Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrLisensnrSkipperForening
Klasse: Brett - Grand Master
NOR 20

Kjell Strand Jacobsen

Seilforening: Tønsberg Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 20
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
123 Kjell Strand Jacobsen Tønsberg Brettseilerklubb
NOR 52

Erik Rondeel

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 52
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NSFL-09946 Erik Rondeel Drøbaksund Seilforening
NOR 142

Rune Nilsen

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 142
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NSFL-11263 Rune Nilsen Sola Brettseilerforening
NOR 170

Christian Hilmerson

Seilforening: Lysakerfjorden Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
.... Christian Hilmerson Lysakerfjorden Brettseilerklubb
NOR 313

Leif Holst-Larsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Seilnummer: NOR 313
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NSFL-11268 Leif Holst-Larsen Arendals Seilforening
NOR 171

Lars Aaness

Seilforening: Arendals Seilforening
Seilnummer: NOR 171
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NSFL-11269 Lars Aaness Arendals Seilforening
NOR 4

Magne Frønsdal

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 4
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NSFL-09914 Magne Frønsdal Sola Brettseilerforening
NOR 50

Karl Aksel Aubert

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 50
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Karl Aksel Aubert Kongelig Norsk Seilforening
NOR 399

Kristian Oppedal

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 399
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Kristian Oppedal Stavanger Seilforening
Deltagere i klassen: 9
 
Klasse: Brett - Master
NOR 0

Bent Bakke

Seilforening: Flekkerøy Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
M250676ben03 Bent Bakke Flekkerøy Brettseilerklubb
NOR 22

Alexander G Buch

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 22
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NSFL-08115 Alexander G Buch Sola Brettseilerforening
NOR 17

Miriam Rasmussen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 17
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
** Miriam Rasmussen Drøbaksund Seilforening
NOR 75

Sondre Krey

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 75
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tryg: 3588863 Sondre Krey Sola Brettseilerforening
NOR 150

Øyvind Birkeland

Seilforening: Bergen Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NSFL-11260 Øyvind Birkeland Bergen Brettseilerklubb
NOR 125

Thomas Manger

Seilforening: Flekkerøy Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 125
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
4311808 Thomas Manger Flekkerøy Brettseilerklubb
Deltagere i klassen: 6
 
Klasse: Brett - U17
NOR 39

Helle Oppedal

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 39
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
... Helle Oppedal Stavanger Seilforening
NOR 29

Tuva Oppedal

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 29
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
... Tuva Oppedal Sola Brettseilerforening
NOR 223

Sofie Farstad

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 223
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NSFL-11245 Sofie Farstad Sola Brettseilerforening
NOR 157

Christian Linnerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 157
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NAFO-09698 Christian Linnerud Kongelig Norsk Seilforening
Deltagere i klassen: 4
 
Klasse: Brett - U20
NOR 41

Martin Møller Hovda

Seilforening: Karmøy Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 41
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NSFL-09677 Martin Møller Hovda Karmøy Brettseilerklubb
NOR 27

Christoffer Agasøster Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Seilnummer: NOR 27
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NSFL-10125 Christoffer Agasøster Gangdal Stord Seilforening
Deltagere i klassen: 2
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-02-01 20:53:59Cache read