Stine Lien (Asker Seilforening)
Elan 340 0:50:46 0:48:13 12 12
13 NOR-13550

Michael Kristiansen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: TimeOut
Båttype: Elan 31
Seilnummer: NOR 13550
NOR Rating: NOR 0,901
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:56:27 0:55:27 0:48:27 13
Total 23.08.2017 19:56:27 0:55:27 0:48:27 13
TIMEOUT

Michael Kristiansen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: TimeOut
Båttype: Elan 31
Seilnummer: NOR 13550
NOR Rating: NOR 0,901
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:56:27 0:55:27 0:48:27 13
Total 23.08.2017 19:56:27 0:55:27 0:48:27 13

Michael Kristiansen (Nesodden Seilforening)
Elan 31 0:55:27 0:48:27 13 13
14 NOR-837

Bjørn Gulbrandsen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Settanta
Båttype: J/70
Seilnummer: NOR 837
NOR Rating: NOR 0,909
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:55:27 0:54:27 0:49:29 14
Total 23.08.2017 19:55:27 0:54:27 0:49:29 14
SETTANTA

Bjørn Gulbrandsen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Settanta
Båttype: J/70
Seilnummer: NOR 837
NOR Rating: NOR 0,909
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:55:27 0:54:27 0:49:29 14
Total 23.08.2017 19:55:27 0:54:27 0:49:29 14

Bjørn Gulbrandsen (Asker Seilforening)
J/70 0:54:27 0:49:29 14 14
15 NOR-14710

John Harald Henriksen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Livlig
Båttype: Sun Odessey 30i
Seilnummer: NOR 14710
NOR Rating: NOR 0,859
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 20:01:11 1:00:11 0:51:41 15
Total 23.08.2017 20:01:11 1:00:11 0:51:41 15
LIVLIG

John Harald Henriksen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Livlig
Båttype: Sun Odessey 30i
Seilnummer: NOR 14710
NOR Rating: NOR 0,859
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 20:01:11 1:00:11 0:51:41 15
Total 23.08.2017 20:01:11 1:00:11 0:51:41 15

John Harald Henriksen (Bærum Seilforening)
Sun Odessey 30i 1:00:11 0:51:41 15 15
16 NOR-10224

Carl Hermann Corneliussen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: A IV
Båttype: First 27.7
Seilnummer: NOR 10224
NOR Rating: NOR 0,892
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
A IV

Carl Hermann Corneliussen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: A IV
Båttype: First 27.7
Seilnummer: NOR 10224
NOR Rating: NOR 0,892
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Carl Hermann Corneliussen (Asker Seilforening)
First 27.7 DNC (25)
16 NOR-12312

jan nic. langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: makTEN
Seilnummer: NOR 12312
NOR Rating: NOR 0,931
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
FADERNES BESLUTNING

jan nic. langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: makTEN
Seilnummer: NOR 12312
NOR Rating: NOR 0,931
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

jan nic. langfeldt (Asker Seilforening)
makTEN DNC (25)
16 NOR-5175

Ragnar Andreassen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: BUNDEFJORDEN
Båtnavn: Indy
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175
NOR Rating: NOR 0,88
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
INDY

Ragnar Andreassen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: BUNDEFJORDEN
Båtnavn: Indy
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175
NOR Rating: NOR 0,88
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Ragnar Andreassen (Bundefjorden Seilforening)
Omega 30 DNC (25)
16 NOR-15097

Bjørn Clausen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: Maren
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 15097
NOR Rating: NOR 0,924
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MAREN

Bjørn Clausen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: Maren
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 15097
NOR Rating: NOR 0,924
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Bjørn Clausen (Nesodden Seilforening)
Bavaria 36 AC DNC (25)
16 NOR-123

Lars Dyrhaug

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: Marte
Båttype: Spekkhugger
Seilnummer: NOR 123
NOR Rating: NOR 0,767
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MARTE

Lars Dyrhaug

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: Marte
Båttype: Spekkhugger
Seilnummer: NOR 123
NOR Rating: NOR 0,767
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Lars Dyrhaug (Nesodden Seilforening)
Spekkhugger DNC (25)
16 NOR-1458

Helge Pedersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: Mira
Båttype: Maxi 87
Seilnummer: NOR 1458
NOR Rating: NOR 0,806
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MIRA

Helge Pedersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: Mira
Båttype: Maxi 87
Seilnummer: NOR 1458
NOR Rating: NOR 0,806
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Helge Pedersen (Nesodden Seilforening)
Maxi 87 DNC (25)
16 NOR-10766

Erlend Balsvik

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Pole Pole
Båttype: First 27.7
Seilnummer: NOR 10766
NOR Rating: NOR 0,9055
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
POLE POLE

Erlend Balsvik

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Pole Pole
Båttype: First 27.7
Seilnummer: NOR 10766
NOR Rating: NOR 0,9055
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Erlend Balsvik (Asker Seilforening)
First 27.7 DNC (25)
16 NOR-230

Truls Baklid

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Primetime
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 230
NOR Rating: NOR 0,846
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
PRIMETIME

Truls Baklid

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Primetime
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 230
NOR Rating: NOR 0,846
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Truls Baklid (Asker Seilforening)
Albin Express DNC (25)
16 NOR-9282

Line Katrin Rødseth

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: X Red Dingo
Båttype: X-342 MH
Seilnummer: NOR 9282
NOR Rating: NOR 0,92
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X RED DINGO

Line Katrin Rødseth

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: X Red Dingo
Båttype: X-342 MH
Seilnummer: NOR 9282
NOR Rating: NOR 0,92
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Line Katrin Rødseth (Nesodden Seilforening)
X-342 MH DNC (25)

NOR Rating - > 0,969

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-12343

Tore Kandahl

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Destin
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12343
NOR Rating: NOR 1,132
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:30:44 0:38:44 0:43:50 1
Total 23.08.2017 19:30:44 0:38:44 0:43:50 1
DESTIN

Tore Kandahl

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Destin
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12343
NOR Rating: NOR 1,132
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:30:44 0:38:44 0:43:50 1
Total 23.08.2017 19:30:44 0:38:44 0:43:50 1

Tore Kandahl (Asker Seilforening)
Landmark 43 0:38:44 0:43:50 1 1
2 NOR-10180

Morten Lycke

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: BÆRUM
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,98
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:36:48 0:44:48 0:43:54 2
Total 23.08.2017 19:36:48 0:44:48 0:43:54 2
LUCKY LADY II

Morten Lycke

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: BÆRUM
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,98
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:36:48 0:44:48 0:43:54 2
Total 23.08.2017 19:36:48 0:44:48 0:43:54 2

Morten Lycke (Bærum Seilforening)
First 36,7 0:44:48 0:43:54 2 2
3 NOR-10042

Tor Ingebrigtsen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Dawn II
Båttype: Grand Soleil 40c
Seilnummer: NOR 10042
NOR Rating: NOR 0,99
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:37:03 0:45:03 0:44:35 3
Total 23.08.2017 19:37:03 0:45:03 0:44:35 3
DAWN II

Tor Ingebrigtsen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Dawn II
Båttype: Grand Soleil 40c
Seilnummer: NOR 10042
NOR Rating: NOR 0,99
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:37:03 0:45:03 0:44:35 3
Total 23.08.2017 19:37:03 0:45:03 0:44:35 3

Tor Ingebrigtsen (Asker Seilforening)
Grand Soleil 40c 0:45:03 0:44:35 3 3
4 NOR-15670

Harald Walder

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1.025
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:35:57 0:43:57 0:45:02 4
Total 23.08.2017 19:35:57 0:43:57 0:45:02 4
MIKA

Harald Walder

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1.025
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:35:57 0:43:57 0:45:02 4
Total 23.08.2017 19:35:57 0:43:57 0:45:02 4

Harald Walder (Bærum Seilforening)
JPK 1080 0:43:57 0:45:02 4 4
5 NOR-159

Halvor Smith

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: KNS
Båtnavn: ad undine
Båttype: 11:Meter
Seilnummer: NOR 159
NOR Rating: NOR 1,026
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:35:56 0:43:56 0:45:04 5
Total 23.08.2017 19:35:56 0:43:56 0:45:04 5
AD UNDINE

Halvor Smith

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: KNS
Båtnavn: ad undine
Båttype: 11:Meter
Seilnummer: NOR 159
NOR Rating: NOR 1,026
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:35:56 0:43:56 0:45:04 5
Total 23.08.2017 19:35:56 0:43:56 0:45:04 5

Halvor Smith (Kongelig Norsk Seilforening)
11:Meter 0:43:56 0:45:04 5 5
6 NOR-13639

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,061
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:34:59 0:42:59 0:45:36 6
Total 23.08.2017 19:34:59 0:42:59 0:45:36 6
GODEVENNER

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,061
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:34:59 0:42:59 0:45:36 6
Total 23.08.2017 19:34:59 0:42:59 0:45:36 6

Elling Rishoff (Asker Seilforening)
First 40 0:42:59 0:45:36 6 6
7 SWE-8790

Per Asp

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Carbon Cave
Båttype: ILC 40
Seilnummer: SWE 8790
NOR Rating: SWE 1.122
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:32:43 0:40:43 0:45:41 7
Total 23.08.2017 19:32:43 0:40:43 0:45:41 7
CARBON CAVE

Per Asp

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Carbon Cave
Båttype: ILC 40
Seilnummer: SWE 8790
NOR Rating: SWE 1.122
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:32:43 0:40:43 0:45:41 7
Total 23.08.2017 19:32:43 0:40:43 0:45:41 7

Per Asp (Nesodden Seilforening)
ILC 40 0:40:43 0:45:41 7 7
8 NOR-11197

Henning Carlsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: BÆRUM
Båtnavn: Mulen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11197
NOR Rating: NOR 0,983
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:38:35 0:46:35 0:45:47 8
Total 23.08.2017 19:38:35 0:46:35 0:45:47 8
MULEN

Henning Carlsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: BÆRUM
Båtnavn: Mulen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11197
NOR Rating: NOR 0,983
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:38:35 0:46:35 0:45:47 8
Total 23.08.2017 19:38:35 0:46:35 0:45:47 8

Henning Carlsen (Bærum Seilforening)
First 36,7 0:46:35 0:45:47 8 8
9 NOR-14109

Kristian Heder

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Little Wing
Båttype: T-34
Seilnummer: NOR 14109
NOR Rating: NOR 0,988
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:39:37 0:47:37 0:47:02 9
Total 23.08.2017 19:39:37 0:47:37 0:47:02 9
LITTLE WING

Kristian Heder

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Little Wing
Båttype: T-34
Seilnummer: NOR 14109
NOR Rating: NOR 0,988
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:39:37 0:47:37 0:47:02 9
Total 23.08.2017 19:39:37 0:47:37 0:47:02 9

Kristian Heder (Asker Seilforening)
T-34 0:47:37 0:47:02 9 9
10 NOR-12111

Eirik Bjargo

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Cebina
Båttype: Grand Soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 0,998
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:39:58 0:47:58 0:47:52 10
Total 23.08.2017 19:39:58 0:47:58 0:47:52 10
CEBINA

Eirik Bjargo

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Cebina
Båttype: Grand Soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 0,998
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:39:58 0:47:58 0:47:52 10
Total 23.08.2017 19:39:58 0:47:58 0:47:52 10

Eirik Bjargo (Bærum Seilforening)
Grand Soleil 40 0:47:58 0:47:52 10 10
11 NOR-14073

Pål Rødseth

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Bloom
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 14073
NOR Rating: NOR 0,964
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:43:00 0:51:00 0:49:09 11
Total 23.08.2017 19:43:00 0:51:00 0:49:09 11
BLOOM

Pål Rødseth

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Bloom
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 14073
NOR Rating: NOR 0,964
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:43:00 0:51:00 0:49:09 11
Total 23.08.2017 19:43:00 0:51:00 0:49:09 11

Pål Rødseth (Bærum Seilforening)
X-34 0:51:00 0:49:09 11 11
12 NOR-567

Vidar Henrik Halvorsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: BÆRUM
Båtnavn: Joy
Båttype: J80
Seilnummer: NOR 567
NOR Rating: NOR 0,922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:45:46 0:53:46 0:49:34 13
Total 23.08.2017 19:45:46 0:53:46 0:49:34 12
JOY

Vidar Henrik Halvorsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: BÆRUM
Båtnavn: Joy
Båttype: J80
Seilnummer: NOR 567
NOR Rating: NOR 0,922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:45:46 0:53:46 0:49:34 13
Total 23.08.2017 19:45:46 0:53:46 0:49:34 12

Vidar Henrik Halvorsen (Bærum Seilforening)
J80 0:53:46 0:49:34 12 12
13 NOR-14660

Gitte Mårtensen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: SY Tango
Båttype: Mumm 36
Seilnummer: NOR 14660
NOR Rating: NOR 1,054
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:40:41 0:48:41 0:49:36 14
Total 23.08.2017 19:40:41 0:48:41 0:49:36 14
SY TANGO

Gitte Mårtensen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: SY Tango
Båttype: Mumm 36
Seilnummer: NOR 14660
NOR Rating: NOR 1,054
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:40:41 0:48:41 0:49:36 14
Total 23.08.2017 19:40:41 0:48:41 0:49:36 14

Gitte Mårtensen (Nesodden Seilforening)
Mumm 36 0:48:41 0:49:36 13 13
14 NOR-6251

Petter Albrektsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: BÆRUM
Båtnavn: Red lady
Båttype: Contrast 36
Seilnummer: NOR 6251
NOR Rating: NOR 0,927
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:45:43 0:53:43 0:49:47 15
Total 23.08.2017 19:45:43 0:53:43 0:49:47 15
RED LADY

Petter Albrektsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: BÆRUM
Båtnavn: Red lady
Båttype: Contrast 36
Seilnummer: NOR 6251
NOR Rating: NOR 0,927
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:45:43 0:53:43 0:49:47 15
Total 23.08.2017 19:45:43 0:53:43 0:49:47 15

Petter Albrektsen (Bærum Seilforening)
Contrast 36 0:53:43 0:49:47 14 14
15 NOR-10240

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,028
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:40:32 0:48:32 0:49:53 16
Total 23.08.2017 19:40:32 0:48:32 0:49:53 16
FRITT FRAM!

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,028
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:40:32 0:48:32 0:49:53 16
Total 23.08.2017 19:40:32 0:48:32 0:49:53 16

Audun Gjøstein (Asker Seilforening)
First 40.7 0:48:32 0:49:53 15 15
16 NOR-11220

Morten Sollerud

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Saevitia
Båttype: Bavaria35 Mach
Seilnummer: NOR 11220
NOR Rating: NOR 0,996
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:42:18 0:50:18 0:50:05 17
Total 23.08.2017 19:42:18 0:50:18 0:50:05 17
SAEVITIA

Morten Sollerud

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Saevitia
Båttype: Bavaria35 Mach
Seilnummer: NOR 11220
NOR Rating: NOR 0,996
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:42:18 0:50:18 0:50:05 17
Total 23.08.2017 19:42:18 0:50:18 0:50:05 17

Morten Sollerud (Asker Seilforening)
Bavaria35 Mach 0:50:18 0:50:05 16 16
17 NOR-15413

Harald Helverschou

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: KNS
Båtnavn: Rubin 4
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15413
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:43:03 0:51:03 0:50:38 18
Total 23.08.2017 19:43:03 0:51:03 0:50:38 18
RUBIN 4

Harald Helverschou

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: KNS
Båtnavn: Rubin 4
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15413
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:43:03 0:51:03 0:50:38 18
Total 23.08.2017 19:43:03 0:51:03 0:50:38 18

Harald Helverschou (Kongelig Norsk Seilforening)
Dehler 38 0:51:03 0:50:38 17 17
18 NOR-13990

HENNING FØSKER

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: Wasabi
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13990
NOR Rating: NOR 0,984
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:43:29 0:51:29 0:50:39 19
Total 23.08.2017 19:43:29 0:51:29 0:50:39 19
WASABI

HENNING FØSKER

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: Wasabi
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13990
NOR Rating: NOR 0,984
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:43:29 0:51:29 0:50:39 19
Total 23.08.2017 19:43:29 0:51:29 0:50:39 19

HENNING FØSKER (Nesodden Seilforening)
First 35 0:51:29 0:50:39 18 18
19 NOR-9299

Svein Are Løtveit

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Olisabeth
Båttype: Luffe 40MH
Seilnummer: NOR 9299
NOR Rating: NOR 1,031
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:41:52 0:49:52 0:51:24 20
Total 23.08.2017 19:41:52 0:49:52 0:51:24 20
OLISABETH

Svein Are Løtveit

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Olisabeth
Båttype: Luffe 40MH
Seilnummer: NOR 9299
NOR Rating: NOR 1,031
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:41:52 0:49:52 0:51:24 20
Total 23.08.2017 19:41:52 0:49:52 0:51:24 20

Svein Are Løtveit (Asker Seilforening)
Luffe 40MH 0:49:52 0:51:24 19 19
20 NOR-14415

Tore Glen Berg

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Green Magic
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14415
NOR Rating: NOR 1,0204
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:42:35 0:50:35 0:51:36 21
Total 23.08.2017 19:42:35 0:50:35 0:51:36 21
GREEN MAGIC

Tore Glen Berg

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Green Magic
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14415
NOR Rating: NOR 1,0204
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:42:35 0:50:35 0:51:36 21
Total 23.08.2017 19:42:35 0:50:35 0:51:36 21

Tore Glen Berg (Asker Seilforening)
Elan 350 0:50:35 0:51:36 20 20
21 NOR-12555

Finn Erik Bjerke

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: FEM
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 12555
NOR Rating: NOR 0,994
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:45:10 0:53:10 0:52:50 22
Total 23.08.2017 19:45:10 0:53:10 0:52:50 22
FEM

Finn Erik Bjerke

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: FEM
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 12555
NOR Rating: NOR 0,994
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:45:10 0:53:10 0:52:50 22
Total 23.08.2017 19:45:10 0:53:10 0:52:50 22

Finn Erik Bjerke (Kongelig Norsk Seilforening)
X-37 0:53:10 0:52:50 21 21
22 NOR-14628

Tormod S. Petersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,037
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:43:05 0:51:05 0:52:58 23
Total 23.08.2017 19:43:05 0:51:05 0:52:58 23
VINDFANG

Tormod S. Petersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,037
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:43:05 0:51:05 0:52:58 23
Total 23.08.2017 19:43:05 0:51:05 0:52:58 23

Tormod S. Petersen (Nesodden Seilforening)
HP1030 0:51:05 0:52:58 22 22
23 NOR-160

Anders Larsson

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Point 2 Point
Båttype: 11 Meter
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 1,019
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:44:10 0:52:10 0:53:09 24
Total 23.08.2017 19:44:10 0:52:10 0:53:09 24
POINT 2 POINT

Anders Larsson

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Point 2 Point
Båttype: 11 Meter
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 1,019
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:44:10 0:52:10 0:53:09 24
Total 23.08.2017 19:44:10 0:52:10 0:53:09 24

Anders Larsson (Asker Seilforening)
11 Meter 0:52:10 0:53:09 23 23
24 NOR-10016

Erik Toftenes

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lufelia
Båttype: Luffe 43 DS
Seilnummer: NOR 10016
NOR Rating: NOR 1.019
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:44:11 0:52:11 0:53:10 25
Total 23.08.2017 19:44:11 0:52:11 0:53:10 25
LUFELIA

Erik Toftenes

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lufelia
Båttype: Luffe 43 DS
Seilnummer: NOR 10016
NOR Rating: NOR 1.019
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:44:11 0:52:11 0:53:10 25
Total 23.08.2017 19:44:11 0:52:11 0:53:10 25

Erik Toftenes (Asker Seilforening)
Luffe 43 DS 0:52:11 0:53:10 24 24
25 NOR-14633

Frode Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,04
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:43:27 0:51:27 0:53:30 26
Total 23.08.2017 19:43:27 0:51:27 0:53:30 26
FRISKUS VI

Frode Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,04
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:43:27 0:51:27 0:53:30 26
Total 23.08.2017 19:43:27 0:51:27 0:53:30 26

Frode Brattum (Asker Seilforening)
Hanse 445 0:51:27 0:53:30 25 25
26 NOR-14971

Harald Masst

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: BÆRUM
Båtnavn: Seayou2
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 0,997
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:56:59 1:04:59 1:04:47 27
Total 23.08.2017 19:56:59 1:04:59 1:04:47 27
SEAYOU2

Harald Masst

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: BÆRUM
Båtnavn: Seayou2
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 0,997
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.08.2017 19:56:59 1:04:59 1:04:47 27
Total 23.08.2017 19:56:59 1:04:59 1:04:47 27

Harald Masst (Bærum Seilforening)
Seascape 27 1:04:59 1:04:47 26 26
27 NOR-9899

Endre Marken

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: BÆRUM
Båtnavn: Drøm
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9899
NOR Rating: NOR 0,945
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
DRøM

Endre Marken

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: BÆRUM
Båtnavn: Drøm
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9899
NOR Rating: NOR 0,945
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Endre Marken (Bærum Seilforening)
X-332 DNC (37)
27 NOR-11464

Alf Magne Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 0,986
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
ELDORADO

Alf Magne Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 0,986
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Alf Magne Andersen (Nesodden Seilforening)
X-37 DNC (37)
27 NOR-14415

Tore Glen Berg

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Green Magic
Båtnavn: Green Magic
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14415
NOR Rating: NOR 1,0220

Jørgen Victor Berg

Seilforening:
Teamnavn: Team Green Magic
Båtnavn: Green Magic
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14415
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
GREEN MAGIC

Tore Glen Berg

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Green Magic
Båtnavn: Green Magic
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14415
NOR Rating: NOR 1,0220

Jørgen Victor Berg

Seilforening:
Teamnavn: Team Green Magic
Båtnavn: Green Magic
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14415
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Tore Glen Berg (Asker Seilforening)
Elan 350 DNC (37)
27 NOR-11172

Bente Vikenes

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Gråtass
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,095
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
GRåTASS

Bente Vikenes

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Gråtass
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,095
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Bente Vikenes (Asker Seilforening)
Grand Soleil 42R DNC (37)
27 NOR-13335

Ole Gunnar Tveiten

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Hyggen
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13335
NOR Rating: NOR 1,042
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
HYGGEN

Ole Gunnar Tveiten

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Hyggen
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13335
NOR Rating: NOR 1,042
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Ole Gunnar Tveiten (Asker Seilforening)
Hanse 430e DNC (37)
27 NOR-10388

Torgeir Sten Askvig

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,9832
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
JAMBO

Torgeir Sten Askvig

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,9832
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Torgeir Sten Askvig (Asker Seilforening)
J/109 DNC (37)
27 NOR-11956

Olav Mork Bjørnås

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
NOR Rating: NOR 0,982
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MORILD

Olav Mork Bjørnås

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
NOR Rating: NOR 0,982
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Olav Mork Bjørnås (Nesodden Seilforening)
Elan 37 DNC (37)
27 NOR-10701

Geir Kristensen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: OutOfOffice
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10701
NOR Rating: NOR 0,984
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
OUTOFOFFICE

Geir Kristensen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: OutOfOffice
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10701
NOR Rating: NOR 0,984
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Geir Kristensen (Asker Seilforening)
First 36.7 DNC (37)
27 NOR-8438

Jon Ramm-Pettersen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Spirit II
Båttype: Baltic43
Seilnummer: NOR 8438
NOR Rating: NOR 1,021
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SPIRIT II

Jon Ramm-Pettersen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Spirit II
Båttype: Baltic43
Seilnummer: NOR 8438
NOR Rating: NOR 1,021
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Jon Ramm-Pettersen (Asker Seilforening)
Baltic43 DNC (37)
27 NOR-15229

Arne Sørlie

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: BÆRUM
Båtnavn: Winifi
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15229
NOR Rating: NOR 1,018
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
WINIFI

Arne Sørlie

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: BÆRUM
Båtnavn: Winifi
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15229
NOR Rating: NOR 1,018
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Arne Sørlie (Bærum Seilforening)
Dehler 38 DNC (37)
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-08-29 12:07:57Cache read