Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtBåttypeSkipperForening
Klasse: Tur & Hav - - >= 1,000
NOR 14941

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.12.2017 13:11:57 2:01:57 2:02:11 1
Total 09.12.2017 13:11:57 2:01:57 2:02:11 1
SHEEP DIP

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.12.2017 13:11:57 2:01:57 2:02:11 1
Total 09.12.2017 13:11:57 2:01:57 2:02:11 1
DEHLER 38 Kjetil Knudsen Bergens Seilforening
NOR 14445

Kenneth Midttun

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Argo
Båttype: First 45
Seilnummer: NOR 14445
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Argo

Kenneth Midttun

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Argo
Båttype: First 45
Seilnummer: NOR 14445
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 45 Kenneth Midttun Hjellestad Seilforening
NOR 9701

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Amaryllis

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 40.7 Inge André Utåker Bergens Seilforening
NOR 16111

Henrik Julius Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: White Snow
Båttype: Elan S4
Seilnummer: NOR 16111
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
White Snow

Henrik Julius Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: White Snow
Båttype: Elan S4
Seilnummer: NOR 16111
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan S4 Henrik Julius Nilsen Bergens Seilforening
NOR 11873

Bernt Svendsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: SciroccoIII
Båttype: Grand Soleil
Seilnummer: NOR 11873
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SciroccoIII

Bernt Svendsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: SciroccoIII
Båttype: Grand Soleil
Seilnummer: NOR 11873
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Grand Soleil Bernt Svendsen Askøy Seilforening
Deltagere i klassen: 5
 
Klasse: Tur & Hav - 0,941-0,999
NOR 12144

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.12.2017 13:27:03 2:17:03 2:14:02 1
Total 09.12.2017 13:27:03 2:17:03 2:14:02 1
FS 2

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.12.2017 13:27:03 2:17:03 2:14:02 1
Total 09.12.2017 13:27:03 2:17:03 2:14:02 1
First 34.7 Jan Vidar Nordstrand Nordhordland Seilforening
NOR 11341

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: ELAN 37
Seilnummer: NOR 11341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.12.2017 13:28:37 2:18:37 2:17:55 2
Total 09.12.2017 13:28:37 2:18:37 2:17:55 2
Levens

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: ELAN 37
Seilnummer: NOR 11341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.12.2017 13:28:37 2:18:37 2:17:55 2
Total 09.12.2017 13:28:37 2:18:37 2:17:55 2
ELAN 37 Willy Forland Ran Seilforening
NOR 11168

Toril Haugsdal

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Silius
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11168
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Silius

Toril Haugsdal

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Silius
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11168
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan 37 Toril Haugsdal Ran Seilforening
NOR 6874

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874

Sverre Urheim Lie

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.12.2017 13:33:42 2:23:42 2:20:32 3
Total 09.12.2017 13:33:42 2:23:42 2:20:32 3
Kelso

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874

Sverre Urheim Lie

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.12.2017 13:33:42 2:23:42 2:20:32 3
Total 09.12.2017 13:33:42 2:23:42 2:20:32 3
Crown 39 Jon Hardie Milde Båtlag
NOR 14865

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865

Nina Rosenlund

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
vito 4

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865

Nina Rosenlund

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan 37 Petter Ankjær-Jensen Ran Seilforening
NOR 5

Eivind Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: High5five
Båttype: Jeanneau Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 5

Erling Wiik

Seilforening:
Båtnavn: High5five
Båttype: Jeanneau Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 5
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
High5five

Eivind Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: High5five
Båttype: Jeanneau Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 5

Erling Wiik

Seilforening:
Båtnavn: High5five
Båttype: Jeanneau Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 5
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
Jeanneau Sun Fast 3200 Eivind Wiik Ran Seilforening
Deltagere i klassen: 6
 
Klasse: Tur & Hav - <= 0,940
NOR 7340

Ulrik Bertelsen

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Odrik II
Båttype: Contrast 362
Seilnummer: NOR 7340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.12.2017 13:37:03 2:27:03 2:15:52 1
Total 09.12.2017 13:37:03 2:27:03 2:15:52 1
Odrik II

Ulrik Bertelsen

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Odrik II
Båttype: Contrast 362
Seilnummer: NOR 7340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.12.2017 13:37:03 2:27:03 2:15:52 1
Total 09.12.2017 13:37:03 2:27:03 2:15:52 1
Contrast 362 Ulrik Bertelsen Åsane Seilforening
Deltagere i klassen: 1
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-12-09 16:22:57Cache read