Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

Class 1 NOR Rating DH

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Bergen - Lerwick
1 NOR-7871

Terje Sætre

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871

Roald Myklebusthaug

Seilforening:
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 22:58:26 36:58:26 30:55:16 1
Total 28.06.2018 22:58:26 36:58:26 30:55:16 1
AMANTE

Terje Sætre

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871

Roald Myklebusthaug

Seilforening:
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 22:58:26 36:58:26 30:55:16 1
Total 28.06.2018 22:58:26 36:58:26 30:55:16 1

Terje Sætre (Nordhordland Seilforening
Roald Myklebusthaug ())
Mørebas 33 36:58:26 30:55:16 1 1
2 NOR-12212

Morten Offerdal

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Rubber Duck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212

Espen Børresen

Seilforening:
Båtnavn: Rubber Duck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 13:47:35 27:47:35 32:11:03 2
Total 28.06.2018 13:47:35 27:47:35 32:11:03 2
RUBBER DUCK

Morten Offerdal

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Rubber Duck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212

Espen Børresen

Seilforening:
Båtnavn: Rubber Duck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 13:47:35 27:47:35 32:11:03 2
Total 28.06.2018 13:47:35 27:47:35 32:11:03 2

Morten Offerdal (Askøy Seilforening
Espen Børresen ())
Express 40 27:47:35 32:11:03 2 2
3 NOR-15553

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: NOR 15553

Rasmus Tørnquist

Seilforening:
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: NOR 15553
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 20:08:22 34:08:22 32:46:01 3
Total 28.06.2018 20:08:22 34:08:22 32:46:01 3
VANDAL

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: NOR 15553

Rasmus Tørnquist

Seilforening:
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: NOR 15553
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 20:08:22 34:08:22 32:46:01 3
Total 28.06.2018 20:08:22 34:08:22 32:46:01 3

Bård Singstad (Ran Seilforening
Rasmus Tørnquist ())
VQ32 34:08:22 32:46:01 3 3

Class 2 NOR Rating up and including 1,0000

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Bergen - Lerwick
1 NOR-14452

Per Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau SunFast 37
Seilnummer: NOR 14452

Halvor Johannes Larsson Aga

Seilforening:
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau SunFast 37
Seilnummer: NOR 14452
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 19:09:07 33:09:07 31:35:49 1
Total 28.06.2018 19:09:07 33:09:07 31:35:49 1
SKARVEN

Per Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau SunFast 37
Seilnummer: NOR 14452

Halvor Johannes Larsson Aga

Seilforening:
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau SunFast 37
Seilnummer: NOR 14452
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 19:09:07 33:09:07 31:35:49 1
Total 28.06.2018 19:09:07 33:09:07 31:35:49 1

Per Aga (Os Seilforening)
Jeanneau SunFast 37 33:09:07 31:35:49 1 1
2 NOR-6874

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874

Otto Hægland

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 17:59:18 31:59:18 31:37:48 2
Total 28.06.2018 17:59:18 31:59:18 31:37:48 2
KELSO

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874

Otto Hægland

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 17:59:18 31:59:18 31:37:48 2
Total 28.06.2018 17:59:18 31:59:18 31:37:48 2

Jon Hardie (Milde Båtlag)
Crown 39 31:59:18 31:37:48 2 2
3 NOR-11312

Kjell Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312

Frode T Haugland

Seilforening:
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 18:03:26 32:03:26 31:45:32 3
Total 28.06.2018 18:03:26 32:03:26 31:45:32 3
KILROY

Kjell Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312

Frode T Haugland

Seilforening:
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 18:03:26 32:03:26 31:45:32 3
Total 28.06.2018 18:03:26 32:03:26 31:45:32 3

Kjell Hansen (Nordhordland Seilforening)
First 36.7 32:03:26 31:45:32 3 3
4 NOR-7541

Eivind Tysse

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: Mixer
Båttype: Mixer CR
Seilnummer: NOR 7541

Harald Matland

Seilforening:
Båtnavn: Mixer
Båttype: Mixer CR
Seilnummer: NOR 7541
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 21:28:16 35:28:16 32:03:06 4
Total 28.06.2018 21:28:16 35:28:16 32:03:06 4
MIXER

Eivind Tysse

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: Mixer
Båttype: Mixer CR
Seilnummer: NOR 7541

Harald Matland

Seilforening:
Båtnavn: Mixer
Båttype: Mixer CR
Seilnummer: NOR 7541
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 21:28:16 35:28:16 32:03:06 4
Total 28.06.2018 21:28:16 35:28:16 32:03:06 4

Eivind Tysse (Hardanger Seglklubb)
Mixer CR 35:28:16 32:03:06 4 4
5 NOR-10824

Odd Erik Dahlen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: TELLA
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 10824

Odin Kvalvåg Dahlen

Seilforening:
Båtnavn: TELLA
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 10824
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 20:24:10 34:24:10 32:59:56 5
Total 28.06.2018 20:24:10 34:24:10 32:59:56 5
TELLA

Odd Erik Dahlen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: TELLA
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 10824

Odin Kvalvåg Dahlen

Seilforening:
Båtnavn: TELLA
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 10824
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 20:24:10 34:24:10 32:59:56 5
Total 28.06.2018 20:24:10 34:24:10 32:59:56 5

Odd Erik Dahlen (Trondhjems Seilforening)
Sun Fast 37 34:24:10 32:59:56 5 5
6 NOR-12144

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144

Karen Drange

Seilforening:
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 19:36:21 33:36:21 33:11:32 6
Total 28.06.2018 19:36:21 33:36:21 33:11:32 6
FS 2

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144

Karen Drange

Seilforening:
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 19:36:21 33:36:21 33:11:32 6
Total 28.06.2018 19:36:21 33:36:21 33:11:32 6

Jan Vidar Nordstrand (Nordhordland Seilforening)
First 34.7 33:36:21 33:11:32 6 6
7 NOR-14865

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 19:35:53 33:35:53 33:13:54 7
Total 28.06.2018 19:35:53 33:35:53 33:13:54 7
VITO 4

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 19:35:53 33:35:53 33:13:54 7
Total 28.06.2018 19:35:53 33:35:53 33:13:54 7

Nina Rosenlund (Ran Seilforening)
Elan 37 33:35:53 33:13:54 7 7
8 NOR-13048

Harald Hamran

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn: Consensus
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 13048

Nicolai Omejer

Seilforening:
Båtnavn: Consensus
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 13048
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 20:21:15 34:21:15 33:22:17 8
Total 28.06.2018 20:21:15 34:21:15 33:22:17 8
CONSENSUS

Harald Hamran

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn: Consensus
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 13048

Nicolai Omejer

Seilforening:
Båtnavn: Consensus
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 13048
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 20:21:15 34:21:15 33:22:17 8
Total 28.06.2018 20:21:15 34:21:15 33:22:17 8

Harald Hamran (Kragerø Seilforening)
X-34 34:21:15 33:22:17 8 8
9 NOR-11843

Paul Høiskar

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843

Sven Schwermer

Seilforening:
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 21:20:58 35:20:58 33:59:44 9
Total 28.06.2018 21:20:58 35:20:58 33:59:44 9
RABBAGAST

Paul Høiskar

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843

Sven Schwermer

Seilforening:
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 21:20:58 35:20:58 33:59:44 9
Total 28.06.2018 21:20:58 35:20:58 33:59:44 9

Paul Høiskar (Trondhjems Seilforening)
First 34.7 35:20:58 33:59:44 9 9
10 NOR-11261

Ketil Hauge

Seilforening: Søgne Seilforening
Båtnavn: Jærbuen
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 11261

Carl Erik Moe

Seilforening:
Båtnavn: Jærbuen
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 11261
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2018 00:09:56 38:09:56 35:47:43 10
Total 29.06.2018 00:09:56 38:09:56 35:47:43 10
JæRBUEN

Ketil Hauge

Seilforening: Søgne Seilforening
Båtnavn: Jærbuen
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 11261

Carl Erik Moe

Seilforening:
Båtnavn: Jærbuen
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 11261
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2018 00:09:56 38:09:56 35:47:43 10
Total 29.06.2018 00:09:56 38:09:56 35:47:43 10

Ketil Hauge (Søgne Seilforening)
Bavaria 36 38:09:56 35:47:43 10 10

Class 3 NOR Rating 1,0001 - 1,0500

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Bergen - Lerwick
1 NOR-11500

Leif Arild Åsheim

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Promineo Racing
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11500

Torbjørn Kalleklev

Seilforening:
Båtnavn: Promineo Racing
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 17:16:30 31:16:30 31:19:30 1
Total 28.06.2018 17:16:30 31:16:30 31:19:30 1
PROMINEO RACING

Leif Arild Åsheim

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Promineo Racing
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11500

Torbjørn Kalleklev

Seilforening:
Båtnavn: Promineo Racing
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 17:16:30 31:16:30 31:19:30 1
Total 28.06.2018 17:16:30 31:16:30 31:19:30 1

Leif Arild Åsheim (Stavanger Seilforening)
J/109 31:16:30 31:19:30 1 1
2 NOR-12700

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700

Carl Johan Wickmann

Seilforening:
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 16:03:17 30:03:17 31:25:09 2
Total 28.06.2018 16:03:17 30:03:17 31:25:09 2
WINOCEAN

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700

Carl Johan Wickmann

Seilforening:
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 16:03:17 30:03:17 31:25:09 2
Total 28.06.2018 16:03:17 30:03:17 31:25:09 2

Carl Olav Wickmann (Bergens Seilforening)
First 40.7 30:03:17 31:25:09 2 2
3 NOR-11341

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: ELAN 37
Seilnummer: NOR 11341

Kåre Forland

Seilforening:
Båtnavn: Levens
Båttype: ELAN 37
Seilnummer: NOR 11341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 17:38:50 31:38:50 31:52:30 3
Total 28.06.2018 17:38:50 31:38:50 31:52:30 3
LEVENS

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: ELAN 37
Seilnummer: NOR 11341

Kåre Forland

Seilforening:
Båtnavn: Levens
Båttype: ELAN 37
Seilnummer: NOR 11341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 17:38:50 31:38:50 31:52:30 3
Total 28.06.2018 17:38:50 31:38:50 31:52:30 3

Willy Forland (Ran Seilforening)
ELAN 37 31:38:50 31:52:30 3 3
4 NOR-12538

EIVIND BAKKE

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538

Per Haugen

Seilforening:
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 17:14:18 31:14:18 32:44:15 4
Total 28.06.2018 17:14:18 31:14:18 32:44:15 4
MASITO

EIVIND BAKKE

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538

Per Haugen

Seilforening:
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 17:14:18 31:14:18 32:44:15 4
Total 28.06.2018 17:14:18 31:14:18 32:44:15 4

EIVIND BAKKE (Bundefjorden Seilforening)
Hanse 430 31:14:18 32:44:15 4 4
5 NOR-9701

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701

Eskil Karstein Holme

Seilforening:
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 17:27:38 31:27:38 32:48:25 5
Total 28.06.2018 17:27:38 31:27:38 32:48:25 5
AMARYLLIS

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701

Eskil Karstein Holme

Seilforening:
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 17:27:38 31:27:38 32:48:25 5
Total 28.06.2018 17:27:38 31:27:38 32:48:25 5

Inge André Utåker (Bergens Seilforening)
First 40.7 31:27:38 32:48:25 5 5
6 NOR-14909

Erik Ruyter

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Beeonsea
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14909

Håkon Magne Fjæreide

Seilforening:
Båtnavn: Beeonsea
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14909
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 18:27:57 32:27:57 32:51:31 6
Total 28.06.2018 18:27:57 32:27:57 32:51:31 6
BEEONSEA

Erik Ruyter

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Beeonsea
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14909

Håkon Magne Fjæreide

Seilforening:
Båtnavn: Beeonsea
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14909
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 18:27:57 32:27:57 32:51:31 6
Total 28.06.2018 18:27:57 32:27:57 32:51:31 6

Erik Ruyter (Ran Seilforening)
Elan 350 32:27:57 32:51:31 6 6
7 NOR-11102

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102

Stein Arne Kvåle

Seilforening:
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 18:00:30 32:00:30 33:19:25 7
Total 28.06.2018 18:00:30 32:00:30 33:19:25 7
FRØKEN SMILLA

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102

Stein Arne Kvåle

Seilforening:
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 18:00:30 32:00:30 33:19:25 7
Total 28.06.2018 18:00:30 32:00:30 33:19:25 7

Morten Fotland (Bergens Seilforening)
First 40.7 32:00:30 33:19:25 7 7
8 NOR-11201

Per Erik Johansen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Zombrero2
Båttype: K43
Seilnummer: NOR 11201
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 19:20:34 33:20:34 34:58:59 8
Total 28.06.2018 19:20:34 33:20:34 34:58:59 8
ZOMBRERO2

Per Erik Johansen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Zombrero2
Båttype: K43
Seilnummer: NOR 11201
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 19:20:34 33:20:34 34:58:59 8
Total 28.06.2018 19:20:34 33:20:34 34:58:59 8

Per Erik Johansen (Oppegård Seilforening)
K43 33:20:34 34:58:59 8 8
9 GBR-226

Jamie Abdy Collins

Seilforening: Household Division
Båtnavn: Tomahawk
Båttype: 1938 S&S Yawl
Seilnummer: GBR 226

Fiona Davies

Seilforening:
Båtnavn: Tomahawk
Båttype: 1938 S&S Yawl
Seilnummer: GBR 226
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 21:22:26 35:22:26 36:08:54 9
Total 28.06.2018 21:22:26 35:22:26 36:08:54 9
TOMAHAWK

Jamie Abdy Collins

Seilforening: Household Division
Båtnavn: Tomahawk
Båttype: 1938 S&S Yawl
Seilnummer: GBR 226

Fiona Davies

Seilforening:
Båtnavn: Tomahawk
Båttype: 1938 S&S Yawl
Seilnummer: GBR 226
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 21:22:26 35:22:26 36:08:54 9
Total 28.06.2018 21:22:26 35:22:26 36:08:54 9

Jamie Abdy Collins (Household Division)
1938 S&S Yawl 35:22:26 36:08:54 9 9

Class 4 NOR Rating 1,0501 and up

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Bergen - Lerwick
1 NOR-9558

Stig Waagbø

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558

Albert Vestad

Seilforening:
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 16:16:15 30:16:15 32:10:40 1
Total 28.06.2018 16:16:15 30:16:15 32:10:40 1
FURIA III

Stig Waagbø

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558

Albert Vestad

Seilforening:
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 16:16:15 30:16:15 32:10:40 1
Total 28.06.2018 16:16:15 30:16:15 32:10:40 1

Stig Waagbø (Molde Seilforening)
X-442 30:16:15 32:10:40 1 1
2 NOR-12141

Fridtjov Bergmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141

Ole Bergmann

Seilforening:
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 16:53:22 30:53:22 32:48:38 2
Total 28.06.2018 16:53:22 30:53:22 32:48:38 2
SERENITY

Fridtjov Bergmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141

Ole Bergmann

Seilforening:
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 16:53:22 30:53:22 32:48:38 2
Total 28.06.2018 16:53:22 30:53:22 32:48:38 2

Fridtjov Bergmann (Bergens Seilforening)
First 44.7 30:53:22 32:48:38 2 2
3 NOR-10854

Roy Kenneth Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Blue Dawn
Båttype: First 47.7
Seilnummer: NOR 10854

Thomas Fiksdal

Seilforening:
Båtnavn: Blue Dawn
Båttype: First 47.7
Seilnummer: NOR 10854
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 17:31:59 31:31:59 33:19:15 3
Total 28.06.2018 17:31:59 31:31:59 33:19:15 3
BLUE DAWN

Roy Kenneth Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Blue Dawn
Båttype: First 47.7
Seilnummer: NOR 10854

Thomas Fiksdal

Seilforening:
Båtnavn: Blue Dawn
Båttype: First 47.7
Seilnummer: NOR 10854
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 17:31:59 31:31:59 33:19:15 3
Total 28.06.2018 17:31:59 31:31:59 33:19:15 3

Roy Kenneth Hansen (Bergens Seilforening)
First 47.7 31:31:59 33:19:15 3 3
4 NOR-9000

Jan-Åge Langeland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Xfram
Båttype: ILC40
Seilnummer: NOR 9000

Arne Lundøy

Seilforening:
Båtnavn: Xfram
Båttype: ILC40
Seilnummer: NOR 9000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 15:39:28 29:39:28 33:25:06 4
Total 28.06.2018 15:39:28 29:39:28 33:25:06 4
XFRAM

Jan-Åge Langeland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Xfram
Båttype: ILC40
Seilnummer: NOR 9000

Arne Lundøy

Seilforening:
Båtnavn: Xfram
Båttype: ILC40
Seilnummer: NOR 9000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 15:39:28 29:39:28 33:25:06 4
Total 28.06.2018 15:39:28 29:39:28 33:25:06 4

Jan-Åge Langeland (Nordhordland Seilforening)
ILC40 29:39:28 33:25:06 4 4
5 NOR-12666

Magne Dybvik

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Uredd II
Båttype: A-40 rc
Seilnummer: NOR 12666

Roger Welle

Seilforening:
Båtnavn: Uredd II
Båttype: A-40 rc
Seilnummer: NOR 12666
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 16:53:55 30:53:55 33:36:08 5
Total 28.06.2018 16:53:55 30:53:55 33:36:08 5
UREDD II

Magne Dybvik

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Uredd II
Båttype: A-40 rc
Seilnummer: NOR 12666

Roger Welle

Seilforening:
Båtnavn: Uredd II
Båttype: A-40 rc
Seilnummer: NOR 12666
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 16:53:55 30:53:55 33:36:08 5
Total 28.06.2018 16:53:55 30:53:55 33:36:08 5

Magne Dybvik (Ålesunds Seilforening)
A-40 rc 30:53:55 33:36:08 5 5
6 NOR-14445

Kenneth Midttun

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Argo
Båttype: First 45
Seilnummer: NOR 14445

Ole-Jan Midttun

Seilforening:
Båtnavn: Argo
Båttype: First 45
Seilnummer: NOR 14445
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 16:32:08 30:32:08 33:56:57 6
Total 28.06.2018 16:32:08 30:32:08 33:56:57 6
ARGO

Kenneth Midttun

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Argo
Båttype: First 45
Seilnummer: NOR 14445

Ole-Jan Midttun

Seilforening:
Båtnavn: Argo
Båttype: First 45
Seilnummer: NOR 14445
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 16:32:08 30:32:08 33:56:57 6
Total 28.06.2018 16:32:08 30:32:08 33:56:57 6

Kenneth Midttun (Askøy Seilforening)
First 45 30:32:08 33:56:57 6 6
7 NOR-14444

Rolf eero Dyrnes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Will
Båttype: Ridas 46
Seilnummer: NOR 14444
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 18:01:25 32:01:25 33:59:00 7
Total 28.06.2018 18:01:25 32:01:25 33:59:00 7
WILL

Rolf eero Dyrnes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Will
Båttype: Ridas 46
Seilnummer: NOR 14444
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 18:01:25 32:01:25 33:59:00 7
Total 28.06.2018 18:01:25 32:01:25 33:59:00 7

Rolf eero Dyrnes (Kongelig Norsk Seilforening)
Ridas 46 32:01:25 33:59:00 7 7
8 NOR-9050

Jon Letting

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Lady XL
Båttype: X-512
Seilnummer: NOR 9050

Åke Letting

Seilforening:
Båtnavn: Lady XL
Båttype: X-512
Seilnummer: NOR 9050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 17:05:03 31:05:03 34:23:07 8
Total 28.06.2018 17:05:03 31:05:03 34:23:07 8
LADY XL

Jon Letting

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Lady XL
Båttype: X-512
Seilnummer: NOR 9050

Åke Letting

Seilforening:
Båtnavn: Lady XL
Båttype: X-512
Seilnummer: NOR 9050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 17:05:03 31:05:03 34:23:07 8
Total 28.06.2018 17:05:03 31:05:03 34:23:07 8

Jon Letting (Kongelig Norsk Seilforening)
X-512 31:05:03 34:23:07 8 8
9 NOR-8500

Sverre Frich

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mistress
Båttype: Wasa 530
Seilnummer: NOR 8500

Alexander Ferner

Seilforening:
Båtnavn: Mistress
Båttype: Wasa 530
Seilnummer: NOR 8500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 19:29:03 33:29:03 38:09:18 9
Total 28.06.2018 19:29:03 33:29:03 38:09:18 9
MISTRESS

Sverre Frich

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mistress
Båttype: Wasa 530
Seilnummer: NOR 8500

Alexander Ferner

Seilforening:
Båtnavn: Mistress
Båttype: Wasa 530
Seilnummer: NOR 8500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 19:29:03 33:29:03 38:09:18 9
Total 28.06.2018 19:29:03 33:29:03 38:09:18 9

Sverre Frich (Kongelig Norsk Seilforening)
Wasa 530 33:29:03 38:09:18 9 9
Last ned CSV fil


Last updated: 2018-07-02 18:49:13Cache read