Deltagerliste

Sorter listen etter Påmeldingsnummer - Klasse - Seilnummer - Skipper - Båtnavn - Båttype - Seilforening (Skipper) - Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte 021
NOR 0

Bent Bakke

Seilforening: Flekkerøy Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
   
Bent Bakke, Flekkerøy Brettseilerklubb Klasse: Brett - Master
NOR 41

Martin Møller Hovda

Seilforening: Karmøy Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 41
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
   
Martin Møller Hovda, Karmøy Brettseilerklubb Klasse: Brett - U20
NOR 39

Helle Oppedal

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 39
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
   
Helle Oppedal, Stavanger Seilforening Klasse: Brett - U17

NOR 29

Tuva Oppedal

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 29
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
   
Tuva Oppedal, Sola Brettseilerforening Klasse: Brett - U17
NOR 27

Christoffer Agasøster Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Seilnummer: NOR 27
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
   
Christoffer Agasøster Gangdal, Stord Seilforening Klasse: Brett - U20

NOR 223

Sofie Farstad

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 223
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
   
Sofie Farstad, Sola Brettseilerforening Klasse: Brett - U17
NOR 157

Christian Linnerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 157
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
   
Christian Linnerud, Kongelig Norsk Seilforening Klasse: Brett - U17

NOR 22

Alexander G Buch

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 22
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
   
Alexander G Buch, Sola Brettseilerforening Klasse: Brett - Master
NOR 17

Miriam Rasmussen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 17
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
   
Miriam Rasmussen, Drøbaksund Seilforening Klasse: Brett - Master

NOR 75

Sondre Krey

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 75
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
   
Sondre Krey, Sola Brettseilerforening Klasse: Brett - Master
NOR 20

Kjell Strand Jacobsen

Seilforening: Tønsberg Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 20
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Kjell Strand Jacobsen, Tønsberg Brettseilerklubb Klasse: Brett - Grand Master

NOR 52

Erik Rondeel

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 52
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
   
Erik Rondeel, Drøbaksund Seilforening Klasse: Brett - Grand Master

NOR 150

Øyvind Birkeland

Seilforening: Bergen Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
   
Øyvind Birkeland, Bergen Brettseilerklubb Klasse: Brett - Master
NOR 142

Rune Nilsen

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 142
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
   
Rune Nilsen, Sola Brettseilerforening Klasse: Brett - Grand Master
NOR 170

Christian Hilmerson

Seilforening: Lysakerfjorden Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
   
Christian Hilmerson, Lysakerfjorden Brettseilerklubb Klasse: Brett - Grand Master
NOR 125

Thomas Manger

Seilforening: Flekkerøy Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 125
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
   
Thomas Manger, Flekkerøy Brettseilerklubb Klasse: Brett - Master
NOR 313

Leif Holst-Larsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Seilnummer: NOR 313
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
   
Leif Holst-Larsen, Arendals Seilforening Klasse: Brett - Grand Master

NOR 171

Lars Aaness

Seilforening: Arendals Seilforening
Seilnummer: NOR 171
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
   
Lars Aaness, Arendals Seilforening Klasse: Brett - Grand Master

NOR 4

Magne Frønsdal

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 4
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
   
Magne Frønsdal, Sola Brettseilerforening Klasse: Brett - Grand Master
NOR 50

Karl Aksel Aubert

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 50
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Karl Aksel Aubert, Kongelig Norsk Seilforening Klasse: Brett - Grand Master

NOR 399

Kristian Oppedal

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 399
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Kristian Oppedal, Stavanger Seilforening Klasse: Brett - Grand Master

Last ned CSV fil


Last updated: 2019-02-01 22:14:00Cache read