Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrLisensnrSkipperForeningMiddag lørdag kveld
Klasse: IOM
NOR 29

Per Robert Jentsch

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 29
BritPoP!
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
NSFL-11288 Per Robert Jentsch Sandefjord Seilforening 0
NOR 91

Yngve Stender

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 91
BritPop!
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tba Yngve Stender Sandefjord Seilforening 0
NOR 47

Torvald Klem

Seilforening: Norsk Modellseilforening
Seilnummer: NOR 47
BritPop!
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
NSFL-09577 Torvald Klem Norsk Modellseilforening 0
NOR 44

Ole-Peder Bjørsom

Seilforening: Norsk Modellseilforening
Seilnummer: NOR 44

Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
NSFL-11318 Ole-Peder Bjørsom Norsk Modellseilforening 1
NOR 190

Odd Ørnulf Stray

Seilforening: Mandal Seilforening
Seilnummer: NOR 190

Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
NSFL-09591 Odd Ørnulf Stray Mandal Seilforening 1
NOR 20

Morten Løhre

Seilforening: Norsk Modellseilforening
Seilnummer: NOR 20

Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
NSFL-11334 Morten Løhre Norsk Modellseilforening 0
NOR 200

Bjarne Kristensen

Seilforening: Grimstad Seilforening
Seilnummer: NOR 200

Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
NSFL- 10569 Bjarne Kristensen Grimstad Seilforening 0
NOR 27

Jørn Hoelsæther

Seilforening: Norsk Modellseilforening
Seilnummer: NOR 27

Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tba Jørn Hoelsæther Norsk Modellseilforening 1
NOR 52

Morten Tønnesen

Seilforening: Norsk Modellseilforening
Seilnummer: NOR 52
V8 New Zeland
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tba Morten Tønnesen Norsk Modellseilforening 2
NOR 21

Sturla Fjoran

Seilforening: Norsk Modellseilforening
Seilnummer: NOR 21

Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
NSFL-11286 Sturla Fjoran Norsk Modellseilforening 0
NOR 150

Trond Ausdal

Seilforening: Mandal Seilforening
Seilnummer: NOR 150
BG Alternative
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
tba Trond Ausdal Mandal Seilforening 1
DEN 93

Søren Andresen

Seilforening: Herslev Strand Sejlklub
Seilnummer: DEN 93

Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
00 Søren Andresen Herslev Strand Sejlklub 1
NOR 132

Morten Bjørnum

Seilforening: Larvik Seilforening
Seilnummer: NOR 132

Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
0000 Morten Bjørnum Larvik Seilforening 0
NOR 1

Arvid Kaupang

Seilforening: Larvik Seilforening
Seilnummer: NOR 1

Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
NSFL 11272 Arvid Kaupang Larvik Seilforening 2
NOR 129

Øystein Spetland

Seilforening: Mandal Seilforening
Seilnummer: NOR 129

Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
10482 Øystein Spetland Mandal Seilforening 1
NOR 95

kjell arne kjeldsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Seilnummer: NOR 95

Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
tba kjell arne kjeldsen Brevik Seilforening 0
NOR 79

Marius Frenvik Odberg

Seilforening: Larvik Seilforening
Seilnummer: NOR 79

Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
tba Marius Frenvik Odberg Larvik Seilforening 0
NOR 314

Ole Øyvind Ingebretsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Seilnummer: NOR 314

Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
11307 Ole Øyvind Ingebretsen Brevik Seilforening 1
NOR 191

jørn Spetalen

Seilforening: Larvik Seilforening
Seilnummer: NOR 191

Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
NSFL-09987 jørn Spetalen Larvik Seilforening 1
NOR 18

Øyvind Ingebretsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Seilnummer: NOR 18

Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Nope Øyvind Ingebretsen Brevik Seilforening 0
Deltagere i klassen: 20
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-10-15 22:21:53Cache read