Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtSkipperForening
Klasse: Finnjolle
NOR 13

Reidar Fosse

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 13
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Reidar Fosse

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 13
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Reidar Fosse Asker Seilforening
Deltagere i klassen: 1
 
Klasse: Laser 4.7
NOR 19413

Fabian Victor Svendsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 19413
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
NN

Fabian Victor Svendsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 19413
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Fabian Victor Svendsen Bærum Seilforening
NOR 192715

Martin Skrolsvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 192715
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Martin Skrolsvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 192715
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Martin Skrolsvik Kongelig Norsk Seilforening
NOR 3

Sverre Langaas-Holt

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Sverre Langaas-Holt

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sverre Langaas-Holt Kongelig Norsk Seilforening
NOR 203261

Felix Sommerfelt

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 203261
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Felix Sommerfelt

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 203261
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Felix Sommerfelt Bundefjorden Seilforening
NOR 210994

Henrik Kaastad Ørjavik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Laser
Seilnummer: NOR 210994
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Laser

Henrik Kaastad Ørjavik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Laser
Seilnummer: NOR 210994
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Henrik Kaastad Ørjavik Kongelig Norsk Seilforening
NOR 208533

Amalie Wang

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Kjappfot
Seilnummer: NOR 208533
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Kjappfot

Amalie Wang

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Kjappfot
Seilnummer: NOR 208533
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Amalie Wang Kongelig Norsk Seilforening
NOR 203265

Joachim Bergsbakk

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 203265
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Joachim Bergsbakk

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 203265
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Joachim Bergsbakk Bærum Seilforening
NOR 210995

Henrik Haaland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 210995
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Henrik Haaland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 210995
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Henrik Haaland Kongelig Norsk Seilforening
Deltagere i klassen: 8
 
Klasse: Laser Radial
NOR 183276

Oda Skeide Bates

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 183276
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Oda Skeide Bates

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 183276
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Oda Skeide Bates Kongelig Norsk Seilforening
Deltagere i klassen: 1
 
Klasse: OK-jolle
NOR 463

Reidar Sårheim

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 463
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Reidar Sårheim

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 463
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Reidar Sårheim Tønsberg Seilforening
NOR 444

ROLF WAHLQVIST

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 444
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

ROLF WAHLQVIST

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 444
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
ROLF WAHLQVIST Bærum Seilforening
Deltagere i klassen: 2
 
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3934

Marie Stenhagen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3934
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Marie Stenhagen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3934
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Marie Stenhagen Bærum Seilforening
NOR 3847

Anine Skjæret Halstensen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Anine Skjæret Halstensen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Anine Skjæret Halstensen Bærum Seilforening
NOR 3880

Jacob Wærsten

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: .
Seilnummer: NOR 3880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
.

Jacob Wærsten

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: .
Seilnummer: NOR 3880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jacob Wærsten Bærum Seilforening
NOR 3850

Kaisa Sofie Kleven

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Kaisa
Seilnummer: NOR 3850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Kaisa

Kaisa Sofie Kleven

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Kaisa
Seilnummer: NOR 3850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Kaisa Sofie Kleven Bærum Seilforening
NOR 3843

Eskil Ova

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3843
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Eskil Ova

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3843
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Eskil Ova Nesodden Seilforening
NOR 3865

Jonas August Stjernstrøm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Jonas August Stjernstrøm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jonas August Stjernstrøm Kongelig Norsk Seilforening
NOR 3910

Jenny Skirstad Pollen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 3910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
NN

Jenny Skirstad Pollen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 3910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jenny Skirstad Pollen Bærum Seilforening
NOR 3917

Cornelia Fure

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3917
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Cornelia Fure

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3917
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Cornelia Fure Kongelig Norsk Seilforening
NOR 3786

Mats Skrolsvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3786
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Mats Skrolsvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3786
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Mats Skrolsvik Kongelig Norsk Seilforening
NOR 3790

Pontus Rønold

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Pontus Rønold

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Pontus Rønold Kongelig Norsk Seilforening
NOR 3649

Mia Klæboe

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3649
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Mia Klæboe

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3649
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Mia Klæboe Drøbaksund Seilforening
NOR 3849

Jens Kaastad Ørjavik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Optimist
Seilnummer: NOR 3849
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Optimist

Jens Kaastad Ørjavik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Optimist
Seilnummer: NOR 3849
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jens Kaastad Ørjavik Kongelig Norsk Seilforening
NOR 3860

stian BERGSBAKK

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

stian BERGSBAKK

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
stian BERGSBAKK Bærum Seilforening
NOR 3888

Milla Wang

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Kjappfot
Seilnummer: NOR 3888
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Kjappfot

Milla Wang

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Kjappfot
Seilnummer: NOR 3888
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Milla Wang Kongelig Norsk Seilforening
NOR 3887

Balder Støen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3887
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Balder Støen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3887
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Balder Støen Nesodden Seilforening
NOR 3884

Nikolai Løhren Kuhle

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3884
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Nikolai Løhren Kuhle

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3884
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Nikolai Løhren Kuhle Kongelig Norsk Seilforening
NOR 3688

Einar Olaf Blydt Aarnæs

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3688
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Einar Olaf Blydt Aarnæs

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3688
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Einar Olaf Blydt Aarnæs Bundefjorden Seilforening
Deltagere i klassen: 17
 
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 3550

Una Bryhni Utheim

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Una
Seilnummer: NOR 3550
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Una

Una Bryhni Utheim

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Una
Seilnummer: NOR 3550
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Una Bryhni Utheim Bærum Seilforening
NOR 2994

Oliver Werner

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 2994
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Oliver Werner

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 2994
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Oliver Werner Nesodden Seilforening
NOR 3861

Magnus Pollen Briså

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Fortuna
Seilnummer: NOR 3861
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Fortuna

Magnus Pollen Briså

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Fortuna
Seilnummer: NOR 3861
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Magnus Pollen Briså Bærum Seilforening
NOR 3145

Hanne Birkeland

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Tusseline
Seilnummer: NOR 3145
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tusseline

Hanne Birkeland

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Tusseline
Seilnummer: NOR 3145
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanne Birkeland Soon Seilforening
NOR 3694

Theodor Slaatrem-Hammer

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3694
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Theodor Slaatrem-Hammer

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3694
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Theodor Slaatrem-Hammer Soon Seilforening
NOR 3219

Sarah Skirstad Pollen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 3219
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
NN

Sarah Skirstad Pollen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 3219
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sarah Skirstad Pollen Bærum Seilforening
NOR 3397

Mette Aabye

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3397
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Mette Aabye

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3397
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Mette Aabye Kongelig Norsk Seilforening
NOR 3532

Iselin Ruud

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3532
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Iselin Ruud

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3532
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Iselin Ruud Asker Seilforening
NOR 3689

Julie Sverdrup

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3689
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Julie Sverdrup

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3689
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Julie Sverdrup Bærum Seilforening
NOR 977

Olav Alexander Rød

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: NOR 977
Seilnummer: NOR 977
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
NOR 977

Olav Alexander Rød

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: NOR 977
Seilnummer: NOR 977
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Olav Alexander Rød Kongelig Norsk Seilforening
NOR 3221

Vetle Støen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3221
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Vetle Støen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3221
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Vetle Støen Nesodden Seilforening
NOR 3749

Liam Skeide Bates

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3749
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Liam Skeide Bates

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3749
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Liam Skeide Bates Nesodden Seilforening
NOR 3624

Henrik Lundblad

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3624
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Henrik Lundblad

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3624
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Henrik Lundblad Nesodden Seilforening
Deltagere i klassen: 13
 
Klasse: Optimist - Optimist C
NOR 3804

Ida Stenhagen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Ida Stenhagen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Ida Stenhagen Bærum Seilforening
NOR 43

Oscar Ova

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 43
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Oscar Ova

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 43
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Oscar Ova Nesodden Seilforening
NOR 0000

Arthur Christiansen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Arthur Christiansen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Arthur Christiansen Bundefjorden Seilforening
NOR 0000

Victor Christiansen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Victor Christiansen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Victor Christiansen Bundefjorden Seilforening
NOR 5

Henrik Nordquist

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Henrik Nordquist

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Henrik Nordquist Bærum Seilforening
NOR 2564

Tim Roswall

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sjøstjerne
Seilnummer: NOR 2564
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sjøstjerne

Tim Roswall

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sjøstjerne
Seilnummer: NOR 2564
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tim Roswall Bærum Seilforening
NOR 6

Maria Mo Batalden

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 6
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Maria Mo Batalden

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 6
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Maria Mo Batalden Bærum Seilforening
NOR 3426

Elise Alexandra Høegh

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3426
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Elise Alexandra Høegh

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3426
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elise Alexandra Høegh Bærum Seilforening
Deltagere i klassen: 8
 
Klasse: RS Feva
NOR 0000

Karen Krogenæs

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 0000

Filip Valen

Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Karen Krogenæs

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 0000

Filip Valen

Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Karen Krogenæs Bærum Seilforening
NOR 6745

Øyvind Solbakken

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 6745

Gjermund Ihlebekk

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 6745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Øyvind Solbakken

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 6745

Gjermund Ihlebekk

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 6745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Øyvind Solbakken Soon Seilforening
NOR 5211

Filippa Nilsson

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Fi & Ag
Seilnummer: NOR 5211

August Wergeland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Fi & Ag
Seilnummer: NOR 5211
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Fi & Ag

Filippa Nilsson

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Fi & Ag
Seilnummer: NOR 5211

August Wergeland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Fi & Ag
Seilnummer: NOR 5211
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Filippa Nilsson Bærum Seilforening
NOR 5928

Sigurd Kallum

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5928

Filip Kallum

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5928
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Sigurd Kallum

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5928

Filip Kallum

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5928
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sigurd Kallum Oslo Seilforening
NOR 0000

Caroline Borchsenius

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 0000

Cornelia Duun Benjaminsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Caroline Borchsenius

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 0000

Cornelia Duun Benjaminsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Caroline Borchsenius Bærum Seilforening
Deltagere i klassen: 5
 
Klasse: Snipe
NOR 31015

Arild Figenschou

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Cachaca
Seilnummer: NOR 31015

Linda Vos

Seilforening:
Båtnavn: Cachaca
Seilnummer: NOR 31015
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Cachaca

Arild Figenschou

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Cachaca
Seilnummer: NOR 31015

Linda Vos

Seilforening:
Båtnavn: Cachaca
Seilnummer: NOR 31015
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Arild Figenschou Bærum Seilforening
NOR 28576

Paal HH Lindenskov

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Big Hug
Seilnummer: NOR 28576

Mathilde Lindenskov

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Big Hug
Seilnummer: NOR 28576
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Big Hug

Paal HH Lindenskov

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Big Hug
Seilnummer: NOR 28576

Mathilde Lindenskov

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Big Hug
Seilnummer: NOR 28576
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Paal HH Lindenskov Bærum Seilforening
NOR 31173

Johan G Mejlænder

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: FUN4US
Seilnummer: NOR 31173

Verena Weissmann

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: FUN4US
Seilnummer: NOR 31173
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
FUN4US

Johan G Mejlænder

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: FUN4US
Seilnummer: NOR 31173

Verena Weissmann

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: FUN4US
Seilnummer: NOR 31173
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Johan G Mejlænder Bærum Seilforening
NOR 29896

Øyvind Parken

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: VK1
Seilnummer: NOR 29896

Hilde Høvik

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: VK1
Seilnummer: NOR 29896
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
VK1

Øyvind Parken

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: VK1
Seilnummer: NOR 29896

Hilde Høvik

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: VK1
Seilnummer: NOR 29896
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Øyvind Parken Bærum Seilforening
NOR 30556

T.Thorgeir Harsem

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Gissur Hvite
Seilnummer: NOR 30556

Henriette Halvorsen

Seilforening:
Båtnavn: Gissur Hvite
Seilnummer: NOR 30556
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Gissur Hvite

T.Thorgeir Harsem

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Gissur Hvite
Seilnummer: NOR 30556

Henriette Halvorsen

Seilforening:
Båtnavn: Gissur Hvite
Seilnummer: NOR 30556
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
T.Thorgeir Harsem Bærum Seilforening
NOR 30840

Geir Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30840

Benedicte Frostad

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Geir Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30840

Benedicte Frostad

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Geir Hansen Bærum Seilforening
Deltagere i klassen: 6
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-10-15 16:46:08Cache read